Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου

Μου ποτε περιμένουμε απο σενα τα χαρμόσυνα????!!!

Μπα...περιμένω στις 31.01 αλλά έκανα χθες τεστ κ μου βγήκε αρνητικό οπότε περιμένω να έρθει και μετά πάω για τυφλομηγες... 

Εσύ κοπέλα μου πως είσαι ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

δυστυχως αδιαθετησα σημερα.....απογοητευτηκα...ειμαι 43...μετανιωνω που περιμενα 6 μηνες απο την 2η παλυνδρομη περυσι και δεν ξεκινησα νωριτερα προσπαθεια κ τωρα δεν μπορω να συλλαβω

Λυπάμαι που αδιαθετησες αλλά δες την θετική μεριά ότι το σώμα σου δείχνει ότι παράγει ωάρια.  Άρα αυτό "το δεν μπορώ να συλλαβω"  δεν ισχύει...  Καταρχήν είχε μια εγκυμοσύνη άσχετα με ποια ήταν η εξέλιξη της υπήρχε..  Και αυτό σημαίνει ότι και ο σύζυγός σου αλλά και εσύ μπορείτε να γίνετε γονείς.  

Θα σε παρακαλούσα να αφήσεις στην άκρη τις αρνητικές σκέψεις και να δεις ότι σύντομα θα μάθεις τα ευχαριστα.  (κάπου είχα διαβάσει ότι ο εγκέφαλος μας μπορεί να κάνει πολλά)  άρα θετικές σκέψεις και σε 5-6 μερούλες δυναμικά 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου @Lisaki 80 @peacock @mommy86 @Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love @Gelie @Nantia_14

κοριτσακια μου επειδη μ στελνετε και μνμτα και σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας να ξερετε απο μενα τελος συναγερμος.. με μια μερα καθυστερηση αδιαθετησα κανονικοτατα με πολυ αιμα σημερα.... ισα ισα με εκανε να τρεξω για χωριακη και ηρθε με το εφτασα στη δουλεια....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

image1.JPGΚορίτσια θέλω σας κορίτσια θέλω να σας ενημερώσω για αυτό που έπαθα πριν απο λίγο..  Εκανα απόξεση 18/11 και από τότε περίοδος άφαντη.. Τελικά θα πάω στον γιατρό τη Δευτέρα.. 

Μου μπήκαν κάτι ιδέες σήμερα και πετάχτηκα από τη δουλειά και πήρα ένα τεστ εγκυμοσύνης.. το Yes or No.. Μου βγαίνει αμέσως θετικό αλλά πολύ αχνό... Τελευταία ελεύθερη επαφή είχαμε στις 6/1 (ακριβως πριν απο 3 βδομάδες).. Ταράχτηκα πάρα πολύ.. Πάω αμέσως σε αλλα 2 φαρμακεία και παίρνω ενα clearblue και ενα IQ και τα 2 αρνητικά!! Τρομερή απογοήτευση.. και απαράδεκτα τα Yes or No... επισυνάπτω το θετικό δεν ξερω αν φαίνεται καλά στη φωτό αλλά ήταν όντως αχνό θετικό...  Βεβαια με 3 βδομάδες απο την ημέρα της επαφής έπρεπε να ήταν πολύ πιο σκούρο.. αλλά γενικά να το πω απλά.. ξενέρωσα  με τα αρνητικά τεστ και με τα yes or no που εστω και για μισή ώρα με έκαναν να πιστέψω κατι τέτοιο! 

image1.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Παρασκευαιδου @Lisaki 80 @peacock @mommy86 @Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love @Gelie @Nantia_14

κοριτσακια μου επειδη μ στελνετε και μνμτα και σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας να ξερετε απο μενα τελος συναγερμος.. με μια μερα καθυστερηση αδιαθετησα κανονικοτατα με πολυ αιμα σημερα.... ισα ισα με εκανε να τρεξω για χωριακη και ηρθε με το εφτασα στη δουλεια....

 

............................................................................

Δε πειραζει μινιατουρακι μου... παμε δυνατα για τον επόμενο κύκλο.... Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 τα εκανες με το ιδιο δειγκα ουρων?? το θετικο να ναι λαθος ειναι πολυ σπανιο...μακαρι κοριτσι μου!!! στο ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τρεχα @Lisaki 80 μου!!!!!!!! 

???

Στο εύχομαι ολόψυχα

Συμφωνω τρεχα για χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Παρασκευαιδου @Lisaki 80 @peacock @mommy86 @Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love @Gelie @Nantia_14

κοριτσακια μου επειδη μ στελνετε και μνμτα και σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας να ξερετε απο μενα τελος συναγερμος.. με μια μερα καθυστερηση αδιαθετησα κανονικοτατα με πολυ αιμα σημερα.... ισα ισα με εκανε να τρεξω για χωριακη και ηρθε με το εφτασα στη δουλεια....

 

Μινιατουρακι μου στα ειπα και σε προσωπικό μήνυμα...αλλα θα σου πω και αλλη μια φορα απο εδω οτι ειμαι διπλα σου αν θελησεις να ξεσπάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Lisaki 80 τα εκανες με το ιδιο δειγκα ουρων?? το θετικο να ναι λαθος ειναι πολυ σπανιο...μακαρι κοριτσι μου!!! στο ευχομαι!!!

Οχι με το ίδιο δείγμα.. στο θετικό η αληθεια ειναι πως ειχα 4 ωρες να ούρησω.. στα αρνητικά ηταν μετα απο καμένα μισάωρο  αλλα με άλλα  ούρα.. απλά σκέφτομαι πως αν ημουνα έγκυος,  με 3 βδομάδες μετα την επαφή θα έβγαινε καραμπινάτο θετικό.. κατι λάθος εγινε στο πρώτο τεστ πιστεύω.. αλλα τι; απαράδεκτο!! Εκτός αν μονο εγω το ειδα θετικό.. αλλα το έδειξα και στη συναδερφο μου και το είδε και αυτη.. γκρρρρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπα...περιμένω στις 31.01 αλλά έκανα χθες τεστ κ μου βγήκε αρνητικό οπότε περιμένω να έρθει και μετά πάω για τυφλομηγες... 

Εσύ κοπέλα μου πως είσαι ?? 

Καλε δεν ειπαμε να μην βιάζεσαι και να μην προεξοφλείς πράγματα?? Μπορει να ειναι νωρίς ακομα..  Να περιμένεις την καθυστέρηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Οχι με το ίδιο δείγμα.. στο θετικό η αληθεια ειναι πως ειχα 4 ωρες να ούρησω.. στα αρνητικά ηταν μετα απο καμένα μισάωρο  αλλα με άλλα  ούρα.. απλά σκέφτομαι πως αν ημουνα έγκυος,  με 3 βδομάδες μετα την επαφή θα έβγαινε καραμπινάτο θετικό.. κατι λάθος εγινε στο πρώτο τεστ πιστεύω.. αλλα τι; απαράδεκτο!! Εκτός αν μονο εγω το ειδα θετικό.. αλλα το έδειξα και στη συναδερφο μου και το είδε και αυτη.. γκρρρρ 

Κοριτσακι μου εμενα τα νεα σου μου ακούγονται καλα!!Χοριακη και αμέσως!!!πριν τρεις εβδομάδες εγινε η επαφή??πότε όμως ηταν η ωορηξια..αν εγινε μετα απο δυο μερες..και πήρε δεκα να εμφυτευθει,μπορει να ναι πολυ νωρίς ακομα..το τεστ κατι ανίχνευσε..δεν μπορει να ηταν σφάλμα!!!Η κανε χοριακη αυριο κιολας,η παρε ενα clear blue και καντο αυριο το πρωι με τα πρωτα πρωινά!!!εχουν δικιο τα κοριτσια για το δείγμα των ούρων!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 φαινεται οτι ειναι θετικο ακομα και απο τη φωτο!! 

λογικο τα αλλα να δειξουν αρνητικ αφου ηταν πιο αραια ουρα..τρεχα για χωριακη..πρεπει να ξερεις..εχεις σοβαρες ενδειξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Lisaki 80 φαινεται οτι ειναι θετικο ακομα και απο τη φωτο!! 

λογικο τα αλλα να δειξουν αρνητικ αφου ηταν πιο αραια ουρα..τρεχα για χωριακη..πρεπει να ξερεις..εχεις σοβαρες ενδειξεις

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου εμενα τα νεα σου μου ακούγονται καλα!!Χοριακη και αμέσως!!!πριν τρεις εβδομάδες εγινε η επαφή??πότε όμως ηταν η ωορηξια..αν εγινε μετα απο δυο μερες..και πήρε δεκα να εμφυτευθει,μπορει να ναι πολυ νωρίς ακομα..το τεστ κατι ανίχνευσε..δεν μπορει να ηταν σφάλμα!!!Η κανε χοριακη αυριο κιολας,η παρε ενα clear blue και καντο αυριο το πρωι με τα πρωτα πρωινά!!!εχουν δικιο τα κοριτσια για το δείγμα των ούρων!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Κοριτσια μολις ξυπνήσει το μωρο θα παω για χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Lisaki 80

Τρέχα!!! φαντάζεσαι αν σου ήρθε απο εκεί που δε το περιμένεις?

Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λες;; το βρίσκω απίθανο σενάριο.. ουφφφ.. @Κατερινάκι/only love Δεν ξερω ποτε ειχα ωορρηξία γιατι χωρίς περίοδο δεν ειχα ιδέα.. απόξεση στις 18/11 και  τέλευταιο θετικό τεστ ωορρηξιας ειχα ηταν στις 7/12 που δεν ειχαμε επαφή απλά το τσέκαρα για να δω οτι πάνε ολα καλα μετα την απόξεση... μετα επειδή δεν μου ηρθε περίοδος δεν ξανασχολήθηκα με το θεμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

@Lisaki 80 τα εκανες με το ιδιο δειγκα ουρων?? το θετικο να ναι λαθος ειναι πολυ σπανιο...μακαρι κοριτσι μου!!! στο ευχομαι!!!

Ευχαριστώ πολυ μινιατουράκι μου.. Εκπιζω αν εισαι καλυτερα.. τον βρίσκω απίθανο σενάριο αλλα τι να πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lisaki!!!!!χοριακη το απογευμα..τρεχα!!! Στη φωτο φαινεται θετικο!!!!οσο αχνο και να ειναι ειναι θετικο!!σιγουρα αργησε να γινει η εμφυτευση.κοριτσι μου!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε..τι ευχαριατεις!!!

Μια για ολες και ολες για μια!!!(σαν τους 3 σωματοφυλακες,αλλα εμεις ειμαστε και καλυτερες και πιο πολλες!!!)?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αντε βρε..τι ευχαριατεις!!!

Μια για ολες και ολες για μια!!!(σαν τους 3 σωματοφυλακες,αλλα εμεις ειμαστε και καλυτερες και πιο πολλες!!!)?????

:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

:x:x

πωπω θα πρέπει να έπαθες σοκ ε? 

Μακάρι να είσαι έγκυος. Μακάρι να μη κάνει λάθος το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

@Παρασκευαιδου @Lisaki 80 @peacock @mommy86 @Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love @Gelie @Nantia_14

κοριτσακια μου επειδη μ στελνετε και μνμτα και σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας να ξερετε απο μενα τελος συναγερμος.. με μια μερα καθυστερηση αδιαθετησα κανονικοτατα με πολυ αιμα σημερα.... ισα ισα με εκανε να τρεξω για χωριακη και ηρθε με το εφτασα στη δουλεια....

 

Αχ κρίμα κοπέλα μου,  δεν πειράζει υπομονή σε 5 μερούλες ξανά προς την δόξα τραβά... Δυναμικά. 

Εύχομαι να είσαι καλύτερα και σωματικά και ψυχολογικά. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...