Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση? Ειναι και οι δικοι σας γιατροι τοσο κωλημενοι με το σεξ?

Η μονο εγω επεσε σε περιπτωση??? Απ'την αρχη της εγκυμοσυνης που ειχα χαμηλο πλακουντα με ειχε στο οχι!

Οταν ανεβηκε ο πλακουντας παλι οχι γτ σε καλλιεργεια μου βρηκαν ενα μικροβιο κ πηρα ανριβιωση! Για να μην ξανακολλησω οπως ειπε...

Εγω ομως απ'την αρχη της εγκυμοσυνης ουτε αιμοραγιες ειχα, ουτε προβληματα ουτε τιποτα!

Δε βρισκω το λογο που μου το απαγορευει! Και ντρεπομαι κ να συζητησω μαζι του κ γι'αυτο το θεμα!

Απλα η ερωτικη μας ζωη με τον αντρα μου εχει πεσει πολυ! Φοβαται κ εκεινος μην παθει τπτ το μωρο κ αστα να πανε! Αλλα ειλικρινα δε βρισκω το λογο! Αφου ολα κυλανε φυσιολογικα και ομαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν πατάει καλά η φυτική. Εγώ τα είχα βάψει με φυτική στην αρχή της εγκυμοσύνης γιατί 1 μήνα πριν μείνω έγκυος είχα κάνει ντεκαπάζ για να ανοίξω το χρώμα μου και από μαύρο που έβαλα βγήκε καστανό, που άνοιγε σιγά σιγά μέχρι τώρα που τα έκοψα. Βέβαια δεν τα είχα ξαναβάψει από τότε μέχρι τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Για τις απαντήσεις κοριτσια! Το φαντάστηκα οτι ειναι σημαντική... Αλλα ο άλλος μας το ανέφερε σα να μην ηταν τιποτα.. 

Εσεις που την κάνατε;; Ο νέος γιατρός μου ειπε οτι δεν την καλθπτει το ταμείο κ ειναι γυρω στα 200 ευρω.. Αλλα ενταξει το σημαντικό εινΙ να ειναι καλα το μωρο.! Ασε που τωρα μπηκα στον έβδομο.. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, αλλιως τι θα κανω;;;; Πφφφφ θελω να τον βρίσω τον βλακα τον προηγούμενο γιατρό.. Και ειναι και καθηγητής μη χ**ω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση? Ειναι και οι δικοι σας γιατροι τοσο κωλημενοι με το σεξ?

Η μονο εγω επεσε σε περιπτωση??? Απ'την αρχη της εγκυμοσυνης που ειχα χαμηλο πλακουντα με ειχε στο οχι!

Οταν ανεβηκε ο πλακουντας παλι οχι γτ σε καλλιεργεια μου βρηκαν ενα μικροβιο κ πηρα ανριβιωση! Για να μην ξανακολλησω οπως ειπε...

Εγω ομως απ'την αρχη της εγκυμοσυνης ουτε αιμοραγιες ειχα, ουτε προβληματα ουτε τιποτα!

Δε βρισκω το λογο που μου το απαγορευει! Και ντρεπομαι κ να συζητησω μαζι του κ γι'αυτο το θεμα!

Απλα η ερωτικη μας ζωη με τον αντρα μου εχει πεσει πολυ! Φοβαται κ εκεινος μην παθει τπτ το μωρο κ αστα να πανε! Αλλα ειλικρινα δε βρισκω το λογο! Αφου ολα κυλανε φυσιολογικα και ομαλα...

Μαρακι κι εμας στην αρχη ο γιατρός μας ειχε πει οχι.. Μετα το 1ο τρίμηνο μας ειπε ενταξει αλλα με προσοχή.. Οχι τιποτα έξαλλα ❤️??. Αλλα περασαμε και εμεις τα ψυχολογικά μας με φόβους κτλ.. 

Αν εισαι καθαρή απο το μικρόβιο και εχεις διάθεση μπορεις ν κανεις με προσοχή παντα!! Και ο καινούργιος μου γιατρός αυτο μας ειπε εμας! 

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ευχαριστω Για τις απαντήσεις κοριτσια! Το φαντάστηκα οτι ειναι σημαντική... Αλλα ο άλλος μας το ανέφερε σα να μην ηταν τιποτα.. 

Εσεις που την κάνατε;; Ο νέος γιατρός μου ειπε οτι δεν την καλθπτει το ταμείο κ ειναι γυρω στα 200 ευρω.. Αλλα ενταξει το σημαντικό εινΙ να ειναι καλα το μωρο.! Ασε που τωρα μπηκα στον έβδομο.. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, αλλιως τι θα κανω;;;; Πφφφφ θελω να τον βρίσω τον βλακα τον προηγούμενο γιατρό.. Και ειναι και καθηγητής μη χ**ω...

Εγω παντως οταν εκανα την Αυχενικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maraki!Tk είπε:

Εγω παντως οταν εκανα την Αυχενικη!

Μου πηρε επειτα και αιμα ο υπερηχογραφιστης και πληρωσα για ολα μαζι 120 €

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση? Ειναι και οι δικοι σας γιατροι τοσο κωλημενοι με το σεξ?

Η μονο εγω επεσε σε περιπτωση??? Απ'την αρχη της εγκυμοσυνης που ειχα χαμηλο πλακουντα με ειχε στο οχι!

Οταν ανεβηκε ο πλακουντας παλι οχι γτ σε καλλιεργεια μου βρηκαν ενα μικροβιο κ πηρα ανριβιωση! Για να μην ξανακολλησω οπως ειπε...

Εγω ομως απ'την αρχη της εγκυμοσυνης ουτε αιμοραγιες ειχα, ουτε προβληματα ουτε τιποτα!

Δε βρισκω το λογο που μου το απαγορευει! Και ντρεπομαι κ να συζητησω μαζι του κ γι'αυτο το θεμα!

Απλα η ερωτικη μας ζωη με τον αντρα μου εχει πεσει πολυ! Φοβαται κ εκεινος μην παθει τπτ το μωρο κ αστα να πανε! Αλλα ειλικρινα δε βρισκω το λογο! Αφου ολα κυλανε φυσιολογικα και ομαλα...

Μαράκι εμένα μου είχε πει αρχικά ότι δεν υπήρχε πρόβλημα, αλλά μετά τις δύο αποκολλήσεις μου το απαγόρευσε για κανά μήνα. Τώρα γενικά ξέρω ότι αν δεν υπάρχουν προβλήματα επιτρέπεται. 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ευχαριστω Για τις απαντήσεις κοριτσια! Το φαντάστηκα οτι ειναι σημαντική... Αλλα ο άλλος μας το ανέφερε σα να μην ηταν τιποτα.. 

Εσεις που την κάνατε;; Ο νέος γιατρός μου ειπε οτι δεν την καλθπτει το ταμείο κ ειναι γυρω στα 200 ευρω.. Αλλα ενταξει το σημαντικό εινΙ να ειναι καλα το μωρο.! Ασε που τωρα μπηκα στον έβδομο.. Ελπιζω να ειναι ολα καλα, αλλιως τι θα κανω;;;; Πφφφφ θελω να τον βρίσω τον βλακα τον προηγούμενο γιατρό.. Και ειναι και καθηγητής μη χ**ω...

Μάγκι μην αγχώνεσαι. Θα κάνεις την εξέταση και όλα καλά θα πάνε. Πολλά μου φαίνονται τα χρήματα πάντως. Εμένα την έκανε με την αυχενική και όλα μαζί ήταν 120€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Μαράκι εμένα μου είχε πει αρχικά ότι δεν υπήρχε πρόβλημα, αλλά μετά τις δύο αποκολλήσεις μου το απαγόρευσε για κανά μήνα. Τώρα γενικά ξέρω ότι αν δεν υπάρχουν προβλήματα επιτρέπεται. 

Μάγκι μην αγχώνεσαι. Θα κάνεις την εξέταση και όλα καλά θα πάνε. Πολλά μου φαίνονται τα χρήματα πάντως. Εμένα την έκανε με την αυχενική και όλα μαζί ήταν 120€.

Στον ιδιο υπερηχογραφο πηγαμε Κελλυ??? χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ασχετηηη εγω, να ρωτησω ... Αυτη την εξεταση τη κανουν απο τ αιματακι π μας παιρνουν στη αυχενικη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Η ασχετηηη εγω, να ρωτησω ... Αυτη την εξεταση τη κανουν απο τ αιματακι π μας παιρνουν στη αυχενικη;;;;;

Ναι με αυτό. Εκτός και αν την κάνεις άλλη στιγμή οπότε σου παίρνουν άλλο αιματάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκανα στο ευγενιδειο και αίμα μου πήραν μονο για την Papp-a.. 

Θ την κανω ιδιωτικά! Ευχαριστω ρε κοριτσια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Κέλλυ εσυ που την εκανες;;

Εγώ την έκανα στον γυναικολόγο μου, εκεί ήρθε και ο υπερηχογραφιστής, εκεί μου πήραν και αίμα. Τώρα στην Αθήνα ξέρω ότι στέλνει το αίμα για τα αποτελέσματα, αλλά δεν έχω ρωτήσει που.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maraki!Tk είπε:

Οντως κατι γινεται αυτες τις μερες Γωγω μου!!! Ακουσα οτι κυκλοφορει κ μια ιωση τυπου σαν γαστρεντεριτιδα! Οποτε προσοχη ολες! Παντως μην αγχωνεσε,μαλλον ειναι που μεγαλωνει το μωρακι σου κ πιεζει τα πλευρα σου κ τα οργανα του σωματος σου κανουν χωρο!!! Ετσι πιστευω... Αν σε ποναει παρα πολυ κ δεν αντεχεις πεστο κ στο γιατρο σου ομως αν κ πιστευω αυτο θα ειναι!

Καλημερα και απο'μενα! Και η δικια μου ψυχολογια πλεον εχει ανεβει στα υψη!!! Ανυπομονω να φτασει  η ωρα να κρατησω τη μπεμπα μου στην αγκαλια μου!!! Και οσο σκεφτομαι οτι πριν 2 βδομαδες ημουν στα προθυρα της καταθλιψης! Τι μπορει να παθεις απ'τη μια στιγμη στην αλλη.....

Η Χρυσα που χαθηκε??? Δεν πιστευω να γεννησε???

 

Δεν γέννησα αλλα με βλέπω να γενναω από τα νεύρα μου έτσι που κολλάει!!!:mad:

Σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου Μαρία!:xΧαίρομαι πολύ που το κουτσικακι σου είναι μία χαρά!!!

Έμενα ήρθε ο άντρας μου από τη Ρόδο και ηρέμησα καπως. Δεν θα τρεχω μονη μου με ταξί για να γέννησω!Αν μέχρι τις 22 δεν βγει η μπεμπα 23 μπαίνω για πρόκληση.Το Σαββατο έχω καρδιοτοκογραφημα.

Όσον αφορά στο σεξ όταν μπείτε στον 9ο θα σας πει ότι βοηθάει πολύ γιατί και ο οργασμός και το σπέρμα προκαλούν συσπάσεις της μήτρας και γενικα συμβαλλουν στη διαδικασια τοκετου!Γι αυτό αντενδεικνυται  σε περιπτώσεις κινδύνου για πρόωρο τοκετό.(Ελπίζω να μην σας προσβαλλω με την ορολογία!):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

 

Δεν γέννησα αλλα με βλέπω να γενναω από τα νεύρα μου έτσι που κολλάει!!!:mad:

Σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου Μαρία!:xΧαίρομαι πολύ που το κουτσικακι σου είναι μία χαρά!!!

Έμενα ήρθε ο άντρας μου από τη Ρόδο και ηρέμησα καπως. Δεν θα τρεχω μονη μου με ταξί για να γέννησω!Αν μέχρι τις 22 δεν βγει η μπεμπα 23 μπαίνω για πρόκληση.Το Σαββατο έχω καρδιοτοκογραφημα.

Όσον αφορά στο σεξ όταν μπείτε στον 9ο θα σας πει ότι βοηθάει πολύ γιατί και ο οργασμός και το σπέρμα προκαλούν συσπάσεις της μήτρας και γενικα συμβαλλουν στη διαδικασια τοκετου!Γι αυτό αντενδεικνυται  σε περιπτώσεις κινδύνου για πρόωρο τοκετό.(Ελπίζω να μην σας προσβαλλω με την ορολογία!):)

Με το καλο κοριτσι μου!!! Να σου πανε ολα καλα ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! 

Πως νιώθουμε σημερα;;;; Πιο πάνω βλεπω ανανεωμένα σχόλια!! Χαιρομαι χαιρομαι! 

Να κανω μια άσχετη ερώτηση; Έχετε κανει το τεστ για την κυστικη ίνωση;; Ο προηγούμενος γιατρός μου ειχε πει προαιρετικά και ο καινούργιος μου ειπε να την κανω οτι ειναι σημαντική.. Εσεις τι λέτε; Εχω μπερδευτεί..

Γεια σου Μαγκι!Η κυστικη ινωση είναι μαι κληρονομική νόσος, μία γενετική ανωμαλία που κατά κανόνα εμφανίζεται όταν και οι δύο γονείς είναι φορείς ή ασθενείς.Εγώ και στις δύο εγκυμοσύνες μου δεν έκανα ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Είμαι η μόνη που ενώ θέλω σεξ,  ο φόβος υπερισχύει; 

Οχι βεβαια... 

Εγω και οταν κανω παλι με το φόβο και δε το ευχαριστιέμαι τοσο... Και ο άντρας μου φοβάται! Γενικα απο φόβο αλλο τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσισ κ εμεις φοβομαστε..κ κτ φορες π παει να γινει κατι ο αντρας μ φοβαται οποτε μενουμε με τν θεληση..χιχι.ενταξει γ το μπεμπε μας ρε γαμωτο αν κ εγω τν ειχα ρωτησει μονο στ πρωτο τριμηνο λιγο πριν παθω τν αποκολληση κ μ ειπε οχι.κ μετα οοολο τ πρωτο τριμηνο ειχα τις αιμοραγιες..κ δν εγινε τπτ...τωρα ειναι χαμηλα το νινι.οποτε στην πεινα αδερφες μ..στην πεινα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο πρώτο τρίμηνο πάντως εγω είχα θέμα με τα όνειρα.

Χωρίς να παρεξηγηθώ ε; 

Το τι πιπερατο όνειρο έβλεπα σχεδόν κάθε βράδυ δε λέγεται!!! 

Σεξυ θα μας βγει το νινί.

 

Σε άλλα νέα, είμαι καΠως καλύτερα, αλλάζω πλευρό χωρίς πονο,σηκωνομαι σχετικά άνετα.

Αύριο λέω να δοκιμάσω να κάτσω καναπέ, βαρέθηκα ολο ξάπλα.

Δυο ερωτήσεις κορίτσια. 

Μπάνιο κάνετε με ζεστό νερό ή χλιαρό; 

Εχω σταματήσει το καυτό, απλα με ζεστό κάνω.

Τώρα έριξα λίγο πιο ζεστό (όχι να ζεματαει όμως) στο σημείο που είναι το πιάσιμο 

Επίσης παρατηρησα πως εχω λίγες τρίχες μαύρες στο στήθος 

Κάνει να τις βγάλω με τσιμπιδάκι ή να τις ψαλιδισω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Στο πρώτο τρίμηνο πάντως εγω είχα θέμα με τα όνειρα.

Χωρίς να παρεξηγηθώ ε; 

Το τι πιπερατο όνειρο έβλεπα σχεδόν κάθε βράδυ δε λέγεται!!! 

Σεξυ θα μας βγει το νινί.

 

Σε άλλα νέα, είμαι καΠως καλύτερα, αλλάζω πλευρό χωρίς πονο,σηκωνομαι σχετικά άνετα.

Αύριο λέω να δοκιμάσω να κάτσω καναπέ, βαρέθηκα ολο ξάπλα.

Δυο ερωτήσεις κορίτσια. 

Μπάνιο κάνετε με ζεστό νερό ή χλιαρό; 

Εχω σταματήσει το καυτό, απλα με ζεστό κάνω.

Τώρα έριξα λίγο πιο ζεστό (όχι να ζεματαει όμως) στο σημείο που είναι το πιάσιμο 

Επίσης παρατηρησα πως εχω λίγες τρίχες μαύρες στο στήθος 

Κάνει να τις βγάλω με τσιμπιδάκι ή να τις ψαλιδισω; 

Καλα και εγώ στην αρχη ακριβως το ιδιο!! Πολυ saucy ονειρα... Τι μου θύμισες ??

περαστικα γρηγορα αν και βλεπω οτι ολα καλα πια! Αντε να περασει να αρχίσεις κ λιγο μα κυκλοφορείς, πρεπει να πιάνεσαι τρέλα στο κρεβάτι! 

Εγω κανω με ζεστό! Αλλα προσπαθώ να μη ρίχνω πολυ ωρα απευθείας στην κοιλιτσα! Λεμε τωρα!! 

Οσο για τις τριχουλες καλυτερα τσιμπιδακι! Μην ανησυχεις δεν πληθαίνουν! Εγώ τουλαχιστον αυτο κανω! 

Περαστικα γρηγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτέ τσιμπιδάκι σε τρίχα από ορμόνες!!!!

Είχα και έχω λόγω ορμονικών προβλημάτων....πολλαπλασιάζονται σαν την λερναια υδρα! Ψαλιδισετες και όταν γεννήσεις με το καλό κάνεις μια ριζική και ησυχάζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...