Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ!!(zouzou21)


Recommended Posts

χρυσα μου να σου ζησει η μπουμπου σου να ειναι στην ζωη τησ υγιεστατη και καλοτυχη. να την δειτε οπως ποθειτε. πολυ ωραια η ιστορια τοκετου σου. τελικα η μαια παιζει πολυ σημαντικο ρολο στην γεννα. οταν αυτη ειναι σωστη επαγγελματιας και ανθρωπος γιατι η δικια μου ηταν λιγο στον κοσμο της ευτυχως επεσα σε καλη αναισθησιολογο που μου κραταγε "παρεα" την ωρα της καισαρικης και με ανεβαζε ψυχολογικα. να εισαστε καλα και να την χαρειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σου ζησει η κορουλα σου:) :) :) :) θελω να πω δυο μπραβο.ενα σε εσενα για την ψυχραιμια σου και την δυναμη σου σε ολο αυτο που περασες και το αλλο μπραβο στην μαια που σου σταθηκε οχι μονο σαν επαγγελματιας αλλα και σαν ανθρωπος...να χαιρεστε την κορουλα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΖΟΥΖΟΥ21 ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ! ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΣΠΑΡΑΞΩ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΣΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ Κ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΣ! ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ Κ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΣΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ...... ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ Κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SAS ZHSEI!!!!!!!!!!:laugh: :laugh:

NA EXEI PANTA UGEIA KAI TYXH SOU EYXOMAI :) :) :)

TALAIPORITHIKES POLU KAI ESU KAI FANTAZOMAI THN TROMARA SOU KAI TO AGXOS SOU EKEI POU HTAN OLOI OI GIATROI KAI SOU EIPAN TA NEA GIA THN KAISARIKI...XERO POS ENNOIOSES!!

FILIA :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou na sas zisi to koritsaki sas na atin deite opos epi8imite k pada na exete ygeia k eftixia mesa sthn oikogeneia sas. oso gia tin perigrafei itan teleia me sigkinises k pali na eiste pada kala k na tin xereste. kales giortes k efxes se olous mas me ygeia pano apola. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ & ΚΑΛΟΤΥΧΗ.

ΟΝΤΩΣ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ & ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωω... Ρεζίλι έγινα στο γραφείο με τα δάκρυα που έτρεχαν την ώρα που διάβαζα την ιστορία σου...

Να είστε καλά και οι τρεις σας και να χαίρεστε την κορούλα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou μου μαζι γεννησαμε! Να σου ζησει ναναι κλουτυχο και οπως επιθυμεις να δεις το μωρακι σου! Χαρουμενες γιορτες θα κανουμε!

.png

glitterfy131239534D32.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou ΜΟΥ,

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΣΥΓΚΗΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRAVO ZOUZOU MOU POLI XARIKA ME TA NEA SOY

NA SOY ZEISEI KOUKLITSA MOU TO AGGELOUDI SOU!!!

POLI KALI ISTORIA SOY AFTO POY LES GIATI TIN KAISARIKI TO ENIOSA KAI EGV HTHELA NA PONESW GIA NA KATALAVW TIN GENNA, ALLA EMENA EIXA 2 EVDOMADES GIA NA TO SINIDITOPIOISW!!! ESTI ANAGKASTIKA TO PEIRA APOFASH!!!!

FILAKIA POLLA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την γιορτη σου αυριο κ φυσικα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ !!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....ταλαιπωρηθηκες Χρύσα μου αλλα αξιζε..

πως κ πως περιμενες την μπουμπου σου...κ τωρα να.,την εχεις αγκαλια....υπεροχο συναισθημα πρεπει να ειναι....

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ MSN...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.. !!!!!!!!!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΕΤΣΙ.ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο,χαιρομαι που πήγαν ολα καλα!!!

Να σας ζήσει η μπέμπα σας,να είναι πάντα καλά,να έχει πάντα υγεία!!

Ήταν πολύ συγκινητική η ιστορία σου...σνιφ...σνιφ...

Επίσης για τη γιορτή σου σου ευχομαι

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πήρες το καλυύτερο δώρο για τη γιορτή σου,ε??

Περιμένουμε και φωτογραφία να τη γνωρίσουμε!!(βάλτης και ματάκι να μην τη ματιάσουμε!!!)

Πολλά πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγκινησες κοπελαρα μου να ειστε καλα και να περασετε τα ποιο ομορφα χριστουγεννα!!!Χρονια πολλα και για την γιορτη σου!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧΧΧ!!!Με πηραν τα κλαματα!!!Ζουζου μου να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι παντα υγειες και ευτυχισμενο και εσυ με τον αντρουλη σου να τη καμαρωσετε οπως ποθειτε!!Πολυ ομορφες και συγκινητικες αυτες οι πρωτες στιγμες !!Και η περιγραφη σου δε παιζεται!!!Τελεια!!

Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ, ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ.

ΑΝΑΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ ΠΟΛΥ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw oles kouklitses mou!!

eiste toso glykes:)

me syginhsan polu ta kala sas logakia!!!

na xaireste k eseis ta paidakia sas k oses den exete

apokthsei akoma euxomai polu syntoma na sas steilei o 8eos k oi gkastroules mas me enan pono!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ...ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ :P :P ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou 21 aksiaaaa....kala den sizitw gia tote pou gennouses alla mpikes na mas to peis...xaxaxaxa... alla kai twra :)mprabo na sou zisei to zouzounaki sou kai opws eipame min ksexnas...4 minwn 63 cm...6.500 klg..KOUKLOS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...