Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλα σημερα εχω πάθει κατι και γράφω οτι νανε όπως νανε χαχαχα και τρώω τα μισά.!! Θελω να παω σε έναν γιατι πριν να μου έρθει η περίοδος και οταν είχα και ακόμη τώρα εχω κατι αναγούλες και μια απέχθεια για το φαϊ και κατι ψιλό πονάκια στην δεξιά οθικη και με έχει ψιλό ανυσιχισει..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πρέπει να παω και συνέχεια το αφήνω.εμένα είναι Στην Αμερικανική Πρεσβεία κοντά το ιατρείο του και δεν με βολεύει λόγο απόστασης.Πρέπει να βρω έναν πιο κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ώρες_ώρες σκέφτομαι μήπως τα συμπτώματα τα προκαλουμαι από μόνες μας στον οργανισμό μας Γιατί το μόνο που σκεφτόμαστε είναι ένα θετικό τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο δικός μου Αμπελόκηποι πιάνετε το ιατρείο του.Νίκο Βλάχο τον λένε και είναι καθηγητής πανεπιστημίου και στο Αρεταιοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα εγω δεν το εχω καν στο μιαλο για το παιδι κιταξα να χαλαρωσω οσο ειχα περιοδο. Μπαγιωκος εχω ακούσει ειναι καλος θα παμε να δουμε τι θα μας πει και αυτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγινε θα σου πω παντος οσει Απο το σόι μου πιγαν λενε τα καλιτερα θα δω και εγω και θα σου πω (ειμαι δισκολη στους γιατρους δεν εμπισευωμαι ευκολα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι,εγώ δουλεύω στο παίδων. Σε αυτόν είχα πρωτοπαει μέσω ιατρών που μου το σύστησαν.Πριν κάνω παιδί με παρακολουθούσε.Είναι πολύ καλός. Εάν χρειαστείς στοιχεία σου δίνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όταν λέω καλός γιατρός δεν λέω επειδή με ξεγεννησε , στην εγκυμοσύνη που δεν πήγε καλά,από την αρχή ότι μου είπε βγήκε,άσε που δεν με έβαλε για αποξεση και τον Ευχαριστώ Γιατί είμαι και φοβιτσιαρα όταν πρόκειται για τον εαυτό μου. Τότε που λες επειδή δεν μπορούσα να πιστέψω μέσα μου ότι δεν πήγαινε καλά η κύηση πήγα να πάρω και μια δεύτερη γνώμη σε έναν άλλο γιατρό... Ε,εκείνος μου έλεγε για Εξωμήτριος και να κάνω λαπαροσκόπηση!Ούτε απέξω από το ιατρείο του δεν ξαναπερασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα τον αλλάξω,απλώς μόνο για τεστ Παπ θα πρέπει (σκέφτομαι) να βρω έναν πιο κοντινό ιατρό.Τώρα με προβλιματισες... Και η αδερφή μου ,μου λέει μην πάω αλλού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά έχεις παιδάκι η οχι.? τα εχω κάνει σαλάτα τώρα

βρε τρελοκομείο..

Έχω μια κόρη 4,5χρονων , το Σεπτέμβριο έμεινα πάλι έγκυος και το έχασα. Καλά... Τόσο καιρό που μιλάμε Εσύ τι διαβάζεις;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει μπερδεύτηκα με την xenaki γιατι και αυτή το έχασε και λεω και εγω τι γίνεται μπερδεύτηκα. Συγνώμη.! Πω καλα εχω χάσει το μιαλο μου σημερα τέλειος.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...