Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Απο μικρες ξεκιναμε τα...*γλυκα βασανακια*...?ποτε ακουσες γ πρωτη φορα το νινακι σ κ τι φυλο ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw02 :* :* 

Απο μικρουλες και δε τα εκλεισα ακομα τα 20 χαχα... Αλλα τετοια βασαναα αχχχ ας υπαρχουν στις ζωες μας..!!!! Το ακουσα στην 17 βδομαδα σχεδον δηλ πριν μια βδομαδα.. 

Και 90% μας ειπαν αγορακιιι!!!! !!!! 

Εσυ το εχεις νιωσει???? :*:*:*:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι νομιζω...σαν φτερουγισμα εχω νιωσει κ σαν να μ χαιδευει κατι απο μεσα...ο γιατρος μ ειχε πει εξ αρχης πως λογο σωματοτυπου πιστευει πως θα το ακουσω νωρις.βεβαια παιζει ρολο κ ο πλακουντας.στις 2 μαρτιου π θα παω στν γιατρο θα τ σιγουρεψω.2 3 φορες τ εχω νιωσει αυτο..περιμενω να δω τι θα πει κ ο γιατρος μου...γιοκα θα κανεις,;ποιος την χαρη σ...θα σ εχει κ αδυναμια.εμεις 70 τις εκατο κοριτσακι ..αλλα εγω ειμαι σιγουροτατη!!!!βεβαια θα μας πει κ στην β επιπεδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι αδυνατουλα???? Εχεις παρει καθολου κιλα  ?? Εγω σχεδον τπτ μεχρι τωρα! 2 μαρτιου εχεις επισκεψη.? Αντε να μας πεις!!!/:* κ εγω κοριτσι πιστευα αλλλααααα μας εδειξε τα προσοντα τ χαχαχ αλλα κ παλι 90% μας ειπε χαχα...

Αυτο ειναι το μικρο φτερουγισμα το νινι σου !! Μασ δειχνουν οτι ειναι εδω!! Αχχχ ιουλιο γεννας εε;;; :"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχες αυγουστου γενναω κουκλα μ ...βαση της πητ.αλλα επειδη το μωρο μ δειχνει μεγαλυτερο πιστευω οτι θα γεννησω τελη ιουλιου εσυ;ναι αδυνατη ειμαι.1 μιση κιλο εχω παρει.σχετικα ειμαι δυνατη..απλα η μεση μ κ η κοιλια μ ειναι αρκετα λεπτη σ σχεση με το σωμα μ..εννοω πως απ τη μεση κ κατω εχω τα πιασηματα μ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ κ γωω αδυνατη.. 50 κιλα μ το ζορι πηρα τρια κιλα τωρα.. Χαχα.. Μες την ζεστη γενναμεεεεεε !!!! Εγω 14_15 ιουλιου με βασξ την πητ κ γωωω.. 

Η κοιλιτσα σ φαινεται ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρταται κ τ υψως...αν σιμβαδιζει με τα κιλα μην ξεχνας...αν εισαι π.χ. 1,70 και 60 κιλα δν εχεις αναγκη τρωγε οοοοσο θες.φτανει να ειναι υγειηνα γ το μωρο.η κοιλια μ τωρα αρχιζει κ φαινεται γ αυτους π με ξερουν μονο.παντως εχει αρχισει κ κανει αυτη την κλιση π εχουν οι κοιλιτσες της εγκυμοσυνης.εσενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε ειμαι κοντουυυλα χαχα 1.65 ...

Και εμενα τωρα φαινεται ποθ εχω μπει στο 5 μηνα. Αλλα δεν ειναι οτι κανει μπαααμ.. Ειναιστρογγυληη ομως....χαχα!!! Εγω απο τοτε π εμαθα γ τ μωρο σιχαθηκα τ κρεας πηγε ο αιματοκριτης 29 και παιρνω φοουυυυλ σιδηρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το εχει κ μια ξαδερφη μ..προσπαθησε να τρως φαγητα π τ αναπληρωνουν.π.χ.φακες αλλα μεσα θα βαζεις κ ενα φλιτζανι ρυζι...κ οταν θα εχει βρασι θα το σβινεις με στιμενο πορτοκαλι.μ το εχει πει γιατρος.με αυτα τα δυο αποροφαει παρα πολυ το σιδηρο της φακης ο οργανισμος...κ μπορω να σ πω πως ειναι πολυ ωραιες ετσι οσο περιεργο κ αν φαινεται...συνηθως με το π κλεινει τν τεταρτο σ μια γυναικα αρχιζει κ φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχχχ τι τραβαμε ολες οι εγγυουλεεες.... 

Τρωω ολα τα αλλα... Απλα πορτοκαλ αποφευγω γτ μ προκαλει καουρες εχω και παλινδ του οξεος και αστα να πανε....

Αυτο με φακη κ ρυζι θα  τ δοκιμασω συντομαααα κιολαςς;*:*:** minaki mou πως εισαι;;;;; Το νινι;; :*:*:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοκιμασε το εινΙ φοβερο.αλλ ενα φλιτζανακι οχι παραπανω...καλε μαζευτηκατε αγορομανες...καμια κοριτσομανα ειναι ευκαιρη εδω;;;οχι τπτ αλλο να κανουμε κ εμεις *κομα*βρε αδερφε να μην νιωθω μονη μ εγω κ η μπεμπιτσα μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι αννα λιλα μου!!!!

Το νινι μου θελω να πιστευω και εύχομαι να ειναι καλα...

Περιμενω να τον νιωσω τον μπεμπουλι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχι θα ερθουυυυυννννν...!!!!! 

Κοριτσια μου να ρωτησω ποσα "χαπια να το πω περνετε?????? Και τι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαπια.....ουυυυυυυ....μπολικα!!!!

1.χαπι θυρεοειδούς

2.μαγνησια 3 συνολο 

3 φελισιν 1 συνολο 

4 σιδηρο 1 συνολο 

5 ασβεστιο 1 αναβραζον

Αυτα παίρνω. ..!!

Εσύ τι παιρνεις;;

Που ειναι οι νυφες μας αννα λιλα;

Της γωγως ειναι η πρωτη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μ κανετε την χαρη...μην σας ακουσει ο αντρας μου...απο τωρα εχει κανει ονειρα πως ο πρωτος αντρας π θα γνωρισει ειναι κ αυτος π θα παντρευτει.πουριτανος βλεπετε...?αφηστε π εδω π μενω ειμαστε στην μεση..αριστερα μας μενει μια κοπελα π γεννησε το δεκεμβρη αγορακι κ δεξια μας αλλη μια π γεννησε τ ιανουαριο παλι αγορακι..κ απο τωα εχει αρχισει τις σκεψεις μησν τυχον και την...*πειραζουν *οταν μεγαλωσει.νχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαααααα αμ τι μας λες!!!!!τα δικα μας θα γεννηθουν μαζι το ιδιο θα ειναι;;;;; ξεκινηστε την προικα σας παρακαλω πολυ!!!!?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχααχχαχ χαζομπαμπαδες απο κουνια χαχα....(εμας τ αγορι μας θα παει μποξ ασε . επειδη ειναι ο.μπαμπας χιχι το μικρουλι μ)

Και εγω πολλαα..

1.φιλισιν

2.σιδηρο 3την ημερα

3.μαγνησιοα 2 την ημερα 

Και παιρνω iofolen βιταμινες ..αυτα εγω μεχρι τωρα χαχαχχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιρνω δυο χαπια σιδηρου,2 μαγνησιου,κ 1 ασβεστιο...θα μ εδινε τρια μαγνησια αλλα παιρνω τα max. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι βιταμινες σαν συμπληρωμα διατρ...

Ειναι μονο για εγκυουλες... 

Μου τα εδωσε ενα την ημερα γτ ημουν αδυναμη και χλωμη... 

Με βοηθησαν πολυ μπορω να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σχολιο της αννας δν τ χα δει..κ ειχα ξεχασει να γραψω κ εγω το φιλισιν.λεω κ εγω λιγα μ φαινονται. (Παλια επερνα κ 3 ουτρατζεσταν την μερα μαζι με αυτα.)χαχαχχα η δικια μ η κορη κοριτσαρες δ θα χρειαζεται προικα διοτι θα ειναι ηδη απο μονη της πρικοισμενη απ τν θεο. (Τι ειπα τωρα ) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μια ορμονη.. προγεστερονη λεγεται π συνηθως ο γιατρος στην δινει οταν εχει αιμα η καφε στην εγκυμοσυνη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...