Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@Ε.Γ.Α. Και εγώ ένα κοριτσάκι έχω. 11 Σεπτέμβρη...αλλά ελπίζω να μην έρθει....

Να μην έρθει σου εύχομαι! !!!!!!!☺☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Να μην έρθει σου εύχομαι! !!!!!!!☺☺☺☺☺

@Ε.Γ.Α. @ditaki εδω γεννιουνται οι επομενες μελλουσες συμπεθερες..χιχιχι 

Κοριτσια μου σας ευχομαι συντομα να ερθουν τα σπορακια σας!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

@Ε.Γ.Α. @ditaki εδω γεννιουνται οι επομενες μελλουσες συμπεθερες..χιχιχι 

Κοριτσια μου σας ευχομαι συντομα να ερθουν τα σπορακια σας!!!?

Κοπέλες μου όμορφες! !!!μπορεί να μη σας γνωριζω προσωπικά αλλά μου φτιαχνετε το κέφι! !!!!???συμπεθερεςςςςςς μουυυυ!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Είναι η hot συζήτηση του forum...χαμούλης γίνεται!

Κατερίνα είσαι όντως 21??????

Την δευτερα εκλεισα τα 22...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Την δευτερα εκλεισα τα 22...?

Είσαι οντως τόσο μικρή κορίτσι μου;να τα εκατοστήσεις!?????Υπομονη κ θα γίνεις γρήγορα μανούλα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Είσαι οντως τόσο μικρή κορίτσι μου;να τα εκατοστήσεις!?????Υπομονη κ θα γίνεις γρήγορα μανούλα...?

Χαχα μπηκα νωρις στα βασανα (που λενε).. Αλλα οταν βρεις τον ανθρωπο σου...δενεσαι μια και καλη..γαμος, παιδι, προβληματα, χαρες, λυπες..ολα μαζι!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! Σου ευχομαι τα καλυτερα απο εδω και περα....με το καλο το μωρακι!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω πως κ πως την Δευτέρα και οπως είπε μια κοπέλα πιο πάνω,η χοριακη δεν επιβεβαιώνει μόνο την εγκυμοσύνη,περισσότερο την κάνουμε για να δούμε τη σωστή εξέλιξή της σε συνδυασμό με τον υπέρηχο. @Ε.Γ.Α. βάλε κάτω τις γόνιμες(αν τις γνωριζεις, αλλιως κάνε ενα τεστακι ωορρηξιασ)και μέρα παρα μέρα κάντε τις επαφουλες σας...να δεις για το ποτε θα ρθει το μπεμπακι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

@Ε.Γ.Α. Και εγώ ένα κοριτσάκι έχω. 11 Σεπτέμβρη...αλλά ελπίζω να μην έρθει....

Κορίτσι εσυ τι κύκλο εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα21 Πω πω πιτσουνάκι είσαι....

@MariaG1215 μου ο υπέρηχος γύρω στις 6 με 7 εβδομάδες δείχνει (αν σχηματίστηκε σάκος, το έμβρυο, αν χτυπάει η καρδούλα). Να ξέρεις ότι από δω και πέρα όλο για κάτι θα ανυπομονείς. Όλο θα θέλεις να πηγαίνεις στο γιατρό να το βλέπεις....αχ πόσο μου λείπει η εγκυμοσύνη!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Κορίτσι εσυ τι κύκλο εχεις;

Εγώ πριν γεννήσω είχα ΣΠΩ και είχα κύκλο μέχρι και 45 ημερών. Αλλά 2-3 φορές το χρόνο δεν είχα ωορρηξία και εκεί έφτανε και τις 54 ημέρες. Τώρα έχω καθαρίσει από κύστες και έχω κύκλο 33 ημερών αν και την τελευταία φορά είχα μια βδομάδα καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@Κατερίνα21 Πω πω πιτσουνάκι είσαι....

@MariaG1215 μου ο υπέρηχος γύρω στις 6 με 7 εβδομάδες δείχνει (αν σχηματίστηκε σάκος, το έμβρυο, αν χτυπάει η καρδούλα). Να ξέρεις ότι από δω και πέρα όλο για κάτι θα ανυπομονείς. Όλο θα θέλεις να πηγαίνεις στο γιατρό να το βλέπεις....αχ πόσο μου λείπει η εγκυμοσύνη!!!!!!

 

Έτσι ακριβώς!κάθε μήνα εχεις αγωνία.εγω έχω περισσότερο το πρώτο τρίμηνο μέχρι να κάνω την Α επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Εγώ πριν γεννήσω είχα ΣΠΩ και είχα κύκλο μέχρι και 45 ημερών. Αλλά 2-3 φορές το χρόνο δεν είχα ωορρηξία και εκεί έφτανε και τις 54 ημέρες. Τώρα έχω καθαρίσει από κύστες και έχω κύκλο 33 ημερών αν και την τελευταία φορά είχα μια βδομάδα καθυστέρηση. 

καταλαβαινω ποσο δύσκολο είναι.κανεις τεστ ωορρηξιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

Έτσι ακριβώς!κάθε μήνα εχεις αγωνία.εγω έχω περισσότερο το πρώτο τρίμηνο μέχρι να κάνω την Α επιπέδου.

Αααα....δεν είναι το πρώτο σου. Λάθος κατάλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ditaki είπε:

Αααα....δεν είναι το πρώτο σου. Λάθος κατάλαβα...

Όχι!?Είναι το τρίτο αλλά τεταρτη εγκυμοσύνη.ειχα κ μια παλινδρομη με κενό σάκο.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

καταλαβαινω ποσο δύσκολο είναι.κανεις τεστ ωορρηξιας;

Όχι δεν κάνω. Κάτσε να σου πω ιστορία....

Λοιπόν την πρώτη φορά, είχα πέντε μήνες που προσπαθούσα. Στον 4ο μήνα είχα τεστ παπ. Με ρωτάει ο γιατρός για τον κύκλο μου και του λέω ότι την προ τελευταία φορά είχα κύκλο 52 ημέρες. Μου λέει δεν έκανες οωρηξία. Κάνω το Παπ, πάω να πάρω αποτελέσματα και μου λέει να σε δω μια στιγμή για οωρηξία...τζίφος. Έλα πάλι να σε δω σε ένα μήνα μου λέει. Πάω...τζίφος. Πας διακοπές μου λέει και αν δεν έχει έρθει περίοδος μέχρι να γυρίσεις, θα σου δώσω χάπια για να σου έρθει περίοδος και μετά για να κάνεις οωρηξία, γιατί φοβόταν για συσσωμάτωμα. Ε...και έδεσε το γλυκό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Όχι!?Είναι το τρίτο αλλά τεταρτη εγκυμοσύνη.ειχα κ μια παλινδρομη με κενό σάκο.?

Να σου ζήσουν κούκλα μου...να τα χαίρεσαι! Πόσο χρονών είναι τα παιδάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Να σου ζήσουν κούκλα μου...να τα χαίρεσαι! Πόσο χρονών είναι τα παιδάκια σου?

Σε ευχαριστώ!! Είναι 5 και σχεδόν 2 ο μικρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariaG1215 είπε:

Εγώ περιμένω πως κ πως την Δευτέρα και οπως είπε μια κοπέλα πιο πάνω,η χοριακη δεν επιβεβαιώνει μόνο την εγκυμοσύνη,περισσότερο την κάνουμε για να δούμε τη σωστή εξέλιξή της σε συνδυασμό με τον υπέρηχο. @Ε.Γ.Α. βάλε κάτω τις γόνιμες(αν τις γνωριζεις, αλλιως κάνε ενα τεστακι ωορρηξιασ)και μέρα παρα μέρα κάντε τις επαφουλες σας...να δεις για το ποτε θα ρθει το μπεμπακι!?

Μαρακι μου, δε θα μπω σ αυτή τη διαδικασία γιατί με αγχώνει όπως αυτή τη φορά. ...δε ξέρω γιατί δεν έγινε το θαυματακι!ήμουν σχεδον σίγουρη! ???Τα κορίτσια μου ήρθαν σε φάση που ούτε το περίμενα οπότε θα το αφήσω έτσι και τώρα. ..οποτε έρθει! Είμαι σίγουρη ότι από το πολύ άγχος δεν άφησε ο οργανισμός μου να γίνει η σύλληψη. ..ούτε στο πρώτο δεν είχα τόσο πολύ άγχος! Δε ξέρω γιατί. ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Εγώ πριν γεννήσω είχα ΣΠΩ και είχα κύκλο μέχρι και 45 ημερών. Αλλά 2-3 φορές το χρόνο δεν είχα ωορρηξία και εκεί έφτανε και τις 54 ημέρες. Τώρα έχω καθαρίσει από κύστες και έχω κύκλο 33 ημερών αν και την τελευταία φορά είχα μια βδομάδα καθυστέρηση. 

Κι εμένα ο κύκλος μου μετά τη βιοχημικη πήγαινε ρολόι και μόλις αρχίσαμε τις ελεύθερες επαφές τον χαλασα....μάντεψε από τι?????άγχος! !!!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...