Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

αααααα και εμένα μου το έχει κάνει αλλά σε μήνυμα προς κινητό....

φταίει η νέα τεχνολογία που έφτιαξε τα έξυπνα κινητά....χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα με το ομορφα εμβρυακια!!!! 
Πως ειστε...??? 
Διαβαζα τοοοοση ωρα για το γλυκακια που λεγατε και θα συμφωνησω απολυτα με ΟΛΕΣ σας... Και εγω προτιμω να φαω 1 οικογενιακο παγωτο παρα να φαω φαι..!!
Εγω οτι φαι φαω ειναι μεχρι τις 3-4 το μεσημερι.. μετα δεν ξερω τι παθαινω και δεν πειναω καθολου.. θα φαω μονο κ μονο επειδη με πιεζει ο αντρας μου να φαω.. (φοβαται γαι το μπεμπακι μηπως πειναει.. χαχα)

Εγω σημερ αδεν εχω εξοδο(οχι οτι ειχα αλλες μερες αλλα οκ..)
αλλα περιμενω μια φιλη μου με τον αντρα της που κ αυτη ειναι εγκυουλα και θα γεννησει οπως εμεις μεσα στον Δεκεμβρη.. και θα εχουμε εδω μπριζολοκατασταση με σαλατουλες μπολικες και καλοψημενα πολυ κρεατακια για εμας τις ευαισθητουλες!!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραία ενώ δεν πεινούσα τώρα θα έτρωγα άνετα μια μπριζολίτσα.....

καλό που δεν τρως μετά το απόγευμα....πολύ τυχερή....θα μπορείς να τρως άφοβα ότι θες όλο το πρωί....

και εγώ σε λίγο θα φυγω θα πάμε σε ενα φιλικό ζευγάρι να σχολιάσουμε την γιουροβίζιον (οχι οτι μαρεσει αλλά γέλιο έχει να τη σχολιάζεις)

συνήθως όταν πηγαίνουμε μας κάνει πίτσα...εμέις βέβαια θα παμε να πάρουμε τα γλυκά που θα μου μυρήσουν μόλις μπω στο ζαχαροπλαστείο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μπορουσα κατερινα μου να τρωω ολο το πρωι.. μονο που δεν μπορω γιατι ειμαι στην δουλεια και αντε να φαω ενα τοστ το πρωι και καμια μπακετα το μεσημερακι,η στην καλυτερη μια σαλατα που θα χω φτιαξει εγω...
δεν πολυτρωω γενικα..!!!
αλλα ναι lalluna  ειναι πολυ ομορφο αυτο.. Εκτος απο εσας εδω μεσα εχω κ μια αλλη συντροφια που ξερω οτι περναμε τα ιδια.. ειναι πολυ ομορφο συναισθημα... χαιρομαι που σε τετοιες καταστασεις της ζωης μας οι γυναικες ερχομαστε πιο κοντα.. Μπορει να μην ξερουμε καθολου η μια την αλλη η αν δε νβρεθουμε ποτε απο κοντα(αν κ μερικες εχετε κανονισει καφεδακι κ ζηλευω...χαχαχαχα ) αλλα ξερουμε πως μπορει κατι που εχω περασει εγω να τον χει περασει κ μια αλλη και να με νιωσει πραγματικα απο μια αλλη φιλη μας που δεν ειναι εγκυος... 
(δεν ξερω αν με καταλαβαιτε γιατι νομιζω τα ειπα λιγο μπερδεμενα!!! χαχαχχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα ξεχνάω βρε τονινι μου ότι δουλεύεις...

του χρόνου θα είσαι η γυμνάστριά μας αφού θα είσαι και η πιο αδύνατη.....

περιμένω να μας βάλεις σε αυστηρό πρόγραμμα με γρήγορα αποτελέσματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν πραγματικα κάποιος θέλει να καταλάβει καταλαβαίνει ακόμα και να μην περνάει την ίδια κατάσταση....

διότι υπάρχουν και άνθρωποι που περνούν τις ίδιες καταστάσεις αλλά τα δικά τους είναι πιο σημαντικά, πιο ουσιώδη πιο.......

το παν είναι η θέληση, η κατανόηση της κάθε κατάστασης και να μην υπάρχει ΖΗΛΕΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εχεις απολυτο δικιο... Οι περισσοτεροι ανθρωποι πιστευουν οτι μονο αυτοι εχουν προβληματα κ κανενας αλλος... τελος παντων... ας τα αφησουμε αυτα.. εσυ τελικα θα βγεις εξω με τους δικους σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa δεν μπαινουμε εμεισ σε σειρα!!!!χαχαχαχ!!!!ειναι οτι καλυτερο ναχεις μια φιλη κοντα σου να περνατε τα ιδια!!!αλλα οπως λεει και η κατερινα υπαρχουν και ανθρωποι με πολυ ζηλεια μεσα τους!!!εγω δεν τοχω πει σχεδον σε κανεναν ακομα απο την τεταρτη και μετα και σε πολυ λιγουσ ανθρωπουσ που δεν εχουν ζηλεια μεσα τουσ και θα χαρουν πραγματικα για μενα!!!

και η πιτσα μια χαρα ειναι κατερινακι απλα να ειν αι σε ποσοτητα!!!!χιιχιχιχιχι

εγω σπιτι και παλι σπιτι!!!!!!τωρα μακαρονια θελω να φαω αν θα μου φτιαξει ο αντρασ μου καλα θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα ελαχιστα ατομα το ξερουν.. πιστευω πολυ στην γλωσσοφαγια δυστυχως γιατι μου χουν συμβει απειρα πραγματα.. ειμαι πολυ ανοιχτος ανθρωπος και θα πω την χαρα μου με την μια... και κατευθειαν η χαρα λυπη γινεται... 
τα μπεμπακια μας να ναι καλα και τιποτα δεν με νοιαζει..!!! :) 
και εμενα ο αντρας μου σημερα με βοηθησε πολυ με το σπιτι να το συμμαζεψουμε λιγο απο το χαμο για να υποδεκτουμε την αλλη εγκυουλα με τον αντρα της.. δεν μπορω να πω.. απο τοτε που εμεινα εγκυος με βοηθαει παρα πολυ σε ολα...!!!  [smilie=love2.gif]  [smilie=love2.gif]  [smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna μου εγώ τα έφαγα τα μακαρονάκια μου με τα μανιτάρια και το μπεικον....

μιαμ μιαμ.....κυρίως θέλω να φάω χταπόδι και ΄πολλά άλλα είδη θαλασσινών....λίγο ακόμα να καλοκαιριάσει και να πάμε σε μια ψαροταβερνα......μιαμ μιαμ

καλά κάνεις δε χρειάζεται να το πεις σε όλους...λίγοι να μη πω ελάχιστοι είναι αυτοί που χαίρονται με τη χαρα του άλλου...ούτε εγώ το έχω πει....περιμένω να φουσκώσει η κοιλίτσα μου και μετά....γιατί θα έχω να μου λένε...αχ καημενούλα μου κρίμα για τα άλλα μωράκια αλλά είδες που σου έλεγα να μη στεναχωριέσαι νααα ξαναείσαι έγκυος......

λες και μιλάνε για κάτι άψυχο...

 

ναι τονίνι μου θα πάμε σε ένα φιλικό ζευγάρι σε λίγο θα σηκωθώ να ετοιμαστώ....

τα μαλλιά μου δηλαδή αφού φοράω μόνο φόρμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα lallunaaaaa!!!! μην μου στεναχωριεσαι.. ο αντρουλης σου δεν θα ναι σπιτι??? 
καθηστε φατε την μακαροναδα σας με το τυρακι και το ψωμακι..(μμ σαν να την γευτικα κιολας!! χαχα) και δειτε καμια ωραια ταινιουλα!!!
Εγω συνηθως αυτο κανω καθε Σαββατο.. !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη στεναχωριέσαι lallouna μου γρήγορα θα έρθω....

 

αααααααα καλά μην ανοιξουμε το θέμα για την γλωσσοφαγια.....

 

ετσι να βοηθάνε οι αντρούλες....να συμμετέχουν με έναν δικό τους τρόπο στην εγκυμοσύνη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο φόρμα....και εγώ την αγαπώ πάρα πολύ...

βεβαια ο άντρούλης μου δεν είναι καθόλου μα καθόλου φαν και πολλές φορές εμφαννιζόμαστε σε μαγαζιά όταν πάμε για ψωνια εγώ με φόρμα αυτός με τζιν πολύ καλή μπλόυζα ζελέ στο μαλλί

τελείως αταίριαστοι.....

παλιά με έστελνε πίσω να αλλάξω και να βάλω τζιν τουλάχιστον....και ειδικά τώρα που έχω τα τζιν εγκυμοσύνης......αλλά δυστυχώς τα τζιν είναι στα άπλυτα και οι φόρμες είναι οι μόνες διαθέσημες....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ... ευτυχως εμεις δεν εχουμε τετοια θεματακια... αναλογα πως θα ντυθει ο ενας θα ντυθει κ ο αλλος... 
αλλα εχω ας πουμε για παραδειγμα:
-φορμες για υπνο(συνηθως του ανττρα μου)
-φορμες για δουλεια

-φορμες για εξοδο

-φορμες για σπιτι
εχω γκαμα απο φορμες δοξα το θεουλη...!! χαχαχαχ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι .... εκανα 6-7 χρονια στιβο επαγγελαμτικα,εκανα οταν ημουν πιτσιρικι 3 χρονια ρυθμικη,ενα διαστημα εκανα κ βολευ..
ημουν πολυ δραστηρια οταν ημουν πιο μικρη... αλλα ολα κοπηκαν απο ενα μικροτραυματισμο,ξεκινησα το τσιγαρο και δεν ηθελα κ πολυ... αλλα ευτυχως το τσιγαρο το χω κοψει εδω κ 2 χρονια.. (δοξα το θεο λεω τωρα..)
εσυ ασχολιουσουν,ασχολεισαι με τιποτα????(οχι τωρα με την εγκυμοσυνη.. καταλαβες πως το λεω..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 χρόνια ήμουν παίχτρια στο βόλει και 3 χρόνια προπονήτρια, τα παράτησα στα 21-22 μου λόγω της ¨κλίκας¨ που υπάρχει, βρήκα τότε και τον άντρα μου κατευθείαν έπιασα και δουλειά άρα τα παράτησα....

φέτος όμως μετά από 7 χρόνια για να ξεσπάσω κάπου και να μη το ρείξω στα ψυχοφάρμακα ξαναξεκίνησα (σε μικρότερη κατηγορία ομάδας μιας που γέρασα) αλλά μετά από 2 μήνες από τη στεναχώρια μου μμου εμφανίστηκε κύστη (ααρκετά μεγάλη) που απαγόρευσε ο γιατρός την άθληση και όταν έφυγε σε ένα μήνα θα ξεκινούσαμε προσπάθειες και έτσι δεν ξανα πήγα....

 

εσύ lallouna μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν θα μου φτιαξει ακομα τωρα του το ξαναειπα θα δειξει σε λιγακι!!!!!!!!!

φορμα?????????ρουχα?????????μα τι ειναι ολα αυτα που λετε??????μπιζαμες και παλι μπιζαμεςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αγαπω μπιζαμεςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!

εδω ειναι ο αντρουλης μου και μαλλον κατεβαζει ταινια για μετα να δουμε!!!!!!!!!!

γλωσσοφαγια αφηστε το καλυτερα μουχουν τυχει παρα πολλα!!!!

εμενα βοηθαει παρα πολυ το καμαρι μου αλλα ερχετε η μαμα μου για τις πολλες δουλειες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα πολυ πολυ χαιρομαι για την ανοδο σου στα αθληματα,αλλα το τελευταιο με την κυστη με στεναχωρησε πολυ!!! :/
Κριμα... εχω απο χιαστο και μερικη ρηξη μηνισκου εφυγα απο τα αθληματα,... μου χε πει ο πρπονητης μου να εκανα εγχειρηση αλλα ειμαι λιγο φοβιτσιαρα με αυτα και δεν δεχτηκα.. αλλα απο πεισμα μονο κ μονο πηγα σε ιεκ φυσικοθεραπειας και το τελειωσα για να μπορω να βοηθαω ανθρωπους που θα χουν κανει χειρουργεια κ τετοια... καταλαβες???
ειμαι ψυχοπονιαρα τι να κανω!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου φεύγω.....καλά να περάσετε θα τα ξαναπούμε το βραδάκι.... φιλάκια πολλά

και να ευχηθούμε να μην κερδίσει η ελλάδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...