Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Thelw na kanw LIKE LIKE LIKE............................ :-*

 

Αγαπη μου γλυκια εσυ!!!??❤️?????❤️????❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατούρακι μουυυυυ.τα φιλιά μου σου στρλνω..και μη μασατε ρε!!!!ολα θα πανε τελειαααααα!!!lisaki μου οπως τα λες!!κορμαρες!!χαχαχαχαχαχαχα

Elenaaaa μου, ναι χρησημοποιοω τους τελευταιους 3 μηνες..μου απεδειαξαν οτι κανω ωορηξια νωριτερα απο οτι νομιζα...

Τι ωραια που καναμε reunion σήμερα!!!!! Ο Μάρτης μπηκε με τις καλυτερες προθεσεις!!!

AX ρε mommy μου!!! που εισαι να μας φτιαχνεις τη διαθεση!!!μου χεις λειψει πολυυυυ!!!1σου στελνω και γω πολλλα πολλλα φιλιαααα!!! ως τωρα το 2017 μπηκε δυναμικα!!! για να δουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου γλυκοοοοοο...απο το ιδιο μέρος μας ερχονταιιιιι..αχαχαχαχα..ολα όμως θα πανε καλα..θα έρθουν αρκει να το πιστεύουμε και να μην τρελενομαστε με το άγχος!!!καλη αρχή με τα χαπια..ευχομαι ο πρώτος μήνας να ναι και ο τυχερός!!!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! σου στελνω πολλα πολλα φιλια και μια μεγαλη αγκαλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα elenaaaa τα εχω χρησιμοποιησει και εγω στο παρελθον αλλα ποτε δεν καταφερα  να πετυχω αυτες τις 2 πιο γονιμες ημερουλες  :confused:

γιατι δεν τις πετυχες????

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατούρακι μουυυυυ.τα φιλιά μου σου στρλνω..και μη μασατε ρε!!!!ολα θα πανε τελειαααααα!!!lisaki μου οπως τα λες!!κορμαρες!!χαχαχαχαχαχαχα

Elenaaaa μου, ναι χρησημοποιοω τους τελευταιους 3 μηνες..μου απεδειαξαν οτι κανω ωορηξια νωριτερα απο οτι νομιζα...

Τι ωραια που καναμε reunion σήμερα!!!!! Ο Μάρτης μπηκε με τις καλυτερες προθεσεις!!!

και να σε ρωτησω..επειδη θα τα ξεκινησω πρωτη φορα... κανεις το μεσημερι κ επαφη ποτε εχεις?εχεις παρατηρησει αν σου βγαζει δυο μερες θετικο η μία?την ημερα που σ βγαζει θετικο κανεις κ 2ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μμμμμ.... Θα σου πρότεινα να το ρίξεις στη ζωγραφική.... Μια πολυ καλή μου φίλη μου το πρότεινε και πίστεψε με είχε δίκιο... βοηθάει πολύ,σε χαλαρωνει...αδειάζει το μυαλό...

mmmmmm kalh idea....  to dokimases???:x kserw kserw authn thn kalh sou filh (metaksu mas einai koukli zwgrafistw :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

γιατι δεν τις πετυχες????

και να σε ρωτησω..επειδη θα τα ξεκινησω πρωτη φορα... κανεις το μεσημερι κ επαφη ποτε εχεις?εχεις παρατηρησει αν σου βγαζει δυο μερες θετικο η μία?την ημερα που σ βγαζει θετικο κανεις κ 2ο?

kalhmera koritsi mou  epafh exeis otan deis to 8etiko ..ean sou bgalei mia mera 8etiko den shmainei oti kaneis k 2o . alla kopela mou eisai sigourh gia ta test... sugnwmh pou tha sto pw alla se blepw arketa agxwmenh apo twra.

fantasou kaneis to test sou bgainei thetiko, pas ston antra sou kai exete epafh--->eimai bebaiei pws to mualo sou tha einai se auto.( tha sou pw mia sumboulh ean exeis kanoniko kuklo kai den exeis polikistikes...tote dokimaseta ena mhna des pws leitourgei o organismos sou kai meta afhseta sto rafi) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! σου στελνω πολλα πολλα φιλια και μια μεγαλη αγκαλια!!! 

Και η δικη μου η τεράστια αγκαλιά εχει αποσταλεί!!!σας αγαπω πολυ και μου λείψατε φιλεναδιτσες μουυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kalhmera koritsi mou  epafh exeis otan deis to 8etiko ..ean sou bgalei mia mera 8etiko den shmainei oti kaneis k 2o . alla kopela mou eisai sigourh gia ta test... sugnwmh pou tha sto pw alla se blepw arketa agxwmenh apo twra.

fantasou kaneis to test sou bgainei thetiko, pas ston antra sou kai exete epafh--->eimai bebaiei pws to mualo sou tha einai se auto.( tha sou pw mia sumboulh ean exeis kanoniko kuklo kai den exeis polikistikes...tote dokimaseta ena mhna des pws leitourgei o organismos sou kai meta afhseta sto rafi) 

καλημερα!!!δεν ειμαι τοσο αγχωμενη οσο φαινεται στο μνμ απλα εκανα ολες τις ερωτησεις μαζι!!!εχω πολυκυστικές κ εχω περιεργους κυκλους!εχω χαλαρωσει να σ πω την αληθεια γτ τον προηγουμενο μηνα ειχαμ επαφες με προφυλαξη (ετσι ειπε ο ενδοκρινολόγος) κ με βοηθησε πολυ φαντάσου πως αν δεν ειχα τα τεστ δεν θα εκανα καν...απλα εμεις ειχαμε επαφη μονο αν ειχαμε ορεξη κ οχι αν καταλαβαινα ωορρηξια  (καποιες φορες την καταλαβαινω,περιπου)κ μας ειπε ο γιατρος να κανουμε συστηματικη προσπαθεια γτ είμαστε τωρα στους 14 μηνες προσπαθειων κ θελει να το κυνηγησουμε λιγο περισσοτερο οποτε λεω να κανω τα τεστ (αν δεν βαρεθω καμια μερα ?) για να εχουμε επαφη τις σωστές μερες...εχω περασει κριση αγχους το καλοκαίρι πηγα νοσοκομειο απο τον πονο..αυτο που καταλαβα ομως ειναι οτι ειναι δυσκολο να πεις δεν αγχωνομαι..εγω δλδ απο σεπτεμβρη ημουν λιγοτερο αγχωμενη ειδα ομως πως ειναι πραγματικά να μην αγχωνεσαι τον προηγουμενο μηνα  ...για αρχη καλα ειμαι κ τωρα εχει αλλάξει λιγο κ η συμπεριφορα αλλα αν δεν φτασω στις μερες κοντα τις περιοδου δεν μπορω να σου πω αν αγχωνομαι η οχι..το εχω ζησει πολλες φορες κ ξερω οτι στο τελος ειναι τα δυσκολα..πάντως αν δω οτι με αγχωνει σιγουρα θα τα σταματησω..ευχαριστώ πολυ παντως!αν δεις πιο μετα να εχω αγχος πες μου να τα κοψω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα!!!δεν ειμαι τοσο αγχωμενη οσο φαινεται στο μνμ απλα εκανα ολες τις ερωτησεις μαζι!!!εχω πολυκυστικές κ εχω περιεργους κυκλους!εχω χαλαρωσει να σ πω την αληθεια γτ τον προηγουμενο μηνα ειχαμ επαφες με προφυλαξη (ετσι ειπε ο ενδοκρινολόγος) κ με βοηθησε πολυ φαντάσου πως αν δεν ειχα τα τεστ δεν θα εκανα καν...απλα εμεις ειχαμε επαφη μονο αν ειχαμε ορεξη κ οχι αν καταλαβαινα ωορρηξια  (καποιες φορες την καταλαβαινω,περιπου)κ μας ειπε ο γιατρος να κανουμε συστηματικη προσπαθεια γτ είμαστε τωρα στους 14 μηνες προσπαθειων κ θελει να το κυνηγησουμε λιγο περισσοτερο οποτε λεω να κανω τα τεστ (αν δεν βαρεθω καμια μερα ?) για να εχουμε επαφη τις σωστές μερες...εχω περασει κριση αγχους το καλοκαίρι πηγα νοσοκομειο απο τον πονο..αυτο που καταλαβα ομως ειναι οτι ειναι δυσκολο να πεις δεν αγχωνομαι..εγω δλδ απο σεπτεμβρη ημουν λιγοτερο αγχωμενη ειδα ομως πως ειναι πραγματικά να μην αγχωνεσαι τον προηγουμενο μηνα  ...για αρχη καλα ειμαι κ τωρα εχει αλλάξει λιγο κ η συμπεριφορα αλλα αν δεν φτασω στις μερες κοντα τις περιοδου δεν μπορω να σου πω αν αγχωνομαι η οχι..το εχω ζησει πολλες φορες κ ξερω οτι στο τελος ειναι τα δυσκολα..πάντως αν δω οτι με αγχωνει σιγουρα θα τα σταματησω..ευχαριστώ πολυ παντως!αν δεις πιο μετα να εχω αγχος πες μου να τα κοψω ??

tha to frontisw.... :) pantos mhn anushxeis tha erthe kai egw prospathousa 1 xrono kai 4 mhnes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω μπαίνω αυριο για υστεροσκοπηση.. δεν μου ηρθε περίοδος ποτε μετα την απόξεση που έκανα μεσα Νοέμβρη.. έκανα κανονικές ωορρηξιες, ειχα παχύ ενδομήτριο κτλ.. αλλα περίοδος γιόκ.. πήρα χάπια για  να μου ερθει, ειχα πονους και συμπτώματα περιόδου αλλα και πάλι τιποτα.. Σημερα πηγα στον γιατρο μου πάλι  και μου ειπε πως υποψιάζεται συμφυσεις στον τράχηλο.. Καναμε υπέρηχο και είδαμε πως εχει υγρό στο ενδομήτριο που σημαίνει πως ειναι το αιμα της περιόδου που λόγω συμφυσεων στον τράχηλο  δεν μπορει να φύγει..Αυριο θα μπω χειρουργείο για υστεροσκοπηση, η οποία ειναι διαγνωστική και θεραπευτικη ταυτόχρονα.. ειμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Ελπιζω πως δεν θα έχουν μεγάλη έκταση οι συμφυσεις και πως δεν θα έχουν "τραυματίσει" την περίοχη..  Τι μπορει να πάθεις απο μια αποβολή στην 6η βδομάδα... τι να πω.. αυτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 κοριτσάρα μου κρατά μονο το θεραπευτική! Μη σκεφτεσε τιποτα παραπάνω ολα θα ειναι καλα ! Άλλη μια δοκιμασία! Θα μου πεις πια μιλάει που εχω πέσει στα πατώματα .. αλλα δεν εχει να κάνει ! Όλες μαζι εδω θα τα καταφέρουμε .. δοκιμασίες ειναι ! Θα σε σκέφτομαι ο Αρχάγγελος  Μιχαηλμαζι σου!

Απο ενα όμορφο μέρος που επέλεξε να εχει οικία ?

IMG_3943.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου το διαβασα κοριτσακι μου οτι προσπαθουσατε λιγο καιρο!συγχαρητήρια κ παλι!!!ααντε να ακουσετε κ καρδουλα τωρα!εεμεις ειχαμε θεμα με το σπερμα αλλα ξεκινησαμε εδω κ ενα μηνα χαπια κ βιταμινες κ οι δυο οποτε ειμαστε αισιοδοξοι!ο ανδρας μου ειχε θεμα κ στις ορμονες ,στην βιταμινη  d και στο θυροειδη!ξεκινησαμε θεραπεια κ ελπιζουμε να ανταποκριθει γρηγορα ο οργανισμος του κ μεχρι τον Σεπτέμβρη να εχουμε ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια εγω μπαίνω αυριο για υστεροσκοπηση.. δεν μου ηρθε περίοδος ποτε μετα την απόξεση που έκανα μεσα Νοέμβρη.. έκανα κανονικές ωορρηξιες, ειχα παχύ ενδομήτριο κτλ.. αλλα περίοδος γιόκ.. πήρα χάπια για  να μου ερθει, ειχα πονους και συμπτώματα περιόδου αλλα και πάλι τιποτα.. Σημερα πηγα στον γιατρο μου πάλι  και μου ειπε πως υποψιάζεται συμφυσεις στον τράχηλο.. Καναμε υπέρηχο και είδαμε πως εχει υγρό στο ενδομήτριο που σημαίνει πως ειναι το αιμα της περιόδου που λόγω συμφυσεων στον τράχηλο  δεν μπορει να φύγει..Αυριο θα μπω χειρουργείο για υστεροσκοπηση, η οποία ειναι διαγνωστική και θεραπευτικη ταυτόχρονα.. ειμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Ελπιζω πως δεν θα έχουν μεγάλη έκταση οι συμφυσεις και πως δεν θα έχουν "τραυματίσει" την περίοχη..  Τι μπορει να πάθεις απο μια αποβολή στην 6η βδομάδα... τι να πω.. αυτα.. 

Eνταξει τι να πω τωρα.... λυπάμαι πολύ που ταλαιπωρησε ακόμα Λιζακι μας... Ευχομαι μεσα από την καρδιά μου να πανε όλα καλα  και να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρία! Θα περιμένουμε νεα σου!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια εγω μπαίνω αυριο για υστεροσκοπηση.. δεν μου ηρθε περίοδος ποτε μετα την απόξεση που έκανα μεσα Νοέμβρη.. έκανα κανονικές ωορρηξιες, ειχα παχύ ενδομήτριο κτλ.. αλλα περίοδος γιόκ.. πήρα χάπια για  να μου ερθει, ειχα πονους και συμπτώματα περιόδου αλλα και πάλι τιποτα.. Σημερα πηγα στον γιατρο μου πάλι  και μου ειπε πως υποψιάζεται συμφυσεις στον τράχηλο.. Καναμε υπέρηχο και είδαμε πως εχει υγρό στο ενδομήτριο που σημαίνει πως ειναι το αιμα της περιόδου που λόγω συμφυσεων στον τράχηλο  δεν μπορει να φύγει..Αυριο θα μπω χειρουργείο για υστεροσκοπηση, η οποία ειναι διαγνωστική και θεραπευτικη ταυτόχρονα.. ειμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Ελπιζω πως δεν θα έχουν μεγάλη έκταση οι συμφυσεις και πως δεν θα έχουν "τραυματίσει" την περίοχη..  Τι μπορει να πάθεις απο μια αποβολή στην 6η βδομάδα... τι να πω.. αυτα.. 

Σου στελνω τις θερμότερες ευχες μου....ολα να πάνε καλα Λισακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Lisaki 80 κοριτσάρα μου κρατά μονο το θεραπευτική! Μη σκεφτεσε τιποτα παραπάνω ολα θα ειναι καλα ! Άλλη μια δοκιμασία! Θα μου πεις πια μιλάει που εχω πέσει στα πατώματα .. αλλα δεν εχει να κάνει ! Όλες μαζι εδω θα τα καταφέρουμε .. δοκιμασίες ειναι ! Θα σε σκέφτομαι ο Αρχάγγελος  Μιχαηλμαζι σου!

Απο ενα όμορφο μέρος που επέλεξε να εχει οικία ?

IMG_3943.JPG

Ευχαριστώ παρα πολυ κοριτσι μου!! Να εισαι καλα!! 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Eνταξει τι να πω τωρα.... λυπάμαι πολύ που ταλαιπωρησε ακόμα Λιζακι μας... Ευχομαι μεσα από την καρδιά μου να πανε όλα καλα  και να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρία! Θα περιμένουμε νεα σου!:x

Ευχαριστώ peackokaki μου.. ειναι μεγάλη ταλαιπωρία ψυχολογική... θελω να τελειώνει να μου ερθει περίοδος να ήσυχασουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σου στελνω τις θερμότερες ευχες μου....ολα να πάνε καλα Λισακι μου..

Ευχαριστώ  πολυ Πεταλουδιτσα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 να μην απογοητευεστε!ταλαιπωρηθηκες λιγο παραπανω αλλα μολις τελειώσεις με αυτο θα βαλετε παλι μπρος και ειμαι σιγουρη οτι θα πιασετς πολυ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια εγω μπαίνω αυριο για υστεροσκοπηση.. δεν μου ηρθε περίοδος ποτε μετα την απόξεση που έκανα μεσα Νοέμβρη.. έκανα κανονικές ωορρηξιες, ειχα παχύ ενδομήτριο κτλ.. αλλα περίοδος γιόκ.. πήρα χάπια για  να μου ερθει, ειχα πονους και συμπτώματα περιόδου αλλα και πάλι τιποτα.. Σημερα πηγα στον γιατρο μου πάλι  και μου ειπε πως υποψιάζεται συμφυσεις στον τράχηλο.. Καναμε υπέρηχο και είδαμε πως εχει υγρό στο ενδομήτριο που σημαίνει πως ειναι το αιμα της περιόδου που λόγω συμφυσεων στον τράχηλο  δεν μπορει να φύγει..Αυριο θα μπω χειρουργείο για υστεροσκοπηση, η οποία ειναι διαγνωστική και θεραπευτικη ταυτόχρονα.. ειμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Ελπιζω πως δεν θα έχουν μεγάλη έκταση οι συμφυσεις και πως δεν θα έχουν "τραυματίσει" την περίοχη..  Τι μπορει να πάθεις απο μια αποβολή στην 6η βδομάδα... τι να πω.. αυτα.. 

ουφ ρε κοριτσακι μου!!!τι ταλαιπωρια γμτ!! :( ευχομαι να ναι περαστικα να τελειωσει γρηγορα και ανωδυνα και να μην σε ταλαιπωρησει αλλο! εισαι πολυ δυνατη κοπελα και ξερω θα αναρρωσεις γρηγορα κυριως ψυχολογικα και ολα θα πανε καλα απο δω και περα!! να σκεφτεσαι θετικα!! σου στελνω μεγαλη αγκαλια!!ολα να πανε καλα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 και το πιο σημαντικο μην μπαινεις και διαβαζεις διαφορα στο ιντερνετ!! μονο κακο θα σου κανουν και θα σε αγχωσουν περισσοτερο!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lisaki mou ti na pw! Eyxomai na einai grigoro k perastiko k meta apo oli ayti tin talaipwria na erthei grigora t nini.

Elena molis vgei thetiko t test kaneis ekeini tin epomeni k tin parepomeni mera. Symvouli m kane ta gia na pas pio stoxeymena alla min t peis ston antra sou.Genikotera epafes kalo einai na exete se olo t kuklo gia na dynamwnei k t sperma. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Lisaki 80 και το πιο σημαντικο μην μπαινεις και διαβαζεις διαφορα στο ιντερνετ!! μονο κακο θα σου κανουν και θα σε αγχωσουν περισσοτερο!!  

Ευχάριστω πολυ μινιατουρακι μου..  Με έπιασες παντως!.. εχω διαβάσει τα πάντα απο συμφυσεις, σύνδρομο Άσερμαν.. Ότι υπάρχει στα ελληνικά και αγγλικά! Ευτυχώς το επίπεδο των γερμανικών μου ειναι πολυ χαμηλό οποτε δεν με παίρνει να διαβάσω τιποτα.. ειναι βλακεία το ξερω.. αλλα δεν κρατήθηκα.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Lisaki mou ti na pw! Eyxomai na einai grigoro k perastiko k meta apo oli ayti tin talaipwria na erthei grigora t nini.

Elena molis vgei thetiko t test kaneis ekeini tin epomeni k tin parepomeni mera. Symvouli m kane ta gia na pas pio stoxeymena alla min t peis ston antra sou.Genikotera epafes kalo einai na exete se olo t kuklo gia na dynamwnei k t sperma. 

Ευχαριστώ πολυ Διωνη μου.. και συμφωνώ για τα τεστ, κι εγω τα έκανα αλλα δεν έλεγα τιποτα στον άντρα μου  απλά φρόντιζα να έχουμε επαφές εκείνες τις μέρες. Την ημέρα θετικοποίησης του τεστ και την επόμενη ειναι οι βασικές... φυσικα και πριν και μετα να κάνεις βοηθητικό ειναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε ξεκινησει επαφες καθε 2η...δεν θα του πω κατι για να μην αγχωθει!καλη ιδεα!θα σας ενηνερωσω!εχω μεγαλους κυκλους 28-38 αλλα λεω να ξεκινησω 13η...αφου δεν κανω μικροτερους κυκλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πολλα συγχαρητηρια Παρασκευαιδου...! Μπραβο!!!  μπηκα, ειδα τα ευχαριστα και δεν κρατηθηκα...με το καλο!!!! με το καλο για ολες τις κοπελες που επιμενουν και που φυσικα θα τα καταφερουν..!! σας βλεπω,σας διαβαζω και αναμενω απ ολες τα ευχαριστα..! :x 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια εγω μπαίνω αυριο για υστεροσκοπηση.. δεν μου ηρθε περίοδος ποτε μετα την απόξεση που έκανα μεσα Νοέμβρη.. έκανα κανονικές ωορρηξιες, ειχα παχύ ενδομήτριο κτλ.. αλλα περίοδος γιόκ.. πήρα χάπια για  να μου ερθει, ειχα πονους και συμπτώματα περιόδου αλλα και πάλι τιποτα.. Σημερα πηγα στον γιατρο μου πάλι  και μου ειπε πως υποψιάζεται συμφυσεις στον τράχηλο.. Καναμε υπέρηχο και είδαμε πως εχει υγρό στο ενδομήτριο που σημαίνει πως ειναι το αιμα της περιόδου που λόγω συμφυσεων στον τράχηλο  δεν μπορει να φύγει..Αυριο θα μπω χειρουργείο για υστεροσκοπηση, η οποία ειναι διαγνωστική και θεραπευτικη ταυτόχρονα.. ειμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Ελπιζω πως δεν θα έχουν μεγάλη έκταση οι συμφυσεις και πως δεν θα έχουν "τραυματίσει" την περίοχη..  Τι μπορει να πάθεις απο μια αποβολή στην 6η βδομάδα... τι να πω.. αυτα.. 

Κοριτσάρα μου γλυκια καλη επιτυχία..θα αναμενω τα νεα σου τα οποία ευχομαι και προσεύχομαι να ναι τα καλυτερα!!σε αυτη την περίπτωση οτι ειναι ας διορθωθεί και να ηρεμήσεις!!!εχεις ολη μου την θετική ενέργεια..το μυαλό μου ειναι εκει μαζι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...