Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΘΑΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Memi μου δε θυμαμαι για πονακια..θυμαμαι μονο οτι ειχα τα ιδια συπτωματα οπως οταν περιμενα να αδιαθετησω α και καποια στιγμη ειδα λιγο ροζ και υπεθεσα οτι θα αδιαθετησω αλλα δεν...παντως η θερμοκρασια ειναι πολυ καλο δειγμα!!!Παρε ομως το τεστακι που δειχνει αποτελεσματα απο τις πρωτες μερες της συλληψης γιατι τιποτα δεν ειναι σιγουρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To pio swsto einai na kaneis to testaki

me ta prwta prwina oura..

Anixnevetai pio eukola i ormoni

epeidi den exeis ourisei olo to brady!

An exeis agwnia ( giati egw etrema apo tin agwnia Mou)

kane kai simera..

Oso gia tous ponous stin koilitsa

itan autoi pou me odigisan na kanw test

toso nwris ((10 meres prin tin periodo))

kai vradiatika...!

Kali epityxia kai oti k an einai

syntoma tha exeis kai ta thetika nea!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι ακομη,στις 16 που πηγα στον γυνεκολογο ,μου ειπε οτι βρισκομαι σε ορεξια και στις 17 ξανα εκανα ελευθερα,υπαρχει καμια πιθα νοτητα να επιασα τοτε?το self clear εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω αλλα εκανα ελευθερα και 6 μερες πριν παω στο γιατρο.δεν ξανα κανω τεστ θα περιμενω να δω αν αδιαθετισω..με ανησυχει το οτι νιωθω πονο στην κοιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σας απογοητεύσω λίγο και θα σας πω για πιο έγκυρα αποτελέσματα να περιμένεις να έχεις 1-2 ημέρες καθυστέρηση, γιατί μπορεί η marimari να ήταν τυχερή και να ανιχνεύτηκε τόσο σύντομα η σύλληψη, αλλά απο τόσες κοπέλες έχω ακούσει αλλά και απο προσωπική πείρα θα σου πω οτι το πιο πιθανό είναι να σου βγει αρνητικό πιο πριν και να είσαι έγκυος! Το έπαθα όχι μία, αλλά δύο φορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΑΔΙΚΑ? ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΦΙΑΝΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΦΥΤΕΥΤΕΙ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΑΚΟΜΑ.ΟΤΑΝ ΠΕΡΟΥΣΟΥΝ 7 ΜΕΡΕΣ(ΠΕΡΙΠΟΥ)ΤΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΡΜΟΝΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

memi mou....sou euxomai ta nea sou na einai eyxarista alla egw tha sou pw oti poli se blepw pou agxwnesai...min to psaxneis toso poli...eisai stis prwtes prospatheies kai den iparxei logos na agxwnesai etsi giati tha stenaxwretheis meta:)tha erthei apo mono tou ayto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

memi μου χαλάρωσε λιγάκι...Τόση αγωνία δεν κάνει καλό...Είναι πολύ νωρίς να δείς κάτι ακόμα και να ξέρεις κάτι...Στην εγκυμοσύνη του γιού μου, ενώ είχα κάνει test ούρων ( απο διαγνωστικό κένρο που γινόταν 5 μέρες μετά την σύλληψη ) με καθυστέρηση, είχε βγεί αρνητικό και τελικά ήμουνα έγκυος...( ο γιατρός μου είχε πει τότε ότι αυτό συμβαίνει συχνά )Όσο για την θερμοκρασία, είναι δύσκολο να την λάβεις σαν σύμπτωμα γιατί θα έπρεπε να την μετράς απο την αρχή του κύκλου. Αυτό που θέλει είναι λίγο υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!Σου ευχομαι να έχεις σύντομα καλά αποτελέσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...