Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές θα μείνουμε έγκυες το καλοκαίρι?


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η ReadRideRock είπε:

Προσπαθούσαμε πολύ χαζά ένα χρόνο και με απόλυτο πρόγραμμα άλλους 10 μήνες. Το αποτέλεσμα? Εξωσωματική. Δημιουργήθηκε ένα πρόβλημα και δεν το πήραμε έγκαιρα χαμπάρι!!!

Εμεις προσπαθουμε λιγο καιρο αλλα δν θα το αφησω πολυ...σου ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσι μ!!τωρα εκανες εξωσωματικη??ειναι ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena90 είπε:

Ναι ετσι λεω μετα τ καλοκαιρι Ναντια μ!!

 το καλοκαιρι θεωρητε και πιο χαλαρη εποχη,ξερεις μπανιακια,διακοπες πιο χαλαρο προγραμμα....μπορει να μην χρειαστει να τις κανεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

 το καλοκαιρι θεωρητε και πιο χαλαρη εποχη,ξερεις μπανιακια,διακοπες πιο χαλαρο προγραμμα....μπορει να μην χρειαστει να τις κανεις... ;)

Μακαρι κοριτσι  μ μακαρι!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κι εμείς προσπαθούμε από τον Νοεμβρη κ λέμε μετά το καλοκαίρι, αν δε γίνει το γλυκό μας θαύμα, να πάμε για περαιτέρω ψάξιμο...  Μακάρι να μη χρειαστεί για καμιά μας!!! 

Ουφ!! Περιμένω και να αδιαθετησω... Που να μην έρθει δηλαδή!! Έχω και τον πόνο μου βλέπετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...εχω τρελαθει... Εχω σταθερο κυκλο 27 με 28 μερες... Στις 12με 17 αδιαθετησα... Λογικα στις 25 ειχα οωρηξια...απ τις 25 ειχα πονους περιοδου μετα απο λιγες μερες ξεκινησα να εχω ανακατωσουρες κ ζαλαδες ειχα ενα ενστικτο οτι ειμαι εγκυος και ετσι δυο μερες πριν την περιοδο κανω χοριακη...βγηκε 001 ...λεω τελος ηταν ιδεα μ ...σημερα ομως περιοδος πουθενα κ μετρησα την θερμοκρασια μ μολις γτ ειδα πως ειναι κ αυτο συμπτωμα κ ειναι 37.1 υπαρχει περιπτωση να εκανε λαθος η εξεταση? Σας ικετευω ας μ απαντησει καποια...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η efi24 είπε:

Καλησπερα...εχω τρελαθει... Εχω σταθερο κυκλο 27 με 28 μερες... Στις 12με 17 αδιαθετησα... Λογικα στις 25 ειχα οωρηξια...απ τις 25 ειχα πονους περιοδου μετα απο λιγες μερες ξεκινησα να εχω ανακατωσουρες κ ζαλαδες ειχα ενα ενστικτο οτι ειμαι εγκυος και ετσι δυο μερες πριν την περιοδο κανω χοριακη...βγηκε 001 ...λεω τελος ηταν ιδεα μ ...σημερα ομως περιοδος πουθενα κ μετρησα την θερμοκρασια μ μολις γτ ειδα πως ειναι κ αυτο συμπτωμα κ ειναι 37.1 υπαρχει περιπτωση να εκανε λαθος η εξεταση? Σας ικετευω ας μ απαντησει καποια...

 

Δν εχει χρειαστει ποτε να κανω χοριακη κοριτσι μ γτ ποτε δν ειχα καθυστερηση κ οσο κ αν νομιζα οτι ειχα συμπτωματα μονο τεστ εκανα στο σπιτι κ τ μονο π καταφερνα ηταν να χαλαω χρηματα να κλαιω κ να πεφτω στα πατωματα.δν θα το ξανακανω ποτε το υποσχεθηκα  στν εαυτο μ!!σημερα περιμενες δηλαδη??μηπως να εκανες υπομονη κανα δυο μερες??γτ μπορει απ το αγχος σ να αλλαξει λιγο ο κυκλος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κι εμείς προσπαθούμε από τον Νοεμβρη κ λέμε μετά το καλοκαίρι, αν δε γίνει το γλυκό μας θαύμα, να πάμε για περαιτέρω ψάξιμο...  Μακάρι να μη χρειαστεί για καμιά μας!!! 

Ουφ!! Περιμένω και να αδιαθετησω... Που να μην έρθει δηλαδή!! Έχω και τον πόνο μου βλέπετε...

Μακαρι να μν χρειαστει!!κ εγω περιμενω.απο χθες εχω καφε κ τπτ αλλο ουτε πονακια..θα μ ερθει στην δουλεια κ θα υποφερω παλι!!εχω κ πολυ πονο εγω.αντε να ερθει να τελειωσει λεω να αρχισουμε παλι ζουζουνιτσες!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Δν εχει χρειαστει ποτε να κανω χοριακη κοριτσι μ γτ ποτε δν ειχα καθυστερηση κ οσο κ αν νομιζα οτι ειχα συμπτωματα μονο τεστ εκανα στο σπιτι κ τ μονο π καταφερνα ηταν να χαλαω χρηματα να κλαιω κ να πεφτω στα πατωματα.δν θα το ξανακανω ποτε το υποσχεθηκα  στν εαυτο μ!!σημερα περιμενες δηλαδη??μηπως να εκανες υπομονη κανα δυο μερες??γτ μπορει απ το αγχος σ να αλλαξει λιγο ο κυκλος σου

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση...αυτο θα κανω θα περιμενω...ισως τελικα ολα μεχρι κ τα συμπτωματα να τα δημιουργησα μονη μου οπως και την καθυστερηση..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

απο τον Οκτωβρη Ελενα μου!

Ναι ετσι λεω μετα τ καλοκαιρι Ναντια μ!!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efi24 είπε:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση...αυτο θα κανω θα περιμενω...ισως τελικα ολα μεχρι κ τα συμπτωματα να τα δημιουργησα μονη μου οπως και την καθυστερηση..

 

 

Ευχομαι να μν ειναι ετσι απλα επειδη την εχω πατησει πολυ κ γι αυτο στο λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Μακαρι να μν χρειαστει!!κ εγω περιμενω.απο χθες εχω καφε κ τπτ αλλο ουτε πονακια..θα μ ερθει στην δουλεια κ θα υποφερω παλι!!εχω κ πολυ πονο εγω.αντε να ερθει να τελειωσει λεω να αρχισουμε παλι ζουζουνιτσες!!!?

Δε θέλω να σε ξεσηκώνω, αλλά τα λίγα κ καφέ υγρά δεν είναι σύμπτωμα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Καινούρια εδώ, ζω τις ίδες αγωνίες με εσάς....Είμαι λίγο μεγαλύτερη σας, μόλις έκλεισα τα 40, το ίδιο κι ο καλός μου, προσπαθούμε για μωράκι από τον προηγούμενο Αύγουστο, τους πρώτους μήνες όχι με ιδιαίτερο πρόγραμμα γιατί ψάχναμε για σπίτι και ταυτόχρονα ξεκινήσαμε από το μηδέν τις αγορές για το σπίτι καθώς δεν είχαμε ούτε στρώμα! Οπότε είμασταν λίγο ό,τι να'ναι στο θέμα της προσπάθειας...

Τον προηγούμενο μήνα πήγα στο γυναικολόγο και μου έγραψε εξετάσεις: ορμονολογικές, προγεστερόνη και καλλιέργεια, τις έκανα αλλά δεν έχω πάει να του τις δείξω γιατί μου είχε πει επίσης για σαλπιγγογραφία και  σπερμοδιάγραμμα, τα οποία δεν τα έχουμε κάνει ακόμα...Έκανα και αιματολογικές και για θυροειδή κι αυτές βγήκαν οκ.

Χαίρομαι που σας βρήκα γιατί η αλήθεια είναι ότι όταν περνάς κάτι τέτοιο μόνο όσοι περνούν την ίδια κατάσταση μπορούν να σε καταλάβουν, όσο καλοπροαίρετοι κι αν είναι...Κι εύχομαι σε όλες μέχρι το τέλος του καλοκαιριού να γίνει αυτό που θέλουμε τόσο πολύ και να γράφουμε σε άλλα τόπικ :)

Οι περισσότερες φίλες μου έμειναν έγκυες ακόμα κι απ'τον πρώτο μήνα προσπαθειών οπότε όταν μου λένε "μην αγχώνεσαι, θα γίνει" μου φαίνεται λίγο άκυρο :confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ellie76 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Καινούρια εδώ, ζω τις ίδες αγωνίες με εσάς....Είμαι λίγο μεγαλύτερη σας, μόλις έκλεισα τα 40, το ίδιο κι ο καλός μου, προσπαθούμε για μωράκι από τον προηγούμενο Αύγουστο, τους πρώτους μήνες όχι με ιδιαίτερο πρόγραμμα γιατί ψάχναμε για σπίτι και ταυτόχρονα ξεκινήσαμε από το μηδέν τις αγορές για το σπίτι καθώς δεν είχαμε ούτε στρώμα! Οπότε είμασταν λίγο ό,τι να'ναι στο θέμα της προσπάθειας...

Τον προηγούμενο μήνα πήγα στο γυναικολόγο και μου έγραψε εξετάσεις: ορμονολογικές, προγεστερόνη και καλλιέργεια, τις έκανα αλλά δεν έχω πάει να του τις δείξω γιατί μου είχε πει επίσης για σαλπιγγογραφία και  σπερμοδιάγραμμα, τα οποία δεν τα έχουμε κάνει ακόμα...Έκανα και αιματολογικές και για θυροειδή κι αυτές βγήκαν οκ.

Χαίρομαι που σας βρήκα γιατί η αλήθεια είναι ότι όταν περνάς κάτι τέτοιο μόνο όσοι περνούν την ίδια κατάσταση μπορούν να σε καταλάβουν, όσο καλοπροαίρετοι κι αν είναι...Κι εύχομαι σε όλες μέχρι το τέλος του καλοκαιριού να γίνει αυτό που θέλουμε τόσο πολύ και να γράφουμε σε άλλα τόπικ :)

Οι περισσότερες φίλες μου έμειναν έγκυες ακόμα κι απ'τον πρώτο μήνα προσπαθειών οπότε όταν μου λένε "μην αγχώνεσαι, θα γίνει" μου φαίνεται λίγο άκυρο :confused:

Καλημέρα και καλώς μας ήρθες λοιπόν!!☺☺☺☺

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και σύντομα με τα ευχάριστα νέα!!!!! Το κλειδί σε όλες τις περιπτώσεις είναι νομίζω η υπομονή!!! Που να τη βρούμε θα μου πεις;!;! Δεν ξέρω... Κι εγώ την ψάχνω!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Καλημέρα και καλώς μας ήρθες λοιπόν!!☺☺☺☺

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και σύντομα με τα ευχάριστα νέα!!!!! Το κλειδί σε όλες τις περιπτώσεις είναι νομίζω η υπομονή!!! Που να τη βρούμε θα μου πεις;!;! Δεν ξέρω... Κι εγώ την ψάχνω!!!!???

Ευχαριστώ πολύ!! Υπομονή και θετική σκέψη σε όλες! Όταν μου έρχεται η αρνητική σκέψη στο καπάκι σκέφτομαι κάτι θετικό για να την αποβάλλω, δεν μπορώ αλλιώς :)

Εγώ είμαι στην 22η μέρα του κύκλου (26-28 μέρες είναι συνήθως), είχα κάτι συμπτώματα στις αρχές της εβδομάδας (συχνοουρία και πονάκια χαμηλά, πόνο στο στήθος), διάβασα εδώ για την θερμοκρασία, και χθες και σήμερα μετρήθηκα πρωί αλλά είχα 36,6-36,7 οπότε λίγο απογοητεύτηκα...Αλλά οκ, πάμε για τον επόμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Δε θέλω να σε ξεσηκώνω, αλλά τα λίγα κ καφέ υγρά δεν είναι σύμπτωμα?????

Οχι κοριτσι μ μ ηρθε σημερα η ακατανομαστη!!δν επαθα κανενα σοκ βεβαια γτ ημουν σιγουρη.νομιζω πως τωρα πια ξερω καλα το σώμα μου κ τα σημαδια!!κ πιστευω πως αν ποτε με αξιωσει ο Θεος να γινω μανουλα το πρωτο σημαδι θα ειναι η καθυστερηση.νομιζω ολα τα αλλα ειναι στο μυαλο μας απο την λαχταρα μας  κ ειναι οτι χειροτερο να τα μεταφραζουμε ολα συμπτωματα εγκυμοσυνης!!εκανα πολυ κακο στν εαυτο μ με αυτο κ δν το ξανακανω!δν πειραζει συνεχιζουμε κανονικα με αισιοδοξια και χαμογελο κοριτσια μου!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ellie76 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Καινούρια εδώ, ζω τις ίδες αγωνίες με εσάς....Είμαι λίγο μεγαλύτερη σας, μόλις έκλεισα τα 40, το ίδιο κι ο καλός μου, προσπαθούμε για μωράκι από τον προηγούμενο Αύγουστο, τους πρώτους μήνες όχι με ιδιαίτερο πρόγραμμα γιατί ψάχναμε για σπίτι και ταυτόχρονα ξεκινήσαμε από το μηδέν τις αγορές για το σπίτι καθώς δεν είχαμε ούτε στρώμα! Οπότε είμασταν λίγο ό,τι να'ναι στο θέμα της προσπάθειας...

Τον προηγούμενο μήνα πήγα στο γυναικολόγο και μου έγραψε εξετάσεις: ορμονολογικές, προγεστερόνη και καλλιέργεια, τις έκανα αλλά δεν έχω πάει να του τις δείξω γιατί μου είχε πει επίσης για σαλπιγγογραφία και  σπερμοδιάγραμμα, τα οποία δεν τα έχουμε κάνει ακόμα...Έκανα και αιματολογικές και για θυροειδή κι αυτές βγήκαν οκ.

Χαίρομαι που σας βρήκα γιατί η αλήθεια είναι ότι όταν περνάς κάτι τέτοιο μόνο όσοι περνούν την ίδια κατάσταση μπορούν να σε καταλάβουν, όσο καλοπροαίρετοι κι αν είναι...Κι εύχομαι σε όλες μέχρι το τέλος του καλοκαιριού να γίνει αυτό που θέλουμε τόσο πολύ και να γράφουμε σε άλλα τόπικ :)

Οι περισσότερες φίλες μου έμειναν έγκυες ακόμα κι απ'τον πρώτο μήνα προσπαθειών οπότε όταν μου λένε "μην αγχώνεσαι, θα γίνει" μου φαίνεται λίγο άκυρο :confused:

καλως  ηρθες καλο κουραγιο κ σε σενα!!εκανες πολυ καλα που εκανες εξετασεις.να κανεις κ τις υπολοιπες κ ευχομαι να ειναι τελειες κ απλως μετα να αφεθεις κ να ερθει το μωρακι σ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ τ κανετε???σημερα τελειωνει η ακατανομαστη κ ξεκιναμε δυναμικα!!αυτο τν μηνα θα προσπαθησω να εχουμε επαφες μερα παραμερα σε ολο τν κυκλο γτ δν τ εχουμε καταφερει ως τωρα το πηγαιναμε πιο χαλαρα.βεβαια ο αντρουλης μ φευγει αυριο κ θα γυρισει παρασκευη!!αλλα μετα θα τν χορτασω στο φουλ!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Αδιαθέτησα την Κυριακή το βράδυ :cry: το περίμενα βέβαια, απ'την άλλη μέχρι την ώρα που αδιαθέτησα είχα 36,9, οπότε είχα και μια μικρή ελπίδα...σήμερα γέννησε και η αδελφή του φίλου μου το 1ο της παιδάκι, και ξέρετε απ'τη μία χαίρομαι πολύ κι απ'την άλλη σκέφτομαι "εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;;;" ....και να σκεφτείτε ότι έμεινε πολύ γρήγορα έγκυος, στον 3ο - 4ο μήνα προσπαθειών και με ασταθή κύκλο....

Χθες το βράδυ διάβαζα για τις πιθανότητες να μείνεις έγκυος από τα 40 και πάνω και δεν ήταν πολύ ενθαρρυντικά..Τέλος πάντων, μπορεί να είναι οι μέρες περίεργες και να έχω απογοητευτεί, θα μου περάσει :) Το απόγευμα θα πάρω για να κλείσω για σπερμοδιάγραμμα, έχετε κάποιο κέντρο να μου προτείνετε; Διάβασα για κάποια αλλά θα ήθελα και μια δεύτερη γνώμη....όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει, ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ellie76 είπε:

Καλησπέρα! Αδιαθέτησα την Κυριακή το βράδυ :cry: το περίμενα βέβαια, απ'την άλλη μέχρι την ώρα που αδιαθέτησα είχα 36,9, οπότε είχα και μια μικρή ελπίδα...σήμερα γέννησε και η αδελφή του φίλου μου το 1ο της παιδάκι, και ξέρετε απ'τη μία χαίρομαι πολύ κι απ'την άλλη σκέφτομαι "εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;;;" ....και να σκεφτείτε ότι έμεινε πολύ γρήγορα έγκυος, στον 3ο - 4ο μήνα προσπαθειών και με ασταθή κύκλο....

Χθες το βράδυ διάβαζα για τις πιθανότητες να μείνεις έγκυος από τα 40 και πάνω και δεν ήταν πολύ ενθαρρυντικά..Τέλος πάντων, μπορεί να είναι οι μέρες περίεργες και να έχω απογοητευτεί, θα μου περάσει :) Το απόγευμα θα πάρω για να κλείσω για σπερμοδιάγραμμα, έχετε κάποιο κέντρο να μου προτείνετε; Διάβασα για κάποια αλλά θα ήθελα και μια δεύτερη γνώμη....όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει, ευχαριστώ!

Γεια σου κοπελα μου!!στα περισσοτερα κεντρα κανουν σπερμοδιαγραμμα.εμεις εχουμε κανει και στο Λητω και στο Ρεα.

Στο embio κοβουν κ..λους.ειναι πανακριβα.με το καλημερα 50ευρω.και να σου πω και κατι γιατι περασαμε και απο εκει εχουν τοση δουλεια που δεν σου δινουν το χρονο για ερωτησεις.ειναι κοφτηριο.τωρα βεβαια αυτη ειναι η αποψη μου μπορει καποια αλλα κοπελα να εχει αντιθετη γνωμη.

Σου ευχομαι το καλυτερο και συντομα με ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!

Φιλικα?????????????????????⚘⚘????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ellie kalispera! Spermodiagramma borei na kanei o antras sou k se opoiadipote mikroviologiko. Stoixizei peripou 30 eyrw k me kalliergeia mazi gyrw sta 50.zitiste k kalliergeia mazi. Gt an vrethei kp thema tha t valoun meta na t kanei. Gnwmi m einai na ksemperdeyetai. Emas o giatros mas eixe pei na kanei. Sta kentra panta einai pio akriva. Oso gia tin ilikia sou ola einai sxetika. Ayto t internet borei pragmatika na mas trelanei. Emeis prospathoume sxedon dyo xronia k vasi olwn oswn exw dei s lew oti ola einai sxetika. Vale se seira tis eksetaseis wste na exeis mia idea an ola pane kala. Kai an oxi na ksereis pws tha t antimetwpiseis. I theia m emeine egkyos 41 xronwn ston prwto mina! K gw prospathw apo ta 26! Ola kala eyxomai na pane!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ellie76 είπε:

Καλησπέρα! Αδιαθέτησα την Κυριακή το βράδυ :cry: το περίμενα βέβαια, απ'την άλλη μέχρι την ώρα που αδιαθέτησα είχα 36,9, οπότε είχα και μια μικρή ελπίδα...σήμερα γέννησε και η αδελφή του φίλου μου το 1ο της παιδάκι, και ξέρετε απ'τη μία χαίρομαι πολύ κι απ'την άλλη σκέφτομαι "εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;;;" ....και να σκεφτείτε ότι έμεινε πολύ γρήγορα έγκυος, στον 3ο - 4ο μήνα προσπαθειών και με ασταθή κύκλο....

Χθες το βράδυ διάβαζα για τις πιθανότητες να μείνεις έγκυος από τα 40 και πάνω και δεν ήταν πολύ ενθαρρυντικά..Τέλος πάντων, μπορεί να είναι οι μέρες περίεργες και να έχω απογοητευτεί, θα μου περάσει :) Το απόγευμα θα πάρω για να κλείσω για σπερμοδιάγραμμα, έχετε κάποιο κέντρο να μου προτείνετε; Διάβασα για κάποια αλλά θα ήθελα και μια δεύτερη γνώμη....όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει, ευχαριστώ!

γεια σου! ειναι η συνηθης απογοητευση ,μετα απο το κλασσικο μηνιαιο ραντεβου...αλλα μην το βαζεις κατω.Παρε βαθια ανασα και σκεψου πως εχεις μπροστα σου τον επομενο μηνα,ποτε δεν ξερεις. Σε νιωθω παντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια μ τ κανετε???σημερα τελειωνει η ακατανομαστη κ ξεκιναμε δυναμικα!!αυτο τν μηνα θα προσπαθησω να εχουμε επαφες μερα παραμερα σε ολο τν κυκλο γτ δν τ εχουμε καταφερει ως τωρα το πηγαιναμε πιο χαλαρα.βεβαια ο αντρουλης μ φευγει αυριο κ θα γυρισει παρασκευη!!αλλα μετα θα τν χορτασω στο φουλ!!????

γεια σου Ελενα! τυχερη εν μερη που τελειωνεις γιατι εγω ακομη την περιμενω. Διακρινω αισιοδοξια ε? καλα κανεις,απολαυσε τις στιγμες,σκεψου θετικα και που ξερεις μπορει το καλοκαιρακι να σε ευνοήσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

γεια σου! ειναι η συνηθης απογοητευση ,μετα απο το κλασσικο μηνιαιο ραντεβου...αλλα μην το βαζεις κατω.Παρε βαθια ανασα και σκεψου πως εχεις μπροστα σου τον επομενο μηνα,ποτε δεν ξερεις. Σε νιωθω παντως....

Είναι υπόθεση για γερά νεύρα και γερό στομάχι :):):) Και δεν σκοπεύω να χαλάσω ούτε τα νεύρα μου ούτε το στομάχι μου! Δεν θα αφήσω την απογοήτευση να με νικήσει...Καμιά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ellie76 είπε:

Είναι υπόθεση για γερά νεύρα και γερό στομάχι :):):) Και δεν σκοπεύω να χαλάσω ούτε τα νεύρα μου ούτε το στομάχι μου! Δεν θα αφήσω την απογοήτευση να με νικήσει...Καμιά μας...

Πες τα μου να τ'ακουω γιατι βρισκομαι σε φαση που πρεπει απαραιτητα να αφησω πισω μου το αγχος ......Δυσκολο μεν,αλλα το παλευω. θελω να πιστευω οτι βρισκομαι σε καλο  δρομο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...