Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!ηθελα να ρωτησω γιατι καθε φορα που βγαινω απο το φορουμ και παω να ξαναμπω μου ζηταει email και κωδικο κ αφου τα βαζω μου λεει παντα οτι ο κωδικος ειναι λαθος..τον αλλαζω και μετα οταν παω παλι να ξαναμπω μου λεει παλι οτι δν ειναι σωστος..οποτε καθε φορα για να μπω αλλαζω κωδικο..συνεχεια..!!

Μήπως το βάζεις λαθος; κάπου λέει να τσεκάρεις εκεί που λέει να με θυμάσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!ηθελα να ρωτησω γιατι καθε φορα που βγαινω απο το φορουμ και παω να ξαναμπω μου ζηταει email και κωδικο κ αφου τα βαζω μου λεει παντα οτι ο κωδικος ειναι λαθος..τον αλλαζω και μετα οταν παω παλι να ξαναμπω μου λεει παλι οτι δν ειναι σωστος..οποτε καθε φορα για να μπω αλλαζω κωδικο..συνεχεια..!!

Με κολλησες τώρα.δεν μπορείς να κανείς αποθηκευση κωδικού;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!!τον αποθηκευω κανονικα!!κ οταν βγω χωρις να κανω αποσυνδεση κ παω να ξαναμπω μου ζηταει mail κ κωδικο..τα βαζω κ τον κωδικο παντα μου το βγαζει λαθος..ενω αυτος ειναι!δν τον ξεχναω!?και το να με θυμασαι πατησα αλλα..τζιφος..κατσε να το ξανακανω να δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εχω κανει!!!τωρα το παλευω να δω τι γινεται...ξαναεβαλα αλλον κωδικο..θα βγω παλι για να δω αν θα τον δεχτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ από το κινητό μπενω.. από τι φενετε όλες μας να ξέρεις αν έχεις μπει από αλλι συσκευή θα σε πετάει συνέχεια από το κινητό κάνε αποσινδεσει από παντού εκτός του κινητού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο απο κινητο μπαινω...τωρα κομπλε ειναι νομιζω...? κοριτσια η μεση μου με εχει πεθανει...τι ειναι αυτο το πραγμα..λετε να...μηπως..ξερεις τωρα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα μου ελυσε η μαμα μου την απορια γιατι οι σημερινες γυναικες δεν πιανουν τοσο ευκολα παιδι(η μαμα μου εχει 5...τα επιανε με τη μυρωδια και μονο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπεσ πως λογω αλλαγης κληματοσ και οτι πλεον ακομη και οι τροφες που τρωμε ευθυνονται...επισης μου ειπε λως οι γυναικες σημερα κανουν πολυ πιο εντονη ζωη απ οτι οι παλιες και ολα αυτα εχουν επιπτωση στον οργανισμο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω αλλα της λεω τι να κανω βρε μαμα να σταματησω να τρωω?χαχαχαχ...μου πως εχουμε πολλα μωρακια στην κοιλιτσα μας κι οτι θα ερθουν με το πασο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Κοριτσ.ελικά ισχύει αυτό που στις 5 μέρες το σπέ. ρμα νει . Με

Εγω εχω διαβασει πως το σπερμα ζει μεχρι 3 ημερες . Στα περισσοτερα φορουμ αλλα κ βιβλια που αφορουν τον αντρικο οργανισμο,αυτο εχω διαβασει.  ΣΤΕΛΛΑ86 Καλως ηλθες...στο ευχομαι πραγματικα τα πονακια αυτα να ειναι επειδη επειδη κατι ξεκινα ν  Α μεγαλωνει μεσα σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...