Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.πρωινη πρωινη σημερα.ο αντρας μ παει εκδρομη με τα παιδακια καλαβρυτα κ σηκωθηκα να τ φτιαξω την τσαντα κ τ πρωινο?καλομαθημενος μωρεεε...χιχι.

Κουκλα μ τα γραμμαρια τ νινιου σ ηταν τελεια!αλλοστε πηγες σχετικα νωρις.εμεις π ηταν περισσοτερα γραμμαρια ειχαμε παει 21 22 23 η εβδομαδα λογικα.

Κυριακη μ δν πρεπει να υπαρχει πιοτελειο πραγμα πιστευω απ τ να ψωνιζεις κ να φτιαχνεις τ πραγματα τ νινιου Σου. Αχ φοβαμαι τοσο γ την στιγμη του τοκετου.τ ξερω γινομαι γραφικη γτ τ εχω ξαναπει.αλλα τ εχω συνεχεια στ μυαλο μ..γτ ειμαι τοσοοο φοβιτσιαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσακι?Καλε υπόδειγμα συζύγου εισαι εσυ???Εγω τωρα πια ουτε καταλαβαίνω ποτε σηκώνεται τα πρωινά για δουλεια.Μονο που ξυπνάω με το φιλάκι που μου δίνει όταν φευγει και μετα παλι τέζα ????

Στη δουλεια εγω ακομα??4:30 εδω και εχω άλλη μιάμιση ωριτσα μετα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεμαλλιασμενη καλημερα σε οοολες!!!τι αερας ειναι αυτος ρε παιδια;;;κομματια σημερα για δουλεια παλι...αρχισα και δε βολευομαι τη νυχτα.κι εχω διωξει και το συζυγο απ το κρεββατι!!το κοριτσι με την ανυσηχια για το βαρος του μωρου στη β επιπεδου,να χαλαρωσει!!την εκανε νωρις και θεωρω πως γι αυτο ηταν ελαφρυτερο.οσο αναφορα για τα ψωνια του μωρου μαλλον ειμαι απο τις τυχερες γιατι η κουνιαδα μου που εχει κοριτσακι 5 χρονων τωρα, τα εχει οοοοοολα!επιπλα ρουχισμο ολα...ουτε καλτσακια να αγορασω δηλαδη. Φυσικα θα ψωνισω κατι για τη κορη μου σαν μαμα που θα ειμαι,αλλα θα ειναι κατι συμβολικο,πχ τα πρωτα φορμακια ας πουμε!α!κι ενα μαρσιπο για το συζυγο θα αγορασουμε γιατι μ εχει φαει τ αφτια!:x (εγω προτιμω καροτσακι!ανυπομονω να δω τον εαυτο μου να πηγαινει βολτα το μωρο με το καροτσακι!!) αιντε αρχισαμε τα ονειρα παλι...!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Εσύ πότε την έκανες σε ποια εβδομαδα;;; 

 Καλημέρα! 23 εβδ την εκανα. 5 απριλιου είχα το ρντβ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλημερα κοριτσια.πρωινη πρωινη σημερα.ο αντρας μ παει εκδρομη με τα παιδακια καλαβρυτα κ σηκωθηκα να τ φτιαξω την τσαντα κ τ πρωινο?καλομαθημενος μωρεεε...χιχι.

Κουκλα μ τα γραμμαρια τ νινιου σ ηταν τελεια!αλλοστε πηγες σχετικα νωρις.εμεις π ηταν περισσοτερα γραμμαρια ειχαμε παει 21 22 23 η εβδομαδα λογικα.

Κυριακη μ δν πρεπει να υπαρχει πιοτελειο πραγμα πιστευω απ τ να ψωνιζεις κ να φτιαχνεις τ πραγματα τ νινιου Σου. Αχ φοβαμαι τοσο γ την στιγμη του τοκετου.τ ξερω γινομαι γραφικη γτ τ εχω ξαναπει.αλλα τ εχω συνεχεια στ μυαλο μ..γτ ειμαι τοσοοο φοβιτσιαρα!

Καλημερα!! Να μην φοβασαι. Να σκεφτεσαι πως θα κανεις οτιωσου πει η μαια κ ο γιατρος κ ολα θα πανε σουπερ!!!! :-) δν θα εισαι μονη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Καλημέρα κοριτσακι?Καλε υπόδειγμα συζύγου εισαι εσυ???Εγω τωρα πια ουτε καταλαβαίνω ποτε σηκώνεται τα πρωινά για δουλεια.Μονο που ξυπνάω με το φιλάκι που μου δίνει όταν φευγει και μετα παλι τέζα ????

Στη δουλεια εγω ακομα??4:30 εδω και εχω άλλη μιάμιση ωριτσα μετα????

Καλημερα αστέρι μου!!! :-*

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η new_mom_2016 είπε:

ξεμαλλιασμενη καλημερα σε οοολες!!!τι αερας ειναι αυτος ρε παιδια;;;κομματια σημερα για δουλεια παλι...αρχισα και δε βολευομαι τη νυχτα.κι εχω διωξει και το συζυγο απ το κρεββατι!!το κοριτσι με την ανυσηχια για το βαρος του μωρου στη β επιπεδου,να χαλαρωσει!!την εκανε νωρις και θεωρω πως γι αυτο ηταν ελαφρυτερο.οσο αναφορα για τα ψωνια του μωρου μαλλον ειμαι απο τις τυχερες γιατι η κουνιαδα μου που εχει κοριτσακι 5 χρονων τωρα, τα εχει οοοοοολα!επιπλα ρουχισμο ολα...ουτε καλτσακια να αγορασω δηλαδη. Φυσικα θα ψωνισω κατι για τη κορη μου σαν μαμα που θα ειμαι,αλλα θα ειναι κατι συμβολικο,πχ τα πρωτα φορμακια ας πουμε!α!κι ενα μαρσιπο για το συζυγο θα αγορασουμε γιατι μ εχει φαει τ αφτια!:x (εγω προτιμω καροτσακι!ανυπομονω να δω τον εαυτο μου να πηγαινει βολτα το μωρο με το καροτσακι!!) αιντε αρχισαμε τα ονειρα παλι...!!!:x

Καλημερα! Οντως πολυ αερα σημερα κ κρυο λιγο.. Πολύ προσοχη για κρυολογηματα σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Καλημερα αστέρι μου!!! :-*

 

Καλημερα! Οντως πολυ αερα σημερα κ κρυο λιγο.. Πολύ προσοχη για κρυολογηματα σημερα!!!

καλημερα κυριακη μου με το ομορφο ονομα σου!! ανταλαζαμε γλαστρες με τους γειτονες εδω περα χθες!! και ναι παρατηρησα οτι επεσε η θερμοκρασια λιγο!προσοχη λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλημερα κοριτσια.πρωινη πρωινη σημερα.ο αντρας μ παει εκδρομη με τα παιδακια καλαβρυτα κ σηκωθηκα να τ φτιαξω την τσαντα κ τ πρωινο?καλομαθημενος μωρεεε...χιχι.

Κουκλα μ τα γραμμαρια τ νινιου σ ηταν τελεια!αλλοστε πηγες σχετικα νωρις.εμεις π ηταν περισσοτερα γραμμαρια ειχαμε παει 21 22 23 η εβδομαδα λογικα.

Κυριακη μ δν πρεπει να υπαρχει πιοτελειο πραγμα πιστευω απ τ να ψωνιζεις κ να φτιαχνεις τ πραγματα τ νινιου Σου. Αχ φοβαμαι τοσο γ την στιγμη του τοκετου.τ ξερω γινομαι γραφικη γτ τ εχω ξαναπει.αλλα τ εχω συνεχεια στ μυαλο μ..γτ ειμαι τοσοοο φοβιτσιαρα!

 join the club sweety!!!ελα να γινουμε πολλες!! εγω να δεις ποσο φοβαμαι...μπαινω στον πειρασμο κι επιχειρω να δω στο γιουτιουμπ βιντεο τοκετου  να παρω μια ιδεα...και δεν αισθανομαι καλα!!με πιανει κρυος ιδρωτας...και δε θα ξερω τι με περιμενει!

τι καλη!!τον ετοιμαζεις πληρως το συζυγο πριν φυγει!εμενα παει και τα κανει ολα απο μονος του,θελω να τον περιποιηθω και δε μ αφηνει!μονο καφε θελει να του φτιαχνω καθως σε καφε δουλευω,μονος του αυτο δε το πετυχαινει ποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εκει εχει πολυ αερα;;;κ εδω φουλ...νιωθω οτι θα παρει τ σπιτι..χαχαχα.π να δεις αν υν προηγουμενη μερα εχουμε ψηλοτσακωθει τ λεω αυριο δν σηκωνομαι να σ φτιαξω πρωινο καν τ μονος σ.κ ξερει πως δν προκειται να τ κανω κ τν επομενη μερα εγω επειδη τν λυπαμαι σηκωνομαι.βασικα δν μπορω να τν αφησω αταιστο.εεε ηταν κ αρρωστος ο καημενος μωρε...κ σηκωθηκα γ τσαι κλπ γ να αντεξει μεχρι τ βραδυ!!!μαμμυ μ εειναι φυσικο π δν σηκωνεσαι εσυ.δουλευεις καθε βραδυ κ εισαι κουρασμενη....κ μετα κρατας τη μικρουλα σ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!!!

Ολη νυχτα εβλεπα καροτσια στον υπνο μου τι χρωμα να παρω καφε ή γρι ενα αγχος μεσα στον υπνο μου!!!δεν παω καλα μου φαίνεται τα χω παίξει τελειως!!!

Σε λιγο παω για δουλεια και σημερα βαριέμαι. .??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι κάτι ψιλοπονακια εχω. Κ τα καταλαβαινω γτ νιωθω ότι μου κόβονται τα ποδια.. ισως να είναι κ ιδεα μου ομως.. δν ξερω. Απο τη νύχτα νιωθω καπως(ξυπνησα με την αισθηση οτι έρχεται περιοδος) αλλα τι να πω..;;; αν δω κ συνεχιστει θα πάρω το γιατρο. Μια αδυναμια την εχω πάντως κ νιωθω χερια κ ποδια κ γενικα το σωμα μου σμπαραλια..οπως δλδ οταν περιμενω περιοδο. Ο μικρος ησυχος.. εμενα γτ δν κλωτσαει οπως εσας γμτ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μη μου λέτε για τον τοκετό γιατί έμειναν δύο μέρες!!!!Μία χαίρομαι που τελειωνω μία αγχωνομαι.

 Minaki το χρώμα είναι προσωπικό γούστο αλλά γενικά θα σε συμβουλευα να έχει ενιαίο χερούλι γιατί το δικό μου έχει δύο και ναι μεν κρεμαω διάφορα άλλα δεν κινείται με το ένα χέρι και υπάρχουν στιγμές που χρειάζεται.Και φυσικά όσο πιο εύκολα κλείνει τόσο το καλύτερο! Και οι διπλές ρόδες βοηθούν όταν το οδηγουμε στα χαλίκια της παιδικής.

Κυριακη τέτοια πονάκια είναι απολύτως φυσιολογικά.Κι εμένα η σκατουλα μου δεν πολυκουνιεται από την αρχή .Το βράδυ κάπως βελτιώνεται αλλά συχνά με ανησυχουσε χωρίς λόγο.Μπορεί και το δικό σου νινακι να είναι τεμπελουλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μη μου λέτε για τον τοκετό γιατί έμειναν δύο μέρες!!!!Μία χαίρομαι που τελειωνω μία αγχωνομαι.

 Minaki το χρώμα είναι προσωπικό γούστο αλλά γενικά θα σε συμβουλευα να έχει ενιαίο χερούλι γιατί το δικό μου έχει δύο και ναι μεν κρεμαω διάφορα άλλα δεν κινείται με το ένα χέρι και υπάρχουν στιγμές που χρειάζεται.Και φυσικά όσο πιο εύκολα κλείνει τόσο το καλύτερο! Και οι διπλές ρόδες βοηθούν όταν το οδηγουμε στα χαλίκια της παιδικής.

Κυριακη τέτοια πονάκια είναι απολύτως φυσιολογικά.Κι εμένα η σκατουλα μου δεν πολυκουνιεται από την αρχή .Το βράδυ κάπως βελτιώνεται αλλά συχνά με ανησυχουσε χωρίς λόγο.Μπορεί και το δικό σου νινακι να είναι τεμπελουλι!

Χαχαχα κ εγω ετσι λεω αν κ στους  υπέρηχους μια χαρα κινειται. Εγω δν το  νιωθω. Τωρα οσον αφορα τα πονακια κ εγω φυσιολογικα τα θεωρω αλλα αν συνεχιστουν καλου κακου θα ενημερώσω κ το γιατρο. Ισως να ετοιμαζεται κ το εντερο.. ολα παιζουν. Το μόνο σιγουρο ειναι οτι νιωθω τοοοσκ κουρασμενη ξαφνικα που κλείνουν τα ματια μου..οπως δλδ νιωθω οταν περιμενω περιοδο. Τεσπα. Ολα καλα θα πανε. Οσο για τον τοκετο.. μην αγχωνεσαι. Ολα καλα θα πανε. Ψυχραιμια θελει κ τπτ αλλο! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μη μου λέτε για τον τοκετό γιατί έμειναν δύο μέρες!!!!Μία χαίρομαι που τελειωνω μία αγχωνομαι.

 Minaki το χρώμα είναι προσωπικό γούστο αλλά γενικά θα σε συμβουλευα να έχει ενιαίο χερούλι γιατί το δικό μου έχει δύο και ναι μεν κρεμαω διάφορα άλλα δεν κινείται με το ένα χέρι και υπάρχουν στιγμές που χρειάζεται.Και φυσικά όσο πιο εύκολα κλείνει τόσο το καλύτερο! Και οι διπλές ρόδες βοηθούν όταν το οδηγουμε στα χαλίκια της παιδικής.

Κυριακη τέτοια πονάκια είναι απολύτως φυσιολογικά.Κι εμένα η σκατουλα μου δεν πολυκουνιεται από την αρχή .Το βράδυ κάπως βελτιώνεται αλλά συχνά με ανησυχουσε χωρίς λόγο.Μπορεί και το δικό σου νινακι να είναι τεμπελουλι!

Καλημερα χρυσα μου στο γκρι καταλήγω μαλλον ..?ενιαίο εχει δεν νομιζω να μπορεσω να κρεμάσω κατι γιατι ειναι καπως περιεργο..

Κυριακη κι εμενα ειναι με τις ωρες του μια ετσι μια αλλιώς! Αν συνεχιστουν οι πονοι σου γνωμη μου παρε τον γιατρο σου ενα τηλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Εγω παλι κάτι ψιλοπονακια εχω. Κ τα καταλαβαινω γτ νιωθω ότι μου κόβονται τα ποδια.. ισως να είναι κ ιδεα μου ομως.. δν ξερω. Απο τη νύχτα νιωθω καπως(ξυπνησα με την αισθηση οτι έρχεται περιοδος) αλλα τι να πω..;;; αν δω κ συνεχιστει θα πάρω το γιατρο. Μια αδυναμια την εχω πάντως κ νιωθω χερια κ ποδια κ γενικα το σωμα μου σμπαραλια..οπως δλδ οταν περιμενω περιοδο. Ο μικρος ησυχος.. εμενα γτ δν κλωτσαει οπως εσας γμτ;;;

Καλημερα κοριτσια!!! Πρωινές πρωινές σας βλεπω μπραβο!!!

κυριακη μηπως κουράστηκες λιγο παραπάνω χτες;;εγώ μολις μια μερα κουραστώ λιγο περισσότερο ποναω κατευθειαν! Οσο για το νινι οσο κινείσαι αυτο ειναι ήσυχο! Ασε που μπορει να το νομίζεις απο το αγχος σου! Ξεκουρασου σημερα κ το βλεπεις! 

Καλη σας μερα!!!!

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη δν ξερω αν θα σ βοηθησει αλλα οταν ειχα κανει μια τετοια συζητηση με τν εμβρυολογο π μ κανει υους μεγαλους υπερηχους μ ειχε πει πως τα αγορακια απ τν φυση τους ειναι πιο τεμπελικα στην κοιλια συνηθως απ οτι τ κοριτσια..π ειναι λιγο πιο υπερκινητικα.δν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα αυτο μ ειπε!!!συγκρινε με τ κορη σου να δεις...αλλοστε καθε νινακι εχει τ δικο τ χαρακτηρα.αλλα μν φοβασαι συνηθως οταν ειναι ησυχο στην κοιλια λενε οι παλιες πως οταν βγαινει εξω ειναι ατακτο.θα δειξει οταν γεννησεις με τ καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η κυριακη03 είπε:
στις πριν 10 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Εγώ σε ενα application που εχω και ειναι έγκυρο ως τωρα στις 20 εβδομάδες λεει 300γραμ! Οποτε εισαι θεϊκά!

Αχ μπράβο ρε.μαγκι μου με ξεαγχωσες...... Το σκέφτομαι όλη νύχτα το πιστεύεις;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα χαχαχαχα.....ξυπνησατε νωρίς βλέπω.... Δεν σας προλαβαίνω...... Χαχαχαχα τρελουλες μου....Κυριακή μήπως κουραστηκες και νιώθεις πονακια.... Να κάτσεις κάτω γρήγορααααααα...... Πως είστε;; :::έχει και εδώ πολυυυυυυυυυυ αέρα..... Και λίγο ψυχρα νομίζω.... Να ντυθειτε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η new_mom_2016 είπε:

ξεμαλλιασμενη καλημερα σε οοολες!!!τι αερας ειναι αυτος ρε παιδια;;;κομματια σημερα για δουλεια παλι...αρχισα και δε βολευομαι τη νυχτα.κι εχω διωξει και το συζυγο απ το κρεββατι!!το κοριτσι με την ανυσηχια για το βαρος του μωρου στη β επιπεδου,να χαλαρωσει!!την εκανε νωρις και θεωρω πως γι αυτο ηταν ελαφρυτερο.οσο αναφορα για τα ψωνια του μωρου μαλλον ειμαι απο τις τυχερες γιατι η κουνιαδα μου που εχει κοριτσακι 5 χρονων τωρα, τα εχει οοοοοολα!επιπλα ρουχισμο ολα...ουτε καλτσακια να αγορασω δηλαδη. Φυσικα θα ψωνισω κατι για τη κορη μου σαν μαμα που θα ειμαι,αλλα θα ειναι κατι συμβολικο,πχ τα πρωτα φορμακια ας πουμε!α!κι ενα μαρσιπο για το συζυγο θα αγορασουμε γιατι μ εχει φαει τ αφτια!:x (εγω προτιμω καροτσακι!ανυπομονω να δω τον εαυτο μου να πηγαινει βολτα το μωρο με το καροτσακι!!) αιντε αρχισαμε τα ονειρα παλι...!!!:x

Ναι ίσως επειδή την εκανα νωρίς την β επιπεδου ήταν λίγα τα γραμμαρια του....θα πάω να κάνω υπέρηχο την μεγάλη Τετάρτη να δω...λογικά θα μου πουν και πόσο βάρος έχει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....καλέ δεν σαν προλαβαίνω πια....πω πω!

Παρακαλείτε η κα Κυριακή να βάλει και λίγο κώλο κάτω γιατί όλο κάτι κάνει και μετά αναρωτιέται γιατί νοιώθει κουρασμένη και έχει πονάκια....

Χρύσα μου....κορίτσι μου....περιμένω με ανυπομονησία την στιγμή που θα μπείς και θα μας γράψεις γέννησα! Ε μετά θα θέλουμε να μας πεις και τις λεπτομέρειες...

Τόνια μου μην αγχώνεσαι αν ήταν λίγο το βάρος του μωρού θα σε είχε βάλει σε πιο στενή παρακολούθηση ο γιατρός σου. Think positive...

Μινάκι γκρι κούκλα μου λέω και γω είναι πιο όμορφα. Εμένα μου δώσανε ένα πορτοκαλί με γκρι το οποίο μου έδειξαν πως ανοίγει - κλείνει, πέφτει η πλάτη, πάνε μπρος πίσω τα χερούλια και μετά από μισή ώρα δεν μπορούσα να κάνω τίποτα απ'όλα αυτά και έρχεται ο άντρας μου, που δεν ήταν εκεί όταν μου το έδειξαν, και το έπαιζε στα δάχτυλα!!!!! Να τρελαίνεσαι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι κ εγω γκρι λεω.εγω προσωπικα θα επερνα οτι πιο ουδετερο γ να τ εχωω κ γ τ δευτερο.βεβαια οτι πιστευεις εσυ...!!!!!αν ηξερα οτι θα εκανα μονο ενα παντως εγω θα τ τα επερνα οοολα ροζ.μιας κ εχω τρελη αδυναμια στ χρωμα!!!χεχε.κελλακι συμφωνω κ επαυξανω μαζι σου.παρακαλειται η κυριακη να βαλει λιγο κω@@@@ κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι ξεκουραστη 2 μερες τωρα.. απλα κατι εκανα στον υπνο μου ;-) κ απο εκεινη την ωρα καπως νιωθω... αλλα μαλλον θαπαρω κ το γιατρο μου για σιγουρια αν δω κ συνεχιστουν. Ισως ομως να ειναι κ φυσιολογικα λογω των εβδ που ειμαι.. παντως ησυχη ειμαι αχαχχα οσον αφορα τη κινητικοτητα του παιδιου.. κ η κορη μου ησυχη ηταν στην κοιλια.  Ησυχη κ οταν βγηκε αχαχαχα οππτε δν μπορώ να συγκρινω.. Αφήστε που πανε κ 9 χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κική κοιμάσαι η κάνεις ακροβατικά στον ύπνο σου παιδάκι μου;;χαχα ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα..... Εμένα πάλι είναι ανήσυχος ο μπεμπης όλη νύχτα σχεδόν κλωτσαει και την μέρα κοιμάται.... Μήπως να ανησυχώ;;;; χαχαχαχα....Η κορη σου ήταν ήσυχη και όταν γεννήθηκε το συνέχισε η μπα;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...