Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε???

 

Εμείς πήγαμε εχθές στο γιατρό μου πήρε αίμα για την papp-A με είδε και λίγο στον υπέρηχο μια χαρά... το μωράκι μου αναπτύσεται καλά προς το παρόν... στις 6 Αυγούστου έχω την Αυχενική... 

 

Mwroudenia, όλα καλά με την αυχενική??

 

Φιλιά σε όλες καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα καλημερα κοριτσια μου!!!καιρο εχω να γραψω εδω!!νικη κ ντεμη εχετε facebook?  εχουμε ομαδα εκει κ τα λεμε κ απο κει..σας περιμενουμε..πειτε ονοματα!!!

νικη εχω μια απορια.πρωτα σου πηρε αιμα για αυχενικη κ μετα θα σου κανει υπερηχο?κανονικα κ τα 2 μαζι κανεις για να βγουν σωστα οι μετρησεις,ετσι ηξερα δλδ..

μαρινα ολα καλα με την αυχενικη??

εμεις κοριτσι θα εχουμε..13 αυγουστου εχω β επιπεδου..δεν νομιζω να αλλαξει κατι κ να μου πει βλεπω λιλι!! [smilie=tongue3.gif]

ιωαννα αγορι??πολλα αγορια στην παρεα μας!!μπραβο μπραβο!!

κατερινα καλα περασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!εκανα εχθες την αυχενικη ολα καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ σημερα εδωσα αιμα και ναιιιιιιιιιιι βαλτε με και εμενα

κοριτσακι μαλλον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαρηκα πολυ...εκτος απο αγορομανα θα ειμαι και κοριτσομανα...τον αλλον μηνα ειπε θα φανει 100%!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες βροχερές σήμερα!

mwroudenia με το καλό η μπεμπούλα! ευτυχώς, μάς έφυγε το βάρος της αυχενικής!

τι κάνετε κατά τα άλλα κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaadra θα ήθελες να ανανεώσεις τη λίστα, προσθέτοντας το μαιευτήριο και το φύλο;; [smilie=sign17.gif]  [smilie=sunny.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sunny.gif]

κάνει την προσμονή πιο... γλυκιά! αχ, εντωμεταξύ θα είναι η μεγάλη μου προσπάθεια, το vbac μου αυτή η γέννα. Την περιμένω πώς και πώς!!Μακάρι όοοολα να πάνε καλά! Για όλες μας φυσικά! [smilie=thumbsup.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαs κοριτσια λεγομαι τασουλα και ειμαι απο θεσσαλονικη.ειστε που ωραια παρεα..ελπιζω να τα λεμε καθημερινα θα χαρω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!μαρινα μου τελεια τα νεα σου!!ενα κ ενα θα εχεις!!με το καλο!!!

ντεμη το πρωτο γεννησες με καισαρικη κ τωρα σκεφτεσαι με φ.τ?μπραβο!!μακαρι να πανε ολα καλα!ειναι πολυ ομορφη εμπειρια!!

τασουλα καλως μας ηρθες!ειμαστε πολλες απο θεσσαλονικη!θα χαρουμε να σε γνωρισουμε!καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη κ μην αγχωνεσαι!!ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο η Θεσσαλονικη ειναι γονιμη πολη τελικα ε??αχαχαχχαχαα Τασουλα καλως ηρθες ποτε εχεις ΠΗΤ?

και εγω απο Θεσσαλονικη ειμαι και περιμενω το δευτερο νινι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! γεια σου κι απο εδω Τασούλα! κι εγω απο Θεσσαλονικη! το πρωτο σου ειναι ε? απολαυσε το και μην ανχωνεσαι! ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! Καλώς ήρθες Τασούλα κ με το καλό το νινί! Delphine ναι, το πρώτο με καισαρική και τώρα πάμε για φυσιολογικό, Θεού θέλοντος και συνθηκών επιτρεπουσών...

Ααααααα! Δεν σας είπα, βγήκε χτες και το papp-A μου και όλα είναι τέλεια! τέλος οι πρώτες έννοιες, πάμε γι' άλλες τώρα. Επόμενο ραντεβού με το μπεμπάκι μας στις 6 Αυγούστου.

φιλάκια στις κοιλουμπίτσες! νομίζω μάλιστα ότι η δική μου ξεκίνησε το φουσκωματάκι σιγά-σιγά [smilie=love10.gif] [smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραια Ντεμι τα νεα σου!!! με το καλο και το επομενο ραντεβου! και εγω σε κανα μηνα θα ξαναπαω! και τελη Αυγουστου β επιπεδου! εχεις εσυ φβ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαs κοριτσια μου..την αλλη εβδομαδα θα παω να κανω αυχενικη και θα δω καθαρα το μωρακι μου απο οτι μου ειπαν δηλαδη..σαs ευχαριστω για το καλωsορισμα κοριτσια..να ειστε καλα..ειναι το πρωτο μου μωρακι και εχω αγχos γιατι σκεφτομαι πωs θα ειναι και κατι τετοια..ανυπομονω να ερθει στο κοσμο.γενικα εγω δν καταλαβα τιποτα δηλαδη δν ειχα πολλεs ζαλαδεσ ουτε εμετουσ..δοξα το θεο...εχθεs πηγα αγορασα και μερικα ρουχαλακια εγκυμοσυνηs..χαρηκα παρα πολυ..μενω θεσσαλονικη κια ειμαι 24χρονων...κοριτσια εχω και εγω fb μπορω να γινω και εγω μελοs τηs ομαδαs εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie τελεια με το καλο!!1

και εμενα βγηκε το αιμα papp-A και ολα τελεια!!!!

Τασουλα εγω ειμαι 26 και περιμενω το δευτερο νινι μου...στα 24 γεννησα το πρωτο μου γιο!!! [smilie=laughing5.g:  ειμαι μικρομανουλα και εγω!!!

η ομαδα μας ειναι Μαμαδοδουλειες 2014-2015!

πειτε μας ονοματα να σας κανουμε add

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου.....ελειπα πάλι για λίγο.....

καλως ήρθες τασούλα με το καλό  το μπεμπάκι σου....

ωραία ιδέα, θα βάλω στη λίστα το φύλο και το που σκεφτόμαστε να γεννήσουμε ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε???

 

Εγώ Δόξα τω Θεώ καλά....

 

Τασούλα, καλώς μας ήρθες με το καλό το πρώτο σου μωράκι... μικρούλα είσαι και συ εγώ 27 χρόνων και έχω ένα γιο 18 μηνών και περιμένω και το 2ο που δεν έχω μάθει ακόμη τι είναι... μην είσαι αγχωμένη είναι μια απίστευτη στιγμή της ζωής σου αυτή που βιώνεις οπότε απόλαυσέ την.

 

Delphine, και στο πρώτο μου μωρό πάλι την ίδια ημερομηνία μου είχα πάρει αίμα τι να σου πω δεν ξέρω, πάντως όταν βγάζει το φάκελο της αυχενικής την ημέρα του υπερήχου στον υπολγιστή του περνάει και την μέτρηση από το αίμα για να βγούνε τα στατιστικά εάν δεν έχει τα αποτελέσματα πως θα μου δώσει την αυχενική? Σου έστειλα πμ με το όνομά μου στο facebook.

 

Mwroudenia, τι καλά νέα???? Κοριτσάκι ε??? Να ναι γερό και καλότυχο... μια χαρά!!!

 

Κορίτσια δεν μπορώ να βρω την ομάδα στο facebook.

 

Φιλιά σε όλες καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες! θα λειψω 3 μερουλες θα τα πουμε τη Δευτερα! φιλια να περασετε τελεια το ΠΣΚ και να προσεχετε τα μπεμπακια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!πολυ χαρηκα με τα ευχαριστα νεα της αυχενικης!!!!εφυγε ενα αγχος!!δλδ κοριθτσια τωρα ολες μας περιμενουμνε την β επιπεδου?νικη σου εστειλα αιτημα στην ομαδα κ στο προφιλ σου...κοριτσια το faceb μου ειναι Maria Zoumpliout ..πρεπει να σας βρω εγω για την ομαδα..ειναι κλειστη γι'αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι Μαρακι τωρα ολες για μεγαλο υπερηχο ειμαστε!!!εμεις αργουμε ακομη βεβαια...εσενα ποτε ειναι??

καλα να περασετε Κατερινα και Ιωαννα!!!εμεις Κυριακη θα παμε για μπανακι!!!

φιλια πολλαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!! ντεμη οχι δεν μου ηρθε αιτημα...στειλε μου π.μ με το ονομα σου..η νικη μπηκε!!τασουλα κ εσυ!!!

μαρινα 13 αυγουστου εχω ραντεβου!!!ανυπομονω γιατι ειναι μεγαλης διαρκιας υπερηχος κ βλεπεις το νινι σου με χρωμα!!!αχ ποσο μου ειχε λειψει ολο αυτο!!

εμεις δεν εχει μπανιο σημερα .. :( δουλευει σημερα ο συζηξ..

καλα να περασετε κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...