Μετάβαση σε περιεχόμενο

9 Μερες Καθυστερηση Και Αρνητικο Τεστ!!!


ΑΡΕΤΗ1989

Recommended Posts

Καλησπερα σας!!

 

Ειμαι καινουρια εδω και θα ηθελα αν μπορει καποια να μου πει τη γνωμη της!!

Ειμαι 26 ετων και με τον αρραβωνιαστικο μου εχουμε ελευθερες επαφες ολα τα χρονια (7!!) παντα με τη μεθοδο του τραβηγματος.Εχω σταθερο κυκλο 27 ημερων και πρωτη φορα στην ζωη μου εχω καθυστερηση 9 μερες χωρις ιχνος αιματος! Εκανα 2 τεστ,ενα χθες το πρωι και ενα προχθες το μεσημερι και τα δυο αρνητικα!Απο συμπτωματα τιποτα ιδιαιτερο,εχω νευρικοτητα και κυκλοθυμια,ισως λογω του αγχους της καθυστερησης,απο χθες ελαφριες κραμπες στη μεση και χαμηλα στην κοιλια που κρατουν ελαχιστα και σημερα παρατηρησα στην τουαλετα ελαχιστο καφε υγρο,τοσο ελαχιστο που ισα ισα το διεκρινα!Και σημερα εβγαλα και σπυρακια στο προσωπο!Εχει συμβει ποτε τιποτα παρομοιο σε καμια;Υπαρχει περιπτωση να εκαναν λαθος τα τεστ;Να σημειωσω οτι καθε χρονο κανω τεστ παπ και κοπλικο,το τελευταιο πριν 2 μηνες και ηταν ολα απολυτως φυσιολογικα!

Συγνωμη αν σας κουρασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα , σίγουρα μπορεί να συμβεί μια αλλαγές στον κύκλο κάποια στιγμή , χωρίς να ειναι κ κατι το σοβαρό .γενικα θα σου πρότεινα να κανεις και μια β χοριακη ώστε να ξεκαθαριστεί το αν ειςαι εγκυος για να μην αμφιβολίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!Πρωτη φορα εχω τοσο μεγαλη καθυστερηση και δεν ξερω τι να σκεφτω!!Σημερα ειμαι στη 10η μερα και κανενα σημαδι οτι θα ρθει!!Δευτερα θα παω στο γυναικολογο να δω τι γινεται!Επειδη ζω στο εξωτερικο και επιστρεφω σημερα Ελλαδα για μερικες ημερες σκεφτηκα να ρωτησω αν εχει ξανασυμβει τιποτα παρομοιο σε καμια,μεχρι να παω στο γιατρο..Και παλι σ ευχαριστω πολυ!!!Ευχομαι τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...