Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ρε κοριτσια τελικα ολες οταν το μαθαινουμε σαν παλαβες κανουμε φαντασου σουσου να σε βλεπει απο μεσα τι θα λεει ω ρε τρελλα η μανα μου ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ ΜΑΜΟΥΝΑ ΜΑΜΑΚΑ ΜΑΝΑ (αυτο σιγουρο αμα κανεις γιο και φτασει 20+ ΜΗΤΕΡΑ αμα αποκτησεις γαμπρο η νυφη ειδες που το εφτασα εσυ να δεις τη χαρη οταν ερθουν εκεινες οι υπεροχες στιγμες .ΦΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ SOUSOU ΜΟΥ!!ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΖΕΙΣ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!!ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta sinxaritiria kouklara xerome gia sena sou euxome ola na sou pane kala kai xoris problimata. otheos na boithisi kai alles ginekes na broune tin eutixia pou niothis esy tora kai ego pou tin eniosa dio fores stin zoi mou kai an exis apories rotame oti thes ah mia simbouli edo stin germania iparxoun kati vitamines pou den iparxoun stin ellada einai gia to moro kai edo i giatri sou lene pos prepi na tis paris to exis alkousta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΣΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ:woohoo: :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ :woohoo: ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Σουσου μου!!Τελεια νεα!!Σου ευχομαι το ταξιδι της εγκυμοσυνης που τωρα αρχιζει να ειναι το ποιο συναρπαστικο και να σε οδηγησει σε μια γεννα μ ενα πονο!!Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ, ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ SOUSOU MOU!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxartiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

euxomai mesa apo tin kardia mou na exeis mia teleia egkumosuni!!

na sou pane ola kala koritsaki mou kai na fereis ston kosmo ena ugiestato kai eutuxismeno moraki!!!

filakia polla!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

line_line_typew12_beg_d_typew11_time_1141794000_text_7365206c61747265756f207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου χαρηκα πολυ...........σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να φερεις στιν κοσμο ενα υγιεστατο μωρο............φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sousou μου Συγχαρητηρια!!!Τα καλυτερα νεα!Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη με το καλο ολα να πανε καλα,να εισαι γερη και να το απολαυσεις οσο γινεται!Η καλη διαθεση ειναι πολυ σημαντικη!!

Αυτα τα νεα δινουν κουραγιο και χαρα σε ολες!Να σαι καλα!!

Καλη χρονια να εχεις κι εσυ και η οικογενεια σου και παντα τετοιες χαρες να εχεις στην ζωη σου!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sousou συγχαρητήρια, να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς κανένα προβληματισμό.

Με το καλό.

Και σε όσες προσπαθούμε εύχομαι να έχουμε τα ίδια αποτελέσματα με εσένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre sousou mou.milousame kai sto chat kai den eipes tipota ....tha se malwsw!!!!!!poli xarikaaaaaaaaaaaaaa.......ola kala na sou pane gklikeia mouuuuuuuuuuuu....ena omorfo sporaki stin koilitsa sou ugiestato...perimenw nea sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ :P :P :P :P ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΛΟΓΛΥΚΕΣ!!!

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ Κ ΓΩ ΚΑΠΩΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ:

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΝΙΩΘΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ, ΕΙΧΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, ΔΗΛ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.

Η ΒΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 37 ΜΕ 37,5. ΤΟ ΔΕ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 31η ΜΕΡΑ Κ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΚΟΥΦΑΝΕΕΕΕ!

ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου να έχεις μια ομαλή εγκυμοσύνη χωρίς άσχημα συμπτώματα και να απολαύσεις αυτή την όμορφη περίοδο. Άντε και στα δικά μας!!!!!!:P

Φιλάκια

Dina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...