Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS - TOMA


Recommended Posts

Αφροδίτη μου μπράβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια…:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ….χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σου :) :) :) :) ……το ωραιότερο δώρο που θα μπορούσες να έχεις από τον Νέο Χρόνο ……

Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος ……εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι

Πολλά φιλιά :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!! ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ.....:(

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!! ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΜΥΡΩΔΑΤΟ ΘΗΣΑΥΡΟΥΛΙ!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη πολλαααααα μπράβο κ απο μενα....Εχουμε καιρο να τα πουμε αλλα μες στο καλοκαίρι καναμε πολλες συζητησεις...Ειχαμε τοτε κ οι δυο μας αγωνία για την αποκτηση ενος μωρου....Ευχομαι ολοψυχα μια υπεροχη εγκυμοσύνη κ ενα γερο μωράκι...Δεν ξερω αν εμαθες περιμενω κ γω το μωρο μου ειμαι 23εβδομ. τωρα κ δοξα τον Θεο παμε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[http://www.youtube.com/watch?v=eJ0XWaGP7kAurl=http://www.glitterfy.com/]glitterfy065554567D30.gif

SINXARITIRIA SINXARITIRIA SINXARITIRIA AFRODITAKI MOU EIXA MERES NA MPO K SIMERA MOU EPIFILASES MIA POLI ORAIA EKPLIKIS MPRAVO AFRODITAKI MOU NA EISAI KALA KA NA SOU PANE OLA TELEIAAAAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!!:) ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου Συγχαρητήρια!!!

Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη για να μπορέσεις να την απολαύσεις!!!!

Να σου πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου!!!!

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα τι ευχαριστα νεα μας εφερες με την καινουργια χρονια;Συνχαρητηρια κοπελαρα μου,να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσινη να μην ανχονεσε ολα θα πανε μια χαρα!!!Μπραβο,μπραβο,πολυ χαρηκα!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Τόμα. Έκανες το καλύτερο ποδαρικό στο mammyland για το 2009!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου και με το καλό να περάσουν οι μήνες και να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!!!

Αλήθεια δεν έρχεσαι να κάνεις ποδαρικό και σε μένα? χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου τα κατάφερες τελικά βρε θηρίο !!!! Είδες που όταν θέλεις κάτι πολύ πάντα γίνεται? Όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου....Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη να έχεις, καλή λευτεριά και με το καλό να κρατήσεις το παιδί σου στην αγκαλίτσα σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toma mou parolo pou nomizw den 3anamilisame sou euxome oti kalitero... katalavenw tis agwnies sou wspou na dimiourgi8ei to sporaki sou..ola na sou pane de3ia...i 8etiki mas energeia na se akolou8a se oli sou tin egkimosini..kali dinami k se 'mas pou prospa8ame :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου τωρα είδα το μύνημα σου και δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκααα..!!!!!! Μπράβο μπράβο μπράβο και παλι μπράβο...ετσι! τετοια νεα να ακουμε πια απ εδω και περα..ειδες τι καλα που σου μπηκε το 2009! πολλά πολλά συγχαρητήτρια και να είσαι ήρεμη, να ξεκουράζεσαι πολύ και να το απολαύσεις ακόμα περισσότερο ! Νομίζω ειναι απο τις ομορφότερες περιόδους ( αν οχι η ομορφότερη) στην ζωή μιας γυναίκας..

φιλιά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA MOY KALHMERA!!!!! PHGA STO GIATRO EIMAI 6 EBDOMADWN TO EIDAME TO MIKROYLI KAI EPISHS EIDAME TH KARDOYLA TOY NA PALETE!!!!! DEN THN AKOYSAME OMWS ALLA HTAN KATI POLY OMORFO!!! FILAKIA KAI THANKS GIA TO ENDIAFERON SAS!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουρια στο φορουμ πριν απο 1 βδομαδα εκανα τεστ β χοριακης και ειμαι εγκυος. τωρα ειμαι 6 εβδομαδων και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!! :P σε 2 μερες θα παω στο γιατρο να δουμε το μικρουλι ειμαι παρα πολυ χαρουμενη. περιμενω πωσ και πως να το δω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτούλα μου γλυκιά, συγχαρητήρια! δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!!!!!! Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να την ευχαριστηθείς!!!! Θα περιμένουμε μέα από το φασολάκι σου!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...