Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατι δεν τρωει?


Recommended Posts

Γεια σας!

Εδω ειμαι παλι, εγω και τα προβληματα μου!

Αγλαια δεν ξερω αν εχεις παρακολουθησει αυτα που εχω γραψειμεχρι τωρα, αλλα τωρα εχω νεο προβλημα. Το μωρο μου κοντευει τους 5μηνες και ειχε προβλημα με το βαρος. Εκει που αρχισε να αλλαζει αυτο,(πηρε 500γρ. σε μισο μηνα)αρχισε να μην τρωει.

Οι πανες της δεν ειναι πια τοσο βρεγμενες οσο ηταν πριν και εχασε 100γρ σε μια βδομαδα.(Τη ζυγιζουμε καθε βδομαδα λογω του προβληματος). Πηρα θηλαστρο αλλα το γαλα οταν ειναι απο το μπουκαλι την αηδιαζει και τη ζοριζω για να το πειει. Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τι αλλο να κανω. Ελπιζω να ειναι φαση που θα περασει γρηγορα.

Μηπως μπορεις να με βοηθησεις σ αυτο?

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχουμε ξανασυζητήσει λιγο το θέμα και νομιζω δεν υπάρχει προβλημα . Αν θελεις ξαναβάλε μας ολες τις ζυγίσεις , τα γεύματα που κανει το μωρό και τις πανες που λερώνει καθε μερα .

Ενα μωρο 5 μηνων πρεπει να παιρνει μεσο ορο 450 γρμ το μήνα . Το μωρο σου πήρε 500 στο μισο μηνα !!! Εισαι σιγουρη οτι υπάρχει θεμα βάρους??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...