Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω στιβο εκανα 6 χρονια στο λυκειο τα παρατησα ολα παρεες καφετεριες μπαρακια τσιγαρο και τελος ολα απο τοτε παλεψα βεβαια να ξαναρχισω αλλα δεν γινοταν!!!παω βεβαια και τρεχω οποτε μπορω!!!!

σας φιλω κουκλες καλα να περασετε!!!!φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην νομιζεις πριν παρω το utrogestan με ετρωγαν κι εμενα οι αυπνιες,τωρα του δινω και καταλαβαινει.Οντως εχουμε καιρο να κανουμε βολτουλες...με τις κοιλιτσες μας!Θα στειλουμε τους δικους μας εγω κι ο φιλος μου εξω σε κανα μισαωρο για να μεινουμε λιγακι τα δυο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βολει εε;;Το λατρευω...!!!!!Δυστυχως ομως ειμαι η μονη απ'την παρεα μου που το αγαπαει.Στο θεμα φορμες τωρα..Ζητημα να εχω 2-3 τζην ισα ισα να αλλαζω λιγο την καθημερινοτητα.Εχω πολλες φορμες.Ο δικος μου τις συχενετε αλλα απο εδω και στο εξης θα τις συνηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα γεωργια να μεινετε λιγακι και τα δυο σας σαν ζευγαρι να τα πειτε!!!εμεις δεν εχουμε θεματα με το ντυσιμο συνηθως ντυνομαστε πανω κατω τα ιδια!!!!!!

εγω τα πινω αρκετο καιρο τα χαπια αλλα τιποτα αυπνια και αυπνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενετε μονοι σας γεωργια μου η με γονεις????εισαστε μικρουλια γιαυτο και σε ρωταω!!!

 

Για την ωρα μενουμε στους δικους μου.Ο φιλος μου εχει ανεση εδω ενω εγω οχι και τοσο στο δικο του(και αυτος με τους γονεις του μενει).Οι δικοι του εχουν δυοροφο σπιτι και μενουν στον δευτερο.Μς ειπαν να παμε να μεινουμε στον πρωτο που ειναι και επιπλομενο αλλα δεν ειναι μονο αυτο το προβλημα τωρα.Χρειαζονται λεφτα για ρευμα,φαγητο και οτι αλλο θελει ενα σπιτι κι εμεις δεν τα εχουμε.Ασε που τωρα που ειμαι ξαπλα προτειμω να μενω με τους δικους μου που αναπασα ωρα και στιγμη θα εχω οτι θελω.Αργοτερα το συζηταμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΝΑΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΕΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ!!!ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΤΟ ΝΙΝΙ Η ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ ΞΑΦΝΙΚΑ??????

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ ΕΦΑΓΑ ΑΛΛΑ ΤΑΧΕ ΚΑΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΔΥΟ ΠΙΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΙΛΟΥΕΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!!ΧΑΑΧΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΝΑΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΕΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ!!!ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΤΟ ΝΙΝΙ Η ΗΡΘΕ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΟ?

 

Απροσκλητο ηρθε αλλα ειναι καλοδεχουμενο.Φυσικα δεν ηθελα ενα μωρο σε τετοια ηλικια.Εχει ευθυνες ενα μωρο και ακομα δεν ξερω αν μπορω να του προσφερω οσα θα επρεπε αλλα θα προσπαθησω.Θα ηταν αδικο για αυτη την ψυχουλα να μην ερθει στον κοσμο,οποτε αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας.Δικο μας το λαθος απ'την απροσεξια αλλα ειναι ενα δωρο του θεου για μας και το δεχομαστε χωρις να παραπονιομαστε.Για ολους εχει ο θεος,θα βοηθησει κι εμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γονεις θα μας βοηθησουν οσο μπορουν.Ολο το βαρος πεφτει πανω τους τωρα.Χαιρονται κι αυτοι αν και τα οικονομικα ειναι ασχημα.Τι θα επρεπε να κανουμε ομως;Να σκοτωσουμε αυτη την αθωα ψυχη;;;ΟΧΙ βεβαια θα το παλεψουμε.Δεν ειμαστε ουτε οι πρωτοι ουτε και οι τελευταιοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον βγαινω τωρα.Θα κατσουμε να δουμε με τον φιλο μου μια ταινιουλα τρωγοντας ποπ κορν(ειδατε τι μου κανει;εγω φταιω να φαω ολο το μπολ τωρα; ).Βασικα θα τα φαω και θα κοιμηθω(ειπαμε νυσταζωωωω) αλλα δεν του το λεω γιατι θα θυμωσει..χιχιχι Καληνυχτα σε ολες!!!Χαιδεψτε την κοιλιτσα σας και ονειρευτιτε τα μπεμπακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOLLHSE PALI TO RIMADI TO INTERNET AYTH THN FORA!!!POLY KALA LES KAI MHN TA SKEFTESE KATHOLOY AYTA OLA THA PANE KALA!!!!!!!KAI SYGNWMH KIOLAS AN SE EFERA SE DYSKOLH THESH!!!!THN KALYTERH APOFASH PEIRATE KAI SAS TO STELNEI O THEOYLHS TO NINI GIA KAPOIO OMORFO LOGO!!!OLA THA PANE YPEROXA KAI MAKARI NA EIXA MEINEI EGKYOS STA 18 MOY PRAGMATIKA  MAKARI!!!EIANI EYLOGIA APO TON THEOYLH OLO AYTO POY ZOYME TWRA!!!KAI MHN XANAKOYSW THN LEXH NA TO SKOTWNA EIMAI KATA PARA POLLA XRONIA KIA MALISTA EXEI TYXH NA TO KANOYN FILES MOY KAI NA MHN EXOYME XANAMILHSEI APO TOTE!!!KAI OI GONEIS MAS MIKROI MAS KANANE KAI MAS MEGALWSANE ME TOSES DYSKOLIES!!!OLA KALA THA PANE STO XANALEW KAI THA GINEIS MIA YPEROXH MIKROYLA MANOYLA KAI EKTOS OLA TALLA THA MEGALOSETE KAI MAZI ME TO NINAKI TI POIO OMORFO!!!!

 

MA KALA KAI O KALOS SOY POP CORN??????FATA OLA XWRIS ENOXES!!!XIXIIXIXIXIXI

SAS FILWWWWWWWWWW OLES SAS!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!πωπωω καλε ποσα γραψατε?μια μια σελιδα τωρα θα γραφω για να μην ξεχναω!κοριτσια πολυ ευχαριστα τα νεα απο τα μπεμπακια σας!!!μπραβο..ολα καλα θα πηγαινουν!!!κατερινα τι ωραια περιγραφη...ανυπομονω να το δω ολοκληρωμενο..ουφ σε 10 μερες περιπου θα παω..

βλεπω λιχουδιες,αυπνιες!!!! [smilie=lurk.gif]  εγω την νυχτα ξυπναω πολλες φορες για κατουρημα,νερο κ γαλα!παλια ουτε χαλουσε τον υπνο μου για κατουρημα..παω στην επομενη σελιδα να διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο μπορειτε να ξεκουραζεστε.,.στις 2 εγκυμοσηνες ημουν πολυ χαλαρη κ αφασια..δοξα το θεο ομως ειχα τελειες εγκυμοσηνες,χωρις τιποτα ζαλαδες-αναγουλες-εμετους κτλ...στο μπεμπακι το τωρινο παλι ειμαι καλα αν εξαιρεσω μονο τα πονακια χαμηλα στην κοιλια,αλλα ειναι φυσιολογικο γιατι αλλαζει θεση η μητρα κ μεγαλωνει το μπεμπε..

εμεις ξεκινησαμε ανακαινηση στον δευτερο οροφο(μεζονετα τριωροφη ειναι) το σαλονι,θα αλλαξουμε τελειως διαρυθμηση..βρηκαμε καιρο..χιχι..κουραστηικα αρκετα σημερα μπορω να πω,αλλα το μπεμπακι μου γερα κρατει το γιαβρακι μου!!μπανιαριστηκαμε κ τωρα βλεπουμε γιουροβιζιον..σημερα ειχα κοφτο μακαρονακι με σπαλα χοιρηνη στην γαστρα!αυριο εχω 2 βαφτισεις το πρωι κ το μεσημερι θα κανω γαυρακια τηγανιτα κ σαγανακι..

να κανω ερωτηση κοριτσια ???ολες παντρεμενς ειμαστε?στην προηγουμενη εγκυμοσηνη που μιλουσαμε καλη ωρα εδω στο μαμμυ πολλες καναμε γαμο-βαφτιση μαζι..ειχαμε κανει πολλτικο στις εγυμοσηνες μας κ μετα το θρησκευτικο με βαφτιση!!!

επισης για το χαιδεμα της κοιλις..αν κανετε δυνατο χαιδεμα οντως προκαλει συσπασεις..αλλα αν κανετε απαλο χαιδεμα σαν να πιανεται ενα λεχουδι δεν υπαρχει περιπτωση να κα κανει συσπασεις..εγω την πατουσα κιολας οταν κλωτσουσε για να αλλαξει μερια γιατι με πονουσε οταν ηταν σε σημειο ευαισθητο για μενα..

καλα να περασετε οσες κανονισατε με παρεα αποψε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα ξαναααααααααααα.......

που σε βρε ddelphin σε έψαχνα όλη μέρα.........

τελικά ναιιιι έφαγα πίτσα (4 κομμάτια) και ένα ροξάκι μικρούτσικο άρα από αυριο και για 2 μέρες διατροφή.....

εγω είμαι παντρεμένη με πολιτικό και κάποια στιγμή ίσως γίνει γαμοβάφτιση, άρα ετοιμαστείτε θα μου έρθετε όλες......

 

joanna δεν έδωσες το παρόν σήμερά που είσαι?????

 

πως ήταν οι ταινίες γεωργία και lallouna μου???

 

τονινι θέλω λίγη μπριζολίτσα από τη στιγμή που το είπες την θέλω.....

 

εγώ θα ήθελα πάρα πολύ να κάνω παιδί σε μικρή ηλικία αλλά ακόμα δεν είχαμε σπίτι και έτσι βάλαμε μπρος στα 26 μας και θα μας έρθει στα 28....αλλα αν γύριζα το χρόνο πίσω θα ξεκινούσα από πιο πριν αφού από τα 21 μας ήξερα ότι θα ήθελα με αυτόν τον άνθρωπο να ζήσω όλη μου τη ζωή.... φαινεται από την αρχή αν ταιριάζεις με κα΄ποιον ή όχι.....

 

λοιπόν ώρα για νανάκια.... αύριο θα άργήσω πολύ να μπω...

 

ΥΓ. στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου καθόλου μα καθόλου δεν κοιμόμουν....τωρα κοιμάμαι πάρα παρα πολύ....ελπίζω να μην αλλάξει...

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να'μαι παλι εγω.Τελικα εγω εμεινα ξυπνια και ο φιλος μου κοιμηθηκε...χαχαχα....Αμα σας πω οτι δεν ρωτησα καν πως λεγεται η ταινια θα με πιστεψετε;;;Θριλερ ηταν παντως.Εγω κοριτσι δεν ειμαι παντρεμενη.Ειχαμε πει να κανουμε πολιτικο αλλα το σκεφτομαστε διοτι το μωρο θα πρεπει να δηλωθει στον φιλο μου κι αυτος δεν εχει ασφαλεια.Θα κανουμε εναν απλο αρραβωνα ετσι να υπαρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!κ εμενα χτες με πηρε ο υπνος για τα καλα!!αν κ τελικα καλυτερα που κοιμηθηκα γιατι η γιουροβιζιον ηταν για κλαματα..

κατερινα εννοειτε θα ερθουμε!!!στην κορη μου ετσι ετρωγα...4-5 κομματια πιτσα!!!σε αυτο 2 κ πολυ μου φαιντεται..δεν εχω ακομα την τρελη ορεξη..

γιωργια εμενα ο δευτερος γαμος ειναι..απο τον πρωτο εχω τον γιο μου που ειναι τωρα 13 χρονων κ ειχα παντρευτει 18 χρονων κ τον επιασα 23 χρονων..χωρισα στα 30..συζουσα μετα με τον νυν αντρα μου 5 χρονια κ παντρευτηκαμε λογου μωρου περυση πολιτικο κ μετα κ τα 2 μαζι..τωρα ειμαι 36,5 κ οταν περπαταμε με τον γιο μου σαν αδερφια ειμαστε!!κ εγω μικροσκοπικια ειμαι..48 κιλα με 1,60 υψος..γι'αυτο δεν αναφερνω για διατροφη..δεν με παιρνει.. [smilie=sad1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ [smilie=laughing6.g:

ποσά γράψατε πάλι. Δεν σας προλαβαίνω.

Σχετικά με της λιγούρες εγω ειμαι το ακριβός αντίθετο,δεν αντέχω τα γλυκά καθόλου και το παραμικρό να φάω με ανακατεύει άλλα τα σουβλάκια είναι στο μυαλό μου συνεχώς. Δεν μπορώ βεβαία να φάω ποσότητα γιαυτό και αντί να βάλω έχω χάσει και 1 κιλό.

Εγώ είμαι πρόσφατα παντρεμένη ο άντρας μου μου το ζήτησε για να με κάνει να ξεχαστώ μετά απο 2 βιοχημικές εγκυμοσύνες και πέτυχε το κολπάκι του αφού παντρευτίκαμε Νοέμβριο και Φεβρουάριο έμεινα έγκυος χωρίς να το περιμένω, δεν το είχα καθόλου στο μυαλό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαράκι....ουτε εσένα σε είδαμε νομίζω εχθές.....

μπραβο βρε κοπελιά πως το καταφέρνεις αυτό με το φαγητό;

 

βλέπω ότι είσαι 12 και 5 έκανες αυχενική διαφάνεια;δε θυμάμαι μετα από τόσα που εχουμε γράψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτσια μου!!!Τι κανετε;Κοριτσια πειτε με υπερβολικη αλλα το πρωι που κοιταχτηκα στον καθρευτη ειδα την κοιλια μου να στρογγυλευει.

Οι γονεις μου και τα ''πεθερικα'' μου κανουν πολεμο.Ενω ξερουν το θεμα μου με το φαγητο συνενοηθηκαν να ψησουν κρεατα σημερα.Εχουν βαλθει να παρω κανα 50 κιλα μεχρι το τελος.Πφφφ κατα τ'αλλα ξαπλα και βαρεμαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα γεωργία μου....

να θυμάσαι ότι το σώμα σου κρατάει πολλά πολλά υγρα, όπως όταν είχαμε περίοδο, αρα η κοιλίτσα σου είναι από τα υγρά και όχι από το φαγητό....

και μη τρελαίνεσαι αμα θες να φας φάε....μην σε πιάνει τρελα....με το θηλασμό και τη γυμναστική θα τα χάσεις μετά

φυσικά στους πρώτους μήνες καλό είναι να παίρνουμε 1 κιλό το μήνα ώστε στους δύό τελευταιους να πάρουμε τα περισσότερα αλλά και κάποια φορά να πάρεις και λίγο περισσότερο δε χάλασε ο κόσμος.....

να θυμάσαι ότι άλλα πράγματα είναι σημαντικά στη ζωή και για αυτά να χαλιέσαι.....το μπεμπάκι σου θέλει μια μανούλα που να τρώει....γιατί να του πας κόντρα εσύ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα κατερινακι μου ετσι να με εμψυχωνεις!Αμα ειναι για το μωρο πως μπορω να το αρνηθω..χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργία μου τι κάνεις όλη μέρα για να περνάει η ώρα σου????

εγω κυρίως φτιάχνω τσάντες, θα δω τηλεόραση και θα ψάξω χίλια δυο μέσα στο ίντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες και γλυκες καλημερες σε ολες κοριτσια...!! πως μου ειστε...?? 
παντως ουτε εγω ειμαι παντρεμενη.. αρραβωνιασμενη ειμαι,αλλα συγκατοικω με τον αντρα μου εδω κ ενα χρονο... τωρα καποια στιγμη το καλοκαιρι λεμε να κανουμε ενα πολιτικο μονο κ μονο γιατι μας ειπαν οτι στην κλινικη θα υπαρχει προβλημα με το να παρει το επιθετο ξερετε για την αναγνωριση το παιδιου.. οποτε κ εμεις πρωτα ο θεος του χρονου θα γινει γαμοβαφτιση.. αν και κοριτσια εχω ακουσει κατι που με "¨ανησυχησε". μου ειπαν οτι και καλα εχει βγει νομος οτι απαγορευονται οι γαμοβαφτισεις πλεον.. αλλα δεν νομιζω να ισχυει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα: Ναι έχω κάνει αυχενική την δεύτερα που μας πέρασε είναι απίστευτη εξέταση γιατί έχεις την ευκαιρία να βλέπεις το μωράκι σου για μια ώρα συνεχόμενα μετράς τα δαχτυλάκια του και γενικά βλέπεις ένα ένα τα πάντα επάνω του είναι καταπληκτικό. Μας είπε και το πιθανό φύλο του παιδιού (Αγοράκι).

Άργησα να απαντήσω γιατί με πήρε πάλη ο ύπνος.

Τονινι σχετικά με τους γάμους δεν νομίζω οτι ισχύει γιατί η μητέρα μου που είναι διακοσμήτρια και ασχολείται  με εκδηλώσεις για φέτος έχει κλεισμένους όλο γαμοβαφτισεις    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...