Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΩ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.....


swan

Recommended Posts

φιλη swan διαβασα την ιστορια σου κ εμεινα αφωνη κοριτσι μου :unsure: χαρα στο κουραγιο κ την υπομονη που εχετε κ εσυ κ συζυγος σου....το λεω αυτο γιατι πραγματικα πιστευω πως δε θ'αντεχα να ζησω κατι τετοιο,τελικα μονο ο θεος ξερει ποσο πονο μπορει ν'αντεξει ο καθενας μας......σου ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσι μου γιατι μετα απο αυτα που περασατε το αξιζετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

swan μην ζητας συγγνωμη κοπελλα μου... ειναι πραγματι πολυ δυσκολες οι καταστασεις που ζεις.. ελεγα οτι εγω ειμαι στην χειροτερη φαση που μπορει ναειναι ανθρωπος.. αλλα και εσυ αστα να πανε βρε παιδι μου.. ευχομαι τελικα να σου πανε ολα καλα και να μπορεσεις να εχεις επιτελους το μωρακι αγκαλια.. Ο Θεος να ειναι μαζι σας..

4bcy.jpg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swan ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΤΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΤΑΜΟΙΨΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ:)

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ .....

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πώ; Έχω περάσει κι εγώ πολλά και σε καταλαβαίνω ως ένα σημείο.

Υπομονή, θάρρος κι επιμονή χρειάζεται. Ελπίζω τα χειρότερα να περάσουν και να σφίξετε στην αγκαλιά σας ένα μωράκι σύντομα, όπως εγώ σφίγγω τώρα τον γιόκα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swan μου ότι και να σου πω μπροστα σ'αυτό που ζεις είναι πολυ λίγο.. Σου εύχομαι μέσα απ'τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να κρατησετε αγκαλια το μωράκι σας..Το μόνο που μπορώ να κάνω για σένα μιας και μένω στη Πάρο είναι ν'αναψω ένα κεράκι στην Παναγία την Εκατονταπυλιανή για να πάνε όλα καλα για τη Μαρία σου.. Όλα να πάνε καλά κοριτσάκι μου..

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SWAN

Μόλις διάβασα το μήνυμα σου, ειλικρινά κορίτσι μου θαυμάζω το κουράγιο σου. Εύχομαι μέσα από την καρδία μου να βάλει η παναγίτσα το χέρι της κ ο Θεός και όλα να φέρεις στον κόσμο ένα γλυκό μωράκι, υγιέστατο και να νιώσετε αγαλίαση, ευτυχία μετά από όλα αυτά. Μακάρι κοπέλα μου όλα να σου έρθουν όμορφα κ ευτυχισμένα από εδώ και πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ,(ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ)ΥΠΟΜΟΝΗ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και παλι...τωρα ειμαι σπιτι μου εγω και ο αντρας μου :( την πεμπτη ο υπερηχος εδειξε αυτο που φοβομασταν,και αλλο προβλημα....η αποφαση ηταν 1 και μοναδικη: να μην φαιρουμε στον κοσμο ενα παιδι που δεν θα ζησει πανω απο λιγες ημερες εφιαλτικες για εκεινο.

παρ ολα αυτα ο εφιαλτης και η αγωνια συνεχιστηκαν μεχρι και εχθες.

την πεμπτη το πρωι μετα απο την αποφαση που πηραμε για τη διακοπη της κυησης μιλησαμε με τον γιατρο και πηγαμε αμεσως στο νοσοκομειο (Αλεξανδρας)για να μπω αμεσως και να μην βασανιζομαστε και αλλο...ομως...κρεβατια δεν υπηρχαν και ετσι μας ειπε να παμε στο σπιτι και να περιμενουμε να μας παρει τηλεφωνο ποτε θα υπαρχει....να μην σας κουραζω εφτασε το βραδυ και κρεββατι πουθενα...με τσακισε ολο αυτο...εκλαιγα,φωναζα,εσπαγα πραγματα.οτι και να εκανα κρεββατι δεν υπηρχε πουθενα....τελικα ξεκινησα τη διακοπη της εγκυμοσυνης σπιτι μου με χαπια και πηγα στο νοσοκομειο με πονους για να αναγκαστουν να μου κανουν εισαγωγη (αυτο ειναι το κρατικο νοσοκομειο που μας εχει παραχωρησει η χωρα μας,να νιωθουμε σαν-ας μην πω ζωα,γιατι εγω τον σκυλο μου οταν τον πηγα στο νοσοκομειο τον παρελαβαν αμεσα- σαν... δεν ξερω κι εγω την καταλληλη παρομοιωση)ο γιατρος μου τους σκυλοβρισε τελικα και μου εκαναν εισαγωγη αμεσως κατευθειαν στο χειρουργιο.μεσα σε 2-3 ωρες ολα ειχαν τελειωσει...και επειδη κρεββατι δεν βρεθηκε τελικα,σηκωθηκα,ντυθηκα και εφυγα.να σας πω την αληθεια καλυτερα γιατι πηγα στον αντρουλη μου και στο σπιτακι μου.

η δυστυχια ειναι η λεξη που με αντοπροσοπευει...αυτο νιωθω,μονο δυστυχια :(

το μονο που με κρατησε ολες αυτες τις εβδομαδες και που παρακαλαγα ηταν οτι οτι εγινε εγινε τουλαχιστον νωρις και δεν παιδευτηκε το αγγελουδι μου

την δευτερα με το καλο θα παμε στον γεννετιστη να δουμε αν υπαρχει λυση στο προβλημα μας...δεν θα ξαναπροσπαθησω αν δεν μαθω

δεν εχω κουραγιο αλλο,ουτε ελπιδα,ουτε τιποτα πια

σας ευχαριστω και παλι μεσα απο την καρδια μου για την τοσο θετικη σας σκεψη

νιωθω ασχημα που δεν μπορω να συμμετασχω αυτον τον καιρο στα δικα σας προβληματα και να σας στηριξω κι εγω οπως εσεις εμενα :blush:

θα χαρω ομως παρα πολυ αν για οποιαδηποτε απορια εχετε μπορεσω να βοηθησω εστω και μια απο εσας.μεχρι να σταθω στα ποδια μου θα κανω ενα διαλυμα απο το φορουμ (σας παρακαλω να με καταλαβετε)θα απανταω ομως σε καθε προσωπικο μηνυμα που θα εχω

χιλια ευχαριστω και παλι για την αγαπη που εχω λαβει απο ολες σας

και την ζεστη σας αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swan μου, κοριτσάκι μου, κάνε κουράγιο..

Πήρατε μια πολύ δύσκολη απόφαση, αλλά είναι και η μοναδική που θα μπορούσατε να πάρετε.

Ξέρω πως τώρα αισθάνεσαι πως έχουν χαθεί όλα, πως δεν υπάρχει τίποτα, ούτε φως, ούτε ελπίδα, τίποτα.. Αλλά έχετε ο ένας τον άλλον και με πολλή πολλή αγάπη και φροντίδα, θα κλείσετε τις πληγές σας και θα πάτε παρακάτω. Και κάπου παρακάτω θα χαμογελάσετε πάλι, να'σαι σίγουρη. Μη χάνετε την πίστη σας.

Και μια συμβουλή: μην κλειστείς στον εαυτό σου, μην τα κρατάς μέσα σου, μην προστατεύεις τους αγαπημένους σου προσπαθώντας να'σαι δυνατή.. μίλα.. ξέσπασε!..

Να ξέρεις πως είμαστε εδώ για σένα για ότι χρειαστείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ..........

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ Η crazy ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΣΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΦΙΚΤΟ..........

ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ................

ΠΕΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΞΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ..........

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ swan, εύχομαι να πάρεις γρήγορα δύναμη και να το ξαναπαλέψεις!!!

Εύχομαι με όλη μου τη ψυχή να σου τα φέρει από δω και πέρα όπως ακριβώς τα θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swan

εισαι ενας αξιοθαυμαστος ανθρωπος και ανθρωποι σαν κι εσενα δεν πρεπει να χανουν την ελπιδα τους . εδειξες απιστευτο θαρρος κ δυναμη. αρα εαν αξιζει καποιος να γινει γονιος δεν ειναι αλλος απο εναν ανθρωπο σαν κι εσενα.

φροντισε τον εαυτο σου , γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα δημιουργησεις μια υπεροχη οικογενεια .

το μωρο σου θα ερθει οταν ειναι η καταλληλη στιγμη

καλη δυναμη σε σενα και στον συντροφο σου

με εκτιμηση

ελιζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swan mou

Kali synexeia apo edw kai sto eksis...

Eimaste "edw" ola ta koritsia tou Mammy,,,

gia oti xreiasteis!!!

Synexizw na se thaumazw poly

kai esena kai ton antra sou...

Bravo sas...!

Min ksexaseis na xamogelas...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena..! kouragio kai panta meta apo thn kategida erxetai h liakada!! tha kanete ths eksetaseis pou thelete..kai tha deis oti olla tha pane kala ths epomenes fores....kai tha apokthshs auto pou theleis!!

filakia kai kouragio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσο κρίμα, κοριτσάκι μου..Κάνε το διάλειμμα που είπες, προσπάθησε να ηρεμήσεις και να βρεις τον εαυτό σου. Πήρατε τη σωστή απόφαση! Σου εύχομαι ολόψυχα να επανέλθεις γρήγορα και σύντομα μια νέα εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα, μα μόνο με ελπίδα και χαμόγελο. Να είσαι πάντα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swan

νομιζω οτι κανατε οτι ηταν καλυτερο...

Ανακτησε τις δυναμεις σου και τα πραγματα θα ξαναστρωσουν φυσικα:)

Μονο μην πνιξεις την λυπη σου , τον πονο σου , την οργη σου και οτι αλλο νιωθεις μεσα σου.Βγαλτα γιατι αυτο θα σε βοηθησει και θα επισπευσει τη διαδικασια επαναφορας σου;)

Να ξερεις οτι σε σκεφτομαστε και θα χαρουμε να σε εχουμε στην παρεουλα μας το συντομοτερο.

ΥΓ Παντως υπαρχουν βραδιες στο τσατ που εχουμε πολυ γελιο...:silly: Ελα!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΣΑ

ΠΕΡΝΑΣ..

ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ!!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΣΕ ΤΙ ΚΡΑΤΟΣ ΖΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;;;;;;;

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ

ΟΝΕΙΡΟ... ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ

ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...