Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Καλησπέρα κούκλες!

χθες το ένιωσα και εγω για πρώτη φορά και τρελάθηκα απο την χαρα μου!!!

Με αντηλιακό δεν εχω κάνει ακόμα τίποτα γιατι δεν προλαβαίνω να κατεβώ στην αγορά, ελπίζω να τα καταφέρω σήμερα

Ευτυχώς 17/6 σταματάω απο την δουλειά και θα έχω χρόνο

Εμας το ΣΕΧ μας το έκοψε απο την αρχή λογο ιστορικού αποβολών τωρα που ήταν να το αρχίσουμε είδε των πλακούντα χαμηλά και μας είπε άκυρο και πάλι αν δεν θέλω να καταλήξω στο νοσοκομείο με αιμορραγία, θα με ξανα δει μετα την β επίπεδου και θα μας πει τότε αν ανέβηκε ο πλακούντας.

Το αγοράκι μου να είναι καλά και ΣΕΧ αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλες....εχθες κοιμηθηκα στθς 12 και ξυπνησα στις 2:00 για κατουρημα και το ματι δεν ξανα εκλεισε....στριφογυριζα σαν ζβουρα περπατουσα αλλα δεν μπορεσα να ξανα κοιμηθω και σημερα νιωθω σαν να κοιμηθηκα φυσιολογικα...δεν θα αντεξω τα ξενυχτια απο τωρα....μισω τις αυπνιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα σε όλες της μέλλουσες μανούλες!!!

Κατερινής προσπάθησε να κοιμηθείς το μεσημέρι για να αναπυρώσεις το χαμένο ύπνο γιατί δεν θα την παλεύεις το βραδύ.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...εμας δε μας απαγορεψε καθολου το σεξ..και μας ειπε οτι οποιος μαιευτηρας απαγορευει προληπτικα το σεξ χωρις παθολογικα αιτια ειναι απαραδεκτο/....και εμενα ο πρωτος γυναικολογος τον οποιο αλλαξα μας  το ειχε κοψει προληπτικα!!!ελεος!!!

οποτε μη φοβαστε....

κοριτσια η μεση μου παει να σπασει!!!

φιλια!!!

Delphine Πως σε λενε??Χαιρομαι που ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μωρουδενια...εμενα οταν με ποναει η μεση και αντανακλα στο ποδι ειναι λογο συσπασεων...μηπως πηρες αποτομα βαρος;μηπως σηκωσες κατι;

Μαρακι μου αυτο σκεφτομαι να κανω να κοιμηθω το μεσημερι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε κοριτσια μου;Ααα θα σας μαλωσω...περιμενα να εχετε γραψει μπολικες σελιδες!Εγω απ'οτι ξερετε γραφω και μου πεσανε πολλα μαζεμενα και γι'αυτο χαθηκα.Χθες πηγα για αυχενικη.Ολα πολυ καλα περιμενω ομως και κατι εξετασεις την αλλη εβδομαδα.45 λεπτα εβλεπα το ζουζουνι μου!Κουνουσε χερακια,ποδαρακια....τι ωραια!Ο γιατρος μου ειπε πως μαλλον ειναι αγορακι αλλα θα το δουμε καλυτερα στην β επιπεδου.Επομενο ραντεβου στον γιατρο εχω 3 ιουλιου και ανυπομονω τοτε θα κλεισουμε και την β επιπεδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε??????

γεωργία μου σε σκεφτόμουν....χαιρομαι που είστε καλά....

κορίτσια εχθές αποφασίσαμε μαζι μμε τον άντρούλη μου να μην μάθουμε το φύλλο του μωρού....ελπίζω να αντέξουμε μέχρι την γέννα....

τι κάνετε πως είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...

Κατερινα μου βαρος δεν πηρα καθολου...μαλιστα εχασα και 1 κιλο!!!

Γεωργια τι πιο τελειο απο εναν γιο???ερωτας μεγαλοςςςςςςςςςςςςςς!!!!ακουμε και εμενα την αγορομανα προς το παρων!!!!ααχαχαχα και εγω ανυπομονω για την αυχενικη....εγω 2 ιουλιου εχω ραντεβου στον γυναικολογο!

 

θα πατε για μπανακι??εμεις λεμε να παμε Κυριακη...αρεσει και στον μικρουλη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!ααα γιωργια τελεια τα νεα της αυχενικης..βλεπω 2 αγορακια να εχουμε προς το παρον...ρε κοριτσι τι γλυκα ειναι αυτα?να σε εχουμε υποψην για την βαφτιση?

Κατερινα αυτο με τον υπνο κ εγω το εχω..ξυπναω για κατουρημα κ μετα δεν μπορω να κοιμηθω..

Μαρινα μαρια με λενε...εμας το σεξ μας το ειχε ελευθερο αλλα φαινεται επειδη μια μερα πριν παω στο γιατρο ηρθαμε σε επαφη κ ισως ο πλακουντας γι'αυτο να ηταν χαμηλα..η αληθεια ειναι οτι εχω πονους χαμηλα στην κοιλια..

Μαρακι ποσες αποβολες ειχες? Το ψαξατε γιατι σταματουσε η κυηση?17 βδομαδων το ενιωσες? Δλδ εχω ακομα μελλον..δεν θυμαμαι πια βδομαδα τα ενιωθα...

Χριστινα ,τονια χαθηκατε τελειως..

Αυριο κανω παρτι σε πισινα την μικρη μου.,κλεινουμε την κυριακη κανονικα τα 2 μα αλλα βολεψε αυριο να τα κανουμε!! Σαλονικιες οσες σας βολεψει θα χαρω πολυ να ρθειτε.. Θα ειναι στο skaras village pisines εξω απο το μελισσοχωρι...στις 12...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα θα αντεξετε να μη μαθετε? Εγω θα σκασω!! Κοιταω τα φορεματακια της μικρης κ αναρωτιεμαι!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως θα είναι μια προκληση για εμάς.....θελω να κάνω διπλά όνειρα.....για να δουμε αν θα τα καταφέρουμε....

δελφινάκι μου να σου ζήσει η μικρή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε και η περιοδος της αυπνιας,μαλιστα!!!Κατερινα θα αντεξετε;Εγω δεν θα μπορουσα.Θελω αναλογα με το φυλο να κανω ονειρα!Mwroudenia εγω εχω τρελλα σχεδια για το καλοκαιρι!Μαγιουδακι,χυμος,βατραχοπεδιλα,μασκα και πολλες πολλες βουτιες στην μπανιερα μου χαχαχαχαχ!Μαρια μου λες;Χμμ θα σας κανω πακετα μουρλια για τις βαπτισεις!Ααα θα με κανετε να ασχοληθω επαγγελματικα με την ζαχαροπλαστικη!Η συχνοουρια με εχει εξαντληση κι εμενα.Για την ωρα ομως δεν σηκωνομαι το βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλες! χαιρομαι που ειστε όλες καλα! Εγω έτσι κι ετσι. Με πιασαν τα ψυχολογικά μου αυτες  τις μερες και δεν ημουν πολυ καλα.. τελοσπαντων.

Την Τριτη παω κι εγω για αυχενικη ελπιζω να ειναι σε θεση το μπεμπε να δουμε τι κρυβει αναμεσα στα μπουτακια! μακαρι να φανει γιατι θα σκασω! Μπραβο βρε Κατερίνα θα είναι σιγουρα μια καλη εκπληξη για σας αλλα πως θα ξερεις αν θα ετοιμασεις ροζ η μπλε ρουχακια κλπ...?? Μαρία να χαιρεσαι τη μικρή σου ποτε ηταν τα γενέθλεια σημερα το πρωι? αμα εμπαινα χτες και το εβλεπα μπορει να ερχομασταν σημερα. κριμα. να βαλεις φωτο να δουμε! 

Γιωργία μου πως γράφεις? 

Ερωτας μεγάλος ο γιος ε Μαρίνα?? Αχ Κορίτσια εγω θέλω να είναι αγοράκι γιατι η κορη μου ειναι κολλημενη με τον μπαμπα και ΖΗΛΕΥΩ.

Σιγουρα δεν το εχετε νιωσει το μωρακι σας ακομα? Μου φαινεται περιεργο που το ενιωσα εγω που ειμαι πιο λιγων εβδομαδων απ'οτι εσεις. Ευχομαι να μην ειναι ιδεα μου και απλα πεταω στα συννεφα! Μη φανταστειτε οτι νιωθω το μπεμπε εντονα. κανει πολυ μικρα ανεπαισθητα χτυπηματακια οταν ξαπλωνω ανασκελα. και νομιζω οτι δεν ειναι το εντερο, τι να πω! Παντως ανυπομονω για τις κλωτσιες! Η κοιλια μου ισα ισα που φαινεται αμα βαλω κανενα κολλητο φανελακι και οχι κατι ιδιαιτερο σα να εφαγα πολυ και φουσκωσα. Δε ξερω, αλλα αντι να φουσκωσει η κοιλια μεγαλωνει η περιφερεια. ανοιξε η λεκανη μου. καλα και στη κορη μου ετσι ημουν. να δω μετα πως θα μαζευτω παλι. Ακόμη παντως για εγκυος δε φαινομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας θελω ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ τη βοηθεια σας!!!μολις προχτες εκανα την β χοριακη κ μου ειπε ο γιατρος οτι ειμαι 5 εβδομαδων αλλα σημερα εκανε την εμφανιση υου λιγο αιμα....μηπως καμια απο εσας ε ει παρομοιο περιστατικο?οι πιο παλιες μηπως μπορουν να βοηθησουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πεταλουδιτσα! πηρες τον γιατρο σου τηλεφωνο να του το πεις? θα σου πει σιγουρα να μεινεις ξαπλωμενη και ισως να επαναλαβεις τη χοριακη μετα απο 48 ωρες να δεις αν διπλασιαστηκε. Ισως σου πει να πας να σε εξετασει και μπορει να σου δωσει προγεστερονη για να υποστηρηξει την εγκυμοσυνη. Ειναι συχνο φαινομενο απ'οτι ξερω μια μικρη αιμοραγία  μην ανησυχεις να εχεις θετική σκεψη και όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παρα πολυ joanna δυστυχως ο γιατρος μου ειπε να με δει στις 23!!επειδη εχω ιστορικο με λαπαροσκοπησεις ο συγκεκριμενος ειναι στην αθηνα κ εγω ειμαι 5 ωρες μακρια!!!!!!!!οποτε αποφασισα αυριο αν κ κυριακη να βρω εναν εδω στην πολη μου γτ απο το τηλεφωνο δεν γινετε...διαβασα πολλα στο forum κ πραγματικα περνουμε δυναμη η μια απο την αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Χτες καναμε τα γενεθλια της μικρης,αν κ κανονικα σαν σημερα 11 παρα 20 την εχα στην αγκαλια μου!!περασαμε πολυ ωραια κ τα παιδια χαρηκαν μπανιο στην πισινα!

Πεταλουδιτσα οπως σου ειπε κ η ιωαννα...ξαπλωσε οσο μπορεις κ κανε μια β χοριακη ακομη..αν αυξανεται παει καλα..ο γιατρος τωρα θα δει ισα ισα μια κουκιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Μια Κυριακη εχουμε να παμε για μπανιο και θα βρεξει, ας το καλο. βλεπω τον καιρο απο Κατερινη μεχρι Χαλκιδικη επικινδυνα καιρικα φαινομενα  αντε να δουμε τι θα κανει, στο τελος δε θα βρεξει και θα νευριασω. παλιοκαιρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδια!! Βλεπω εχει πεσει βαρεμαρα κ δεν γραφεται εε??βγηκαν τ αποτελεσματα κ ειναι καλα!! Ποσο χαρηκα δε λεγεται.!!ιωαννα κανατε μπανιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Μπραβο Μαρία ωραία τα νεα σου! κι εγώ σημερα θα παω για αυχενικη και εχω μεγάλη αγωνία...Για μπάνιο δε πηγαμε την Κυριακη αλλα μπορει να παμε αυριο! Ναι βρε κορίτσια που εισαστε όλες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες οσες απομεινατε δηλαδη.. εγω πηγα για αυχενικη ολα καλα τα ειδε ο γιατρος και εδωσα και αιμα,  τα αποτελεσματα θα τα παρω την Πεμπτη και ειδαμε και το φυλλο μαλλον αγοράκι μας ειπε! αυταα τα δικα μου νεα.. καλό βραδυ σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλίτσες μου, γεια σας γεια σας.....

εφυγα το σάββατο και μόλις γύρισα.....

τι ευχάριστα νέα delphin και ιωάννα μου άντε καλά αποτελέσμετα και στις αιματολογικές....

εμέις πήγαμε την παρασκευή στο γιατρό και ενώ είπαμε δε θελουμε να μάθουμε το φύλο τσουπ όλο ανοιχτα τα είχε τα πόδια του και όλο και μας το έδειχνε....κατα 90% είναι αγοράκι, θα είναι ο δευτερος έρωτας της ζωής μου.....ήδη λέω στον άντρα μου ότι αυτόν τον άντρακλα θα τον άγαπώ πιο πολύ....

ιωάννα μου όταν διάβασα ότι η κόρη σου είναι κολημένη με τον μπαμπά της και ότι θα ήθελες ένα αγοράκι πόσο χάρηκα, γιατί θέλω να γίνω βεντούζα με τον πασάκα μου, με τον έρωτά μου τον αγιάτρευτο.....

την άλλη εβδομάδα θα πάμε να τον ξαναδούμε και να δει κάποια πράγματα που θέλει ο γιατρός μου γιατί θα είμαι στην 16 εβδομάδα....

τελικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός κοριτσια μου....σε λίγο πάει βγήκε και ο ιούνιος....μπορεί να μην κάνει τη ζέστη που θέλουμε αλλα καλύτερα για εμάς και για να μην πριστούμε και για να μη μας πιάνει δυσφορία....

σήμερα νιώθω πολύ πολύ πολύ χαρούμενη.....χωρίς λογο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Τέλος η δουλειά και τωρα θα εχω ελεύθερο χρονο για να μπαίνω συχνότερα να τα λέμε.

Τελικά βλέπω ότι όλες αγοράκια θα έχουμε, αγοροχρονια.

delphin, Ιωάννα πολύ χάρηκα με τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...