Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενησαααααααααααααααααα


Recommended Posts

Μπράβο κοπέλα μου να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου ο Άγιος Βασίλης φέτος σου έκανε το καλύτερο δώρο είδες για να ήσουν καλό παιδί φέτος :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα last minute γεννητουρια βλεπω!!!Μακαρι ετσι να βγαινει ο χρονος συνεχεια.Να χαιρεστε την κουκλιτσα σας..Εμενα θα ειναι της νεας χρονιας..Αναμενετε νυφουλες!!χιχι:kiss: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rinoula μου να σου ζησει η κορουλα σου να την δεις οπως επιθυμεις και πανω απο ολα να ειστε γεροι και αγαπημενοι. Καλες γιορτες και περιμενουμε φωτο και περισσοτερα νεα σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια να σας πω την ιστορια του τοκετου.. την τριτη το βραδυ πηγα στο σουπερ και ενοιωσα λιγο υγρο να μου φευγει οταν περπατησα.. πηγα σπιτι και μετα απο λιγο παλι τα ιδια.. Πηγα στο νοσοκομειο και το ειπα σε μια εκπαιδευομενη γιατρο που ηταν εκει και με κρατησαν μεσα γιατι υποπτευοταν ραγισμα.Το βραδυ με εποιασαν πονοι και ειχα συσπασεις μεχρι και 70. Τα μεσανυχτα ψιλοπερασαν οι πονοι και το πρωι πονουσα πιο λιγο. Ηρθε ο γιατρος μου και μου ειπε θα σε κρατησω κανα 2 ωρες και αν δεν δυναμωσουν οι πονοι θα σε στειλω σπιτι..Τι ηθελε και το ειπε? μετα απο 30 λεπτα με εποιασαν δυνατοι πονοι και συσπασεις και ανοιξε ενα δαχτυλο ο τραχηλος.. με πηγαν στο δωματιο των ωδυνων πονουσα φρικτα αλλα μεσα σε 1,5 ωρα γεννησα! ουτε καταλαβα πως βγηκε η μπεμπα μεσα σε 10 λεπτα με 2 φορες που σφιχτικα! Το μονο που ενοιωσα ητανε ενα γλιστριμα. ουτε καν το κοψιμο που μου εκανε ο γιατρος δεν καταλαβα! Γεννησα πολυ ευκολα, απο 7 κοπελες που γεννουσαμε την ιδια στιγμη εγω γεννησα πρωτη.. οσο παιδευτηκα στην εγκυμοσυνη μου τοσο ευκολα γεννησα.. Αυτα! Αντε κοριτσια μου και οσες γεννανε με εναν πονο και οτι επιθυμητε!!Με το καλο τα μπεμπακια σας και καλες γιορτες.

glitterfy131239534D32.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΩΛΕ ΜΩΛΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΞΑΝΑ!!!!

ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΣΤΗΝ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΑΛΛΟ!!!

ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΛΕΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΔΕΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΕ

ΞΕΤΙΝΑΞΕΙ ΤΩΡΑ;;;;;;

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ!!!

ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ρηνουλα χαιρομαι πολυ για σενα!

Θυμαμαι που διαβαζα οσα ειχες περασει την περιοδο της εγκυμοσυνης!Μπραβο σου τα καταφερες και τωρα ειμαι σιγουρη πως εχεις ξεχασει ολους τους φοβους και το αγχος που περασες!

Ευχομαι η κορουλα σου να ναι παντα γερη και τυχερη και σε σενα και τον αντρα σου να την καμαρωνετε παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...