Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα και απο μένα να έχουμ μια υπέροχη εβδοομάδα.....πως περάσατε????εγω κουραστικά, άραβα τσάντες και κουράστηκα, διαμαρτηρήθηκε και ο μπέμπης και με κλωτσούσε και επειδή δεν σταματούσε είχα πονάκια στην κοιλίτσα, ώσπου ξάπλωσα και ΄΄ολα καλά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Είμαι στην 20η εβδομάδα έγκυος σε κοριτσάκι!!! ΠΗΤ έχουμε 8/12/2014!!! Ανυπομονώ πραγματικά να την κρατήσω στην αγκαλιά μου!!!! Γεννάω κοντά με άλλη κοπέλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου happy !καλως ηρθες στην παρεα μας!16-12 εχω πητ..απο που εισαι ? Το πρωτο σου ειναι?καλη τελειοομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες κουκλίτσα μου με το καλό όλες μας να φτάσουμε μέχρι το τέλος και να συνεχίσουμε  να βλέπουμε τα παιδάκια μας να μεγαλώνουν με υγεία και μπόλικη ευτυχία.....εγω 6/12 εχω ΠΗΤ άρα είμαστε πάρα πολύ κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphine, katerinaadra και demie_14 σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!!! Καλημέρα σε όλες και εύχομαι να έχουμε όλες και τα μωράκια μας υγεία πάνω από όλα! Αθήνα μένω και είναι το πρώτο μου μωράκι! Είμαι 24 και θα γίνω νέα μωρομαμά... ανυπομονώ!!! Εσείς;; σε 2 εβδομάδες έχω και την β-επιπέδου και θέλω να γίνει και αυτή η εξέταση να δούμε τη μπεμπούλα μας και πάλι...!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κούκλες!!!

Πως ειναι σήμερα οι κοιλίτσες σας ;;

Έμενα ειναι λιγο μουδιασμένα τα πόδια μου, έχει καμιά άλλη κάτι παρόμοιο;;  

Καλωσόρισες happy και με το κάλο να δεχθείς και την πριγκίπισσα σου!!

Έμενα με λένε Μαρία και εχω ΠΗΤ 18/11 ειμαι λιγο πιο μπροστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! τέλεια! Θα είσαι η πρώτη τυχερή!!! Είναι λογικό να μουδιάζουν λίγο τα πόδια καθώς και κατακράτηση υγρών έχουμε και η παραγωγή αίματος έχει αυξηθεί. Προσπάθησε να τα έχεις ψηλά π.χ. σε ένα μαξιλάρι και να φοράς ανατομικά παπούτσια! Βοηθά πολύ! extra tip το βράδυ μπορείς να κάνεις και ένα ποδόλουτρο που θα σε ανακουφίσει πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!!

Θα βάλω των άντρα μου το βράδυ να μου ετοιμάσει ένα ποδόλουτρο, εγώ ολόκληρο γιο του ετοιμάζω!!!χιχιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

happyface καλωσηρθες,....και εγω στα 24 εγινα πρωτη φορα μανουλα στο γιοκα μου...τωρα ειμαι 26 και ειμαι στο δευτερο εγκυος....και εγω μια κουκλιτσα περιμενω.εγω γενναω Ιανουαριο...με το καλο και το δικο σου μπεμπακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς σας βρήκα! Νομίζω είναι (οργανικά) η πιο καλή ηλικία για να γίνεις μαμά! Έτσι μας λέει και ο γιατρός μας! Άσε που πειράζω και τον άντρα μου ότι στα 30 θα έχουμε τα παιδάκια μας σε μια καλή ηλικία και εγώ θα είμαι ακόμα γκομενάρα! χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε μαρακι μου το πόσο ωραία ανανέωσες τη λίστα.....ΜΠΡΆΑΑΑΑΑΑΒΟ......κάποια είχε δώσει μια ωραία ιδέα να χρωματιστούν με άλλο χρώμα όσες περιμένουν αγο΄ρακι και ΄με άλλο χρώμα όσες περιμένουν κοριτσάκι....

μήπως κουράστηκες πολύ κουκλίτσα μου??????κάτσε και χαλάρωσε.....εμένα κά΄θε μέρα μου τρίβει τα ποδαράκια μου ο αντρούλης μου γιατί συνέχεια πονάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είπα λίγο να βοηθήσω το έργο που ξεκίνησε η μαρία μας και ανανέωσα τη λίστα...πέιτε μου πληροφορείες για να τη συνεχίσω.....

να βάλουμε και τα ονόματά μας από το fb??????

 

σήμερα στο κρεβάτι έχω μπροστά τον υπολογιστή και ακούω όλο μουσική για μωράκια.....του τραγούδησα πριν και κάθε φορά που σταματούσα με κλωτσούσε.....

αχ με το καλό να υποδεχτούμε όλοι τα μωράκια μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...