Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρειάζομαι τη φαντασία και τη δημιουργικότητά σας!


Σισσιώ

Recommended Posts

χα χα χα χα! Αστειεύεσαι φαντάζομαι!!! :) :) :) Από λατρεία άλλο τίποτα...! Μου θυμίζει τα λούτρινα αρκουδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!!

Το Καιτηχάρις το έχω ακουστά απο μια κοπέλα που έχει 2 ονόματα και το ένα σίγουρα ειναι το Κατερινα..το άλλο δεν το θυμάμαι.

Προς θεού μην τη βγάλετε Μπιάνκα μου θυμίζει ονομα σε σκυλάκι!!Νομίζω ετσι λέγανε το σκυλάκι στο πρώτο Fame story επειδή ήταν ασπρο..!!!Τι θυμήθηκα..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛαΛα μου το Χαρηλίνα μου άρεσε πολύ ευχαριστώ για την εναλλακτική!! Βασούλα όντως το Μπιάνκα θυμίζει σκυλάκι! Αφού να φανταστείς έτσι θέλαμε να ονομάσουμε τη σκυλίτσα μας και τελικά την βαπτήσαμε Λευκή Ελληνιστί! Βέβαια και το Σίσσυ θυμίζει σκυλάκι, αλλά τί να κάνω... γουφ γουφ! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ μ αρεσει πολυ το Χαριάνα,είναι πολύ γλυκό.Αλλα νομιζα πως ήθελες να ακουγονται και τα δυο.Συγνώμη αν κάνω λάθος:blush::dry::unsure: Εμένα μου άρεσε πολύ και το Χαρηλίνα που πρότινε η LaLa.Μωρέ γερό να ναι το νινάκι και το όνομα ειναι δευτέρευον:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Χαρητίνα πώς σου φαινεται;

Εμενα μου αρεσει και το Χαρηκαίτη:)

Το Χαριλινα το Χαριανα ειναι πολυ ομορφα αλλα δεν βλεπω πουθενα το Κατερινα μεσα σε αυτα.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...