Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο να γράψω σε όλες σας!

Koritsaki mou τι κάνεις?πώς ειναι το ζάχαρό σου?η περίδεση?ελπίζω όλα καλά!

Morouli μου τι κανειο μπεμπάκος σου?σχεδόν 2 μηνών ε?φανταζομαι χαρούλες που θα κάνει τώρα!

Rose μου τι κάνειη μικρούλα σου?

MARDIO μου νομίζω κάπου κοντά εχουνε γενέθλια οι μικρές σου!να τις χαίρεσαι!γερές κ καλότυχες να είναι κ πάντα η Παναγίτσα να τις προστατεύει!

ΜΙΚΑ μου τι κάνεις τρίτεκνη μητερα?φαντάζομαι τρέχεις!η Μαρία προσέχει τα αδερφάκια της?

Faith 90 σε τι φάση είσαι?αυτόν τον μήνα κάνει εμβρυομεταφορά η Nara μας.εγώ ξεκινάω τον άλλο μήνα!

Mommymelissaki ευχαριστούμε πολύ για το κουράγιο που μας δίνεις.να χαίρεσαι τον μικρό σου κ με το καλό να έρθει κ 2ο!

Cuando πώς πάει η εγκυμοσύνη?τι κάνεις?

Lallouna μου πότε με το καλό ξεκινάτε?

Νara μου τι κάνεις?Πώς τα πήγανε τα κατεψυγμένα?

Στελλίνα μου φιλιά πολλά!

Sylvie πώς πάει η προσπάθειά σου?

Μarym καλωσήρθες στην παρέαμας!γράψε μας για σένα

Κατερίνα μου κούκλος ο Αλέξανδρος!

Diazaki ότεμε το καλό ξεκινάτε κ σεις?

Μatiladaki, prasini, ΖΩΗ 13, candycrash,lopez,rianna,anemoni,fotini76 τι κανετε?

Όσες έχετε φέις γράψτε στην ...katerina... να σας προσθέσει στην μυστική μας ομάδα!

Εγώ δεν έχω νέα,το συνάχι καλά κρατεί!

Σας φιλώωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που είμαι στο ποστ σου;;;;παρεξηγήθηκα τρελα μιλαμε!!!!!!μυξιαρα ε μυξιαρα δεν σε ξαναπαιζω...χαχαχαχαχα περαστικουλια μικρουλι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα χα!!!πολυαγαπημένο μου santaloxilo στο συγκεκριμένο ποστ όντως σε ξέχασα αλλά ποτέ δεν σε ξεχνώ κ πάντα σε έχω στο νου μου!ακόμα γελάω η μυξιάρα!!!!

Το ξέρεις πως είσαι η αγαπημένη μου?ε?( κ τώρα σε καλοπιάνω)!απαράδεκτη είμαι!!!!συγχώρεσέ με!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά santaloxilo πως σε ξέχασε;;;; Έπαθα σοκ capy που ανέφερες τόσες πολλές και με λεπτομερειεςάντε περαστικουλια!!!

Αύριο πρωί θα τα ξυπνήσουν!!!ασε πολύ άγχος θα με πάρουν Τηλ..

Αν δεν επιβιώσουν για βλαστοκυστες τότε την κάτσαμε!!

Καλή βδομάδα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό ξύπνημα τότε να ευχηθώ κ σύντομα βλαστοκύστες-υγιέστατα μωράκια!!!

εσύ Nara τι ορμόνες πήρες?έκανες κάποιες ορμονικές?πώς ξέρουνε πότε είναι η κατάλληλη μέρα για εμβρυομεταφορά?δεν έχω ιδέα γτ την μία κ μοναδική εξωσωματική που έκανα οι υπέροχοι εμβρυολόγοι μου καταφέρανε απο τα 13 να πάρουμε μόνο 3 πολύ καλά.τα βάλαμε όλα αλλά τπτ κ δεν μου έμεινε κ τπτ για κατάψυξη!

Santaloxilo κ πάλι σορρυ!!!!!θα με συγχωρέσεις που σε ξέχασα η αρρωστούλα?ε?ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες..

Diaz εγω δ εκανα φυσικο..μονο τα παγωτινια εβαλα..

Ποσα εχετε καταψυξη?

Τελικα δεν εχω καταλαβει τι εδειξαν οι εξετασεις σας..αν θες μας λες..

Παντως σε βρισκω σε πολυ καλο δρομο κ μπραβο σου κοπελα μου!!

Ναρα καλη επιτυχιαααα θα δεις ολα θα πανε καλα!!!

Φειθ τελικα τι εγινε αδιαθετησες??

Οι υπολοιπες κΑλε ελατσ κ φεις!!!

Εγω ξεκιναω στον επομενο κυκλο..λιγοτερο απο μηνα..

Ρωτω κ εδω μηπως ξερει καμια το μειλ η τηλ απο το συννεφακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Capy σωστά θυμάσαι! Σα σήμερα τις γέννησα τις τσούπρες μου και γίναν ήδη 4ων χρονών!

Απίστευτο...θα το ζήσεις και θα το καταλάβεις...όσο δεν περνάει ο χρόνος όταν προσπαθείς τόσο γρήγορα κυλάει ο άτιμος  μετά που τα χεις !!Κανένα έλεος!!

χα χα

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Το Μαράκι της Μίκας το ζούπηξα χθες που κάναμε τα γενέθλια μας! Δεσποινιδάκι σωστό! Πάει και σκουλείο καλέ! Η Μίκα μη τα ρωτάτε ένα στάδιο πριν το Δαφνί!!χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, Diaz εγω πηγαινα μονο με φυσικο καιθα σου πω οτι εχει αποτελεσμα, το δικο μου προβλημα να σκεφτεις πτι ηταν οτι δεν ειχα πλλα ωαρια και καλα, ομως εχει αποτελεσμα και ειναι απλο. 1,5 χρονο εκανα και μαζευα καθε μηνα. Θα σου ελεγα να το προσπαθησεις κοπελα μου. Απλα πηγαινεις καθε δυο μερες μετρατε το ωαριο και στο παιρνουν. Αυτο ειναι ολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy ευχελαιοοοοοοοο!!! Και συντομα να ακουσιυμε τα καλυτερα νεα. Σαν να ειναι κοντα τα νεα!!!! Ναι κοντευει τους 2 και εχει αρχισει τα γελακια, λιωνωωωω!!!!

Ναρα καλη επιτυχια!!!

Φιλια πολλα σε οοοοοολες , σας σκεφτομαι συνεχεια αλλα καταλαβαινετε που χρονος τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρντιοοο να τις χαιρεστε τις κουκλες σας!!! Παντα γερες κ ευτυχισμενες να ειναι!!!!!

Αχχχ ναι οσο δεν περνα ο χρονος οταν προσπαθεις τοσο γρηγορα περνα οταν τα εχεις!!!!

Ποτε προσπαθουσα ποτε πηγε 3χρονων ουτε που το καταλαβα...απο τη μιανομιζω οτι γεννησα χτες απο την αλλη βλεπω φωτο του νεογεννητο κ μου φαινετε οτι εχουν περασει πολλα χρονια..

Ναραα τι εγινεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα...μυξιαρα οτι κι αν κανεις δεν σου μιλω...Ναρακι πως πηγε τι εγινε;;;;;;;mardio να τις χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo μου please forgive me!!!

Faith μου με το καλό!πόσα αυγουλάκια μετρήσατε προς το παρόν?τι ορμόνες πέρνεις?

Σήμερα στεναχωρέθηκα γτ μίλησα με μια γνωστή μου που προσπαθεί χρόνια με εξωσωματικές,όλες αποτυχημένες.ξεκίνησε πρωτόκολο ατο ίδιο κέντρο εξ/κής με μένα κ απο την αρχή διαφωνούσε με το πρωτόκολο γτ το έχει ακολουθήσει στο παρελθόν κ είχε αποτύχει.οιστραδιόλη δεν παρακολουθήσανε στις αιματολογικές. .αποτέλεσμα,απο τα 6 ωάρια μόνο 1 έμεινε.σκέφτεται να ακυρώσει τα πάντα,απογοητεύτηκε η καημενούλα...δεν ξέρω τι να πω...κ αυτή περιμένει απαντήσεις αύριο....τον ίδιο γιατρό θα έχω κ εγώ στον προγραμματισμό κ αγχώθηκα...καλύτερα να μην το ήξερα αυτό το περιστατικό γτ τώρα άλλαξε η ψυχολογία μου...

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου αν για κάτι είμαι σίγουρη πλέον είναι ότι καθεμιά είναι διαφορετική περίπτωση εντελώς!!!μην το σκέφτεσαι έτσι άλλος οργανισμός ο δικό σου...άλλος ο δικός μου κλπ..

Με πήρε η εμβρυολογος το πρωί κορίτσια και μου είπε ότι από τα 6 που αποψυξαμε προχώρησαν τα 4 και ότι υπάρχει περίπτωση να μην προχωρήσουμε σε βλαστοκυστες.. Θα περιμένουμε μέχρι την Τετάρτη που είναι η Τρίτη μέρα και θα αποφασίσουμε..αλλά πραγματικά που πρέπει να πω εγω τι θα γίνει με αφήνει αναυδη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!

 

nara.capy,faith καλη αρχη κοριτσια και μεσα απο την καρδια μου να εχετε θετικα αποτελεσματα!!!καθε οργανισμος και καθε προβλημα ειναι διαφορετικο γι αυτο μην ακουτε ιστοριες και σας ριχνουν ψυχολογικα!να εχετε πιστη και θετικη ενεργεια!

 

mardio να σου ζησουν οι κοριτσαρες σου!!!!!!!

 

ΜΙΚΑ μου ζορικα τα πραγματα ε?δεν ειναι καθολου ευκολο με 3 παιδια!!!υπομονη και θα μπουν και τα μωρα σε ενα προγραμμα!!!!

 

morouli μου φιλησε μου το γιοκα σου!!!!!!να σε ρωτησω κατι?τι μπουκαλια πηρες?πλαστικα η γυαλινα?πηρες αυτα για τους κολοικους? 

 

εγω τα εχω σχεδον ολα ετοιμα γιατι δεν ξερεις τι γινεται!

 

φιλια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ναι εχω παρει του doctor brawns και ειναι πολυ καλα και φυσικα γυαλινα, θεωρω πως με εχουν σωσει απο τους κολλικους γιατι κρατανε το πολυ μια ωρα καθε μερα. Κανουν καλο και στην παλινδρομηση αν εχει το μωρο, μια φιλη μου σωθηκε και απο αυτο! Ειναι ακριβουτσικα εχω τρι μεγαλα και δυο μικρα κ οταν περασουν οι κολοκοι θα χρησιμοποιησω και τα απλα που εχω περιπου στα 6. Προς το παρον μονο με αυτα την βγαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου! Οι ορμονες που περνω ειναι 2 bravelle και απο σημερα θα κανω και 1 orgalutran. Προς το παρον ειναι μικρουλικα τα αυγουλακια μου τα μετρησαμε χτες και ηταν μεσος ορος 8 χιλιοστα! Συνολο περιπου εχω μεχρι τωρα 15 αυγα! Θα παω και αυριο να τα δουμε παλι! Αχχ ποσο πολυ ανυπομονω. Φοβαμαι λιγο λογω αποτυχιας τις προηγουμενες φορες! Αλλα ας σκευτομαι θετικα. Ολα θα πανε καλα. Και σε ολες σας ευχομαι τα καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε faith μου!θα το δεις!!!!

Αυτή την φορά θα γίνεις κ μανούλα!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!

Καληνύχτα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μου περιμενουμε νεα σου!!Μη σε αγχωνουν τα παγωτινια 3ημερων..ο Αλεξ μου ειναι παγωτινι 3ημερων!!!!!

Faith μου καλη αυγουλομαζωξη!!!!!!!!!!!!!

Capy μου η καθε γυναικα διαφερει..το καλος γιατρος ειναι υποκειμενικο..

Αν ομως εχεις ενδοιασμους κοιταξε το..να σαι σιγουρη κ να χεις εμπιστοσυνη πρεπει!!

Κοριτσακι κ γω γυαλινα ειχα!!!

Καλε ελατε facebook!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου.. Τελικά πήγαμε το πρωί και μου τα έβαλαν 3 ημερών επέμενε η εμβρυολογος τι να πω ο θεός βοηθός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...