Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι απελπισμένη, και σε αναζήτηση γιατρού...


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! βλεποντας πως ψαχνετε γιατρους θελω να σας πω πως κ γω περασα απο τη φαση που περνατε κ σας καταλαβαινω απολυτα. Προσπαθουσαμε 3 χρονια εξετασεις απειρες κ παντα ολα ηταν καλα. Ανεξηγητη υπογονιμοτητα κ μεις.. Μετα απο τρεις σπερματεγχυσεις κ δυο εξωσω τωρα εχω 2 αξιολατρευτα ζουζουνακια 10 μηνων να αλωνιζουν στο σαλονι μου. Να σκεφτεστε θετικα κ να ειστε σιγουρες πως μια μερα ολες μα ολες θα γινετε μανουλες. Με τον εναν ή τον αλλο τρόπο. Αν καποια ψαχνει γιατρο στη Θεσσαλονικη πολυ ευχαριστως να της προτεινω εκει που πηγα εγω. Οσες εχετε τη δυνατοτητα να πατε να αναψετε ενα κερακι και στην Αγ Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση στην Αθηνα. Εγω ενω τρια χρονια δεν ειχα συλλαβει ποτε 2 μηνες μετα την επισκεψη μου στο μοναστηρι της κ ενω ειχα αγορασμενα ολα τα φαρμακα για την εξωσω κ περιμενα να ερθει η περιοδος για να ξεκινησουμε ειχα καθυστερηση κ ημουν εγκυος!!!! η κυηση ηταν βιοχημικη τελικα ομως θεωρω πως ηταν ενα σημαδι οτι μπορω να τα καταφερω να μεινω εγκυος κ να μην απελπιζομαι. τον επομενο μηνα καναμε την εξωσω με τωρα εχω τα διδυμακια μου!! Υπομονη κοριτσια κ αισιοδοξια. Ολες καποια στιγμη θα γινετε μανουλες. ΟΛΕΣ!

Καλησπέρα. Αν σου ζήσουν τα παιδάκια σου.Εγω ψάχνω γυναικολόγο ειδικευμενο στην υπογονιμότητα Θεσσαλονίκη κ δε ξέρω σε ποιον να πάω .Πες μου σε ποιον πήγες?

Επεξεργάστηκε από rubini
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Αν σου ζήσουν τα παιδάκια σου.Εγω ψάχνω γυναικολόγο ειδικευμενο στην υπογονιμότητα Θεσσαλονίκη κ δε ξέρω σε ποιον να πάω .Πες μου σε ποιον πήγες?

σου στελνω πμ γιατι δεν ξερω αν πρεπει να το γραψω εδω μηπως θεωρηθει διαφημιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να ακουστεί δημόσια κάποια καλή κουβέντα για έναν γιατρό, που μας βοήθησε δεν θεωρείται διαφήμιση, και δεν υπάρχει κανένα θέμα. Πρόβλημα υπάρχει όταν θίγεται η τιμή και η υπόληψη ενός γιατρού (όπως φυσικά και κάθε φυσικού προσώπου).

Μία τέτοια πράξη αποτελεί συκοφαντική δυσφήμιση, διώκεται από το νόμο και δεν επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ. Μην ξεχνάτε ότι οι συζητήσεις που γίνονται εδώ είναι δημόσιες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...