Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

ΧΑΧΑΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΛΙΑ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗΚΑΘΟΤΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΚΑΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΒΑΣΩ ΕΤΡΕΧΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑΑΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.... ΜΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ!!!!ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?ΠΩΛΗΤΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτο το να μην καταλαβαινουν την συνησφορα σου κ τον κοπο σου ποτε δεν το καταλαβα ρε παιδι μου... Ειμαι σε ενα μαγαζι στυλ Εβερεστ-Γρηγορης ,με καφεδες,σαντουιτσ,κλαμπ,χαμπουργκερ σαλατες τα παντα ολα... 
και εγω ειμαι ηδη χρονο στην δουλεια και η υπευθυνη πολλες φορες μου χει πει πως σε οποιο ποστο κ να κατσω εμπιστευεται το πραγμα που θα φυγει απο τα χερια μου(γιατι εχουμε και ντιλιβερι).. κ απο τοτε που την ενημερωσα για την εγκυμοσυνη ολο σποντες πεταει και ψιλοειρωνεια... ο μονος λογος που καθομαι στην δουλεια πραγαμτικα ειναι ο νατρας μου γιατι με τα δικα του τα λεφτα μονο δεν θα μας φτανουν ουτε για γιουχου... ειναι ο μονος λογος που μενω εκει μεσα και δεν εχω παρει ακομη αδεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου....τα αφεντικά δεν καταλαβαίνουν, δεν νιώθουν θέλουν μόνο η δουλειά τους να γίνεται....

εγώ ήμουν με διδυμα, έκανα δεκα φορες την ημέρα εμετό, ήμουν καθηγήτρια σε φροντιστήρια, τους έλεγα κατα τη διάρκεια του μαθήματος μισό λεπτό και επιστρέφω πήγαινα στο μπάνιο τα έβγαζα και συνέχιζα το μάθημα όρθια, με ενθουσιασμό κατα τη διάρκεια του μαθήματος, είχαμε τις καλύτερες επιτυχίες, όλα τα παιδιά και οι γονείς είχαν να λένε για μένα, πολλά παιδιά ήρθαν μόνο για εμένα και τελικα αφού τελείωσε η χρονιά μου λέει το αφεντικό: "του χρόνου μη τυχον και πας αλλου σε εμένα θα είσαι αν όχι σε όλα τα μαθήματα στα μισά τουλαχιστον"

εφτασε η επόμενη χρονια΄και ουτε καν τηλεφωνο με πήρε....

 

μη φοβάστε για τα κουνήματα στο αυτοκίνητο δεν έχουν ανάγκη τα μπεμπάκια, το σώμα μας τα προστατεύει πολύ πολύ καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες??? Ειδεςωποσο "ζωα" (γιατι ουτε αυτη η λεξη τους ταιριαζει τι μας φταινε τα κακομοιρα τα ζωντανα) μπορουν να γινουν?? Σκιζεσαι για αυτους και αυτοι.... Αλλα τι λεμε ? παντα ετσι ηταν και ετσι θα ειναι για μια ζωη.. ειδικα τωρα με αυτη την κριση που υπαρχει.. 10ωρα και 12ωρα δουλειας για να παρεις μην πω τι... Τελος παντων... 
Λες Κατερινα εεε? Εμενα ο γιατρος μου παντως μου ειπε να αποφευγω την μηχανη λογω των πολλαπλων κραδασμων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως απανθρωποι.....μια φορά του ζήτησα να μην πάω και μου είπε "μη στεναχωριέσαι έχουμε τουαλέτα πήγαινε βγάλτα και συνέχισε το μάθημα"

και δεν ήθελε ναα βρω και αλλου δουλειά αλλα ούτε να με πάρει γιατί θα είχα δυο παιδιά...άρα έμεινα ξεκρέμαστη

 

εντάξει και εμένα μου είπε ο γιατρός να μην ανεβω σε μηχανή, αλλά αν τύχει και πάρω λεωφορείο ή αμαξι και πέσω σε λακούβες δεν πειράζει...μέχρι τον 9ο οδηγούσα κανονικά και σε λακουβίτσες έπεφτα και τα κοριτσάκια μου δεν ενοχλιόντουσαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ?????????ΤΕΡΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΤΑΧΕΙ!!!!ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΑΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΧΑΙΡΙΑΤΟΥΣ ΑΠΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ  ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!!ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΘΕΛΩ ΤΣΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ?????ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΜΩ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΣΠΡΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντελως ξεκρεμαστη.. ουτε με την μια λυση ουτε με την αλλη συμβιβαστικε ο "κυριος" εεε?? και αοφυ δεν θα σε επαιρνε ξανα με 2 παιδια γιατι να μην σε αφηνει να πας αλλου???? τραγικος!!!

καλα ναι και σε μενα το πε για το αμαξι οτι δεν υπαρχει λογς ανησυχιας.. απλα μου χει κανει εντυπωση κατευθειαν καθε κραδασμος,τον νιωθω στην κοιλια μου.. χαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω! τι να πω για τα αφεντικα κοριτσια μονο εκμεταλευση και τιποτα αλλο υπομονη δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. 

Γιωργια την κορη μου αρχισα να την νιωθω οταν ημουν 3.5 μηνων περιπου όταν ημουν ξαπλωμενη ανασκελα εκανε χτυπηματα η κοιλια μου και σε οσους το ελεγα δε με πιστευαν κιολας. ο αντρας μου την ενιωσε να χτυπαει γυρω στον 5 μηνα. λενε οτι τα κοριτσακια ειναι πιο δραστηρια στη κοιλια και τα νιωθεις νωριτερα. η κουνιαδα μου που ειχε αγορι 5 μηνων τον ενιωσε πρωτη φορα. Εσεις κοριτσια τι νομιζεται οτι θα κανετε? αγορακι ή κοριτσακι? εχει καμια σας ενστικτο? εγω νομιζω αγορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ?????ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΜΩ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΣΠΡΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔε!!!

 

Αντε μωρε ο ανθρωπος ενα καλο πηγε να κανει και αγχωθηκε με αυτο.. καθησυχασε τον!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanna μου καλησπερα... Εγω εχω ενστικτο οτι θα κανω αγορακι(μιας κ μου το χει βαλει στον μυαλο ο αντρας μου με πιπιλαει καθε μερα)
αλλα κ ο γιατρος μαλλον για αγορακι μας ειπε εξαιτιας λεει των παλμων του αλλα δεν το πολυπιστευω σε οσες το πα που χουν κανει αγαρακια μου ειπαν οτι ισχυει... Γερο να ναι κ υγιεστατο και ας βγει οτι θελει...(αρκει να κατουραει ορθιος που λεει κ ο αντρας μου.... χαχαχαχαχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κοριτσια...λεω κι εγω που χαθηκαν!Πηγα γυρισα απ'τον λογιστη και εριξα καμια ωρα υπνο παλι,μαλλον θα βρυκολακιασω το βραδυ αλλα ποτε δεν ξερει με μενα.Κανονισαμε με τον φιλο μου και τους δικους μας να κανουμε αρραβωνα 24 του μηνος.Μονο γονεις,αδερφια και κανα δυο φιλοι θα ερθουν,δεν με παιρνει για πολλα γλεντια.Στο θεμα αφεντικων τωρα.Εγω απο τα 15 πηγαινα τα καλοκαιρια σε εργοστασια και δουλευα.Τα πρωτα δυο καλοκαιρια πηγαινα σε ενα συγκεκριμενο και το αφεντικο και οσοι μας επιβλεπανε ηταν πολυ καλοι.Περσυ πηγα σε αλλο(τι το ηθελα) το αφεντικο φωναζε σε ολους και μας ξεφτιλιζε.Ολο μας εβαζε να δουλεψουμε παραπανω ωρες(10ωρο το κανονικο και 12ωρο με 15ωρο υπερωριες χωρις να μας τις πληρωνει βεβαια) και γενικως τα λεφτα απ'τον ιουνιο που ξεκινησαμε τα ειδαμε οκτωμβριο.Δυστυχως οταν πεφετις σε τετοιους δεν μπορεις να κανεις κατι,απλως καθεσαι και το υπομενεις.Εγω παντως αυτο που μου εκανε δεν θα μπορουσα να το υποστω παραπανω απο 3 μηνες,ηταν μια ευκαιρια να βγαλω λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna μου λογικότατο είναι στην δική σου περίπτωση να  υπάρξη και μια μικρή υπερβολή αφού για να φτάσεις μέχρι έδώ έδωσες ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΩΝΑ....υποκλίνομαι στις γυναίκες που δίνουν τον αγώνα της εξωσωματικής...θέλει πολύ δύναμη, κυρίως ψυχική....

αλλά μη φοβάσαι...βεβαια ξαναλέω κα΄θε περίπτωση είναι μοναδική, μπορεί σε κάποια ακόμα και τα κουνήματα του αυτοκινήτου να επηρεάζουν, αρα ο γιατρός μπορεί να μας απαντήσει σε αυτό το ερώτημα....

 

γεια σου joanna μου, δεν ξέρω τι θέλω, αυτή τη φορά θέλω μόνο ένα υγιέστατο μωρό και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος...την προηγούμενη φορά ήθελα κορίτσι, τω΄ρα οτιδήποτε αρκεί να μου έρθει...

 

lallouna μου τώρα το καλοκαίρι θα κάνω και άλλα σχέδια στις τσάντες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να τον κανω τον καλο μου τον μπαμπα ηρεμησε τωρα αφου με ακουσε και ημουν καλα μουχει και τρελλη αδυναμια και δεν θελει και πολυ να τρελλαθει(φιλιππιδης στο 50-50? το θυμαστε?χαχαχα καπως ετσι)μεγαλη υπερβολη και λογικη κατερινακι μου οπως το λες!!!!!!!!

εμενα επειδη εχω αγριεψει(λενε!!!!!!)εχω αγορι λενε!!!!!οτι ναναι δεν με νοιαζει πλεον ας ειναι καλα και οτι ερθει καλοδεχουμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη εχεις αγριεψει σου λενε για αγορι?? Τι στο καλο?? Εμενα μου λενε επειδη εχει ηρεμησει το προσωπο μου εντελως με εχουν για αγορι...!! οι αποψεις διαφερουν!!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα το τικερ που εχεις βαλει απτο lilypie πως το προσθεσες και βγαινει εκει καθε φορα που απαντας? εφτιαξα κι εγω ενα αλλα δεν μπορω να το βαλω οταν απανταω στο φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΝΕ!!ΧΑΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ!!ΕΜΕΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πατας πάνω στο τικερ μου και σε πάει σε μια ιστοσελίδα. εκει επιλέγεις Maternity and Pregnancy και έπειτα επιλέγεις Maternity and Pregnancy. επειτα εγώ επέλεξα το full size ticker, πατησα  next, ακολουθείς τα τρία βήματα επιλέγοντας ότι σου αρέσει και μετά πηγαίνειςστο  Forum signatures: και πατας το htmL  και παίρνεις το κωδικό το κάνεις αντιγραφή και επικόληση στην υπογραφή σου (στην επεξεργασία του προφίλ σου)

αν κάνει δεν το εξηγησα καλά πες μου....

 

lallouna Μου όλα θα πάνε παρα παρα πολύ καλά, ζήσε το ήτρθε επιτέλους η σειρά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβος λογικο να υπαρχει..... Αλλα πιο πολυ πρεπει να υπερεχει η θετικη σκεψη και η ηρεμια... Να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα...!!! Ειναι στιγμες σου... Πρεπει να τις ζησεις..!!!! [smilie=love9.gif]  [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δυστυχως θα σας καληνυχτησω γιατι δεν αντεχω αλλο.. με το ζορι κρατιεμαι... Καλη συνεχεια για σας!!! τα λεμε αυριοοο!!! φιλακια!!! ν αδωσετε ενα μικρο χαδι στην κοιλιτσα σας απο μενα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...