Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Να το το κοριτσι μου...καθομαι στην αυλη μας με τα ποδια στην αλλη καρεκλα και πεταω τη μπαλα στονσκυλο μου και μου την φερνει....ακουω και μουσικουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααα ωραια εισαι εσυ!Κι εσυ εχεις σκυλακι;Κι εγω εχω δυο που τα λατρευω!!!Εγω οπως παντα στο δωματιο μου και εχω μπουχτισει εδω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργία μου τι κάνεις όλη μέρα για να περνάει η ώρα σου????

εγω κυρίως φτιάχνω τσάντες, θα δω τηλεόραση και θα ψάξω χίλια δυο μέσα στο ίντερνετ

κατερινακι τι τσαντες φτιαχνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είναι εύκολο να σου φέρουν καμιά καρέκλα αναπαυτική ή κανένα ράντζο ή ξαπλώστρα θαλάσσης στο μπαλκόνι ώστε να άλλαξεις λίγο παραστάσεις?επίσης βάλαμε οτεtv και έτσι όταν δεν έχει τίποτα η τηλεόραση τουλάχιστον βλέπω καμιά ταινία ή ντοκιμαντέρ και περνάει η ώρα.....

 

ααα γεια σου delphin μου τι κάνεις? πες μου και το ονομά σου...

λοιπον όταν έχασα τα μπεμπάκια μου και ήρθα σε ένα σπίτι έτοιμο να τα υποδεχτουν για να μη με πιάσει τρέλλα έπρεπε να κάνω κάτι που να μου παίρνει πολλές πολλές ώρες και να χαίρομαι με το αποτέλεσμά του.... άρα ξεκίνησα να κάνω τσάντες φτιαγμένες από περιοδικά που είδα να τις πουλανε σε διάφορα μαγαζιά... μου παίρνει πολύ χρόνο αλλά με ικανοποιεί το αποτέλεσμα και πολλά άτομα θέλησαν να μου αγοράσουν άρα πλέον έχω και κίνητρο...αν θες δες στην ιστοσελίδα https://www.facebook.com/tsadeskaterina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ανυπομονω να παω κ εγω τελη Μαιου να την κανω.. δεν ηξερα καν οτι ειναι τοση πολυ ωρα.. τωρα που μου τοπ ες αυτο ανυπομονω ακομη περισσοτερο..!!!!!

Εμας ο γιατρος απο τους σφυγμους του μας ειχε πει οτι κατα 60% ειναι αγορακι αλαλ θα δειξει καλυτερα η αυχενικη...!!! 

Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες για τις γαμοβαφτισεις γιατι δεν γινεται αλλιως...!!!

Να σε ρωτησω οσο αναφορα το χρηματικο της αυχενικης? Χρεωνεται σαν απλως υπερηχος?Για την β επιπεδου ξερω οτι ειναι ακριβη..!!

μια κ ρωτησες για την αυχενικη τονι,ρωτησα προχτες που πηρα τις εξετασεις μου απο τον μικροβιολογο ποσο παει το μαλλι...μου λεει οτι πλεον συνταγογραφειτε κ θα κοστισει περιπου 12-15ε το πολυ!!!εκεινη την στιγμη πηρα μια χαρα,δεν λεγεται..τηνειπα οτι πληρωσα στην μοναστηριου που ειχα παει 120ε μονο για την αυχενικη παπ κ μου λεει αυτη οτι μου επιασαν τον κολο!60ε λει εμεις παιρνουμε...ο γιατρος δεν ξερω ποσο μου το χρεωσε γιατι στο τελος τον πληρωσα αφου σαρραντισα κ μετα κ μου πηρε χωρις την γεννα 350ε για ολη την παρακολουθηση της εγκυμοσηνης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου θα το σκεφτω...Αν και τωρα αρχιζουν οι ζεστες και δεν την μπορω καθολου,Delphine Μαρια δεν σε λενε η κανω λαθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι με λενε κ εμενα!!!!!σημερα πηγα σε 2 βαφτισια μια στην θεσσαλονικη κ μια εδω στο χωριο..γυρισα το μεσημερι.. 

εχω κ εγω μια σκυλιτσα !!την λατρευω!!γκρεμισε κ το παραθυρο ο αντρας μου πανω...γιαπι το σπιτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα κανω.Ειχα και παλιοτερα ενα αλλα το εσβησα.Ειπαμε με τον φιλο μου να τα σβησουμε και οι δυο για να μην εχουμε και τιποτα ζηλιες...αλλα τωρα ο σκοπος αγιαζει τα μεσα.Οταν το εκανα του το ειπα και δεν εβγαλε αχνα...βεβαια ειπε πως θα μπαινει κι αυτος να επιβλεπει χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα κανω.Ειχα και παλιοτερα ενα αλλα το εσβησα.Ειπαμε με τον φιλο μου να τα σβησουμε και οι δυο για να μην εχουμε και τιποτα ζηλιες...αλλα τωρα ο σκοπος αγιαζει τα μεσα.Οταν το εκανα του το ειπα και δεν εβγαλε αχνα...βεβαια ειπε πως θα μπαινει κι αυτος να επιβλεπει χαχαχαχχα

και εμένα δεν του άρεζε η ιδέα να έχω μιας και αυτός δεν έχει, αλλά έχω μόνο φίλους και δεν κάνω όποιον ΄να ναι και πολλές φορές όταν είμαι μέσα αυτός είναι δίπλα μου βλέποντας τηλεόραση και βλέπει και με ποιον μιλάω και πολλές φορές διαβάζει τι έχω γράψει...ούτως η άλλος δεν έχω κάτι να του κρύψω....αν θέλει κάποιος να κάνει την στραβει την κάνει είτε έχει facebook είτε όχι....το παν είναι να υπάρχει εμπιστοσύνη... του είπα αν θες ποτε να με κερατώσεις πες το μου και πανε είναι χαζό να κοροιδευεις καποιον που έζησες τόσα πολλα μαζί του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩ ΠΩ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ RELAX ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!!

ΕΧΘΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ EUROVISION ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΠΑ ΗΤΑΝ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΘΡΙΛΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΕΧΘΕΣ!!!!!

ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΡΝΑΚΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ!!!!!!ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΜΕΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΠΙΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΕ!!!!!ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΗΣΑΞΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαράκι μου να σου ζήσουν τα κουκλια σου είναι απλά υπεροχα.... να είστε πάντα ευτυχισμένοι, γεμάτοι υγεία και δεμένοι σαν μια γροθιά όλοι σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lalloyna μου και εγώ σήμερα έφαγα το πρώτο μου παγωτό και σε σκέφτηκα....

οντως χάλια έχθες η γιουροβίζιον...θεωρώ ότι όλα είναι στημένα και καιρός να σταματήσουμε να στέλνουμε.....

μέχρι το τέλος έχεις να αλλάξεις διατροφικές συνήθειες πάρα πάρα πολλές...

εμένα αμα μου έλεγα έτσι για το προσωπό μου όντως θα αγρίευα και θα τους άρχιζα.....πες τους να μη σου λένε τέτοια γιατί θα βγει το μπεμπάκι έξω και θα τους μαλώσει που λένε τέτοια για την μανουλίτσα τους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧ ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΜΟΝΑΧΑ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΔΥΟ ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΡΕΡΑ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΗ ΟΜΑΔΙΚΟΣ!!!ΧΑΑΧΑΧΑ!!!!!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΥΛΑΚΟ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΠΛΙΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαντάζομαι το πραγματικό σου όνομα είναι βασω....το λέω γιατί με κάνουν αίτημα φιλίας άτομα που δεν ξέρω και δεν τους δέχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...