Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

και εγω το εχω διαβασει αυτο νικη μου!!!!καποιες γυναικες λενε πως ειχαν εκτος απο κατι σουβλιτσες(αυτες τις ειχα κ εγω δεξια...μετα το θετικο τεστ το συνδυασα)και ροζ αιματακι(αυτο δεν το χα)!!!μακαρι κοριτσακι μου να ναι αυτο!!!μακαρι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μην διαβαζω για απογοητευση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα σε μαλωσω!!!!!!!!!!θετικη ενεργεια παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!για να βρισκουν κ τα σπορακια εδαφος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα σε εμένα μπορει και ναι. Γιατι απο τις 16 του μηνός ειχα κατι πονακια δεξια σαν την περίοδο αλλα σημερα κατα της 5 τα ξημερώματα ειχα εντονο σχετικα πονο και που εμφανίστηκε το αιμα. Αλλα εγω ποτέ δεν πόνεσα στην περίοδο. Μέχρι σήμερα. Ηταν η πρώτη φορά που ένιωσα αυτές τις μερες αυτα τα πονακια πιο πολυ τα ένιωθα οταν φταρνιζωμουν η εβιχα. Μακάρι... να ειναι κανενα καλο σημάδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μίλησα με τον γιατρό μου και του είπα πως έχει μου είπε να μην ανησυχώ μπορεί να ειναι καλο σημάδι αν δεν αφανιστεί της επόμενες μέρες να κανω ενα τεστ εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και εγώ!!! Νίκη θετικό αυτό με το αιματακι που σταμάτησε! Εγώ αυτό το μήνα δεν έχω ελπίδες Γιατί οι επαφές ήτανε λιγες... με έφαγε η δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw ligo pio exo apo athina mpounio ax makari na einai thetiko auto pou stamatise to ema aposo ematha kai h xadelfi mou pou genise tin paraskeui etsi katalabe oti htan egkios apo ligo ema. lew na afisw liges meres gia to test akomi na dw mipws erthi mexri tin alli eudomada

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι-Ναι περίμενε λίγο!Και εμένα μια φίλη μου είχε αιματακι και ήτανε έγκυος.σε εμένα δεν είχε συμβεί.Μακάρι Νίκη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας.θα ηθελα τη βοηθεια σας.την 17η μερα του κυκλου μου ειχα καφε υγρα.πηγα και εκανα υπερηχο και δεν υπηρχε τιποτα κακο.η γιατρος μου ειπε οτι προκειται για μια απλη ορμονικη διαταραχη.αδιαθετησα κανονικα τις μερες που επρεπε.το θεμα μου ειναι οτι σημερα παω να σκασω γιατι ενω βρισκομαι στην 6η μερα εχω ακομη αιμα.εγω παντα τελειωνα την 4η και 5η και 6η καθαριζα.τωρα γιατι αυτο;

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...