Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στην προηγουμ εγκ εβαζα fissan mama πολυ ενυδατικη δεν εκανα καθολου ραγαδες.τωρα ομως δε ξερ γιατι αηδιαζω με τη μυρωδια της.

τωρα θα φαω τις χυλοπιτουλες μου κοκκινιστε μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο μικρός μου λεει παρε μου τη μυτη κ σηκω να τρέξεις και να σε κυνηγήσω να στην παρω πισω....

Βαρεθηκε το παιδάκι να με βλέπει ξαπλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια ειχα ξεκινησει με κρεμες! Τη simulcium και την frezyderm prevenstria αλλα τις σταματησα... Πλεον βαζω μονο αμυγδαλελαιο... Το οποιο μου το προτεινε αλλη κοπελα που το εβαζε στην εγκυμοσυνη και δεν εκανε ουτε μια ραγαδα! Ειναι και πολυ οικονομικοτερο σε σχεση με τις κρεμες και πολυ πιο ενυδατικο! Ελπιζω να κανω το σωστο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;;???

Εγω μολις γυρισα απο την καθιερωμενη βολτα μου και αραζω στον καναπε μου τωρα!!!

Σημερα κοριτσια εφαγα φασολαδα και ενα στρεμμα κρεμμύδια και ελιες???✨?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ φινε πλακα εχειιι!!!! ..

Μινακι χαχχα πολεμο στ σπιτι σημερα αχαχχαχαζχαχ ? δε σου πεφτουν βαριες!;; Και τ κρεμυδι δε σ κανει καουρα;;; Κανενα απο τα δυο δε μπορω να φαω χαχαχαχα..

Εγω πηγα στη κουνιαδα μου και εφαγα κρεπουλες!!!!! 

Παω νανακια για να ειμαι ξεκουραστη γ αυριο... !!! Επιτελους θα δω τ θαυματακι μου!!!!?????????? 

Καλο βραδυ σε οοοολες :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχ φινε πλακα εχειιι!!!! ..

Μινακι χαχχα πολεμο στ σπιτι σημερα αχαχχαχαζχαχ ? δε σου πεφτουν βαριες!;; Και τ κρεμυδι δε σ κανει καουρα;;; Κανενα απο τα δυο δε μπορω να φαω χαχαχαχα..

Εγω πηγα στη κουνιαδα μου και εφαγα κρεπουλες!!!!! 

Παω νανακια για να ειμαι ξεκουραστη γ αυριο... !!! Επιτελους θα δω τ θαυματακι μου!!!!?????????? 

Καλο βραδυ σε οοοολες :* 

Καλη επιτυχία για αυριο!!!

Τι ωρα εχεις ραντεβου;;

Περιμενω νεα σου!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Καλη επιτυχία για αυριο!!!

Τι ωρα εχεις ραντεβου;;

Περιμενω νεα σου!!!????

10 το πρωι ειναι !!! Απο 7 θα ξυπνησω χαχαχαχχ...

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ !!!!! Θα σου στειλω μολις γυρισωω!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

10 το πρωι ειναι !!! Απο 7 θα ξυπνησω χαχαχαχχ...

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ !!!!! Θα σου στειλω μολις γυρισωω!!!!??????

Μην ξεχασεις να φας σοκολαταα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Μην ξεχασεις να φας σοκολαταα??????

Χαχχα ο μπεμπης μ δε τον πιανει η σοκολατα.. Με τα αλμυρα το εχει!!! Κανει τουμπες!!! 

Ευχαριστω πολυ. Γ το ενδιαφερον!!!! Σε φιλω !!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια simοulsioum εβαζα κ εγω στην πρωτη.. αλλα εκανα ραγαδες.. Τώρα βαζω αμυγδαλελαιο μονο κ ειμαι ενυδατομενη μέχρι να ξανα κανω ντουζ..βλεπω μεγαλη διαφορα στο δερμα. Κ πιο ενυδατωμενο κ κραταει. Κ πιο οικονομικο φυσικα. Μετα θα παρω τα λαδακια απο τη μελενια ομορφια που μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλα. Θα ρωτησω κ το γιατρό αν με αφηνει απο τωρα γτ έχουν αιθερια ελαια μεσα κ δν ξερω αν κανει απο τωρα..

Καθε βραδυ απο τις 11 κ μετα ο μικρος δινει το παρον!!! Ααχαχαχα αν δν ηταν στανταρ η ωρα του θα ελεγα πως ειναι το εντερο μου ακομα αχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχχα ο μπεμπης μ δε τον πιανει η σοκολατα.. Με τα αλμυρα το εχει!!! Κανει τουμπες!!! 

Ευχαριστω πολυ. Γ το ενδιαφερον!!!! Σε φιλω !!! ????????????

Ευχομαι ολα να ειναι τελεια στον μπεμπουλη σου!!!

Περιμενωωω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Κοριτσια simοulsioum εβαζα κ εγω στην πρωτη.. αλλα εκανα ραγαδες.. Τώρα βαζω αμυγδαλελαιο μονο κ ειμαι ενυδατομενη μέχρι να ξανα κανω ντουζ..βλεπω μεγαλη διαφορα στο δερμα. Κ πιο ενυδατωμενο κ κραταει. Κ πιο οικονομικο φυσικα. Μετα θα παρω τα λαδακια απο τη μελενια ομορφια που μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλα. Θα ρωτησω κ το γιατρό αν με αφηνει απο τωρα γτ έχουν αιθερια ελαια μεσα κ δν ξερω αν κανει απο τωρα..

Καθε βραδυ απο τις 11 κ μετα ο μικρος δινει το παρον!!! Ααχαχαχα αν δν ηταν στανταρ η ωρα του θα ελεγα πως ειναι το εντερο μου ακομα αχχαχαχα

Τι καλα που τον νιωθεις τον μικρο σουυ!!!

Κυριακη μου εγω ρωτησα για αμυγδαλελαιο και δεν με αφηνει!!!

2.  3. Κρεμες με αφηνει να βαλω μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ζηλευω... εγω εχω ρντβ την τριτη 15 του μηνα!!  

Αντε να μας πεις νεα!!!!

2 φορες εχω βαλει γτ θελω να τον ρωτησω κ εγω πρωτα.. σκεψου οτι σημερα εκανα μπανιο κ δν εβαλα μην κανω ζημια. Λεω μια βδομαδα εμεινε ας περιμενω να ρωτήσω καλυτερα.. αλλα βλεπω οτι ειναι καλυτερο το λαδι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τι καλα που τον νιωθεις τον μικρο σουυ!!!

Κυριακη μου εγω ρωτησα για αμυγδαλελαιο και δεν με αφηνει!!!

2.  3. Κρεμες με αφηνει να βαλω μονο...

Παντως να ξερεις πως ειναι τοσο μικρές οι κινησεις του που αν δν τον ακουγα συγκεκριμενες φορες κ σε συγκεκριμενες στασεις σώματος θα μπερδευομουν με το εντερο.αχαχχαχα τωρα σταμάτησε κιολας.. επεσε για υπνο μαλλον. Αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Παντως να ξερεις πως αν ειναι τοσο μικρές οι κινησεις του που αν δν τον ακουγα συγκεκριμενες φορες κ σε συγκεκριμενες στασεις σώματος θα μπερδευομουν με το εντερο.αχαχχαχα τωρα σταμάτησε κιολας.. επεσε για υπνο μαλλον. Αχαχαχα

Επειδη ειναι το δευτερο σου καταλαβαινεις και ξεχωριζεις αν ειναι το μωρο ή το εντερο σου..

Ανυπομονω να νιωσω κλωτσιά! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:
στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Επειδη ειναι το δευτερο σου καταλαβαινεις και ξεχωριζεις αν ειναι το μωρο ή το εντερο σου..

Ανυπομονω να νιωσω κλωτσιά! !

Για αυτο σου περιγραφω πως ειναι. Αν κατσω ξαπλωμενη στο πλαι αριστερά νιωθεις σα να χτυπαει η φλεβα σου στην κοιλια. Κ αν κατσεις ανασκελα σα να κουνιεται  το εντερο αχαχχα παρατηρησε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ το αστειο που κανει ειναι οτι οταν βαζει το χερι ο συζυγος ή η μικρη κλωτσαει το χερι τους.. αλλα το νιωθω μονο εγω. Αχαχαχαχα χτες εκατσε ψηλά μαλλον γυρισε δν ξερω κ ενιωθα την κοιλια μου να κουνιεται αχαχα αλλα δν φαινοταν κατι. Ποσο εισαι τωρα;; εγω 19 εβδομαδων.. κ η κοιλια 100cm..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

 

Οταν ειμαι στο πλαι δεν νιωθω τιποτα!!

Οταν ειμαι ανασκελα νιωθω η κοιλια μου να μαζεύετε κατω απο τον αφαλο..

Χθες ενιωθα και ελαφρα χτυπηματα..

Σημερα μπηκα στην 19η εβδομαδα!

Την κοιλια μου δεν την μετρησα αλλα ειναι μεγαλη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!τι κανετε;;;χαθηκα αλλα ρπανηλθα..κ εγω της freezyderm βαζω ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικη.παω στ ενα φαρμακειο την βρισκω 27 ευρω,παω στ αλλο την βρισκω 30 και τωρα π πηγα να ξαναπαρω γτ μ ειχε τελειωσει ευτυχως της ειχαν εκπτωση 20 τις εκατο κ τη πηρα 22...εγω σημερα ειμαι 18 εβδομαδων και 2 ημερων κ χτες π την μετρησα ηταν 91 cm.εγω νιωθω αυτο π νιωθεις κ εσυ κυριακη!!!χτυπηματα π δν φαινονται!!!αλλα ειναι τελειο..!!!!επισης κ εγω περιμενω μαλλον κοριτσακι γ οσες δν τ ξερουν...μ το πε κ ο εμβρυολογος κ ο γυναικολογος αλλα η τσουραπο εκει π παμε να την δουμε μας κλεινει τα ποδια αμεσως καθεται στ ποπο της μαζευεται κ πιπιλαει τ δαχτυλο!!!λεει ο αντρας μ:μακαρι αν ειναι κοριτσι ετσι οπως κλεινει τ ποδια στ υπερηχο ετσι να τ κλεινει κ οταν γεννηθει ? αλλα με εμενα δν εχω κ τοσο καλα νεα..μ ειχε γραψει ο γιατρος να κανω κατι εξετασεις..τις εκανα,βγηκαν κ μια απ αυτες ηταν το αιναρ (η πηξη τ αιματος)κ βγηκε αρκετα ανεβασμενη...αν κ εχω ιστορικο μ αυτο τ θεμα πιστευαηε οτι εχει περασει..κ σημερα θα τις στειλω με φαξ κ στμ γυναικολογο μου γ να τις δωσει στν αιματολογο αλλα κ στν γιατρο μ π με παρακολουθει χρονια κ ξερει πολυ καλα τ ιστορικο μ για να τις δει...κοριτσια ειμαι ετοιμη να σκασω.μπορει να παθει κτ τ μωρο μ απ αυτο λετε;;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! εγω κ σημερα ειχα πονακια κ απο δω κ περα θα με πηγαινοφερνει ο πατερας μου στη δουλεια γτ κ ο συζηγος δουλευει τις ιδιες ωρες με μενα! ο μπεμπακος μου εχει αλλαξει τα φωτα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!!τι κανετε;;;χαθηκα αλλα ρπανηλθα..κ εγω της freezyderm βαζω ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικη.παω στ ενα φαρμακειο την βρισκω 27 ευρω,παω στ αλλο την βρισκω 30 και τωρα π πηγα να ξαναπαρω γτ μ ειχε τελειωσει ευτυχως της ειχαν εκπτωση 20 τις εκατο κ τη πηρα 22...εγω σημερα ειμαι 18 εβδομαδων και 2 ημερων κ χτες π την μετρησα ηταν 91 cm.εγω νιωθω αυτο π νιωθεις κ εσυ κυριακη!!!χτυπηματα π δν φαινονται!!!αλλα ειναι τελειο..!!!!επισης κ εγω περιμενω μαλλον κοριτσακι γ οσες δν τ ξερουν...μ το πε κ ο εμβρυολογος κ ο γυναικολογος αλλα η τσουραπο εκει π παμε να την δουμε μας κλεινει τα ποδια αμεσως καθεται στ ποπο της μαζευεται κ πιπιλαει τ δαχτυλο!!!λεει ο αντρας μ:μακαρι αν ειναι κοριτσι ετσι οπως κλεινει τ ποδια στ υπερηχο ετσι να τ κλεινει κ οταν γεννηθει ? αλλα με εμενα δν εχω κ τοσο καλα νεα..μ ειχε γραψει ο γιατρος να κανω κατι εξετασεις..τις εκανα,βγηκαν κ μια απ αυτες ηταν το αιναρ (η πηξη τ αιματος)κ βγηκε αρκετα ανεβασμενη...αν κ εχω ιστορικο μ αυτο τ θεμα πιστευαηε οτι εχει περασει..κ σημερα θα τις στειλω με φαξ κ στμ γυναικολογο μου γ να τις δωσει στν αιματολογο αλλα κ στν γιατρο μ π με παρακολουθει χρονια κ ξερει πολυ καλα τ ιστορικο μ για να τις δει...κοριτσια ειμαι ετοιμη να σκασω.μπορει να παθει κτ τ μωρο μ απ αυτο λετε;;;?

gwgw μου αρχικα μην αγχωνεσαι γτ κανει κακο στο μωρακι σου! εφοσον το βρηκες θα το ρυθμισουν οι γιατροι! 

αυτο ειναι σα θρομβοφιλια δλδ? αν ναι θα παρεις χαπακι κ θα εισαι μια χαρα! θελει προσοχη αλλα ο γιατρος σου θα το παρακολουθησει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι ακριβως θρομβοφιλια γτ αυτο το απεκτησα στην πορια λογω δικων μ λαθος χειρισμων...κ τ θεμα ειναι οτι οι δυο τεευταιες εξετασεις π ειχακανει πριν την εγκυμοσυνη βγηκαν πολυ καλες κ ετσι δν τ ξαναψαξαμε.κ τωρα εμενα μ ηρθε να την ξανακανω κ τ ειπα τ γιατρου να μ την γραψει ετσι προληπτικα ..λες κ τ ξερα.ννυπαρχει περιπτωση να παθει κτ το μωρο μ λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...