Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

και εγώ εμβάνισα θυροειδή αλλά όχι από τα κιλά  αλλά από τις ορμόνες που παρήγαγε ο οργανισμός μου...βέβαια τώρα είναι από τις πρώτες εξετάσεις που κάνω αλλά όλα είναι φυσιολογικά... πολλές έγκυες εμφανίζουν ξαφνικά, πχ η σίσσυ χριστίδου (το ξέρω γιατί παλιά πήγαινα στον γιατρό της, πολύ κακός άνθρωπος και παχαινε λόγω του θυροειδή και δεν τις είχε δώσει εξετάσεις να κα΄νει)

 

πολύ καλα αποτελέσματα...φυσικά θέλει και σωστή ποσότητας τροφής....μήν τα περιμένουμε όλα από τη γυμναστική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα κιλά μήπως τα πήρες επειδή εμφάνισες θυροειδή και όχι από το φαγητό....

αλλοι όταν έχουν θυροειδή αδυνατίζοουν και άλλοι παχαίνουν/....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΝ ΤΡΩΣ ΠΙΤΣΕΣ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΕΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΣΥΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ!!!ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΡΑΨΙΜΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!!!!ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ(ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΟΥΤΕ ΟΖΟΥΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΣ ΑΠΛΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑ ΒΑΡΟΣ ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna μου δε θυμάμαι....σε είχε πει και εσένα ο γιατρος να γίνεις ένα με το κρεβάτι???

εμένα εχθες μου είπε ότι η αποκόληση φτιάχτηκε και μπορω να κουνιέμαι χωρίς να το παρακάνω μέχρι να κλείσω το πρώτο τρίμηνο και μετά επειδή όλα θα είναι τέλεια θα μου έπιτρέψει φέτος να κάνω μπάνιο στη θάλασσα....πέρισυ ούτε τα ποδια μου δεν ακούμπησα στη θάλασσα αλλά φέτος θα κάνω μακροβούτιαααααααααα (ενταξει πλάκα κάνω, αλλά θα βρέξω λίγο το σωματάκι μου) σε καθαρά νερά βέβαια και όχι τις ώρες που θα έχει πολύ πολύ ήλιο

 

ααααααααα βρήκα θα είμαι στην παραλία, σε μια ξαπλώστρα με μαξιλαράκι και την δικιά μου πετσέτα και θα έχω στα χέρια μου δύο παγωτά (σπέσιαλ φυσικά) και μία γρανίτα στο τραπεζάκι....πωπωωωωωωωω αυτά είναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΕΒΑΤΙ!ΜΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ!ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙ!!!!!!!!ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό είναι και το πιο σωστό...μετά από τόσο αγώναααααα που έδωσες (φυσικά μαζί με τον αντρούλη σου) θα πρέπει να προσέχεις πολύ πολύ πολύ περισσότερο μέχρι να δέσει το σπορακι σου και να γίνει ένα ζωηρούλικο μωράκι....

το ηθικό σου θα πρέπει να είναι ακμεότατο....μη τυχον και καταλάβω ότι πας να σκεφτείς κάτι άσχημο θα σε φάω....

και έιπαμε πόσο πολύ πεινάμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΑΧΧΑΧΧΑΧΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΠΗΓΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΠΛΑ!!!!!!!!!!!!!ΗΤΑΝ ΑΓΩΝΑΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΒΕΒΑΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΡΥΨΩ ΜΗΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΚΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!Εφαγα το μεσημερι και εσκασα,μετα επεσα στο κρεβατι και αυτο ηταν...υπνος...Ουφφ τι θα γινει;Ετσι και ξαπλωσω με πιανει κατευθειαν.Ακυρη και η εξοδος.Νοιωθω λιγα πονακια και φοβαμαι.Θα κατσω ξαπλα για σιγουρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά έκανες γεωργία μου αφού δεν ένιωσες πολύ καλά, καλά έκανες και δεν βγήκες....εχεις μέρες μπροστά σου για να βγεις βολτούλες.....

και εγώ τις πρώτες εβδομάδες νύσταζα πάρα παρα πάρα πολύ πάνω από 12 ώρες την ημέρα κοιμόμουν....εχει τώρα μερικές μέρες που αντέχω πολύ πολύ περισσότερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...