Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

auto na mh to skeftesai....na les tha erthei opote thelei... alla tha erthei!

mono thetika..

Αυτό το έλεγα μεχρι περσι τον Μάιο... δυστυχως όμως τίποτα.... από τον Ιουνιο του 2016 κάνω κύκλους με κλομιφαίνη και ακόμα τιποτα.... και κύκλο από μονη μου δεν εχω για να πω οτι το αφηνω και οποτε ερθει....

τα περιθωρια στενεψαν.... δυστυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κατερίνακι,lisaki!!ποσο μου λειψατε!!ολες!!

Στειλτε σηματα καπνου κ στις υπολοιπες να μαθουν τα χαρουμενα!!!!

 

hahahahahahahahahahaha steilte shmata kapnou..... :crazy:[smilie=blob8.gif]hahahahah.....

 

egw stelnw mamadoskonhhhh..........:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτό το έλεγα μεχρι περσι τον Μάιο... δυστυχως όμως τίποτα.... από τον Ιουνιο του 2016 κάνω κύκλους με κλομιφαίνη και ακόμα τιποτα.... και κύκλο από μονη μου δεν εχω για να πω οτι το αφηνω και οποτε ερθει....

τα περιθωρια στενεψαν.... δυστυχως...

to katalabainw auto pou les, alla kai h psuxologia paizei rolo...twra pes tha ta kataferw !!!! bal to sto mualo sou oti tha ginei. 

na sou pw kai to allo eutuxws h texnologia proxwrhse kai twra mporoun polla pragmata na ginoun pou palia den ginotan...egw to eixa pei mana tha ginw o kosmos na xalasei.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

to katalabainw auto pou les, alla kai h psuxologia paizei rolo...twra pes tha ta kataferw !!!! bal to sto mualo sou oti tha ginei. 

na sou pw kai to allo eutuxws h texnologia proxwrhse kai twra mporoun polla pragmata na ginoun pou palia den ginotan...egw to eixa pei mana tha ginw o kosmos na xalasei.... 

Τεσπα σημερα εχουμε χαρές σταματαμε τα στεναχωρα... :)

Εχεις συμπτωματα? ποναλακια στη κοιλια, πρηξιμο στο στηθος κτλ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τεσπα σημερα εχουμε χαρές σταματαμε τα στεναχωρα... :)

Εχεις συμπτωματα? ποναλακια στη κοιλια, πρηξιμο στο στηθος κτλ..?

na xairese kopela mou kathes stigmh!!!! einai monadikh

 

sumptwmata oxi tipota to diaforetiko.... ektos apo ugraaaaaa...alla den me problhmatizoun einai fusiologika, kai kapoies fores san krampes..na pw thn alh8eia an den eixa kanei ta test tha elega erxetai h akatanomasth.... idia sumptwmata!!! mono ta ugra me upopsiazan oti mhpws? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

@Παρασκευαιδου τοσο πολλα υγρα????να σε ρωτησω κατι..ειχατε εσεις καποιο θεμα η απλα δεν ερχοταν?

oxi tosa, den xreiazomai serbietaki....alla exw, egw kanonika den exw polla! 

den gnwrizw kopela mou....toso kairo den kaname eksetaseis(enw thelame kai oi duo kai teleutaia fora eixe malwsei o antras mou me thn gunaikologo) kai h plaka einai oti phrame rantebou 07.03 gia spermodiagramma. to opoio apofasisame na kanoume, den exoume na xasoume kati.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

oxi tosa, den xreiazomai serbietaki....alla exw, egw kanonika den exw polla! 

den gnwrizw kopela mou....toso kairo den kaname eksetaseis(enw thelame kai oi duo kai teleutaia fora eixe malwsei o antras mou me thn gunaikologo) kai h plaka einai oti phrame rantebou 07.03 gia spermodiagramma. to opoio apofasisame na kanoume, den exoume na xasoume kati.

χαχα!τελικα δεν χρειαστηκε!!!!!!μπραβο βρε κοριτσι!!!!!!με το καλο να ακουσετε κ καρδουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

χαχα!τελικα δεν χρειαστηκε!!!!!!μπραβο βρε κοριτσι!!!!!!με το καλο να ακουσετε κ καρδουλα!!!

euxaristw polu kopela mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax....poso tha to hthela na akouw kathe bdomada kai gia mia kopela.... alla tha akouw.... ti sto kalo? edw egine to thauma me emena me to agxos pou exw!!!  tha to grafw sunexeia mexri na akkouw ta euxarista!!! 

thewrw oti pernoume dunameis otan akoume gia mia kopela pou prospathouse gia kairo toi ta katafere (1 xrono kai 4 mhnes) me basanise!!!!

Κοριτσι μ τρελα συγχαρητηρια!!!να ξερες ποσο χαιρομαι γ σενα κ γ ολες!!!τις τελευταιες μερες πολλες εγκυμοσυνες η ομαδα μας!!μας δινεται δυναμη!!!με το καλο κοριτσι μ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ονως ας αφησουμε τα στεναχωρα σημερα!!! σημερα ειναι η μερα σου @Παρασκευαιδου μου!!!!!!επιτελους εφτασε!!!

θα σε ρωτουσα και γω για συμπτωματα αλλα με προλαβε το peacockaki!!!

πως νιωθεις κοριτσακι μου?? το χεις συνειδητοποιησει??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσι μ τρελα συγχαρητηρια!!!να ξερες ποσο χαιρομαι γ σενα κ γ ολες!!!τις τελευταιες μερες πολλες εγκυμοσυνες η ομαδα μας!!μας δινεται δυναμη!!!με το καλο κοριτσι μ!!

se euxaristw polu, suntoma kai se sena! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ναι ονως ας αφησουμε τα στεναχωρα σημερα!!! σημερα ειναι η μερα σου @Παρασκευαιδου μου!!!!!!επιτελους εφτασε!!!

θα σε ρωτουσα και γω για συμπτωματα αλλα με προλαβε το peacockaki!!!

πως νιωθεις κοριτσακι μου?? το χεις συνειδητοποιησει??

 

den to exw suneidhtopoihsei..... anupomwnw gia ton prwto uperhxo..pws eipa ton antra mou na exw ena thlexeiristhrio kai na patousa na treksei o xronos!!!! thelw na perasei o kairos den kratiemai!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

den to exw suneidhtopoihsei..... anupomwnw gia ton prwto uperhxo..pws eipa ton antra mou na exw ena thlexeiristhrio kai na patousa na treksei o xronos!!!! thelw na perasei o kairos den kratiemai!!! 

θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!! θα περασει ο καιρος κοριτσι μου!!! τα δυσκολα περασαν!!! τωρα ειναι αγωνια χαρας!!! :) ολα θα πανε καλα!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!! θα περασει ο καιρος κοριτσι μου!!! τα δυσκολα περασαν!!! τωρα ειναι αγωνια χαρας!!! :) ολα θα πανε καλα!!!!! 

 

tha sas enhmerwnw....euxomai kai oles polu suntoma na zhsoun authn thn xara.... ma otan eida to test lew plaka Me kanoun...den paizei ... hthela na fwnaksw dunata...alla htan polu prwi!!

san tous fantarous tha metraw tis 14 meres!!!

ksekinaw apo shmera... 

13 kai shmera :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

den to exw suneidhtopoihsei..... anupomwnw gia ton prwto uperhxo..pws eipa ton antra mou na exw ena thlexeiristhrio kai na patousa na treksei o xronos!!!! thelw na perasei o kairos den kratiemai!!! 

Η χαρά σου χαρά μας!!!Να τα και τα ευχαριστα Bravo!!!! Παρασκευαιδου συγχαρητηρια   σου ευχομαι να εχεις μια καλη και ευχαριστη εγκυμοσυνη διχως προβληματα, ποτε ευχουμε υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

 

Η χαρά σου χαρά μας!!!Να τα και τα ευχαριστα Bravo!!!! Παρασκευαιδου συγχαρητηρια   σου ευχομαι να εχεις μια καλη και ευχαριστη εγκυμοσυνη διχως προβληματα, ποτε ευχουμε υπέρηχο?

Euxaristw polu kopela mou... suntoma kai se sena ta euxaristaa

uperhxo exoume sthn 6 bdomada stis 14.03 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Euxaristw polu kopela mou... uperhxo exoume sthn 6 bdomada stis 14.03 

θα περάσουν μην ανγχωνεσαι αλλες μερες περνουν γρηγορα καποιες μερες μοιαζουν μεγαλυτερες απο αλλες και   ξερω οτι δικες σου  τωρα νιωθεις οτι δεν περνανε με τιποτα σου φαινονται  μερες καιι ωρες ατελειωτες λες και εχει σταματησει ο χρονος,13 και σημερα :xτην φαγαμε την μια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

θα περάσουν μην ανγχωνεσαι αλλες μερες περνουν γρηγορα καποιες μερες μοιαζουν μεγαλυτερες απο αλλες και   ξερω οτι δικες σου  τωρα νιωθεις οτι δεν περνανε με τιποτα σου φαινονται  μερες καιι ωρες ατελειωτες λες και εχει σταματησει ο χρονος,13 και σημερα :xτην φαγαμε την μια!!!

sigoura exei stamathsei to roloi edw .prepei na brw kati na apasxolh8w gia na mh to skeftomai!!!! [smilie=happy3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

sigoura exei stamathsei to roloi edw .prepei na brw kati na apasxolh8w gia na mh to skeftomai!!!! [smilie=happy3.gif]

Μμμμμ.... Θα σου πρότεινα να το ρίξεις στη ζωγραφική.... Μια πολυ καλή μου φίλη μου το πρότεινε και πίστεψε με είχε δίκιο... βοηθάει πολύ,σε χαλαρωνει...αδειάζει το μυαλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

@mommy86 εχεις ξαναχρησιμοποιησει τεστ ωορρηξιας?

Καλησπέρα elenaaaa τα εχω χρησιμοποιησει και εγω στο παρελθον αλλα ποτε δεν καταφερα  να πετυχω αυτες τις 2 πιο γονιμες ημερουλες  :confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινιατούρακι μουυυυυ.τα φιλιά μου σου στρλνω..και μη μασατε ρε!!!!ολα θα πανε τελειαααααα!!!lisaki μου οπως τα λες!!κορμαρες!!χαχαχαχαχαχαχα

Elenaaaa μου, ναι χρησημοποιοω τους τελευταιους 3 μηνες..μου απεδειαξαν οτι κανω ωορηξια νωριτερα απο οτι νομιζα...

Τι ωραια που καναμε reunion σήμερα!!!!! Ο Μάρτης μπηκε με τις καλυτερες προθεσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου!!!! @Παρασκευαιδου μου γλυκιααααα!!! δεν το πιστευω!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!<3 <3 <3 !!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!! ποσο χαιρομαι για σενα και για ολες οσες τα καταφερνουν!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να σου πανε ολα τελεια!!! να ακουσετε με το καλο καρδουλα και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! να παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου σε 9 μηνες!!! 

μακαρι να μπορουσα και γω να χαλαρωσω! και να το βγαλω τελειως απο το μυαλο μου!!!κανω απιστευτες προσπαθειες εδω και 2 μηνες γι αυτο και εχω απομακρυνθει και λιγο αλλα μολις αδιαθετω πεφτει η ψυχολογια μου! εγω κοριτσια μου ξεκιναω clomiphene αυτο το μηνα και ο θεος βοηθος! @peacock @mommy86 @Κατερινάκι/only love και μενα το δικο μ μωρο μαλλον ερχεται απο την κινα με χελωνα κουτση!!!! 

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

 

Κοριτσακι μου γλυκοοοοοο...απο το ιδιο μέρος μας ερχονταιιιιι..αχαχαχαχα..ολα όμως θα πανε καλα..θα έρθουν αρκει να το πιστεύουμε και να μην τρελενομαστε με το άγχος!!!καλη αρχή με τα χαπια..ευχομαι ο πρώτος μήνας να ναι και ο τυχερός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...