Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου..γιατι δεν εκανες υπομονή να κανεις ενα με τα πρωινά ουρά???ψευδως θετικό τεστ εγκυμοσυνης δεν εχω ξανακούσει ΠΟΤΕ!!!τα αρνητικά μπορει να μην ισχύουν!!το σε επιασε και τα εκανες ολα χθες και δεν πηγες για μια χοριακη??αφου ουτως η άλλως και ο γιατρός για χοριακη θα σε στείλει για να δει τις τιμες..Σε παρακαλώ πολυ κοριτσακι μου,σκεψου ψύχραιμα..περνά ενα όμορφο Σαββατοκύριακο με την φαμίλια σου(χωρις πολυ κουραση και βάρη) και τη Δευτέρα το πρωι πήγαινε να δώσεις αίμα για χοριακη..ώστε αν πας το απογευμα στο γιατρό να εχεις και τις απαντήσεις..

Ευχαριστώ πολυ Κατερινακι μου.. αυτο  θα κανω.... Και η αληθεια ειναι πως αν ειναι να μου δώσει φάρμακα για να μου ερθει περίοδος σίγουρα θα με βάλει να κανω μια χοριακη για να σιγουρευτεί και αυτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την κατερινα λιζακι μου,κακως δν περιμενες λιγο...το βραδυ γινονται ολο και πιο αραια τα ουρα.. επρεπε να κανεις το πρωι με πρωινα τουλαχιστον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!θα σας γραψω περιπου τι βρηκαμε να μ πειτε την γνωμη σας!να θυμισω πως καναμε εξετασεις τεστοστερονη και σπερμοδιαγραμμα τον σεπτεμβρη και ξανακαναμρ τωρα.δεν εχουμε παρει καμια φαρμακευτικη αγωγη ακομα.λοιπον σεπτεμβρη  τεστοστερονη 19.5 σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε καμια μετρηση κ εγραφε μονο σπανιοτατα σπερματοζωαρια 
τωρα βγηκε η τεστοστερονη 106
σπερμοδιαγραμμα αρ.σπερ 14 εκατ
συνολικός αριθμος 35 εκ
κινητικοτητα 
1η ζωηρα 22% μετρια 4%
2η ζωηρα 21% μετρια 3%
6η ζωηρα 12% μέτρια 2%

φυσικογικα 20%
ανωμαλα 80%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ευχαριστώ πολυ Κατερινακι μου.. αυτο  θα κανω.... Και η αληθεια ειναι πως αν ειναι να μου δώσει φάρμακα για να μου ερθει περίοδος σίγουρα θα με βάλει να κανω μια χοριακη για να σιγουρευτεί και αυτος..

Ναι γλυκια μου..θα θελει να χει εικόνα!!!Ηρεμησε..παρε μια βαθιά ανάσα..και απλα περνά όμορφα και τη Δευτέρα αιματακι!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα!!!θα σας γραψω περιπου τι βρηκαμε να μ πειτε την γνωμη σας!να θυμισω πως καναμε εξετασεις τεστοστερονη και σπερμοδιαγραμμα τον σεπτεμβρη και ξανακαναμρ τωρα.δεν εχουμε παρει καμια φαρμακευτικη αγωγη ακομα.λοιπον σεπτεμβρη  τεστοστερονη 19.5 σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε καμια μετρηση κ εγραφε μονο σπανιοτατα σπερματοζωαρια 
τωρα βγηκε η τεστοστερονη 106
σπερμοδιαγραμμα αρ.σπερ 14 εκατ
συνολικός αριθμος 35 εκ
κινητικοτητα 
1η ζωηρα 22% μετρια 4%
2η ζωηρα 21% μετρια 3%
6η ζωηρα 12% μέτρια 2%

φυσικογικα 20%
ανωμαλα 80%

Απο μονο του κοριτσακι μου και χωρις να ειμαστε ειδικοί..βλέπουμε να υπαρχει διαφορά!!!βελτιστοποιηση δλδ..τωρα ο γιατρός θα σας πει ακριβως τι πρεπει να κάνετε!!!!καλη επιτυχία κοριτσακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε ευχαριστημενοι..δεν ξερωαν ειναι καλο η οχι ξερω ομως οτι ειναι πολυ καλυτερο απο την προηγουμενη φορα κ χωρις καν αγωγη οποτε μας δινει ελπίδες!τωρα θα δουμε την τριτη τι θα πει ο γιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

ειμαστε ευχαριστημενοι..δεν ξερωαν ειναι καλο η οχι ξερω ομως οτι ειναι πολυ καλυτερο απο την προηγουμενη φορα κ χωρις καν αγωγη οποτε μας δινει ελπίδες!τωρα θα δουμε την τριτη τι θα πει ο γιατρος!

Ετσι..ειναι πολυ καλυτερο απο την προηγούμενη!!ευχομαι να σας πει τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Elenaaa445 einai para poly kales oi times! To poly poly na tou dwsei kamia vitamini na voithisei tin kinitikotita! Eyxomai syntoma na erthei t mwraki sas!

σε ευχαριστώ πολυ!!!εχει κ κιρσοκηλη και δεν ξερω πως θα μας καθοδηγησει ο γιατρος!πιστευεις οτι θα μπορεσουμε να συλλαβουμε φυσιολογικα??εσυ κοριτσι μου θυμισε μου λιγα πράγματα για σενα γτ ειναι πολλα τα κοριτσια και τα μπερδευω λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λεει στο σπερμοδιαγραμμα σην κινητικοτητα

ζωηρη  μετρια  νωθρη  ολικη  νεκρα η ακινητα

εγω κοιταω τα ζωηρα η τα ολικα??

και στην ρευστοποιηση γραφει πληρης εκτος εργ/ριο τι σημαινει αυτο?καταλαβαινω οτι ειχε ρευστοποιηθει πριν το παμε στο εργαστηριο σωστα?καλο ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prepei na reystopoiitai t sperma wste na fthasoun ta spermatozwaria ston stoxo tous. Poly kalo ayto. Stin kinitikotita synithws dinoun simasia stin zwhrh k stin metria. Nai thewrw oti boreis na sylaveis fysiologika. Emeis t nini mas t piasame me 4.500.000 ana ml molis. Emeis exoume thema me t sperma k prospathousame dyo xronia. Parola ayta emeina fysiologika egkyos ena mina prin tin ekswswmatiki. I kirsokili den epireazei panta dramatika. Kai o antras m eixe alla o giatros eipe kai xeirourgio na kanei i diafora tha einai elaxisti opote tzampa tha talaipwrithei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Prepei na reystopoiitai t sperma wste na fthasoun ta spermatozwaria ston stoxo tous. Poly kalo ayto. Stin kinitikotita synithws dinoun simasia stin zwhrh k stin metria. Nai thewrw oti boreis na sylaveis fysiologika. Emeis t nini mas t piasame me 4.500.000 ana ml molis. Emeis exoume thema me t sperma k prospathousame dyo xronia. Parola ayta emeina fysiologika egkyos ena mina prin tin ekswswmatiki. I kirsokili den epireazei panta dramatika. Kai o antras m eixe alla o giatros eipe kai xeirourgio na kanei i diafora tha einai elaxisti opote tzampa tha talaipwrithei.

κινητικοτητα ποσο είχατε??

συγχαρητηρια κιολας!!με το καλο να ερθει το μωρο σας!!!!ποτε το περιμενετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2017 at 4:05 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εύγε κορίτσι μου! Καλα πας και εσυ! Χαχαχα...καλως ηλθες στο κλουβί με τις προσεχως τρελομαμαδουλες χαχαχαχαχα

Μα τελείως θεομουρλη...  Δεν πειράζει καλά είναι να χουμε και τρελά :-* τι κάνεις κοπέλα μου ?? Τι λέει εσύ ? Σήμερα νομίζω είσαι στην 33 μέρα ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα τελείως θεομουρλη...  Δεν πειράζει καλά είναι να χουμε και τρελά :-* τι κάνεις κοπέλα μου ?? Τι λέει εσύ ? Σήμερα νομίζω είσαι στην 33 μέρα ?? 

Καλημέρα καλο μου!! Πως εισαι?? Κανενα συμπτωματακι ετσι να υπαρχει??!!! 

Εγω βρισκομαι στη 34η...σημερα λογικα θα μου έρθει... τη περιμένω αλλα οχι με ανοιχτές αγκάλες! 

Δυο νυχτες τώρα κοιμάμαι χαλια. Βλεπω στον ύπνο μου οτι αδιαθετησα... η τρελα που λέγαμε...σημερα ξυπνησα στις 3 μιση τα ξημερώματα...πφφφ....κατα τα αλλα ολα καλα!! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα καλο μου!! Πως εισαι?? Κανενα συμπτωματακι ετσι να υπαρχει??!!! 

Εγω βρισκομαι στη 34η...σημερα λογικα θα μου έρθει... τη περιμένω αλλα οχι με ανοιχτές αγκάλες! 

Δυο νυχτες τώρα κοιμάμαι χαλια. Βλεπω στον ύπνο μου οτι αδιαθετησα... η τρελα που λέγαμε...σημερα ξυπνησα στις 3 μιση τα ξημερώματα...πφφφ....κατα τα αλλα ολα καλα!! Χαχαχαχαχα

34η μερα; γιατι να αδιαθετησεις; μπορει και οχι!! Αυριο κανε πρωι μια χοριακη ή με πρωινα ουρά ενα clearblue.. καλο ειναι να βάζεις τα ουρά πσε κυπελλακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2017 at 2:07 ΜΜ, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα!!!θα σας γραψω περιπου τι βρηκαμε να μ πειτε την γνωμη σας!να θυμισω πως καναμε εξετασεις τεστοστερονη και σπερμοδιαγραμμα τον σεπτεμβρη και ξανακαναμρ τωρα.δεν εχουμε παρει καμια φαρμακευτικη αγωγη ακομα.λοιπον σεπτεμβρη  τεστοστερονη 19.5 σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε καμια μετρηση κ εγραφε μονο σπανιοτατα σπερματοζωαρια 
τωρα βγηκε η τεστοστερονη 106
σπερμοδιαγραμμα αρ.σπερ 14 εκατ
συνολικός αριθμος 35 εκ
κινητικοτητα 
1η ζωηρα 22% μετρια 4%
2η ζωηρα 21% μετρια 3%
6η ζωηρα 12% μέτρια 2%

φυσικογικα 20%
ανωμαλα 80%

Γεια σου Έλενα μου... Εννοείται ότι υπάρχουν πιθανότητες για φυσιολογική σύλληψη... Αν και κάποιες τιμές είναι λίγο πιο κάτω από το επιθυμητό, η βελτίωση σε σχέση με το Σεπτέμβρη είναι προφανής!!! Το πιθανότερο είναι πως με κάποιες βιταμίνες θα φτιάξουν και άλλο τα πράγματα. Όσον αφορα αυτό που ρώτησες για την κινητικότητα θα πρέπει η ζωηρή και η μέτρια να εχουν αθροισμα 45% και πάνω...Αυτό λέει ο γιατρός συνήθως όταν βλέπει τα αποτελέσματα.. Επίσης καλο ειναι να μοιραζονται καπως ισοποσα δηλ εμας μας μας ειπε οτι δεν ειναι πολυ καλο η μια απο τις δυο να ειναι πχ 1% και η αλλη να ειναι 44%. Ας ειναι 20% η μια και 25% η αλλη... Τωρα βεβαια και ετσι να ειναι κατανεμημενα τα ποσοστα η εγκυμοσυνη δεν ειναι σιγουρο οτι θα ερθει ευκολα αλλα ουτε αν η κινητικότητα ειναι μειωμενη μπορεί να πεις οτι δε θα ερθει..  Υπομονη, ψυχραιμια, βιταμινες, καλη διατροφη, εξετασεις και θα δείτε. Εχουμε και εμείς θέμα (πολύ χειρότερο από εσας) και τα έχω ψάξει πολύ αυτά... Σε απλό μικροβιολογικό πήγατε ή σε εργαστήριο σπερμοδιαγράμματος;;; Σε ρωτάω γιατι παιζει ρολο... Τα πιο εξειδικευμένα κέντρα δίνουν πραγματικές τιμές αφού το αντικείμενο τους είναι η μελέτη του σπερματος και εξειδικεύονται αποκλειστικά σε αυτη.. Ενδέχεται αν πάτε σε κάποιο τέτοιο κέντρο να δείτε την πραγματική εικόνα της καταστασης η οποία δε σημαίνει ότι θα είναι απαραίτητα χειρότερη. Ισως τα πράγματα να είναι και καλύτερα από οτι νομιζετε και να διαπιστώσετε πως δε χρειάζεται να αγχωνεστε τόσο... Αν μενεις στην Αθηνα και σε ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα και θα σου προτείνω κάποια... Ειναι 1-2 που θεωρούνται κορυφη και τα παραδέχονται όλοι οι γιατροι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

34η μερα; γιατι να αδιαθετησεις; μπορει και οχι!! Αυριο κανε πρωι μια χοριακη ή με πρωινα ουρά ενα clearblue.. καλο ειναι να βάζεις τα ουρά πσε κυπελλακι.. 

Lisaki μου σε ευχαριστώ για τις ελπίδες που μου δίνεις! Αυτη τη φορα ειλικρινά αρνούμαι να κανω τεστ η χοριακη.. προτιμω να δω αιματακι... αν δεν ερθει μεχρι τη Πεμπτη θα παω...εκτος και αν μου τη βιδωσει καποιο πρωινό κανω τεστακι..

Τα λογθα περιττά για το ποσο πολυ το θέλω..

Χτες 3 φορες μεσα στην ημερα ενιωσα μια σουβλια, σα τρύπημα εκει που αρχιζει το εσωρουχο και λιγο δεξια.... οχι ακριβως κεντρο...και πιο κατω απο τον αφαλο... δε ξερω πως να στο εξηγήσω...καλα σιγουρα παίζει μαζι μου ο οργανισμός μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaaa445 i kinitikotita sto teleytaio spermodiagramma itan zwhrh k metria mazi gyrw sto 50%. Sto prwto spermodiagramma t dekemvrio tou 2015 i kinitikotita itan miden. Se ena xrono sxedon me vitamines,diatrofi ktl efthase toso. I posotita se mas itan panta panw katw i idia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα καλο μου!! Πως εισαι?? Κανενα συμπτωματακι ετσι να υπαρχει??!!! 

Εγω βρισκομαι στη 34η...σημερα λογικα θα μου έρθει... τη περιμένω αλλα οχι με ανοιχτές αγκάλες! 

Δυο νυχτες τώρα κοιμάμαι χαλια. Βλεπω στον ύπνο μου οτι αδιαθετησα... η τρελα που λέγαμε...σημερα ξυπνησα στις 3 μιση τα ξημερώματα...πφφφ....κατα τα αλλα ολα καλα!! Χαχαχαχαχα

Μπα κανένα συμπτώμα... 

Αχ κοπέλα μου γιατί αγχώνεσαι ? Το χώ ξαναπεί ο άνθρωπος όταν κάτι σκέφτεται αρκετά έντονα μετά το δημιουργεί...  Όσο χαζό και αν ακούγεται μου χει τύχει να έχω κανονίσει ταξίδι να λέω να μην έχω ουρολιμοξη και μετά να σκέφτομαι όλα αυτά τα άσχημα της ουρολιμοξης και τσουπ να έρχεται τι???? ΟΥΡΟΛΙΜΟΞΗ το χώ πάθει καμιά 2-3 φορές και από τότε.. Είπα δεν πρέπει να το σκέφτομαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου Έλενα μου... Εννοείται ότι υπάρχουν πιθανότητες για φυσιολογική σύλληψη... Αν και κάποιες τιμές είναι λίγο πιο κάτω από το επιθυμητό, η βελτίωση σε σχέση με το Σεπτέμβρη είναι προφανής!!! Το πιθανότερο είναι πως με κάποιες βιταμίνες θα φτιάξουν και άλλο τα πράγματα. Όσον αφορα αυτό που ρώτησες για την κινητικότητα θα πρέπει η ζωηρή και η μέτρια να εχουν αθροισμα 45% και πάνω...Αυτό λέει ο γιατρός συνήθως όταν βλέπει τα αποτελέσματα.. Επίσης καλο ειναι να μοιραζονται καπως ισοποσα δηλ εμας μας μας ειπε οτι δεν ειναι πολυ καλο η μια απο τις δυο να ειναι πχ 1% και η αλλη να ειναι 44%. Ας ειναι 20% η μια και 25% η αλλη... Τωρα βεβαια και ετσι να ειναι κατανεμημενα τα ποσοστα η εγκυμοσυνη δεν ειναι σιγουρο οτι θα ερθει ευκολα αλλα ουτε αν η κινητικότητα ειναι μειωμενη μπορεί να πεις οτι δε θα ερθει..  Υπομονη, ψυχραιμια, βιταμινες, καλη διατροφη, εξετασεις και θα δείτε. Εχουμε και εμείς θέμα (πολύ χειρότερο από εσας) και τα έχω ψάξει πολύ αυτά... Σε απλό μικροβιολογικό πήγατε ή σε εργαστήριο σπερμοδιαγράμματος;;; Σε ρωτάω γιατι παιζει ρολο... Τα πιο εξειδικευμένα κέντρα δίνουν πραγματικές τιμές αφού το αντικείμενο τους είναι η μελέτη του σπερματος και εξειδικεύονται αποκλειστικά σε αυτη.. Ενδέχεται αν πάτε σε κάποιο τέτοιο κέντρο να δείτε την πραγματική εικόνα της καταστασης η οποία δε σημαίνει ότι θα είναι απαραίτητα χειρότερη. Ισως τα πράγματα να είναι και καλύτερα από οτι νομιζετε και να διαπιστώσετε πως δε χρειάζεται να αγχωνεστε τόσο... Αν μενεις στην Αθηνα και σε ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα και θα σου προτείνω κάποια... Ειναι 1-2 που θεωρούνται κορυφη και τα παραδέχονται όλοι οι γιατροι...

βιοϊατρική πηγαμε!!!εσεις προσπαθειτε καιρο?τι προβλημα έχετε αν επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα καλο μου!! Πως εισαι?? Κανενα συμπτωματακι ετσι να υπαρχει??!!! 

Εγω βρισκομαι στη 34η...σημερα λογικα θα μου έρθει... τη περιμένω αλλα οχι με ανοιχτές αγκάλες! 

Δυο νυχτες τώρα κοιμάμαι χαλια. Βλεπω στον ύπνο μου οτι αδιαθετησα... η τρελα που λέγαμε...σημερα ξυπνησα στις 3 μιση τα ξημερώματα...πφφφ....κατα τα αλλα ολα καλα!! Χαχαχαχαχα

κοπελα μου ευχομαι πραγματικα να μην σου βγει το ονειρο!!!!!προσπαθησε να ηρεμησεις λιγο!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Elenaaa445 i kinitikotita sto teleytaio spermodiagramma itan zwhrh k metria mazi gyrw sto 50%. Sto prwto spermodiagramma t dekemvrio tou 2015 i kinitikotita itan miden. Se ena xrono sxedon me vitamines,diatrofi ktl efthase toso. I posotita se mas itan panta panw katw i idia.

τοση διαφορα???μηπως εκανα λαθος στο μικροβιολογικο??θυμησε μου λιγο τι ποσοτητα ειχατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοπελα μου ευχομαι πραγματικα να μην σου βγει το ονειρο!!!!!προσπαθησε να ηρεμησεις λιγο!!!

τοση διαφορα???μηπως εκανα λαθος στο μικροβιολογικο??θυμησε μου λιγο τι ποσοτητα ειχατε?

Κοριτσάκια μου καλη επιτυχία σε όλες!

καλο ειναι να επαναλάβεις την εξεταση αλλα προσοχή στην ψυχολογία Γτ τα αγόρια μας το παίρνουν πιο βαριά ! Πήγαινε σε κάποιο ειδικό! Να μην ταλαιπωρηθεί παντως είχατε βελτίωση ! 

Ολα θα πάνε καλα με πίστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Posotita eixame metaksy 3.500.000 me 4.500.000 ana ml. Synithws i kinitikotita me vitamines epidexetai veltiwsi. O dikos m t pire varia stin arxi k stenaxwrethike. Meta afou sizitisame k eipame oti oti mas poun tha t kanoume to apodexteike k iremise. Pire foul vitamines, ekopse maxairi kapnisma, prosexe ti diatrofi tou. Emeis gia ta noumera p s lew stathikame tyxeroi! Eseis plisiazete ta fysiologika! Gi ayto s lew synexiste tis prospatheies kai kali tyxi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

βιοϊατρική πηγαμε!!!εσεις προσπαθειτε καιρο?τι προβλημα έχετε αν επιτρεπεται?

Για σπερμοδιαγραμμα μην ξαναπατε στη βιοϊατρική ποτε!!!!!!!!!   Και στο λέω απόλυτα αυτό.. Θα σου στειλω προσωπικό μήνυμα φωτογραφία με την εξέταση του άντρα μου που την έκανε εκει το Δεκεβρη.... Του έβγαλε κάτι αποτελέσματα πολύ καλα και δεν είναι αληθινά είναι πλασματικά......  Τα βάζουν σε κομπιουτερ, στους λεγόμενους αυτοματους αναλυτές... Είχα ανοίξει συζήτηση εδώ στο Φόρουμ κ το είχα πει... Είχε τίτλο " Προσοχή που απευθύνεστε για σπερμοδιαγραμμα". Αν ψάξεις θα το βρεις. Εν τω μεταξύ σε λίγο που θα πάω σπίτι θα φωτογραφίσω την εξέταση. Εμένα ο αντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ασθενοσπερμια. Πάμε καρφί για εξωσωματικη σε λίγο καιρό. Έχει 6.000.000 και η βιοϊατρική έδειξε 22.500.000 !!!!!! Ο γιατρός γελουσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...