Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annita2010 είπε:

Ναι Γωγω και η Μινα ειναι κοντα σε εμας , ειναι 18εβδομαδων και κ κατι ειναι .:)

Κ εγω. 18 κ 1 σημερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεσπα δν παιζει ρολο αυτο..εσυ εχεις φουδκωσει...;;ρε γαμωτο θελω να φουσκωσω..?κοιταω την κοιλια μ κ μονο εγω καταλαβαινω οτι ειμαι εγκυος.κανεις αλλος αντε κ κανα δυο δικοι μ ανθρωποι...ποτεθα δειξει πια αυτη η κοιλιτσαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε;;; κοιμομουν μεχρι τις 12 σα γαιδουρα! Ηρθε ο πεθερος μου κ πηγε τη μικρή σχολειο το πρωι κ ξανακοιμηθηκα! Ηρθε κ ο συζυγος έφερε μπριζολες κ μια χαρα το τσικνισαμε(τροπος του λεγειν). Εβαλε μπριζολες κ λουκανικα σε ενα τηγανι γκριλιερα που εχουμε κ μοσχομυρισε το σπιτι. Εβρασε κ χορταρακια κ εγω την αγκιναρα απο χτες που εχω λιγουρα. Ψητα λαχανικά θα φτιαξω το απογευμα γτ τωρα φτιαξαμε πολλα!!! Για 3 άτομα αχαχα ??? εσεις τι θα κανετε;;; (αν παει στην πεθερα μου το απογευμα με τη μικρη για φαγητο θα του πω να μου τα ψησει εκει.εγω δν θα παω για να μην κολλησω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις Κυριακη σπιτι χαλαρα θα ψησουμε κανα 2κρεατακια γιατι θα ειμαστε οι δυο μας,καμια σαλατουλα

ο συζυγος θα πιει εγω (στην ξερα )νερο..:dry:χαχαχαχα

 

Καλυτερα που δεν θα πας !! ουτε εγω θα πηγαινα στη θεση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω νερακι αχαχαχ αλλα δν πειραζει!! Το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι στις 4 πρεπει να πάμε τη μικρη για τα σιδερακια να τα βαλει... κ μετα το φαγητο αντι να ξαπλωσω θα πρεπει να γινω ομορφη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annita2010 είπε:

Καλημερα κοριτσια εκανα εξετασεις αιματος κ ουρων χθες πολυ καλες βγηκαν παλι καλα και αιματοκριτης 41 χωρις να κανω κατι ιδαιτερο ..Παλι καλα !!!

Και την προηγουμενη μερα ειχα φαει κ χαμπουρκερ κ παγωτο..:roll:

Χαχαχ σουπερ αιματοκριτης!!!!!! Εγω εκοψα τα μπεργκερ γτ μ αρεσουν πολυ! 

Και ειχα 29 και ακομα τοσο τ εχω χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Αννα και εχω πλακωθει στο παγωτο 3μερες τωρα...Μονο αυτο θελω να φαω το απογευμα κ μετα χορταινω τοσο που δεν θελω τιποτα αλλο..χαχαχα

Καλα μη φανταστεις κ γω θα κανω εβδομαδες να φαω παλι μπεργκερ ηταν της στιγμης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια με τοσα π  λετε μ ανοιξε παλι η ορεξη...πως ειναι τα ωητα λαχανικα;;;δν εχω φαει ποτρε!!!!ο γιατρος σας δν σας αφηνει να πινετε αναψυκτικα να φανταστω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις σημερα δε θα τσικνισουμε.   Ολοι δουλευοουν!!! Στη κυριακη θα παμε καπου εξω ,παραλιακα νεα μακρη νομιζω μ το ειπαν χαχα! Και θα κανουμε πικ νικ ! Εγω σημερα κοριτσια εκλεισα την 20εβ μπηκα στην 21εβδ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annita2010 είπε:

Αστα Αννα και εχω πλακωθει στο παγωτο 3μερες τωρα...Μονο αυτο θελω να φαω το απογευμα κ μετα χορταινω τοσο που δεν θελω τιποτα αλλο..χαχαχα

Καλα μη φανταστεις κ γω θα κανω εβδομαδες να φαω παλι μπεργκερ ηταν της στιγμης..

Τα σιχαθηκα μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!! Εχω να βαλω μπεργκερ στο στομα μ απο τ νοεμβριο! 

Μονο π τα βλεπω ιουυυ!!! Χαχχαχα

Οσο γ το.παγωτο το ιδιο παιρνω συχνα αλλα τ ατιμο τελειωνει γρηηηηγορα πολυ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω δεν εχεις φαει? Χανεις εγω θα παρω σημερα μερικα να βαλουμε στην σχαρα ειναι τελεια !!

Ναι δεν πινω καθολου καμια σουρωτη σπανια μονο αμα νιωθω πολυ καπως ολο νερο νερο βαριεμαι...

 

Οσο για το παγωτο θα μου περασει 2-3 μερες ακομα με κοβω μετα θα δω τη ζυγαρια και θα το κοψω..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα .. Μετρησα την κοιλιτσα μ σημερα! 89 εκατοστα χαχαχ!!!! 

Κοριτσια ο μπεμπης μ σημερα δε κλωτσησε...και βαζω μεγκα π τραγουδουσαν και εριχνε κατι κλωτσιες χαχαχχα στα κλαμπ θα ειναι τ σκατουλι μ χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι υπεροχο συναισθηματα...κοριτσια σοβαρα μ ανοιγεται την ορεξη μια παγωτο μια ψητα λαχανικα...θα σκασω....πφφφφ θελω κ εγω...? κοριτσια αφηστε κ εγω εχω αρχισει κ αποφευγω να ανεβω στη ζυγαρια ..4 μηνων κ ειχα παρει ηδη 3 κιλα....σε λιγο π θα ξαναπαω στ γιατρο ουτε καν θελω να διανοηθω ποσα κιλα θα εχω φτασει ?κατι πρεπει ν κανω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσκασα....!!! Μια ολοκληρη μπριζολα χορτα  λουκανικο κ 1 αγκιναρα νεροβραστη με λαδοξυδο!!! Ανυπομωνω να φαω κ τα ψητα λαχανικα το απογευμα!!! Ψωμι δν εφαγα καθολου! Κ εσκασα!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μια χαρα εφαγες!!!! Αλλα χωρις ψωμι;;;;

Εγω δε μπορω χωρις ψωμι :(

Πριν μια βδομαδα εφαγα ολοκληρο καρβελι μονη μ ...

 

Χαχχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! εγω παντως τωρα στη 33 εβδομαδα με 13 κιλα πανω μου τα οποια τα καταευχαριστηθηκα αναγκαζομαι να σταματησω μασα γτ ειναι τοσο εντονη η δυσφορια που ουτε φανταζομουν λιγο καιρο πριν! δε τρωω πλεον βραδυ ουτε καν απογευμα ... το παραμικρο να φαω μου δημιουργει καουρα κ δυσπνοια ...δε μπορω να κοιμηθω! οποτε μπαινω αναγκαστικα σε διατροφη ! καλο βεβαια γτ δεν λεει να παρω κ αλλα κιλα! αν κ ημουν αδυνατη .. μια κοιλια φαινεται οπως κ να εχει ο οργανισμος επιβαρυνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η livel είπε:

καλησπερα κοριτσια! εγω παντως τωρα στη 33 εβδομαδα με 13 κιλα πανω μου τα οποια τα καταευχαριστηθηκα αναγκαζομαι να σταματησω μασα γτ ειναι τοσο εντονη η δυσφορια που ουτε φανταζομουν λιγο καιρο πριν! δε τρωω πλεον βραδυ ουτε καν απογευμα ... το παραμικρο να φαω μου δημιουργει καουρα κ δυσπνοια ...δε μπορω να κοιμηθω! οποτε μπαινω αναγκαστικα σε διατροφη ! καλο βεβαια γτ δεν λεει να παρω κ αλλα κιλα! αν κ ημουν αδυνατη .. μια κοιλια φαινεται οπως κ να εχει ο οργανισμος επιβαρυνεται! 

Εγω το εχω απο τωρα αυτο γμτ.. πραγματικα αν δεις την κοιλιά μου εχει φτάσει ψηλα στο στομαχι..οτι τρωω μετα εχω καουρα.. κ μετα το ασβεστιο το απογευμα αποφευγω να τρωω για τον ιδιο λογο.. εχω που εχω δυσκολια να βολευτω λογω κοιλιας.. εχω κ ασθμα.. τι θα κανω;; κ ειμαι μολις 18 εβδ. Στην κορη μου απο τις 25 εβδ κ μετα κοιμομουν σχεδον ορθια στο κρεβατι λογω δυσπνοιας κ άσθματος..κ φυσικα ολα προερχονταν απο τα πολλα κιλα κ τη μεγαλη κοιλιά.. τωρα που δν εχω ακομα κιλα πολλα αλλα εχω μεγαλη κοιλιά.. ξεκινησαν απο πιο νωρις... κ αγχωνομαι αρκετα.. γτ αν ζοριζομαι τωρα.. το καλοκαίρι με τη ζεστη τι θα κανω;;; σε καταλαβαινω απολυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω απο τοσο νωρις ε ?  το ασθμα θα φταιει! 

μολις μπηκα στον 7ο αρχισα να εχω δυσπνοια .. κ επισης καποιες φορες αναγκαζομαι να σηκωθω γτ νομιζω θα μεινω στο τοπο! νιωθω τη κοιλια να μου κοβει ανασα! ειναι το διαφραγμα αλλα ολες σχεδον το παθαινουν! απλα αν δε φαω καθολου απο απογευμα κ μετα κοιμαμαι μια χαρα! αρα παιζει ρολο κ αυτο! 

υπομονη θελει! παντως απο τωρα αυπνιες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...