Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Γεια σας κόρες τι κάνετε;;;;

Κορές θετικοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Την Πέμπτη παω για επανάληψη χοριακης!!

Κ βάση τιμής παίζει να ναι κ δυο τα σπορακια!!!!!!!

Ακομη ένα σοκ τη χω !!χαχ αλλα χαρούμενο σοκ!!!!

Άσπα μου σου στείλω μνμ!!

Έγκυουλα νέα καλωσήρθες!!!! Με το καλο το μωρό σου!!!!

Κοριτσακι στείλε μου μνμ το όνομα σου στο φεις!!!

Σας φιλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι να τον χερεσαι κ παλι τον μπεμπουκο σου, αχ αυτοι οι κολικοι κ ο δικος μου ξεκινησε 10 ημερων, τι τραβηξε καθε μερα μετα τις 5 ξεκιναγε!!!! Υπομονη θα περασει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου!οι περισσοτερες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μην το βαλεις κατω και θα τα καταφερεις!!!!

 

χαιρομαι πολυ που τα βρηκατε και θα συνεχισεις!!!!!!ο μπεμπουλης ειναι καλα αλλα εχουν αρχισει οι κολικοι και τον ταλαιπωρουν!!εννοειται οτι θα του δωσω πολλα φιλακια!

 

εγω εκανα συσπασεις και πηγαινα 2 φορες την εβδομαδα και εκανα καρδιοτοκογραφημα!στην αρχη εκανα συσπασεις αλλα οχι πολυ δυνατες και μου εδωσε χαπι!μετα αυξανοταν οι συσπασεις και μου αυξανε το χαπι!την τελευταια φορα που πηγα εκανα 2-3 μεγαλες!μετα γεννησα προωρα απο εξαλειψη τραχηλου!

εσυ κανεις μεγαλες συσπασεις?πινεις καποιο χαπι? 

 

koritsaki mou se efxaristw gia ta kala sou logi.. To oti proxorame einai to mono sigouro den 8a ta paratisw me tin proti apotixia..Afto pou me provlimatizi einai an 8a allaxw giatro giati kapou mou afise polla kena i teleftea sizitisi pou eixame kai afta pou mou eipe prin xekinisoume tin prospa8ia twra kapou mou ta allaxe.. Den xerw ti na kanw..

To mwraki sou ti kanei?? Einai to pio omorfo sines8ima meta apo diskolies na to kratas to mikrouli twra agkalitsa..

 

 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prasini mou sinexizoume den 8a to valw katw etsi efkola.. Esi se ti diadikasia vriskese twra?????

 

....katerina... MPRAVO katerinaki mou sixaristria..ante me to kalo akomi mia terastia xoriaki kai na einai sigoura didimakia..xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι συγχαρητήρια κοπέλα μου, με το καλό να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! Μπράβο ρε κορίτσι πήρα μεγάλη χαρά μόλις το διάβασα, άντε να ξεκινάνε οι ανακοινώσεις. Ποιά είναι η επόμενη??!!!

ΦΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ   να γεμίσουμε φουσκοκοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Γέννησα τελικά την Πέμπτη 6/11 με καισαρική γιατί η μικρή κατέβαινε πλάγια (αρχίσαμε να κάνουμε λοξοδρομίσματα ;) )  βγήκαμε τελικά χθες με λίγο ίκτερο αλλά πού θα πάει θα στρώσει.. η μικρή είναι στην κούνια της στο δωμάτιο μας και περιττό να σας πω ότι όταν ξυπνήσαμε σήμερα το πρωί και κοιταχτήκαμε με το σύζυγο μας πιάσαν τα ζουμιά....το πρώτο μας πρωινό όλοι μαζί... θα σας πω λεπτομέρειες μόλις μπορέσω γιατί δεν προλαβαίνω να πολυκοιμηθώ και είμαι λίγο πτώμα...

 

jannolino πολύ χαίρομαι που μάθαμε νέα σου!

συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες...

nara μου δεν σου ξαναλέω τα ίδια που έχω πει και σε μένα και σε όσες έχουμε βιώσει όχι μια απλά αρνητική χοριακή αλλά μια απώλεια.... όλα θέλουν χρόνο...

φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Γέννησα τελικά την Πέμπτη 6/11 με καισαρική γιατί η μικρή κατέβαινε πλάγια (αρχίσαμε να κάνουμε λοξοδρομίσματα ;) )  βγήκαμε τελικά χθες με λίγο ίκτερο αλλά πού θα πάει θα στρώσει.. η μικρή είναι στην κούνια της στο δωμάτιο μας και περιττό να σας πω ότι όταν ξυπνήσαμε σήμερα το πρωί και κοιταχτήκαμε με το σύζυγο μας πιάσαν τα ζουμιά....το πρώτο μας πρωινό όλοι μαζί... θα σας πω λεπτομέρειες μόλις μπορέσω γιατί δεν προλαβαίνω να πολυκοιμηθώ και είμαι λίγο πτώμα...

 

jannolino πολύ χαίρομαι που μάθαμε νέα σου!

συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες...

nara μου δεν σου ξαναλέω τα ίδια που έχω πει και σε μένα και σε όσες έχουμε βιώσει όχι μια απλά αρνητική χοριακή αλλά μια απώλεια.... όλα θέλουν χρόνο...

φιλιά σε όλες...

Na sas zisi daphne mou na tin xereste tin mikroula...xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζησει Δαφνη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παντα υγεια!

marioucy και εγω στην ιδια φαση ειμαι - αναζητησης γιατρου και επομενου βηματος.

scorpiaki - το παλευω πολλα χρονια δυστυχωςςςςς - αλλα ειπαμε ! αισιοδοξια!

δωστε μας ολες οι εγκυουλες τη θετικη σας ενεργεια σε ολες οσες το παλευουμε ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσοριζω τα νεα μελη!Δαφνη μου να σας ζησει οτι καλυτερο! Μαριου μου τι να πω δεν ξερω.. ολες τα περασαμε. Εγω σημερα εκανα την τριτη ενεσουλα! Ανυπομονω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...