Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ..ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ,ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ,ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΚΕΤΗ ΟΡΜΟΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17 ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ..ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!!!ΦΙΛΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoula kalimera!

Egw ekana test (self-clear)

10 meres prin tin periodo

kai edeikse thetiko! Axno

alla thetiko!

Kai xoriaki 1 ebdomada

prin tin periodo kai pali thetiki!!!

Xamili alla thetiki!

Twra eimai stin 9 evbomada...

Eixa ta idia symptwmata

pou perigrafeis

allaaaaa den eixa ypomoni

na perimenw...

Gia sigoura apotelesmata

"kratisou" liges meres...

Kali epityxia

kai min ksexnas: DEN XANOUME POTE

TIN PISTI MAS!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula kalhmera!

mia b-xoriakh (eksetash amatos) mporei kai na deiksei kati.alios perimeneis mexri proth mera ka8usterhshs kai kaneis aplo test farmakeiou. ego den ekana pote phga kateu8eian gia b-xoriakh! ta suptomatapou eixa ego htane polu prismeno sth8os kai poono sto sth8os allaeixe kai liga tsimphmata xamhla sthn koilia. ola auta einai sxeti bebaia giati h ka8e mia mas ta vionei diaforetika!!

ou euxomai na exeis ta epi8umhta apotelesmata anamenoume nea sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα μου , γεια σου!!

Θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα κορίτσια! Κάνε λίγη υπομονή μερικές μέρες ακόμη και πάνε για μια β΄ χοριακή, που έχει γρήγορα αλλά το κυριότερο σίγουρα αποτελέσματα!!Εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula kalhmera kai apo mena..nomizw oti einai ligo nwris gia symptwmata egkymosynhs an kai s ayth th zoi pote mhn les pote...egw pantws thymamai "symptwmata" san kai ayta poy anafereis, syn mia syxnoouria eixa 3-4 meres prin thn hmerominia poy perimena periodo. opws kai na xei, diaferei apo organismo se organismo kai apo gynaika se gynaika. to symptwma pantws poy kaneis den mporei na agnohsei einai h apoysia periodou opote an exeis kathisterisi, estw kai mia mera ( soy to eyxomai olospyxa) kane ena testaki farmakeiou gia na sigoureuteis..

elpizw na se boihtisa kapws !

xronia polla kai me polla kala nea to 2009 !!

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες . Μακάρι να είμαι έγκυος το θέλω πάρα πολύ και εγώ και ο άντρας μου. Ανγχώνομαι γιατί πριν 4 μήνες είχα μείνει ξανά έγκυος αλλά δυστυχώς απέβαλα ήμουν δύο εβδομάδων:( .Πάντως θα σας ενημερώσω ότι και να γίνει μου δώσατε πολύ κουράγιο για να ελπίζω ότι μπορεί να είμαι ξανά έγκυος . Εύχομαι φέτος για όλες τις κοπέλες που θέλουν να κάνουν μωράκι να τους γίνει πάρα πολύ σύντομα και στις κοπέλες που ήδη έχουν παιδάκια να τα χαίρονται και να τα προσέχουν σαν έναν πολύτιμο θησαυρό . :laugh: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ Η' ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η' ΟΧΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :kiss: ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες . Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε μια απορία που έχω . Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 14/12/2008 και περιμένω ξανά στις 16/01/2009 ( ελπίζω όμως να μην μου έρθει) . Έχω σταθερό κύκλο κάθε μήνα .Αρχές Ιανουαρίου είχα πάει στο γιατρό και μου είχε πει περίπου πότε είναι οι επικίνδυνες μέρες μου . Εδώ και τρείς μέρες έχω πόνους στην κοιλιά και το στομάχι μου είναι συνέχεια ανακατεμένο αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω εύκολα εμετό και το στήθος μου αισθάνομαι ότι είναι λίγο πρησμένο αλλά έχω κάποια τσιμπηματάκια . Ήθελα να σας ρωτήσω υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος? Είχε καμία άλλη κοπέλα αυτά τα συμπτώματα? Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς να κάνω τέστ αλλά μήπως υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι ?Βασικά τα συμπτώματα αυτά με πιάσανε πολύ ξαφνικά από την μια μέρα στην άλλη αυτό με παραξενεύει . Θα ήθελα να μου πείτε και την δικιά σας γνώμη ευχαριστώ πολύ και συγνώμη αν σας κούρασα φιλιά σε όλες .:laugh: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου η ανυπομονησία είανι οτι πιο φυσιολογικό και συνεβη σε ολες οσες το θελουν σαν και σενα...κανε λιγουλάκι υπομονη.τι ναι τωρα να περιμενεις εως την αλλη παρασκευή..?ξερω ειναι αιώνας αλλα...όταν θα εισαι ετοιμη για σιγουρα αποτελεσματα ετσι ώστε να μην τυχει να βγει αρνητικο και απογοητευτεις..κανε πραγματα και εχε σκέψη θετικη..Το ξερω πως καθε φορα που νιώθεις τσιμπηματα θα τρεχεις στη τουαλετα,αλλα κανε κουραγιο και περιμενε μια βδομαδουλα.Μετα πηγαινε κανε μια χοριακη ή και το τεστ.Εγω εκανα το σελφ κλιαρ το οποιο ειναι το πιο ευαισθητο λένε.Το εκανα βαιβαια την 6η μερα, αλλα νομίζω αυτο πιανει και απο τη μερα της συλληψης.

αντε καλη τυχη και χαμογελα!!!Υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και σκέψη θετικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula fisika kai den mas kourases...gia ayto eimaste edw...na leme gnwmes kai na antalsoume empeireies,,,,kapws etsi einai ta simptwmata...egw teleutaia periodo eixa 21/12....kai kapou stis 15/1..eixa kai egw ta idia simptwmata...min agxwnesai omws toso poli...asto na erthei apo mono tou...egw sou eyxomai...na min sou erthei i periodos kai na mas peis ta eyxaristw sintoma.filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΝΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μπεμπούλα! Μακάρι να είναι θετικό, αλλά καλύτερα θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμα. Φαντάσου να είσαι έγκυος, να το κάνεις τώρα και να βγει αρνητικό. Άδικα θα στεναχωρεθείς.Αν είναι να έρθει, θα έρθει!!!

Ξέρουμε όλες την αγωνία σου!!!Όλες την ίδια ακριβώς έχουμε!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

καλή επιτυχία;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoyla, ενα θα σου πω.... εχω δωσει του κοσμου τα λεφτα

στα self clear (test 5 μερες μετα την ωορρηξια) μονο και

μονο επειδη καπνιζω και θελω να το κοψω αμεσως μολις το μαθω....

αλλα τοσα στα clear-blue (μηπως και το αλλο ηταν λαθος) και το

μονο που ειχα καταφερει ειναι ν'αγχωνομαι και να μενω ταπι...:P :laugh:

Κανε λιγο υπομονη... τουλαχιστον μεχρι την πρωτη μερα καθυστερησης και ελπιζω να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...