Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Χιχι εγω στα ποδια τρελενομαι γ καυτο νερο!!

 

Δε μπορω να κατσω μεσα στη μπανιερα να την γεμισω και να ξαπλωσω !!! Χαχα δε παω καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα!!! Μα βρε συ ετσι δε γινεται ειδικα οταν περιμενεις αγορακι...

Ρωταω σημερα τον αντρα μ..πως λες να ειναι τ μωρο...

Αρχισε να λεει πολλα(οπως ειναι αυτος δηλ) χχαχα...

Του λεω απο μενα ναπαρει κατι?? 

Εε μου λεει τα χειλη σου.. Ευχαριστω πολυ του λεω χαχαχαχ!!!!!

:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μενα με ρωτουσε...χαχα

Κ του ειχα πει ας παρει την γοητεια σου τα δόντια σου κ το υψος μου..χιχιχι

Ολοι μ λεγανε θα κανεις κοριτσαρο σαν εσενα τελικα μας βγηκε αγορι.ας παρει απο μπαμπα.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ!!!!! Αγοραρους θα κανουμε!!!!!!!! Κουκλους!!!!

 

Εμενα βαλανε και στοιχημα οτι ειναι αγορι οοολοι πριν δω φυλλο :( εγω νομιζα κοριτσακι ..αλλα δεν...χαχαχαχ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχχαχαχ... Ναι μην μας ματιασουν...

Ποσα παιδακια εχεις?

Τέσσερις κόρες και έρχεται η Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυ!!! Ζωη να εχουν!!! Να τις χαιρεσαι:* :* 

Μπραβο σου !!!!!! 4 κοριτσαρεεες και η μικρη μπουμπου!!!!! 

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Γεια σ κουκλα μ..ποσο εβδομαδων εισαι ακριβως;;;μπερδευτηκα λιγο γτ εραψες στ παλιο...εγω ειμαι ηgwgw  διανυω την 24η εβδομαδσ κ περιμενω κοριτσάκι! Εχεις κανει αυχενικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα λεγομαι..δεν ξερω πως να αλλαξω το ονομα .Δεν το ηξερα οτι ειναι παλιο post..απολογουμαι...ειμαι 11 εβδομαδων και 3 ημερων.το σαββατο παω για αυχενικη...αγχωνομαι πολυ ομως γτ περσι ειχα μια παλινδρομη κυηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 10 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ? ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ 04/05 ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μ μην στεναχωριεσαι γ τπτ..ολα καλα θα πανε...!!!!!το νινι σου ειναι καλα προσεγμενο μεσα στ σακο τ κ αναπτυσσεται.να εχεις θετικη ενεργεια!!!δεν εφτασες τσαμπα ως εδω ?ο θεος θα σ ανταμιψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Gwgw μ..χθες το βραδυ ενιωσα κατι σαν παλμο καρδιας κατω χαμηλα στην κοιλια...η ξαδελφη μου,μανουλα δυο παιδιων μου λεει ειναι το μπεμπακι ειχε λοξυγκα...το εψαξα κ εγω..μαλλον ισχυει κ χαρηκα πολυ .:):):). Ειναι απιστευτη η αισθηση...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...