Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζεται Puregon (Συνολικά 1800 Iu)


Recommended Posts

Χαρίζονται 1800 μονάδες puregon (δύο αμπούλες των 900 μονάδων η κάθε μία). Ημερομηνία λήξης 10/2014. Διατηρούνται σε ψυγείο από την πρώτη στιγμή. Περιοχή Νίκαια-Αττική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπορουσατε να δωσετε στην αδερφη μου; Ετοιμαζεται να κανει εξωσωματικη για 2η φορα, εχει αγορασει ηδη το ενα κουτι αλλα θα χρειαστει ακομη 2 της ειπε ο γιατρος. Ειναι δυσκολα οικονομικα και γι' αυτο προσπαθω να της βρω απο δω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! μπραβο για την κινηση, πραγματικα λιγες κοπελες σκεφτονται ετσι! εχουν δοθει??? αν οχι, παιρνω το θαρρος να τις ζητησω, τις χρειαζομαι. σε ενα μηνα, το πολυ 2 ξεκινω, πρωτα ο Θεος ναμαστε καλα.. προς το παρον εχω μονο μια 300αρα. οπως και ναχει, συγχαρητηρια για αλλη μια φορα για τη σκεψη και την κινηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! μπραβο για την κινηση, πραγματικα λιγες κοπελες σκεφτονται ετσι! εχουν δοθει??? αν οχι, παιρνω το θαρρος να τις ζητησω, τις χρειαζομαι. σε ενα μηνα, το πολυ 2 ξεκινω, πρωτα ο Θεος ναμαστε καλα.. προς το παρον εχω μονο μια 300αρα. οπως και ναχει, συγχαρητηρια για αλλη μια φορα για τη σκεψη και την κινηση.

Κι εγω περιμενω απαντηση κοριτσι μου! Η αδερφη μου θα τις χρειαστει αμεσα σε δεκα μερες το πολυ... Αν δεν μου απαντησει η κοπελα μεχρι τοτε ευχαριστως να τις παρεις εσυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω περιμενω απαντηση κοριτσι μου! Η αδερφη μου θα τις χρειαστει αμεσα σε δεκα μερες το πολυ... Αν δεν μου απαντησει η κοπελα μεχρι τοτε ευχαριστως να τις παρεις εσυ! 

Καλησπέρα,

 

μπορείς να μου στείλεις ένα e-mail σου ή αν θέλεις στείλε μου μήνυμα στο kgv1978@mycosmos.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...