Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονακια περιοδου


Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι κατι περισσοτερο απο εξι εβδομαδων εγκυος και θα ηθελα να σας ρωτησω ποσο φυσιολογικο ειναι τα πονακια περιοδου που εχω ιδιως τα βραδυα. Ειχατε και εσεις τετοια πονακια και μεχρι ποτε θα κρατησουν? Εχω αγχωθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale mhn anxonese.einai fisiologika giati megalonei h mitra sou ,pes to ston giatro sou kai tha sou dosei bouskopan gia na xalaroneis .den einai tipota kai egw ponousa sthn arxh mexri kai to telos tou tritou.pisteua meta apo toso kairo edw mesa tha ta eixes mathei ola gia thn egumosinh apo emas kai den tha eixes apories.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOY TOMA!! DEN EINAI TIPOTA MHN ANHSYXEIS.K EGW EIXA STHN ARXH. PES TO STO GIATRO SOY K THA DEIS K AYTOS TO IDIO THA SOY PEI.MONO TOYS PRWTOYS MHNES THELEI PROSOXH MH KOYRAZESAI K OLA KALA THA PANE..;) ;) FILIA POLLA:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα:laugh: ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΑ ΖΕΙΣ!!! ΑΑΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ... ΑΣ ΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ!!

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ..ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toma mou min agxonese katholou einai teleio fusiologika ayta... thelei polu ksekourasei kai iremia min kourazese katholou kai koita na apolauseis auti tin periodo tis zois sou den fantazese poso grigora pernaei...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα καλημερα οπως βλεπεις δεν εισαι η μοναδικη που εχεις αυτα τα πονακια,καλως η κακως τα εχαμε ολες μας,αλλα οπως ειπε κ η φιλη filos ifigen μολις κλεισεις τον τριτο ευτηχως περνανε,βεβαια τοτε θα μας απασχολουν αλλα πραγματα,αλλα νομιζω πως οι πιο παλιες στο site να μας βοηθησουν......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:S Αχ... και εγώ το παθαίνω αυτό και κυρίως όταν είμαι ξαπλωμένη όπως λες και εσύ (βράδυ) και όταν με πιάνει φοβάμαι πολύ. ο γιατρός είπε οτι είναι φυσιολογικό. ελπίζω να μας περάσει σύντομα. Για μενα είναι λίγο νωρίς αφού είμαι μόλις στην 6η εβδομάδα. Κουράγιο μας :blush:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα όπως είπαν και οι κοπέλες θα τα έχεις αυτά τα πονάκια. Εγώ τα είχα μέχρι 14η εβδομάδα περίπου. Από το φόβο μου (είχα βέβαια και απίστευτες αναγούλες και εμετούς) ήμουν είτε ξαπλωτή είτε πάνω από την τουαλέτα! Μην ανησυχείς. Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Η ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΜΗΝ ΦΟΒΙΣΕ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΡΕΜΗ!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ola kala tha pane... oi ponoi autoi einai fisiologikoi opos eipe kai mia fili prin, megalonei i mitra kai pernei thesi gi'auto niothoume etsi. Kai ego eimai stin arxi kai exo tetoious ponous idios to vradi.

Opote den thelo na akouo mateodoxies.... ola kala tha pane se oles mas!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ.

Κουραγιο Kider... δεν δινεις στον καλο σου καμια λιστα με ταινιες να "σαπισεις" στο dvd;:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...