Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΩ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.....


swan

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΒΙΩΝΩ....

ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ,ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ,ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ...

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΑΣΑ 1 ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΑΠΟ ΡΗΞΗ ΕΞΩΜ.ΚΥΗΣΗΣ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΔΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ,ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 3 ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ...ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΦΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ)ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΟ ΟΡΙΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΟΝΤΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΧΑΡΑ,ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΡΑ....ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΟΤΙ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΕΙΧΕ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...ΟΜΩΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΑΝΕΙ....ΕΦΤΑΣΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ...ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΚΡΗΓΟΡΩ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΓΑΚΥΣΤΗΣ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΩΡΟ (ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΑΧΝΗ)ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ...ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΗΞΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΓΑΚΥΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΛΛΑ Η ΚΥΣΤΗ ΤΟΥ ΟΧΙ....Η ΛΕΞΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΠΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΞΕΛΗΞΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ....ΕΙΣΗΧΘΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ...ΕΙΧΕ ΑΡΧΗΣΕΙ Ο ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ...ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ....ΕΖΗΣΑ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΜΕ ΣΑΡΚΑ ΚΑΙ ΟΣΤΑ....ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ,ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ....ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΗΡΧΕ ΧΑΘΗΚΕ.....ΠΗΓΑΝΕ ΣΕ ΓΕΝΝΕΤΗΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ......ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΝΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΚαΑΡΥΟΤΥΠΟ...Ο ΟΠΟΙΟΣ ΒΓΗΚΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ....ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ)ΜΑΣ ΠΑΡΟΤΡΥΝΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΟΟΛΑ ΜΑ ΟΟΟΟΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.....ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Η ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ Η ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ,ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΠΙΚΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ....ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΥΜΕ Ή ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ....22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ,ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΠΟΥ Η ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ....ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΔΕΙΞΕ ΕΞΩΜΦΑΛΟ ΚΥΗΣΗ.....ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΛΗΨΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΛΑΧΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΝΕΤΙΚΟ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΛΟΓΩ ΕΟΡΤΩΝ ΑΡΓΗΣΑΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ (ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN,ΤΡΙΣΩΜΙΑ 13+18).ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΑΝ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ,ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΓΕΝΝΕΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ & ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....Ο ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΕΜΒΡΙΟ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ Η ΟΧΙ....

....ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΜΟΡΦΗ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΑΙΣΙΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟΣΟ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΠΙΑ....ΟΥΤΕ ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑ, ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ,ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ....

ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

swan εχω μεινει αφωνη...............χαρα στο κουραγιο σου που μας περιεγραψες τον γολγοθα σου.φαινετε ομως οτι εχεις δυναμη μεσα σου και πιστη γιαυτο και προσπαθεις.μην τα παρατας συνεχισε να πιστευεις στον εαυτο σου και στις δυναμεις σου και καποια στιγμη θα ανταμειυθεις!!! κουραγιο σου ευχομαι και ολα να σου πανε καλα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΒΙΩΝΕΙΣ........ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Η ΑΠΟΨΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ. ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΩΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΠΡΟΣΕΥΧΗΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΣ.ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ. ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΟΛΥ ΘΕΡΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ. ΘΑ ΠΑΝΕ.:cheer:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω..Όντως έχετε ταλαιπωρηθεί πολύ, όμως κάνε λίγη υπομονή ακόμα...Τόσα έχεις περάσει..Στις 3 ημέρες θα κολλήσεις;;;Η στάση των γιατρών είναι εντελώς ανεύθυνη και δεν ξέρω που αλλού θα μπορούσατε να απευθυνθείτε...Όμως έχε πίστη στο Θεό και όλα θα πάνε καλά...

Ελπίζω σύντομα να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι και όλα αυτά που πέρασες να είναι όντως ένας εφιάλτης...

Φιλιά και σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια στο τέλος...Περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SWAN ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΠΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ Ν'ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ!!ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑΚΑΛΑ,ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ!!!ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μου κοριτσάκι λυπάμαι πάρα πολύ για όλα αυτά που έχεις περάσει. Μπορεώ να σε καταλάβω σε ένα μικρό βαθμό μόνο, μιας και στη δικιά μου εγκυμοσύνη μέχρι τον 7ο μήνα δεν ήξερα αν θα κρατούσα το μωρό. Τελικά όλα πηγάν καλά και το ίδιο εύχομαι και για τη δικιά σου περίπτωση.

Καταρχάς, ψυχραιμια. Και μια ερώτηση: Η εξώμφαλος κύηση, τι είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SWAN ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΜΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ,ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΙΝΟΜΥΩΜΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΜΗ ΣΚΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swan καλησπέρα και απο μένα!Διάβασα το μηνυμά σου και πραγματικά με συγκλόνισε!Αν και κάποια πράγματα αμα δεν τα ζήσεις ειναι δύσκολο να εκφέρεις άποψη και να καταλαβεις τον άλλο πόσο πολύ υποφέρει,νοιώθω τον πόνο σου και όλο αυτο που περνάτε.Περάσατε και περνάτε δύσκολες δοκιμασίες,και έχετε πολύ δυναμη μέσα σας που σίγουρα θα σας ακολουθήσει μέχρι τέλος και αυτο εύχομαι!Εχετε πίστη και όλα θα πάνε καλά!!Σου εύχομαι τα καλητερα αποτελέσματα και με την δύναμη του Θεού θα είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο και μονο αυτο μπορω να σου πω υπομονη και πιστη αν μπορεις βεβαια μετα απο ολα αυτα . ευχομαι πραγματικα και θα παρκαλεσω το θεο να ειναι ολα καλα .Να ξερεις εχεις την αμεριστη συμπαρασταση μας ολων των μελων του mammyland για οτι χρειαστεις να ερθεις ξανα σε εποικινωνια μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή & να έχεις πίστη στο Θεό. Θα κάνω μια προσευχούλα για σένα κ για το μωρό σου. Να είσαι αισιόδοξη , να δεις που θα ξυπνήσεις πολύ γρήγορα από τον εφιάλτη που ζεις & την Παρασκευή θα μας πεις τα πιο ευχάριστα νέα!!!

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ

Κ ΠΕΡΝΑΣ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ

ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ,ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι τοσο δυνατη!

Δεν ξερω τι να σου πω!Το μονο που πραγματικα ευχομαι ολόψυχα ειναι να γινεις μανουλα γιατι σου αξιζει.Και το παιδακι που θα σε φωναζει "μαμα" θα ναι πολυ μα παρα πολυ τυχερο!

Κανε υπομονη.Ολα θα πανε καλα απο δω και περα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου,αποψε στην προσευχη μου θα βαλω και σενα μεσα..να πανε ολα καλα και να εχεις ενα γερο μωρακι..κανε υπομονη μεχρι την πεμπτη....ο θεος καποιες φορες μας δοκιμαζει..βλεπει τις αντοχες μας...σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου να ειναι η τελευταια δοκιμασια που περνας..θα συμφωνησω με την στελισια οτι σου αξιζει πραγματικα να γινεις μανουλα και οτι το παιδακι σου θα ειναι πολυ τυχερο που θα σε εχει μαμα...φιλακια και περιμενουμε νεα σου..η αγκαλια του μαμμιλαντ θα ειναι ανοιχτη οτι κι αν χρειαστεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γλυκιά μου δεν έχω λόγια...Ποσα πολλα περασατε και περνατε...:( Ποσα περνανε δυο ανθρωποι που θελουν απλα να γινουν γονεις και να δωσουν αγαπη σ ενα μικρο πλασματακι...Πραγματικα τα λογια ειναι περιττα.Να σου πω κοραγιο;Να σου πω να ελπιζεις;Ευχομαι κουκλα μου να βρειτε την δυναμη να περασετε και αυτη την δυσκολια και ΜΑΚΑΡΙ το μωρακι σας να γεννηθει και να ξεπερασει το προβλημα που εχει...Ο Θεος ειναι μεγαλος...ΜΑΚΑΡΙ να σας χαρησει αυτο που επιθυμειτε.Κουραγιο,μονο κουραγιο...και οτι και να γινει τωρα εσυ πρεπει να συνεχισεις και να προσπαθησεις μεχρι να κρατησεις ενα νινακι στην αγκαλια σου!Φιλακια πολλα και ευχομαι πραγματικα να σας πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den tha trelathite, oxi!

Tha to pallepseis ligaki akomi...

Eisai spoudaia kopela

eiste spoudaio zeugari...

Bravo sas!!!!!

Sas aksizoun ta kalytera

kai ERXONTAI!!!

O Theoulis sas etoimazei treles xares

giati dokimastikate arketa

((k akoma dokimazetai i ypomoni sas))

Min xaneis tin pisti sou Swan,

ola tha ginoun kat'euxin!!!!!!!!!!!

Emeis, sto Mammy, eimaste edw

gia na ta leme...

Anamenoume nea sou.., Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου

Οντως ζεις ενα εφιαλτη!

Τι να πω...τα λογια ειναι πολυ φτωχα σε τετοιες περιπτωσεις.Σου ευχομαι να βρεις οση δυναμη και υπομονη εχεις μεσα σου για να βγεις στην ακρη του τουνελ, εκει θα σας περιμενει το μωρακι σας.Γιατι θα τη βρεις, ειμαι σιγουρη.Η περιγραφη της καταστασης δειχνει οτι εισαι δυνατος ανθρωπος.

Μακαρι την Παρασκευη να διαβασουμε μονο ευχαριστα νεα σου και τιποτε... μα τιποτε αλλο.Στο ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!

Εδω στο μαμμυ να ξερεις οτι ειμαστε διπλα σου .

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ..ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ....

ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΡΩΣΣΟ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ,ΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ(ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΓΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΙ ΣΥΝΧΑ,ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ)ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΚΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΙΑΣΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΣΑ ΜΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ...ΣΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΔΙ,ΜΕΤΑ ΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ?ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ...

ΑΝΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΠΑ....

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMAI ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΑΙΩ ΕΥΚΟΛΑ... ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ..

ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ..

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΑΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ..

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΣΑΣ..

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ. ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑΡΡΟΣ.ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swan μου, ευχομαι μεσα απ'τη καρδια μου, ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!!! :)

κανε λιγο κουραγιο ακομη και ευχομαι συντομα να κρατας στην αγκαλιτσα σου ενα γερο και τρισχαριτωμενο παιδακι στην αγκαλια σου...

μια ταπεινη και αναξια προσευχουλα κι απο μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή κοριτσάκι κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε καλά να είσαι σίγουρη. Κάθ μέρα θα είναι σαν αιώνας, αλλά είμαστε εδώ όλες μας για να σε κάνουμε να ξεχαστείς...

Μη μας ξεχάσεις με τα αποτελέσματα όταν βγουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...