Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Καλημερα και καλη ςβδομαδα κοριτσακια μου!!!σημερα βγηκα απο το σπιτι πηγαμε καναμε κατι πληρωμες και για καφεδακι το ευχαριστηθηκα παρα πολυ!!!,εγω θα σας στηλω αιτηματα φιλιας μολις μπω στον υπολοηιστη γιατι στελνω απο το κινητο τωρα!!!κατερινα καιμενα μου το κανει αυτο ειδικα συο μαγειρεμα μου λεει βαλε αυτο βαλε εκεινο και τα περνω τρελλα εκει γιατι καποτε ουτε νερο δεν ηξερε να βραζει και τωρα μουγεινε μαμαλακης χαχαχαχα!!!εμενα δεν με πλησιαζει μονο του το σκυλακι μου το καταλαβε μαλλον με μυριζει οταν παω κοντα και φευγει!!!αν και προσεχω κιολας και δεν τον χαιδευω γιατι μουπε για τις γατες ο γιατροςμεχρι να κανουμε τις εξετασεις αιματος αλλα αποφευγω και το σκυλακι μου και θελω να το κανω αγκαλιτσαααα!!!σας φιλω για την ωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε;Νομιζω πως εγινα με ολες φιλη στο fb.Μιλαμε ελιωσα στον υπνο σημερα.κοιμηθηκα 10 το βραδι,ξυπνησα 11 εφαγα,ξανακοιμηθηκα και ξυπνησα τωρα....Φραπα το μαγουλακι!Να σας πω...ο γιατρος σας επιτρεπει να πινετε καφε;Εχω ακουσει πολλες γυναικες πως δεν τους αφηνουν οι γιατροι.Εμενα μου ειπε πως μπορω να πινω 1 ντεκαφεινε την ημερα ή εναν ελαφρυ ελληνικο.Θα βαλω φωτο τα σκυλακια μου στο fb να τα δειτε,ειναι τοσο γλυκουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!καλε που ειστε σημερα?περιμενα να δω πσλι κανα 4ις σελιδες..σημερα τα ειδα ολα..κουραστικα..πηγαμε να διαλεξουμε παραθυρο κ ειμαι σε πολυ μεγαλο διλλημα..δεν ξερω πια να διαλεξουμε..ολα τα παραθυρα μας ειναι ασπρα..ενα σχεδιο που ειδα ειναι σε καφε κουφωμα..ειναι μεζονετα κ στην φατσα φαινεται το ισογειο που εχει παραθυρο,το μεσαιο ειναι που θελοω το καφε κ στο τριτο ειναι 2 μπαλκονοπορτες παλι σε ασπρο..εσεις τι θα βαζατε?θα διαλεγατε το καφε?πιο απο τα 2 ειναι πιο ομορφο?το ενα ειναι σε ανακληση μονο κ ειναι λιγο δυσκολο να το ανοιγω εγω γιατι ειναι ογκοδες κ βαρυ..το κατω θα κανουμε ενα παραθυρο στην ακρη 70 ποντους κ το αλλο σταθερο θα ειναι..

post-15886-0-41034100-1399893824_thumb.j

post-15886-0-46557900-1399893828_thumb.j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εμενα μ'αρεσουν και τα δυο.Εμεις δυστυχως εχουμε απ'τις παλιες τις μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα τα ξυλινα(που μπαζουν και αερα).Παντως στο καφε δινω ενα συν,δικια μου γνωμη βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας! λοιπον διαβαζω διαβαζω διαβαζω... και δεν σας προλαβαινω!! μπραβο στη γιωργια μπραβο και παλι μπραβο θα εισαι περηφανη για το παιδακι σου αργοτερα και για την επιλογη σου, αλλη στη θεση σου θα το ... ουτε να το πω δε θελω νευριαζω πολυ με οσες κανουν εκτρωση και με ελαφρια καρδια! δε ντρεπονται ουτε καν να το πουν! εχω αλλες 3 σελιδες να διαβασω... ουφ και μολις ηρθε η μικρη απ' τον παιδικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντρευτηκα οταν ημουν εγκυος 7 μηνων στην κορη μου με θρησκευτηκο! δε πολυφαινοταν η κοιλια μου γιατι ηταν κορσες το πανω και φαρδια  φουστα το κατω. Και οταν εβγαλα τον κορσε το μωρο ειχε παρει ενα κωνικο σχημα ειχε πολυ πλακα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα καλα πλακα κανεις? τελειες οι τσαντες καλα σε ειπα εγω χρυσοχερα!και εγω εχω φεισμπουκ αλλα εχω δωσει τον κωδικο στον αντρα μου για να μη περεξηγιομαστε φωτο δεν εχω βαλει καθολου και ουτε προκειτε! τωρα προσφατα το εκανα για να μιλαω με την αδερφη μου και με καποιες φιλες μου. για την αυχενικη στη κορη μου ειχα πληρωσει 150 ευρω! αλλα τωρα ευχομαι ο γιατρος μου να παρει λιγοτερα δεν ξερω κιολας αμα κανει δεν τον ρωτησα γιατι ειναι ακομα νωρις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα καλά σας λόγια για τις τσάντες μου....

 

να δώσω και μια συμβουλή για όσες είστε πολλές ώρες ξάπλα...πάρτε ένα δίσκο με ποδαράκια για να τοποθετείτε το λάπτοπ, είναι πιο έυκολο...αργότερα που θα μεγαλωσει και η κοιλίτσα θα το χρειάστείτε και για το φαγητό. εμένα ο αντρούλης μου μου εχει φτιάξει ένα στο μέγεθος που ήθελα, γιατί η κοιλιά μου τότε ήταν τεράστια και ήθελα πιο ψηλό από τους συνηθισμένους δίσκους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργια μου δε μπορω να σε βρω μαλλον δεν το γραφω σωστα? κανε με εσυ add

 

Delfin πως σου στελνω αιτημα φιλιας? μονο το 'ακολουθειται' πατησα μη γελας ειμαι λιγο ασχετη με το φβ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ακολουθησα την συμβουλη σου και τωρα ειμαι στο μπαλκονι.Τι ωραια ειναι!Εχει και μια ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι  γεωργια μου να αλλαζεις και λιγο παραστασεις γιατι τα νευρα σου θα τεντωθουν ολο μεσα και μεσα

 

delphin μου το κατω μαρεσε παρα παρα πολυ αν καταλαβα καλα...πολυ ωραιο χρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οσες εχετε κι αλλο παιδακι θυμαστε ποτε νοιωσατε το μωρακι μεσα στην κοιλιτσα σας;Σε ποια εβδομαδα ηταν;Ανυπομονω να το νοιωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρω στη 17-19 εβδομαδα...παιζει ρολο το μεγεθος του παιδιου, το ποσο αμνιακο υγρο εχει η κκοιλιτσα, το λιπος που εχει καθε κοιλιτσα, το αν είναι πρώτη σου εγκευμοσυνη (που καθυστερει περισσοτερο), δεν θυμαμαι τι αλλο μου ειχαν πει... θα περασει τοσο γρηγορα ο καιρος και θα δεις τι ομορφο που ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινετε σημερα εγκυουλες μου,δεν βλεπω πολυ κινηση;Τρεχετε ολες;Εγω σε καμια ωρα θα χρειαστει να παω στον λογιστη μας για την φορολογικη.Θα δω επιτελους λιγο κοσμο.Δεν θα κουραστω καθολου..με αμαξι θα παω κανα 10λεπτο θα κατσω εκει,με αμαξι θα γυρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα παλι!!!ριξαμε εναν υπνο ,μιλαμε ελιωσα..ολα τα κοκκαλα με πονανε τωρα!!η αυχενικη γραφεται κοριτσια!!!δεν θα κανει πλεον τοσο που λενε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσκια μου... τιιιιι?? μονο αυτα εχετε γραψει?? ειχα ερθει προετοιμασμενη γι μεγαλες καταστασεις!! χαχαχα... 
εγω γυρισα 5 απο την δουλεια και δεν εχω κουραγιο ουτε να μαγειρεψω... για το μονοο που ειχα κουραγιο η ηθελα ητανα να παω μια βολτα με τα αμαξι να πιω εναν καφε κοντα στην θαλασσα.. αλλα ο αντρας μου δεν μου την εκανε την χαρη..(επερπε να παε ιστην προπονηση του) και τωρα ειμαι μοναχουλα με το σκυλακι μου...Το ποσο βαριεμαι να σηκωθω απο τον καναπε δεν λεγετε.. δεν εχω κουραγιο για τιποτα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ADD ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΩΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΣ ΠΗΓΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΚΟΥΒΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΑΛΑΘΩΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΩΡΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!ΓΡΑΦΕΤΕ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ???????ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα lalluna....Πωπω.. μου τυχαινει σχεδον καθε μερα στο λεωφορειο που παω στην δουλεια... ολοι οι κραδασμοι στην κοιλια κατευθειαν...!!! 
Εεε νομιζω πως ο γιατρος λογιακ θα το γραφει.. δεν ξερω ακομη κ εγ τελη μαη θα παω πρωτα ο θεος.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι εγω ειμαι αρκετα κ δεν ξερω κιολας ισως να ναι κ απο τον φοβο μου(Αφπυ πρωτη φορα θα γινω μανουλα... ολα ειναι πρωτογνωρα για μενα.)
και στην δουλεια πολλες φορες η υπευθυνη μου δεν το καταλαβαινει κ μου κανει εντυπωση εχοντας ηδη κανει 2 παιδακια.. μου λεει συνεχεια και εσυ φοβισμενη κ υπερπροστατευτικη κα ιδεν θα παθεις τιποτα και εγω στην εγκυμοσυνη μου ετσι,εγω αλλιως... και μου ρχεται να της βγλαω τα ματια.. με εκνευριζει πολυ αυτη η σταση. και ολα αυτα ξεκινησαν επειδη της ειπα οτι ηθελα αδεια συγκεκριμενες μερες για να φυγω απο το σπιτι μου να παω στην μαμα μου γιατι ο αντρας μου θελει να κανει βαψιματα και τετοια και δεν θελω να αναπνεω τις μπογιες!! (ειναι παραλογο????) μετα απο αυτες τις κουβεντες μου τα πε ολα αυτα και την κοιταγα με μια απορια..!!! Ειμαι τραγικη??? Πες μου την γνωμη σου γιατι θα αρχισω τα ψυχοφαρμακα!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΑΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΜΥΡΙΣΕΙ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Η ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΔΕΙΑ!!!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!!!ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΕ Η ΦΙΛΗ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα.... εαν της το κανω αυτο θα τρεχει και δεν θα φτανει... λειπει ηδη μια κοπελα και τις βαρδιες ισα ισα τις βγαζουμε... 
Καθε μερα μου λεει να  αντεξω ολο το καλοκαιρι που θα χει απιστευτη δουλεια γιατι λεει με χρειαζεται... (δεν θελω να φανει ψωνιστικο αυτο.. καταλαβαινεις πως το λεω..)
αλλα καποαι στιγμη θελει μια καλη πλακα να λειψω μια μονο μερα και θα δεις τι εχει να γινει... πιο πολυ το λεει αυτο για το καλοκαιρι για να παρου ολες οι κοπελες αδεια.. καποια στιγμη ομως θα της την κανω την κουτσουκελα κα ινα σαι σιγουρη οτι μια μερα θα το ενημερωθητε απο δω μεσα... χαχαχαχααα.....!!!! 
εν τω μεταξυ το πιο τραγικο ειναι οτι μου συγκρινει της εκγυμοσυνη της με την δικη μου.. και μου λεει:"κ εγω στο πρωτο μου παιδι δουλευα μεχρι και τον 9ο μηνα και πηγαινα στην δουλεια με την βαλιτσα ετοιμη μην τυχον με πιασουν πονοι και εσυ ακομη δεν "ξεπεταχτηκε"το μωρο εχεις βαρυνει" κα ιτης λεω με θρασος (αν κ δεν ειμαι θρασυ ατομο) "εεε λογικο ρε Γιωτα να ησουν μεχρι τον 9ο εκει αφου σε μια καρεκλα καθοσουν και κοιταγες μια οθονη.. συγκρινεται αυτο με την 10ωρη ορθοστασια που με χεις καθε μερα???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...