Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθώ Για Δεύτερο Μωρακι


Recommended Posts

Καλημέρα!!!είμαι καινούρια στο φόρουμ.αρχισαμε με τον σύζυγο για,δεύτερο μωρακι. έχει τρεις ευδομαδες περίπου που νιώθω ζαλαδα, ναυτία, πονοκέφαλο κάθε μέρα.τσιμπιματα κάτω χαμηλά και πολλά υγρά.πόνος στο στυθος δεν νιώθω Περίοδος είναι να μου έρθει 12/3 να πω ότι από χθες το βράδυ τα,συμπτώματα είναι ποιο έντονα..οι γονιμες μέρες μου ήταν 21/2 και ηρθαμε σε επαφή στης 20.σίγουρα θα κάνω την άλλη ευδομαδα εξετάσεις αλλά για πεστε μου την γνώμη σας αν θέλετε λέτε να είμαι εγκυουλα?? Πφφφφ ανχωθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.... Κοίτα όλα είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλα μπορείς να πάρεις το τεστ που έχει αποτελέσματα και τέσσερις ημέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου... Είναι πολύ καλά... Παντως μακάρι να είσαι,σε καταλαβαίνω πως νιώθεις γιατί και εμείς προσπαθούμε απο τον Ιανουάριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...ευχαριστώ πολύ για την απάντηση... έχω το τεστ predictor είναι καλό?? Μπορώ να το κάνω σήμερα? αύριο είναι να,έρθει η περίοδος κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έκανα βγήκε αρνητικό.ηπαρχει περίπτωση να μην βγήκε σωστό? Έχει τύχει?εγώ θα περιμένω και αν δεν έρθει θα πάω για χωρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Και εμείς προσπαθούμε για το δεύτερο μωράκι και ελπίζω να μην αργησει.... Σου εύχομαι να έρθει γρήγορα αυτή η στιγμη που υα δούμε το "+".......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τώρα άρχισα.αλλά,είναι τόσο έντονα τα,συμπτώματα που πριν δεν είχα.τον γιο μου Μέτα,από 5 μήνες προσπάθειά τα κατάφερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και σας απαντώ κσθυστερημενα εγω απο τον Ιανουάριο προσπαθούμε.. Είναι λέτε πολύς ο καιρό;; γιατί στο δεύτερο δεν συλλαμβανουμε εύκολα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...