Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

 

Πεταλουδιτσα μου καλα ειναι ο μικρός, είχε λιγο πυρετό αλλα τιποτα σοβαρό ομως.. Εγω ακομα να αδιαθετησω κανονικά, δεν ξερω, μηπως εκείνες οι 2 σταγόνες ηταν η περίοδος και τωρα απλά θα περιμενω την επόμενη; ουφφ τι να πω δεν ξερω.. Εσυ πως εισαι; άντε να φύγει το 2016! 1 μερα έμεινε ακομα! 

Κατερινακι θα αξιωθείς να το νιώσεις το θαύμα, και εσυ και η Πεταλουδιτσα και ολα τα κοριτσια εδω μεσα.. @Gelie ακούς κι εσυ; ξερω πως εισαι πεσμένη τον τέλευταιο καιρό και σε έχουμε χάσει λιγο.. Ολα θα γίνουν να ξέρεις! Υπομονή λιγο και θα δεις!! Θετική σκέψη κοριτσια μου για ολες εδω! 

Περαστικά για το παλικαρακι σου κοπελα μου..και οπως ειπες..θετική σκέψη απο ολες μας και πίστη στις δυνάμεις μας!!!το νεο έτος να μας χαρίσει ολα όσα ονειρευόμαστε!!!!

μηπως αυτο το αιματακι ηταν καμια εμφύτευση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Εεεεε, τιποτα δεν ειναι το 30 μωρε...θα έρθει στα ίσια του πολυ γρήγορα!!!  παααααμεεε γερά κοριτσάκια μουυυ!!! Ολες μαζί το 2017!!!! Ας ανοίξουν οι ουρανοί να βρέξει μωράκια... !!! 

Ετσι!!!γερά με τσαμπουκά!!!θα μπει στο ρεκόρ Γκίνες η νεα χρονια..ως η χρονια με τις περισσότερες γεννήσεις!!!θα πέσουν οι μετοχές της always και της everyday και θα ξεπουλάει η pampers και η babylino!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Ναι, τα εχω διαβάσει κ γω κ δυςτυχως ισχύουν... τι να πωωω μακάρι μονο αυτο να ειναι κ να μείνουμε σύντομα εγκυουλες!!!! 

Πολυ συντομα γλυκια μου..το ευχομαι ολόψυχα για ολες μας!!και το πιστευω!!!και ετσι θα γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

 

Πεταλουδιτσα μου καλα ειναι ο μικρός, είχε λιγο πυρετό αλλα τιποτα σοβαρό ομως.. Εγω ακομα να αδιαθετησω κανονικά, δεν ξερω, μηπως εκείνες οι 2 σταγόνες ηταν η περίοδος και τωρα απλά θα περιμενω την επόμενη; ουφφ τι να πω δεν ξερω.. Εσυ πως εισαι; άντε να φύγει το 2016! 1 μερα έμεινε ακομα! 

Κατερινακι θα αξιωθείς να το νιώσεις το θαύμα, και εσυ και η Πεταλουδιτσα και ολα τα κοριτσια εδω μεσα.. @Gelie ακούς κι εσυ; ξερω πως εισαι πεσμένη τον τέλευταιο καιρό και σε έχουμε χάσει λιγο.. Ολα θα γίνουν να ξέρεις! Υπομονή λιγο και θα δεις!! Θετική σκέψη κοριτσια μου για ολες εδω! 

Κορίτσι μου σε ευχαριστω πολύ για την εμψυχωση... Ευχομαι μεσα από την καρδια μου υγεια, ευτυχια και μεσα στο 2017 να γινει για ολες μας πραγματικότητα το πολυπόθητο όνειρο της μητρότητας... !!!!!!!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Περαστικά για το παλικαρακι σου κοπελα μου..και οπως ειπες..θετική σκέψη απο ολες μας και πίστη στις δυνάμεις μας!!!το νεο έτος να μας χαρίσει ολα όσα ονειρευόμαστε!!!!

μηπως αυτο το αιματακι ηταν καμια εμφύτευση???

Μπα δεν καναμε τιποτα τη γόνιμη μερα.. έκανα και ενα τεστ εγκυμοσύνης απο περιέργεια και βγήκε αρνητικό..κάποια διαταραχή κύκλου λέω.. θα παω στον γιατρο με το νέο έτος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου όμορφα..ψάχνοντας να βρω να σας δείξω πληροφορίες για ενα μωρο 30 εβδομάδων..για να σας αναφέρω μετα,το δικο μας θαύμα..με αφορμή το θαύμα που είπε η @mommy86 έπεσα πάνω σε κείμενο..και ακομα τρίβω τα ματια μου..το εχει γράψει η αδερφή μου..και δεν ήξερα οτι υπαρχει καν!!!μιλαει για τον άνθρωπο που αγαπω περισσοτερο απο οτιδήποτε σε αυτήν την πλάση..μιλάει για τον δεύτερο μου ανηψιο..και το πρώτο μου γιο!!!το βαφτηστηρι μου!!!το θαύμα μας..Αν δεν πιστεύετε στα θαύματα..απλα διαβάστε το..http://www.eimaimama.gr/2012/12/20-evdomadwn-thavma-a.html και τωρα ξανά δεν πιστευω στα ματια μου..υπαρχει ολο μας το "ειναι" εδω...http://www.eimaimama.gr/2013/10/i-vaptisi-tou-nikola-stilianou.html

Εντάξει, ανατρίχιασα ολόκληρη κοριτσι μου!! Συγκινήθηκα παρα παρα πολυυυυ!!! Εύχομαι να είστε όλοι σας καλα! Είδες; αν θέλεις ο Θεός τι θαύματα γίνονται; απίστευτα!! Ελπίζουμε να ευλογηθούμε ολες το 2017!! Ανυπομονώ να φουσκωσουμε ολες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε ??? 

Διάβασα το κείμενο Κατερίνακι πωωω...κάγκελο η τρίχα... 

Κορίτσια μου, εγώ έκανα ένα τεστ έτσι από περιέργεια και βγήκε αρνητικό (αρκετά νωρίς λέω και το ξεπέρασα χαχαχ) απ την άλλη μπήκα στο siteπου είχα αγοράσει τα συγκεκριμένα ήταν 20 μαζί(κόστιζαν 4€ όλα)  και διάβαζα σχόλια πολλές μα πολλές κοπέλες ήταν έγκυες και αυτά έδειχναν αρνητικά οι κοπέλες είχαν φωτογραφίες ενός πιο αξιόπιστου τεστ με αυτό με τα ίδια δείγματα ούρων.. Οπότε δεν το περνώ στα σοβαρά και περιμένω τον καινούριο χρόνο 

Αποφάσισα τον καινούριο χρόνο να αλλάξω γυναικολόγο..  (με έβαλε να πάρω χάπια ενώ δεν έχω κάνει εξετάσεις..  Κ βλέπω που γράφετε ότι έχετε κάνει ενώ εγώ??? Σαν κινεζα νιώθω συγνώμη με πήρε το παράπονο)  

 

 

FB_IMG_1483097212295.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Εντάξει, ανατρίχιασα ολόκληρη κοριτσι μου!! Συγκινήθηκα παρα παρα πολυυυυ!!! Εύχομαι να είστε όλοι σας καλα! Είδες; αν θέλεις ο Θεός τι θαύματα γίνονται; απίστευτα!! Ελπίζουμε να ευλογηθούμε ολες το 2017!! Ανυπομονώ να φουσκωσουμε ολες!! 

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ κοπελα μου..το ποσο πολυ πιστευω στα θαύματα και στην δύναμη της θέλησης δεν λέγεται..μερες που ειναι...και ειδικα με ολα τα δύσκολα που ζούμε..εχουμε ανάγκη απο τετοια παραδείγματα..γίαυτο σας μιλησα..για να εχουμε ολες μας κουραγιο..πίστη, υπομονή και ανεξάντλητη δύναμη..και ολα θα γινουν!!!το 2017 ειναι η χρονια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα και από μένα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε ??? 

Διάβασα το κείμενο Κατερίνακι πωωω...κάγκελο η τρίχα... 

Κορίτσια μου, εγώ έκανα ένα τεστ έτσι από περιέργεια και βγήκε αρνητικό (αρκετά νωρίς λέω και το ξεπέρασα χαχαχ) απ την άλλη μπήκα στο siteπου είχα αγοράσει τα συγκεκριμένα ήταν 20 μαζί(κόστιζαν 4€ όλα)  και διάβαζα σχόλια πολλές μα πολλές κοπέλες ήταν έγκυες και αυτά έδειχναν αρνητικά οι κοπέλες είχαν φωτογραφίες ενός πιο αξιόπιστου τεστ με αυτό με τα ίδια δείγματα ούρων.. Οπότε δεν το περνώ στα σοβαρά και περιμένω τον καινούριο χρόνο 

Αποφάσισα τον καινούριο χρόνο να αλλάξω γυναικολόγο..  (με έβαλε να πάρω χάπια ενώ δεν έχω κάνει εξετάσεις..  Κ βλέπω που γράφετε ότι έχετε κάνει ενώ εγώ??? Σαν κινεζα νιώθω συγνώμη με πήρε το παράπονο)  

 

 

FB_IMG_1483097212295.jpg

Γλυκό μου κορίτσι παρε μια αγκαλιά απο εμενα..δυνατή..και παρε δύναμη και κουραγιο!!!ο νέος χρόνος θα μας φέρει τα καλυτερα,γιατι το αξίζουμε!!!

παρεπιπτοντως,ποια τεστ ειχες πάρει??τι χαπια σε έβαλες να παρεις χωρις καν εξετάσεις??τι γινεται ρε γαμωτο..ο καθένας κανει του κεφαλιού του???.ευχομαι ολόψυχα το τεστ να εχει δειξει λάθος..να μας κανεις ποδαρικό με εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μπα δεν καναμε τιποτα τη γόνιμη μερα.. έκανα και ενα τεστ εγκυμοσύνης απο περιέργεια και βγήκε αρνητικό..κάποια διαταραχή κύκλου λέω.. θα παω στον γιατρο με το νέο έτος! 

Να πας να ξεκαθαριστεί..μονο κύκλοι δεν ειναι αυτοι οι κύκλοι μας..πολυγωνα θα τους χαρακτήριζα..ουφφφφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας το αφιερώνω με πολυ αγαπη..Ευχομαι αυτες τις μερες,να σας πάρει ο καλός σας την πιο δυνατή αγκαλιά στη γη..την αγκαλιά που θα κανει καθε σπασμένο κομμάτι να κολλήσει μονομιάς!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

τζα!!! να μαι και γω!!!Kοριτσια ειστε τυχερες!!!! γιατι εγω ειμαι υδροχοος και εχω αντρα διδυμο... οποτε νομιζω σας ξεπερασα!!! αυτο τα λεει ολα!! :) 

 εχω 2 αντρες μεσα στο σπιτι!!!

Χαχαχαχαχαχα...κουραγιο καλη μου..εμεις ειμαστε τούμπα..εγω δίδυμος και ο καλός μου Υδροχόος..σκεψου τον δόλιο τον αντρα μου..δυο γυναίκες μεσα στο σπιτι...φαντάσου γκρίνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γλυκό μου κορίτσι παρε μια αγκαλιά απο εμενα..δυνατή..και παρε δύναμη και κουραγιο!!!ο νέος χρόνος θα μας φέρει τα καλυτερα,γιατι το αξίζουμε!!!

παρεπιπτοντως,ποια τεστ ειχες πάρει??τι χαπια σε έβαλες να παρεις χωρις καν εξετάσεις??τι γινεται ρε γαμωτο..ο καθένας κανει του κεφαλιού του???.ευχομαι ολόψυχα το τεστ να εχει δειξει λάθος..να μας κανεις ποδαρικό με εγκυμοσυνη!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα μόλις την ένιωσα τα χάπια λέγονται clomifen.  Πειραματόζωα έχουμε γίνει.. Χτυπάνε εκεί που έχουμε ανάγκη. 

Όσο για το τεστ λέγεται one step των 10 mlu. Αλλά δεν τα δίνω βάσει θα δείξει.  

Εγώ πήρα απόφαση του χρόνου πάει σε άλλο γιατρό.

Φιλάκια πολλά πολλά 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα και από μένα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε ??? 

Διάβασα το κείμενο Κατερίνακι πωωω...κάγκελο η τρίχα... 

Κορίτσια μου, εγώ έκανα ένα τεστ έτσι από περιέργεια και βγήκε αρνητικό (αρκετά νωρίς λέω και το ξεπέρασα χαχαχ) απ την άλλη μπήκα στο siteπου είχα αγοράσει τα συγκεκριμένα ήταν 20 μαζί(κόστιζαν 4€ όλα)  και διάβαζα σχόλια πολλές μα πολλές κοπέλες ήταν έγκυες και αυτά έδειχναν αρνητικά οι κοπέλες είχαν φωτογραφίες ενός πιο αξιόπιστου τεστ με αυτό με τα ίδια δείγματα ούρων.. Οπότε δεν το περνώ στα σοβαρά και περιμένω τον καινούριο χρόνο 

Αποφάσισα τον καινούριο χρόνο να αλλάξω γυναικολόγο..  (με έβαλε να πάρω χάπια ενώ δεν έχω κάνει εξετάσεις..  Κ βλέπω που γράφετε ότι έχετε κάνει ενώ εγώ??? Σαν κινεζα νιώθω συγνώμη με πήρε το παράπονο)  

 

 

FB_IMG_1483097212295.jpg

Ωπα καρντασάκι... σου εδωσε κλομιφαινη και pregnyl χωρίς εξατάσεις??? Για ποιο λόγο??? Τι εχεις??? Τραγικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα μόλις την ένιωσα τα χάπια λέγονται clomifen.  Πειραματόζωα έχουμε γίνει.. Χτυπάνε εκεί που έχουμε ανάγκη. 

Όσο για το τεστ λέγεται one step των 10 mlu. Αλλά δεν τα δίνω βάσει θα δείξει.  

Εγώ πήρα απόφαση του χρόνου πάει σε άλλο γιατρό.

Φιλάκια πολλά πολλά 

 

Καλα θα κανεις κοπελα μου..ο γιατρός πρεπει να σου εμπνέει εμπιστοσύνη!!!και μονο το οτι σου έδωσε χαπια χωρις εξετάσεις και εμενα μου χτυπαει άσχημα..ευχομαι με το που θα μπει η νεα χρονια να μάθεις πρωτα πως εισαι έγκυος και μετα να βρεις γιατρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Eγω σας αφιερώνω το παρακάτω γιατί είμαστε και πολύ μωρα!!!! χαχαχα!!!

 

Ευχαριστουμεεεεεεεεε...το αποδεχόμεθα καθότι ειμαστε και πολυ μωρά!!!μπιμπελά σκέτα!!!αχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχ...ας κουνηθούμε λοιπον κοριτσαρες..και σε λιγο καιρό τον χορό της κοιλιάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχαριστουμεεεεεεεεε...το αποδεχόμεθα καθότι ειμαστε και πολυ μωρά!!!μπιμπελά σκέτα!!!αχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχ...ας κουνηθούμε λοιπον κοριτσαρες..και σε λιγο καιρό τον χορό της κοιλιάς!!!!

Μας φανταζομαι όλες μαζί με τη κοιλιά τούρλα να χορεύουμε το Μπιμπελό μου... χαχαχαχα!!!! Να λεω στον μπαρμαν κέρνα ενα σφηνάκι γάλα  την @Κατερινάκι/only love χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μας φανταζομαι όλες μαζί με τη κοιλιά τούρλα να χορεύουμε το Μπιμπελό μου... χαχαχαχα!!!! Να λεω στον μπαρμαν κέρνα ενα σφηνάκι γάλα  την @Κατερινάκι/only love χαχαχα!!!

Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα...κλαιω...το εκανα εικόνα....αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα...το κέρασμα όμως θα το ανταποδώσω..ελπιζω να το πίνεις το γάλα!!αχαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μας φανταζομαι όλες μαζί με τη κοιλιά τούρλα να χορεύουμε το Μπιμπελό μου... χαχαχαχα!!!! Να λεω στον μπαρμαν κέρνα ενα σφηνάκι γάλα  την @Κατερινάκι/only love χαχαχα!!!

θέλω και εγώ γάλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

θέλω και εγώ γάλα!!!!!!!!!!!!!!

Τσακω και συ ενα σφηνάκι γάλα σπέσιαλ κοριτσάρα μου!!κερασμενο απο μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

θέλω και εγώ γάλα!!!!!!!!!!!!!!

Σε σενα θα ανοίξω ενα μπουκάλι μπιμπερό με γαλα! χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα...κλαιω...το εκανα εικόνα....αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα...το κέρασμα όμως θα το ανταποδώσω..ελπιζω να το πίνεις το γάλα!!αχαχαχαχαχχαχα

Εννοείται.... είμαι μπεκρού! χαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μ υπέροχα.........το πρωί ήμουνα ψυχολογικά χάλια...και ταξιδεύαμε...στο αμάξι συζητούσαν κ εγω κοίταγα έξω απο το παράθυρο σαν χαμένη...και ξαφνικά μπήκα λίγο να διαβάσω τι κάνετε, είδα τα μηνύματα σας κ άλλαξε όλη μου η μέρα...χαμογέλασα, γλύκανε η στενοχώρια μ...ένιωσα την κατανόηση σας!!!!σας ευχαριστώ ολόψυχα!!!τελικά ίσως αυτό που έχουμε κάποιες στιγμές ανάγκη είναι κάποιος να καταλάβει πραγματικά τι νιώθουμε, τι άγχος και τι επιθυμία έχουμε μέσα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκι μ υπέροχα.........το πρωί ήμουνα ψυχολογικά χάλια...και ταξιδεύαμε...στο αμάξι συζητούσαν κ εγω κοίταγα έξω απο το παράθυρο σαν χαμένη...και ξαφνικά μπήκα λίγο να διαβάσω τι κάνετε, είδα τα μηνύματα σας κ άλλαξε όλη μου η μέρα...χαμογέλασα, γλύκανε η στενοχώρια μ...ένιωσα την κατανόηση σας!!!!σας ευχαριστώ ολόψυχα!!!τελικά ίσως αυτό που έχουμε κάποιες στιγμές ανάγκη είναι κάποιος να καταλάβει πραγματικά τι νιώθουμε, τι άγχος και τι επιθυμία έχουμε μέσα μας

Ετσι να χαμογελάς κοριτσακι μου!

Να περάσεις υπέροχα στην εκδρομούλα σου και μη φοβάσαι.... εχω κανει συμφωνία το 2017 να είναι η χρονιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...