Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS - TOMA


Recommended Posts

META APO MIA BDOMADA KA8ISTERISI EKANA TO TEST KAI EINAI 8ETIKO!!! EIMAI EGKYOS!!! AYRIO 8A PARW TH GIATRO THLEFWNW GIA NA PAW NA ME DEI.

TWRA 8A PARAKALAW TH PANAYITSA KAI TO THEOULI NA PANE OLA KALA MEXRI TO TELOS KAI 8ELW TH 8ETIKH SAS ENERGEIA!!!! FILAKIA POLLA KAI SAS EYXARISTW OLES GIA TO ENDIAFERON KAI TIS SYMBOULES SAS!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΠΕΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ? ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΟΣΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ :) :)

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΝΕΡΑ :P

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Αυτο ειναι απο τα ευχαριστα εδω μεσα που μας κανουν να χαιρομαστε και να αισιοδοξουμε!!!!Με λενε Κωνσταντινα και περιμενω κι εγω με λαχταρα την ευλογια αυτη!Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργια και τις ευχες μου και ευχομαι να πανε ολα καλα και να απολαυσεις την υπεροχη αυτη διαδικασια της εγκυμοσυνης οσο μπορεις!!!Να εχεις τον Θεο κοντα σου οπως ολος ο κοσμος.Να σαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ,ΝΑ

ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΟ

ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΠΑΛΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ! ! !

Μπράβο κοπελάρα μου... Ααααχχχ δεν το πιστεύω-είναι τόσο τέλειο!!!

Ουφφφφφφφφ, τι ωραία! Όλα θα πάνε υπέροχα...

Μαζί πρέπει να γεννάμε ε;

stork1.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα μου με το καλο!!!Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!Καλο υπόλοιπο να έχεις και όλα θα πάνε καλα μην ανυσηχείς!Εχεις όλη την θετική δύναμη του mammy!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα ειναι νεα :) .Μπραβο σου κοριτσαρα μου με το καλο αγαπη μου να ερθει το παιδακι σου να ειναι γεματο υγεια και ευτηχια στην ζωη του μεχρι τα βαθια του γεραματα.Πολυ χαρηκα για σενα παρα πολυ:) .Με το καλο και παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια:laugh: σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη:woohoo: !!με το καλό και στα επόμενα κορίτσια που περιμένουν το + αποτέλεσμα!!:laugh: Με το καλό και παλι!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια!!!!"Ο Άγιος Βασίλης" νομίζω ότι σου έφερε το καλύτερο δώρο!!!Εύχομαι να έχεις μία ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afroditaki mou,kouklitsa mou, ax koritsaki mou epitelous to oneiro sou ginetai pragmatikotitaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

po po den ksereis poso polly xarhka me ta nea sou.....

synxaritiria koukla mou eyxomai mesa apo ta bathi ths kardias mou ola na sou pane kala k na exeis mia yperoxh eggymosynh....

na prosexeis polly....filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι συγχαρητηρια κοπελα μου μπραβο!! πρωτοχρονιατικο δωρακι!!δεν πρεπει να χανουμε ποτε τις ελπιδες μας!!

να ερθουν ολα φυσιολογικα να ειναι γερο το μωρακι και εσυ να περασεις μια ευχαριστη και ευκολη εγκυμοσυνη!

ποπο χαρηκα πολυ γιατι ξερω οτι το ηθελες παρα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.:)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΝΟΜΙΖΩ!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ. ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ. ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου χαθηκαμε τελειως:dry: παρολαυτα μαυτο το ποστ ξερω οτι εισαι σιγουρα καλα.με το καλο ναρθει το παιδακι σου.ευχομαι να πανε ολα καλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι πολύ με αυτά τα νέα ,

από τα κορίτσια του ΜΑΜΜΥ....

Η παρέα μας μεγαλώνει!!!!!!!!!!!!!!!

Έυχομαι να σου πάνε όόόόόόόόόόλα καλα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...