Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

gigi έγραψε:

κοριτσια να σας ρωτησω μετα την εμβρυομεταφορα ποσες ωρες κατσατε ξαπλα και μετα πηγατε τουαλετα? εγω ημουν να σκασω και πηγα στα 10' λεπτα αφηστε που απο το αγχος μου μετα πηγα τουαλετα κανονικοτητα ( τωρα βρηκε να λειτουργσηει το αντερακι μου?) ενω ολα ηταν θετικα πιστευω οτι τα χαλασα ολα εγω .

Απαντηστε μου θα τρελαθω

φιλακια

Gigi

μετα το 10λεπτο εμενα με αφησαν να παω τουαλετα.Η διαδικασια της ουρησης με το σημειο που εχει τοποθετηθει το γονιμοποιημενο ωαριο παντως δεν εχει σχεση.Κι εγω την ιδια ανησυχια ειχα και μου το διαβεβαιωσε μια απο τις νοσηλευτριες του κεντρου εξωσωματικης.:dry: Για να σου φευγει το αγχος ρωτα το γιατρο σου.

Σου ευχομαι να εχεις τα καλυτεροτερα αποτελεσματατ της χρονιας.;)

Θα περιμενουμε νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εσυ ειχες θετικο ? ή εισαι σ επροσπαθειες ακομα?

σε υπερευχαριστω για τις ευχες σου ευχομαι και για σενα τα καλυτερα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gigi έγραψε:

κοριτσια να σας ρωτησω μετα την εμβρυομεταφορα ποσες ωρες κατσατε ξαπλα και μετα πηγατε τουαλετα? εγω ημουν να σκασω και πηγα στα 10' λεπτα αφηστε που απο το αγχος μου μετα πηγα τουαλετα κανονικοτητα ( τωρα βρηκε να λειτουργσηει το αντερακι μου?) ενω ολα ηταν θετικα πιστευω οτι τα χαλασα ολα εγω .

Απαντηστε μου θα τρελαθω

φιλακια

gigi δεν έχει καμία σημασία πότε πήγες τουαλέτα. Αν θέλουν να "κολλήσουν τα άτιμα θα κολλήσουν. Εγώ πάντως την επομένη φορά θα συνεχίσω τη ζωή μου κανονικότατα...θα προσπαθήσω τουλάχιστον! Πότε κάνεις χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...