Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

Γειά σας κούκλες! !!!!

@Rosemary , τα πάντα είναι πιθανά! Εγώ ξέρω άτομο με αρνητικό τεστ και αρνητική χοριακη που μετά από μια βδομάδα έγινε θετική! Αυτό έγινε σε κοπέλα με φοβερά αστατο κύκλο βέβαια. ...με το καλό το μωράκι σου! !!!!πότε έχεις πητ? ??

@Κατερίνα21 , κλείσε ένα ραντεβου για υπερηχο γιατί έχουμε κι εμείς αγωνία! !!!!!???

@Μαρια26 , ο λαός απαιτεί να κάνεις τεστ ή χοριακηηηη! !!!!!????

@MariaG1215 ,πως είσαι? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Γειά σας κούκλες! !!!!

@Rosemary , τα πάντα είναι πιθανά! Εγώ ξέρω άτομο με αρνητικό τεστ και αρνητική χοριακη που μετά από μια βδομάδα έγινε θετική! Αυτό έγινε σε κοπέλα με φοβερά αστατο κύκλο βέβαια. ...με το καλό το μωράκι σου! !!!!πότε έχεις πητ? ??

@Κατερίνα21 , κλείσε ένα ραντεβου για υπερηχο γιατί έχουμε κι εμείς αγωνία! !!!!!???

@Μαρια26 , ο λαός απαιτεί να κάνεις τεστ ή χοριακηηηη! !!!!!????

@MariaG1215 ,πως είσαι? 

 

Ναι, οντως ολα ειναι πιθανα κ σε πολυ αστατο κυκλο ειναι κ ψιλοφυσιολογικα, αλλα αν καθε φορα που βλεπουμε αρνητικη χοριακη, εμεις πιστευουμε πως ακομα κ ετσι μπορει να ειμαστε εγκυες.......αστα να πανε!! Θα καταντησουμε κατα φαντασιαν εγκυμονουσες η σε καποιο ψυχιατρειο!!! Καθε μηνσ θα νιωθαμε εγκυες! Αυτο ειναι τρελα!! Αν μου παν ολα καλα, αρχες μαρτιου γενναω.. εχω ενα μικρο αγχος αλλα τελικα ειμαι πιο χαλαρη απ'οσο νομιζα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου!!  Πόσο μου φτιάχνετε τη διάθεση!!!!  Θα προσπαθήσω αύριο να σας έχω νεακια!!!!  Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες!!! [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι.....πρέπει να είμαστε χαλαρες!!!!αυτό είναι το κοινό μυστικό αλλά δεν είναι κι εύκολο όταν θες κάτι πολύ! !!!

Μια χαρά θα πάνε όλα και το Μάρτη θα πάρεις αγκαλιτσα το μωράκι σου!!!!☺☺☺

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Ναι, οντως ολα ειναι πιθανα κ σε πολυ αστατο κυκλο ειναι κ ψιλοφυσιολογικα, αλλα αν καθε φορα που βλεπουμε αρνητικη χοριακη, εμεις πιστευουμε πως ακομα κ ετσι μπορει να ειμαστε εγκυες.......αστα να πανε!! Θα καταντησουμε κατα φαντασιαν εγκυμονουσες η σε καποιο ψυχιατρειο!!! Καθε μηνσ θα νιωθαμε εγκυες! Αυτο ειναι τρελα!! Αν μου παν ολα καλα, αρχες μαρτιου γενναω.. εχω ενα μικρο αγχος αλλα τελικα ειμαι πιο χαλαρη απ'οσο νομιζα..!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!  Νομίζω πως αν δεν κάνω και σημερα-αυριο το τεστ θα πάω τη Δευτέρα!!!  Εντωμεταξυ από χθες παρατήρησα αρκετά υγρα.. Άρωμα βέβαια αλλά αρκετά.. 

Εγώ δε θα άντεχα με τίποτα να περιμένω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Γειά σας κούκλες! !!!!

@Rosemary , τα πάντα είναι πιθανά! Εγώ ξέρω άτομο με αρνητικό τεστ και αρνητική χοριακη που μετά από μια βδομάδα έγινε θετική! Αυτό έγινε σε κοπέλα με φοβερά αστατο κύκλο βέβαια. ...με το καλό το μωράκι σου! !!!!πότε έχεις πητ? ??

@Κατερίνα21 , κλείσε ένα ραντεβου για υπερηχο γιατί έχουμε κι εμείς αγωνία! !!!!!???

@Μαρια26 , ο λαός απαιτεί να κάνεις τεστ ή χοριακηηηη! !!!!!????

@MariaG1215 ,πως είσαι? 

 

Μια χαρά,αδιαθέτησα κ ηρέμησα!Αλλα έρχεται λίγο λίγο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary όλα καλά οπως τα λες αλλά τώρα μιλώντας από την θέση σου που είσαι ήδη εγκυουλα,εγώ που έχω ήδη δυο,οπως κ αλλες σαν εμας,δε μπορούμε να μπούμε στην δύσκολη  θέση αυτών των κοριτσιών που παλεύουν για πολύ καιρό να γίνουν μανούλες.πραγματικα όλα γυρνάνε στο μυαλό τους γύρω από αυτό και όλα τα συνδυάζουν με αυτό,είναι απόλυτα  φυσιολογικό.απο εκεί κι έπειτα το θέμα είναι να είναι σωστα ενημερωμένες για όλα,να συζητούν με τον γιατρό τους το ο,τιδηποτε και να παίρνουν γνώμες κ από άλλους γιατρούς.τωρα όσον αφορά την περίπτωση της Κατερίνας,με τόσο άστατο κύκλο δε μπορείς να ξέρεις  τι ακριβώς συμβαίνει.μονο ο γιατρός που γνωρίζει το ιστορικό της.ξερω περιπτώσεις αστατων κύκλων που είναι από μόνες τους σκέτη τρέλα!!!ειναι να μη σου τύχει!ευχομαι με το καλό το μπεμπακι σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

@Rosemary όλα καλά οπως τα λες αλλά τώρα μιλώντας από την θέση σου που είσαι ήδη εγκυουλα,εγώ που έχω ήδη δυο,οπως κ αλλες σαν εμας,δε μπορούμε να μπούμε στην δύσκολη  θέση αυτών των κοριτσιών που παλεύουν για πολύ καιρό να γίνουν μανούλες.πραγματικα όλα γυρνάνε στο μυαλό τους γύρω από αυτό και όλα τα συνδυάζουν με αυτό,είναι απόλυτα  φυσιολογικό.απο εκεί κι έπειτα το θέμα είναι να είναι σωστα ενημερωμένες για όλα,να συζητούν με τον γιατρό τους το ο,τιδηποτε και να παίρνουν γνώμες κ από άλλους γιατρούς.τωρα όσον αφορά την περίπτωση της Κατερίνας,με τόσο άστατο κύκλο δε μπορείς να ξέρεις  τι ακριβώς συμβαίνει.μονο ο γιατρός που γνωρίζει το ιστορικό της.ξερω περιπτώσεις αστατων κύκλων που είναι από μόνες τους σκέτη τρέλα!!!ειναι να μη σου τύχει!ευχομαι με το καλό το μπεμπακι σου!?

Εννοειται οτι ουσα εγκυος ισως θεωρηθει οτι μιλαω εκ του ασφαλους.. ειμαι ομως μονο 3 μηνων κ οι αποψεις μου, αν ψαξεις παλαιοτερες αναρτησεις, ειναι ιδιες με αυτες που εξεφραζα πριν την εγκυμοσυνη μου.. ειχα 3 αποβολες κ δε φημιζομαι για την αισιοδοξια μου.. παρολα αυτα, δε θα αφηνα ποτε τον εαυτο μου να κανει πχ τεστ πριν την καθυστερηση κ αν ημουν αλλος ανθρωπος κ εφτανα στο σημειο να κανω μηνα παρα μηνα χοριακη, θα ηθελα καποιος να μου πει "συνελθε". Αυτο το αγχος μονο κακο μας κανει κ αν γινει εμμονη μας αλλοιωνει κ σαν ανθρωπους.. εχεις δικιο για το θεμα του αστατου κυκλο (δε θυμαμαι αν η κατερινα εχει-την ρωτησα σε προηγουμενο μηνυμα αν και νομιζω οτι καπου αναφερει πως εχει κυκλο 20κατι ημερων) αλλα εγω, της εδωσα την συμβουλη να χαλαρωσει, ξερωντας οτι μιλαω σε ενα 22χρονο κοριτσακι που εχει ηδη ιστορικο αποβολης (αρα ειναι γονιμη) κ λεει οτι την γνωριζουν στο νοσοκομειο απο τις πολλες χοριακες που κανει.. ισως δεν ελεγα τα ιδια λογια σε μια 40χρονη.. κ εν τελη, ανεξαρτητα του ποσο μεγαλη ειναι η επιθυμια της καθε γυναικας, δεν πρεπει ποτε να επισκιαζεται απο την λογικη. Κ δεν αναφερομαι μονο στην επιθυμια της εγκυμοσυνης.. παραδειγματα υπαρχουν απειρα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Εννοειται οτι ουσα εγκυος ισως θεωρηθει οτι μιλαω εκ του ασφαλους.. ειμαι ομως μονο 3 μηνων κ οι αποψεις μου, αν ψαξεις παλαιοτερες αναρτησεις, ειναι ιδιες με αυτες που εξεφραζα πριν την εγκυμοσυνη μου.. ειχα 3 αποβολες κ δε φημιζομαι για την αισιοδοξια μου.. παρολα αυτα, δε θα αφηνα ποτε τον εαυτο μου να κανει πχ τεστ πριν την καθυστερηση κ αν ημουν αλλος ανθρωπος κ εφτανα στο σημειο να κανω μηνα παρα μηνα χοριακη, θα ηθελα καποιος να μου πει "συνελθε". Αυτο το αγχος μονο κακο μας κανει κ αν γινει εμμονη μας αλλοιωνει κ σαν ανθρωπους.. εχεις δικιο για το θεμα του αστατου κυκλο (δε θυμαμαι αν η κατερινα εχει-την ρωτησα σε προηγουμενο μηνυμα αν και νομιζω οτι καπου αναφερει πως εχει κυκλο 20κατι ημερων) αλλα εγω, της εδωσα την συμβουλη να χαλαρωσει, ξερωντας οτι μιλαω σε ενα 22χρονο κοριτσακι που εχει ηδη ιστορικο αποβολης (αρα ειναι γονιμη) κ λεει οτι την γνωριζουν στο νοσοκομειο απο τις πολλες χοριακες που κανει.. ισως δεν ελεγα τα ιδια λογια σε μια 40χρονη.. κ εν τελη, ανεξαρτητα του ποσο μεγαλη ειναι η επιθυμια της καθε γυναικας, δεν πρεπει ποτε να επισκιαζεται απο την λογικη. Κ δεν αναφερομαι μονο στην επιθυμια της εγκυμοσυνης.. παραδειγματα υπαρχουν απειρα..!

Συμφωνω απόλυτα αλλά το πως αντιμετωπιζει ο καθένας μας τη κάθε κατάσταση είναι καθαρά υποκειμενικο και θέμα χαρακτήρα. Το παράδειγμα που έφερες για το τεστ πριν τη περίοδο, δεν σου κρύβω ότι το έχω κανει κι εγώ στο παρελθόν χωρίς να επηρεάστηκα από κάτι,απλως η ανυπομονησία είναι ένα από τα ελλαττωματα μου! Όσο για το νεαρό της ηλικίας της Κατερίνας ένας λόγος παραπάνω για τον παρορμητισμό,την εύκολη επιρροή της από αυτά που ίσως διαβάζει καθημερινά εδώ μέσα,την απειρία κ αλλά πολλά...! Όσο ζεις μαθαίνεις λοιπόν...θα τα δει ολα μόνη της περνώντας τα χρονια...αλλωστε έχει τόσα πολλα μπροστά της!? @Κατερίνα21 Είσαι το θέμα συζήτησης οπως καταλαβες...κυριολεκτικά και μεταφορικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα! !!!! @Κατερίνα21 και @Μαρια26 τι κάνετε? ??????????

Καλημέρααααα!!! Υπομονή κάνω εγώ προσωπικά!!!  8η μέρα καθυστέρηση και ακόμα δεν έχω προλάβει να κάνω το τεστ!! Ωστόσο δύο βράδια τώρα όταν πάω για ύπνο κάτι μπορεί να πούμε και να με πιάσουν τα κλάματα!! Άσε που χθες δεν πρόλαβα να μαγειρεψω το βράδυ και παραγγειλαμε οπότε όταν ήρθε το φαΐ μου λέει ο άντρας μου "είσαι σίγουρη πως χρειάζεται να κάνουμε τεστ???"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

@Μαρια26 καλημερα γιατι βαζεις τον εαυτο σου σε αυτη τη διαδικασια της αναμονης αφου εχεις 8 μερες καθυστερηση ? 

Καλημέρα!!! Πραγματικά το έχω συνέχεια στο νου μου και προσπαθώ να το προγραμματισω αλλά δεν μου κάθεται.. Περιμένουμε και οι δύο να πληρωθουμε το Σάββατο εγώ υπολογιζα να πληρωθω τελικά δεν οπότε το αφήσαμε για χθες..  Χθες αργησαμε να σχολασουμε και οι δύο είχε και η μητέρα μου κάποια θέματα με το αμάξι οπότε έπρεπε να πάμε και από κει το μεσημέρι μετά έπρεπε ο άντρας μου να ξανά πάει στη δουλειά οπότε το αφήσαμε έτσι και εχθές.. Λάθος το ξέρω αλλά δεν έχει προκύψει ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρα!!! Πραγματικά το έχω συνέχεια στο νου μου και προσπαθώ να το προγραμματισω αλλά δεν μου κάθεται.. Περιμένουμε και οι δύο να πληρωθουμε το Σάββατο εγώ υπολογιζα να πληρωθω τελικά δεν οπότε το αφήσαμε για χθες..  Χθες αργησαμε να σχολασουμε και οι δύο είχε και η μητέρα μου κάποια θέματα με το αμάξι οπότε έπρεπε να πάμε και από κει το μεσημέρι μετά έπρεπε ο άντρας μου να ξανά πάει στη δουλειά οπότε το αφήσαμε έτσι και εχθές.. Λάθος το ξέρω αλλά δεν έχει προκύψει ακόμα 

για να μην εχεις αγωνια τιποτε αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

για να μην εχεις αγωνια τιποτε αλλο.

Όχι δίκιο έχεις!! Άλλωστε πρέπει κάποια στιγμή να το μάθω γιατί είναι και το τσιγάρο είναι και διάφορα άλλα που πρέπει να δω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Όχι δίκιο έχεις!! Άλλωστε πρέπει κάποια στιγμή να το μάθω γιατί είναι και το τσιγάρο είναι και διάφορα άλλα που πρέπει να δω!!

ειμαι σιγουρη πως θα εχεις ενα θετικο τεστ και ολα θα πανε καλα!!!! θα δεις που θα το κανεις κ θα ειναι θα θετικο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

ειμαι σιγουρη πως θα εχεις ενα θετικο τεστ και ολα θα πανε καλα!!!! θα δεις που θα το κανεις κ θα ειναι θα θετικο!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!!!!!  [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρααααα!!! Υπομονή κάνω εγώ προσωπικά!!!  8η μέρα καθυστέρηση και ακόμα δεν έχω προλάβει να κάνω το τεστ!! Ωστόσο δύο βράδια τώρα όταν πάω για ύπνο κάτι μπορεί να πούμε και να με πιάσουν τα κλάματα!! Άσε που χθες δεν πρόλαβα να μαγειρεψω το βράδυ και παραγγειλαμε οπότε όταν ήρθε το φαΐ μου λέει ο άντρας μου "είσαι σίγουρη πως χρειάζεται να κάνουμε τεστ???"

Πώς κρατιεσαι απορώ! !!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πώς κρατιεσαι απορώ! !!!!!!????

Εγώ να δεις!!! Να ρωτήσω τώρα κάτι.. Το μεσημέρι πηγαίνοντας σπίτι θα το πάρω οπωσδήποτε..  Μπορώ να το κάνω αμέσως??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια26 αν και οι  οδηγιες συστηνουν τη χρηση πρωινων ουρων για να ειναι μεγαλυτερη η συγκεντρωση της χοριακης ,μετα απο 8 μερες καθυστερηση,εαν εισαι η ορμονη θα εχει ανεβει αρκετα.Σε καθε περιπτωση ρωτα το φαρμακοποιο,εξηγοντας του και ποσες μερες καθυστερηση εχεις.

Οποτε κι αν το κανεις ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!

(Αληθεια πως αντεχεις?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Stacy34 είπε:

@Μαρια26 αν και οι  οδηγιες συστηνουν τη χρηση πρωινων ουρων για να ειναι μεγαλυτερη η συγκεντρωση της χοριακης ,μετα απο 8 μερες καθυστερηση,εαν εισαι η ορμονη θα εχει ανεβει αρκετα.Σε καθε περιπτωση ρωτα το φαρμακοποιο,εξηγοντας του και ποσες μερες καθυστερηση εχεις.

Οποτε κι αν το κανεις ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!

(Αληθεια πως αντεχεις?)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!!!! Η αλήθεια είναι πως δεν αντέχω!!! Αλλά επειδή πριν την καθυστέρηση ακόμα είχα κάνει άλλο ένα το οποίο αποφάσισα παρορμητικα να το κάνω (έλεγα υπομονή μέχρι το πρωί αλλά τελικά το έκανα μετά από τέσσερις φορές τουαλέτα)  και δεν έδειξε κάτι και κάτι το ότι έχουν προκύψει αυτές τις μέρες διάφορα προσπαθώ να κρατηθώ!!  Βέβαια ξέρω ότι το μεσημέρι που θα το πάρω θα τρέξω να το κάνω και με τόσο νερό δεν ξέρω τι θα δείξει πάλι γιαυτό και ρωτάω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maria26 Αλλιως πηγαινε κατευθειαν για χοριακη σε ενα εργαστηριο που δειχνει οποιαδηποτε ωρα της ημερας,γιατι μετραει την ορμονη στο αιμα και ειναι 100%αξιοπιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από μεγάλη κατανάλωση νερού μην το κάνεις. Πρέπει τουλάχιστον για  ώρες να μην έχεις καταναλώσει πολλά υγρά.

Και γω θα σου πρότεινα χοριακή, είναι η μόνη αξιόπιστη, με % σωστό αποτέλεσμα και γίνεται ανά πάσα στιγμή και με άμεσα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! νέα στο forum, μας εύχομαι όλες μας γρήγορα να μοιραστούμε χαρμόσυνα νέα! Εγώ που λέτε έχω πάρα πολύ σταθερό κύκλο, στις 28 νταν...ήταν να αδιαθετήσω χθες, έχω πρηξίματα, πονάκια τύπου τσιμπήματα στην κοιλιά και απο την Κυριακή το βράδυ είχα ροζ υγρά, τα οποία μέσα στην ημέρα σταμάτησαν, όπως είχα και σήμερα πρωί και τώρα δεν έχω τίποτα... ανα 2 μέρες μεσα στις γόνιμες μου είχαμε επαφή... λετε??!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕVI1986 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! νέα στο forum, μας εύχομαι όλες μας γρήγορα να μοιραστούμε χαρμόσυνα νέα! Εγώ που λέτε έχω πάρα πολύ σταθερό κύκλο, στις 28 νταν...ήταν να αδιαθετήσω χθες, έχω πρηξίματα, πονάκια τύπου τσιμπήματα στην κοιλιά και απο την Κυριακή το βράδυ είχα ροζ υγρά, τα οποία μέσα στην ημέρα σταμάτησαν, όπως είχα και σήμερα πρωί και τώρα δεν έχω τίποτα... ανα 2 μέρες μεσα στις γόνιμες μου είχαμε επαφή... λετε??!!!

@ΕVI1986 μακάρι κορίτσι μου. Ένα τεστ ή μια χοριακή θα σου λύσει κάθε απορία. Τα ροζ υγρά μπορεί να είναι προεόρτια της περιόδου ή και εμφύτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...