Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζηταω Ρουχα Κοριτσιστικα


Recommended Posts

κοριτσια μου περιμενω το δευτερο παιδακι μου,κοριτσακι. Το πρωτο ειναι αγορι κ τα ρουχα εχουν χαριστει ολα στη φιλη μου που γενναει αγορι οπου ναναι! θα το εκτιμουσα αν μου χαριζαν κοριτσιστικα ρουχα κυριως απο 1 κ ανω! ευχαριστω πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!κ με το καλό το κοριτσάκι σου!για ενος έτους κ πανω εννοείς?εαν γεννας καλοκαίρι εχω πολλά εσωρουχακια κοντό μανικι κ αμάνικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,εννοω απο ενος ετους κ πανω!γενναω μεσα φλεβαρη.σκεφτομαι στο σπιτι να της βαζω πραγματακια του γιου unisex,για εξω δεν υπαρχει τιιιιιποτα! οτι παρχει καλοδεχουμενο.σευχαριστω που ασχοληθηκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα κοπελα μου να εισαι καλα.κι εμενα αρχες φλεβαρη ειναι γεννημενα τα μωρα.10/2 συγκεκριμενα. μονο που δυστυχως δεν εχω την ηλικια που ζητας γιατι εμενα ειναι 9 μηνων τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησουν τα μικρα σου! ενταξει κοπελα μου,ισως χρειαστω κατι αργοτερα οταν ξεπεταχτουν κ τα δικα σου! μανι μανι,θαχουν ενα χρονο διαφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια μου περιμενω το δευτερο παιδακι μου,κοριτσακι. Το πρωτο ειναι αγορι κ τα ρουχα εχουν χαριστει ολα στη φιλη μου που γενναει αγορι οπου ναναι! θα το εκτιμουσα αν μου χαριζαν κοριτσιστικα ρουχα κυριως απο 1 κ ανω! ευχαριστω πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...