Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Το δεύτερο μου είναι.  Κ πιστεύω τώρα θα τα δω όλα χαχα.  Όχι ακόμα δεν την κάναμε.  Πως είναι γενικά η εγκυμοσύνη σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Aelia είπε:

Πρωτη φορά το ακούω αυτο το λευκοπενια αναιμια...

Αελια μ τι να πω... Σκετο αναιμια εχω ακουσει ..λευκοπενια και αναιμια μαζι οοοχι... :/ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δοξα το Θεο αισθανομαι μια χαρα.αν και στην 25, εχω μικρη κοιλιτσα και πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος!!απλα κουραζομαι πιο πολυ .το πρωτο 3μηο ειχα ναυτια. μετατην 14 εβδ περασε ευτυχως και επανηλθε η ορεξη μου!!το πρωτο σου ποσο ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η giannakostas είπε:

καλημερα κοριτσια!!!ειμαι καινουργια στο φορουμ!!ειμαι απο Θεσσαλονικη με πητ 21-7!!!με το καλο τα μωρακια σας!!

ειναι καμια απο θεσσαλονικη>?

Με το καλο κοριτσακι μου !!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η giannakostas είπε:

δοξα το Θεο αισθανομαι μια χαρα.αν και στην 25, εχω μικρη κοιλιτσα και πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος!!απλα κουραζομαι πιο πολυ .το πρωτο 3μηο ειχα ναυτια. μετατην 14 εβδ περασε ευτυχως και επανηλθε η ορεξη μου!!το πρωτο σου ποσο ειναι?

Το πρώτο μου είναι 15 μηνών. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ?

@giannakostas καλώς ηρθες στην παρεα μας και με το καλο το μωράκι σου.Εγω εχω ΠΗΤ 12/7.

@Maraki!Tk Σου εύχομαι ολα να ειναι τελεια αυριο στον υπερηχο σου.Οσο για τις καούρες και σε μενα έχουν αρχίσει.Χθες βραδυ ξυπνούσα απο το κάψιμο στο λαιμό μου.Ευτυχως ομως με λίγες γουλιτσες κρύο γάλα ειμαι μια χαρα.

@rakoun περαστικά σου κοριτσι μου εύχομαι σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυυυυ (μαμμυ)σημερα το πρωι με εκανες κ μ ετρεχαν τα σαλια..μπηκα Στις φωτο σ κ ειδα οοολα αυτα τ γλυκα π εχεις φτιαξει ειδικα αυτο με τ κιντερ μπουενο κ ακομα τ σκεφτομαι...μαντρε τωρα εγω να κανω διατροφη!απορω πως εχεις παρει μονο 5 κιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα Γωγω μου η αλήθεια ειναι πως όλο και κάτι φτιάχνω.Τους εχω συνηθίσει στη δουλεια και τους πηγαίνω γλυκάκι για το διάλειμμα.Το cheesecake kinder Bueno τέλειο οντως αλλα αυτο που τα σπάει και μου ζητάνε συνεχεια ειναι το Nutella cheesecake.

Τα κιλα ομως ανεβαίνουν και σε μενα.Συν 6 ήμουν προχθες ??.Αλλα ειπα να προσπαθήσω απο σημερα και εγω να κόψω κάτι.Κυριως γλυκα και πιττες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γτ τρως;;;αρκετα η προσεχεις..;;;σ πια βδομαδα ακριβως εισαι;;μεχρι 12 να παρεις ειναι τελεια! !!ποπο μην τα αναφερεις ειλικρινα...εμενα τ γκυκο μ οταν θελω ειναι ενα παστελι...το κακοντελο!να πω την αληθεια μ ετρωγα ενα διαστημα σαν ν μην υπηρχε αυριο κ πηρα αρκετα σ ενα μηνα..κ μ την ειπε ο γιατρός. .εσυ στην αλεξανδρα σ ποσα ειχες παρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σε ολα μου τα παιδάκια ειχα παρει τριάντα και παντα τα έχανα στον πρωτο χρονο ολα.Μονο μετα την Αλεξανδρα δυσκολεύτηκα να τα χάσω και μου είχαν μείνει ως τωρα αρκετά.Φαντασου γύρω στα 60 ειναι το φυσιολογικό μου και τωρα άρχισα 78 αυτη την εγκυμοςυνη γιατι μου είχαν μείνει.Και μαλλον λόγο καιρού και Αγγλίας.Δεν μπορω να το εξηγήσω αλλιως που αυτη τη φορα δεν έχασα πολλα.Παρολο ομως που εχω παρει μονο 6 ως τωρα τρώω όπως λες και εσυ σαν να μην υπάρχει αυριο.Δεν προσέχω καθόλου και γενικά σε εγκυμοσυνη δεν μπορω να κρατηθώ.Μαλλον ειναι μονο 6 όσα εχω παρει επειδή άρχισα με πολλα.Δεν ξερω... Ομως σιγουρα πρέπει να αλλαξω κάτι γιατι εχω πολυ δρόμο ακομα μπροστά μου.27 εβδομάδων ακριβως αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα κι εγώ.Όλα καλά με τη μπεμπα! Την ψηλλαφιση τη γλιτωσα! Χε χε !Τώρα θα πάω το Σαββατο για καρδιοτοκογραφημα.

Κι εμένα κουνιεται πιο πολύ τα βράδια, συχνά τη μέρα ανησυχω αλλά χωρίς λόγο.

Εγώ πήρα  λίγα κιλα και σε αυτή την εγκυμοσύνη, 8 μέχρι σήμερα 38+3.Αλλά έφταιγε το ότι στο1ο τριμ έχασα 4 κιλά απο τους εμετούς!

Rakoun πολύ λυπάμαι που είσαι αρρωστουλι! Εύχομαι να γίνεις γρηγορα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Επέστρεψα κι εγώ.Όλα καλά με τη μπεμπα! Την ψηλλαφιση τη γλιτωσα! Χε χε !Τώρα θα πάω το Σαββατο για καρδιοτοκογραφημα.

Κι εμένα κουνιεται πιο πολύ τα βράδια, συχνά τη μέρα ανησυχω αλλά χωρίς λόγο.

Εγώ πήρα  λίγα κιλα και σε αυτή την εγκυμοσύνη, 8 μέχρι σήμερα 38+3.Αλλά έφταιγε το ότι στο1ο τριμ έχασα 4 κιλά απο τους εμετούς!

Rakoun πολύ λυπάμαι που είσαι αρρωστουλι! Εύχομαι να γίνεις γρηγορα καλά!

Μπράβο Χρύσα μου...πολύ χάρηκα με τα νέα σου!

Δεν σου είπε αν κοντεύουμε???? Πότε περίπου να περιμένουμε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πιάσανε τα κλάματα 

Ήθελα να λουστω κδε τα κατάφερνα...

Ούτε όρθια ούτε με ριγμενα τα μαλλιά μπροστά 

Τα έκανα ολα λούτσα, κουτσά στραβά τα έκανα αλλά με πήρε το παράπονο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Με πιάσανε τα κλάματα 

Ήθελα να λουστω κδε τα κατάφερνα...

Ούτε όρθια ούτε με ριγμενα τα μαλλιά μπροστά 

Τα έκανα ολα λούτσα, κουτσά στραβά τα έκανα αλλά με πήρε το παράπονο... 

Ρακούν μου μην ζορίζεσαι σήμερα, άσε να έρθει ο άντρας σου ή η μαμά σου και τότε θα σε βοηθήσουν αυτοί να κάνεις ότι θέλεις. 

Είναι που πονάς και είσαι και κρυωμένη, γι'αυτό σε πιάνει το παράπονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν άτομο δύσκολο να ζητήσω βοήθεια.

Η μαμά μου μένει αρκετά μακρυά δεν οδηγει)

Ο άντρας μου σήμερα θα γυρίσει 9+ και δε θέλω να τον φορτωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rakoun είπε:

Σαν άτομο δύσκολο να ζητήσω βοήθεια.

Η μαμά μου μένει αρκετά μακρυά δεν οδηγει)

Ο άντρας μου σήμερα θα γυρίσει 9+ και δε θέλω να τον φορτωσω

Το δέχομαι και το καταλαβαίνω, αλλά θα πρέπει στη φάση που ήμαστε να ζητάμε και να δεχόμαστε βοήθεια, γιατί καλώς ή κακώς δεν έχουμε τις ίδιες αντοχές και δεν ήμαστε και μόνες.

Και κάτι μου λέει ότι δεν θα νοιώσει φορτωμένος...μάλλον θα χαρεί που θα κάνει κάτι για σας τους δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η rakoun είπε:

Αχ δε μπορώ να γράψω εδώ ελεύθερα,  να πω το παραπονο μου... 

Ξέρεις που θα με βρεις...είμαι στη διάθεση σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...