Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΩ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.....


swan

Recommended Posts

SWAN ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΕΙΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΑ.....ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΙΠΟΤΑ......ΑΚΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ,Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΤΡΗΣΙΑ ΟΙΣΟΦΑΓΟΥ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΖΩΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΥΧΩΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ,ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!.........ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΣΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.........ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην χάνεις την πίστη σου! Μην χάνεις τη δύναμη σου! Μην χάνεις την ελπίδα! Είστε ένα υπέροχο ζευγάρι κι ο Θεός είναι κοντά σου. Θα γίνετε σύντομα οι πιο καλοί γονείς! Η σκέψη μας και η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swan μου η σκέψη μου και η προσευχή μου μαζί σου! Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα. Σε παρακαλώ διάβασέ το και απάντησέ μου.

Σε φιλώ με την ελπίδα τα νέα της Παρασκεύης να είναι τα πιο χαρμόσυνα που έχεις ακούσει στη ζωή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου κάνε υπομονή όλα θα δεις θα αλλάξουν,

Περίμενε και τα υπόλοιπα αποτελέσματα και τον υπέρηχο και θα δεις.

Αξίζεις να γίνεις μανούλα και θα γίνεις να μου το θυμηθείς.

Και το μωράκι σου θα είναι το πιο τυχερέ από όλα γιατί θα έχει εσένα κοντά του

Υπομονή περιμένουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai neo melos sto mammyland,oxi akrivws neo dld. edw kai kairo parakolouthw ti stili sas alla pote den exw grapsei!twra omws me to minima tis swan pragmatika eniwsa tin anagki na simmetasxw kai gw!

SWAN mou tha s euxithw k gw me ti seira m ipomoni, pisti sto THEO, giati einai Pantodinamos kai ta apotelesmata tis Paraskeuis na nai thetikotata!

ola tha diorthwthoun kali m!tha to deis!molis diavasa to minima sou kai idi exw kanei kai egw me ti seira mou ti diki m proseuxi gia sena kai to mwraki sou.

Deixe akoma ligo kouragio kai ta kalitera erxonte koukla mou.

Ti allo na pei kaneis se tetoies periptwseis?YPOMONI, THARROS, KOURAGIO (osa exoun apomeinei) kai panw apo ola PISTI STO THEO, STO XRISTO KAI STI PANAGITSA!

Perimenoume nea sou.....! Oti kalitero pragmatika ap ta vathi tis psixis mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις θετικα αποτελεσματα την Παρασκευη και να πανε ολα κατ'ευχην...

Να μην περασεις αλλα βασανα και να χαρεις επιτελους το μωρακι που επιθυμεις και που σου αξιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΓΓΙΞΑΝ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ.ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΚΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ.ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΥΓΕΙΕΣΣΤΑΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ....ΜΟΝΑΧΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΠΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ....ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ, ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΡΟΧΑ....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειλικρινα δεν εχω λογια:S λυπαμαι πραγματικα γιαυτα που σας συνεβησαν:( κανεις μα κανεις δε μπορει να καταλαβει τη ψυχολογια σας.ο θεος ειναι μεγαλος κ σιγουρα μια μερα θα ανταμειφθεις γι αυτα που περασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swan katalavainw ti pairnas kai egw to exasa 24 week me kaisarikh giati den hthela na niwsw toys ponoys autoys poy eniwses giati kai egw akoma edw kai enas mhnas poy exei perasei petagomai apo efialtes akoygontas mwrakia na fwnazoyn....giati kai s emas mas eipan eseis apofasizetai giati giati giati olo giati eimaste giati kai emeis kaname amnio kai vgike kathara kai giati kai se emas eipan sumvainei suxna kai giati ola den exoyn noima apla einai na ginoyn GIATI EINAI GRAMMENA STO GOLGOTHA THS ZWH MAS........EAN PISTEUEIS STO THEO NA ANAPOTHESEIS TIS ELPIDES SOY SE AUTON EXEI GI OLOYS GIA KAPOIO LOGO MAS DOKIMAZEI EAN EINAI THELIMA TOY THA KANOYME SWAN.......KANE PROSEUXH KAI EGW THA PROSEUXITHW KAI GIA SENA KAI GIA TIS XILIADES KOPELES POY TALAIPWROYNTAI KAI H ZWH TOYS GINETAI ENAS EPIGEIOS EFIALTHS....DEN EISAI I MONI.........AUTO KATALAVA KAI TO KOYRAGIO MOY DEN THA TO XASW THA PALEPSW GIA NA GINW MANA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SWAN ΜΟΥ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΟΛΓΟΘΑ ΠΟΥ ΖΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΖΕΙΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ,ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ MAMMYLAND ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου περάσατε πάρα πολλά για να συνεχιστεί όλο αυτό!!

Είναι δύσκολο να μη χάνεις την πίστη σου αλλά θα δεις που όλα θα πάνε καλά

αυτή τη φορά!

Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου την Παρασκευή να είναι όλα καλά και να

ξεπεράσετε όσα προβλήματα έχετε!!

Μακάρι να μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο για σένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα απο τα βαθυ της καρδιας και της ψυχης μου σας ευχαριστω πολυ για τα λογια σας και την τοσο θετικη σας σκεψη.

αποφασησαμε τον δεκεμβρη με τον συζυγο μου μετα απο τα πρωτα αποτελεσματα,να δωσουμε μια ευκαιρια στη ζωη που υπαρχει στην κοιλιτσα μου για θετικα σημαδια

θελουμε πολυ ενα μωρο στην αγκαλια μας και οι δυο μας

ΟΜΩΣ δεν θα τολμουσαμε ποτε να φερουμε στον κοσμο ενα παιδι που θα εχει προβληματα μια ζωη,που δεν θα μπορει να παιξει,να τρεξει,να ερωτευθει και να ζησει την ζωη οπως θα της αρμοζει.

το κοριτσακι μας,αν ολα πανε καλα, θα το πουμε Μαρια στη χαρη της Παναγιας της Εκατονταπυλιανης.

ολα τα εχω εναποθεσει επανω της,σε εκεινη που ειναι μανα και που περασε τοσα πολλα...και αν Παναγια μου ειναι να το παρεις,να το παρεις οσο πιο γρηγορα γινεται για να μην παιδευθει το κοριτσακι μας καθολου.

μεσα απο την καρδια μου και παλι σας ευχαριστω πολυ για ολα.

σημερα θα φυγουμε για Αθηνα (ζουμε επαρχια)με την πρωτη ευκαιρια θα σας ενημερωσω για οτι γινει

και παλι σας ευχαριστω για ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ ! ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ ΠΕΡΣΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙ ΤΡΩΩ,ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΤΛ! ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Α!!!!! ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!! ΜΠΟΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ! ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ! ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου λυπάμαι τόσο πολύ για όλες τις στεναχώριες και όλη την ταλαιπωρία που περάσατε ως τώρα κι εσύ και ο σύντροφός σου. Τα συναισθήματα που περιγράφεις σου εύχομαι να μην τα ξανανιώσεις ποτέ και το παιδάκι σου να είναι τελικά γερό και να το σφίξεις στην αγκαλιά σου όταν θα 'ρθει η σωστή η ώρα του. Να σκέφτεσαι μόνο θετικά για να του μεταδίδεις τη θετική σου ενέργεια, όσο κι αν σου φαίνεται ακατόρθωτο, μετά από όλα όσα έχεις περάσει. Πολλές πολλές ευχές για να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eίναι τόσο κρίμα γυναικες που θέλουν πολυ ενα παιδάκι να παιδεύονται τοσο και άλλες που τους χαρίζεται απλόχερα αυτη η ευλογία να κάνουν εκτρωση.. Θα προσευχηθούμε να πάνε όλα καλά σε σένα και το μωράκι σου. Να είσαι αισιόδοξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι απο την καρδια μου ολα να πανε καλα και αυτος ο εφιαλτης που περασες και που περνας να εχει αισιο τελος...

Αν ομως η φυση σε προδωσει ξανα να μπορεσεις να βρεις τη δυναμη να πραξεις αναλογα

Απ'οτι καταλαβαινω εχεις διπλα σου ενα καταπλητικο συντροφο που σε στηριζει και τον στηριζεις Κρατα αυτο και τα καλυτερα σας περιμενουν

Κουραγιο και περιμενουμε τα νεα σου..ας ειναι το μωρο σου καλα

Θελω να πιστευω πως η γενναιοτητα και η πιστη σ αυτη τη Ζωη ανταμοιβονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρά τις ατυχίες σας, έχετε πίστη, ελπίδα και δύναμη και όλα αυτά θα ανταμειφθούν με ένα μωράκι . Κάνε λίγή υπομονή γλυκιά μου και όλα θα πάνε καλά. Σας το εύχομαι εγώ και όλοι όσοι διάβασαν την ιστορία σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω συγκλονιστει με την ιστορια σου ,καλη μου swan!

Εχω ηδη κανει κι εγω την προσευχη μου για σενα.....Περνας δυσκολα,ομως να ξερεις πως δεν εισαι η μονη .Πολλες απο μας εδω στο μαμυ,εχουμε περασει δυσκολιες .....μικρες και μεγαλες !!!!!

Ειμαστε ομως ακομα εδω και προσπαθουμε να στηριζουμε η μια την αλλη ,και να αναγεννιομαστε μεσα απο τις ιδιες μας τις σταχτες!Κοιτα ψηλα,κρατα το κεφαλι σου ορθιο κι οσο κι αν σε ριχνει κατω η ζωη ,εσυ πατα γερα στα ποδια σου,πιασε και το χερι του αντρουλη σου ,και θα τα καταφερετε!!!!!Εγω το πιστευω και ειμαι σιγουρη ,πιστευω πως το κυκνακι σου θα ερθει αργα ή γρηγορα!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου Swan,

Εγώ θα ήθελα με την σειρά μου να σου πω ευχαριστώ.

Σ'ευχαριστώ που μου έδωσες αυτό το μάθημα ζωής.

Εγώ σήμερα τουλάχιστον έμαθα, ότι υπάρχουν άνθρωποι που βασανίζονται πολύ για να έχουν στη ζωή τους έναν άγγελο, με μεγάλη δύναμη ψυχής, υπομονή και αφοσίωση.

Το μόνο που θα μπορούσα να σου πω, είναι "θετικη σκεψη"

Ακόμα και στα ποιο δύσκολα που μπορεί να έρθουν...ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.....

Όσο σκεφτόμαστε θετικά και είμαστε αισιόδοξοι, όλα συνομωτούν υπέρ μας.

Καλή δύναμη και θα περιμένω νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΟΠΟΕΛΑΜΟΥ.

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙΣ ΑΛΛΗ ΠΙΚΡΑ.ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΟΣΟ Τ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.

ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ...ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ.

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ swan ΕΧΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΊ!!!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!

Ο 8ΕΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΝΟ ΔΙΝΕΙ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΗ ΔΩΣΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

ΕΧΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΑ ΒΑ8Η ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

ΣΕ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και ελπίζω η Παναγιά στην οποία τάξατε το σπλάχνο σας να μην θελήσει να το πάρει σύντομα κοντά της... Εύχομαι να ηρεμήσει τις καρδιές και τις ψυχές σας και να απολαύσετε το μεγαλείο της μητρότητας/πατρότητας μέσα από αυτό το αγγελούδι που ήδη καρδιοχτυπά μέσα σου...

Μαζί με όλες τις φίλες του Mammyland, θα προσευχηθώ για το καλύτερο!!! Δύναμη και πίστη και όλα θα φτιάξουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...