Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Διωνη δλδ εσεις τωρα θα προσπαθησετε κανονικα κι ας εχει ο αντρας σου το μικροβιο?σας ειπε ο γιατρος οτι δεν πειραζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To mikrovio kanei kako sto sperma. Meiwnei posotita k poiotita. Ayto t mina san poiotita k kinitikotita itan kalo alla san posotita poly katw t kanonikou. Etsi o giatros eipe na kanoume eleythera tis gonimesx k meta na parei tin antiviwsi. Gt otan pairnei antiviwsi mono me profylakseis. Ousiastika t mikrovio mono t sperma epireazei. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ λέω τώρα που τα συζητάμε να παμε τον επόμενο μήνα για ένα σπερμοδιαγραμμα..νομιζω πως σιγά σιγά έφτασε και για έμας ο καιρος να ξεκινήσουμε σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den einai kako. Toul an einai kati na t antimetwpisete. Emeis gia paradeigma t vrikame t dekemvri. Pire agwgi den eidame veltiwsi k twra ksana emfanistike. Oso perissotero kairo t exei toso t xeirotero. Den kseroune poso kairo t eixe. Den exei symptwmata. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου το πρότεινε ή γυναικολόγος μου τον Δεκέμβρη που πήγα αλλά εγώ ήθελα να το αφήσουμε και να κάνουμε και οι σύο εξετάσεις μετά απο 4 μήνες.τον πρωτο μήνα τον χάσαμε εις γνώση μου ..απλα λέω να μην το αφήσουμε για Μάιο γιατί και οι δυο μας θα ξεκινήσουμε να έχουμε πολύ δουλειά. Οτι είναι να γίνει θα γίνει προσπαθώ να μην σκέφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etsi. Gt einai k eksetaseis pou prepei na ginoun se sygkekrimeni mera t kyklou k isws logou douleias na xreiastei kana dyo mines gia na tis kaneis. Opws k na xei s eyxomai na min prolaveis! Ase p prepei na vgaleis k akri me t xazouli! Xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα

Βλέπω ο χαζουλης να ακούει υπέροχα λογια απο το στοματακι μου..είναι να πληρωσω την ασφάλεια μου 17-19 Μαρτίου και ακόμα δεν έχει ερθει το χαρτί που έρχεται τουλαχιστον 1 1,5 μήνα πριν.όταν μιλήσαμε του το είπα κ μου είπε θα σου στείλω τον αριθμο με μήνυμα ακόμα το στέλνει.δευτέρα αν δεν ερθει θα χαρεί παρα πολύ όταν τον πάρω τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχομαι τα καλυτερα και για τις 2 σας...tweema να πας δεν υπαρχει λογος να το αφηνετε...διωνη μου ευχομαι να γινει το θαυματκι αυτο τον μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...