Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ;


Recommended Posts

Θα περάσω οικογενειακά.

Πιστεύω πως αυτές τις γιορτές τις καταλαβαίνεις καλύτερα όταν έχεις παιδάκι

στο σπίτι. Έτσι, ίσως του χρόνου καταφέρω να τις αιστανθώ όπως πρέπει...

Καλά Χριστούγεννα και Καλές Γιορτές σε όλες!

Να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις αν δεν ειμαστε στο μαιευτηριο,γιατι περιμενουμε το πολυ μεχρι τις 6/1/2009,θα κανουμε Χριστουγεννα στα πεθερικα και Πρωτοχρονια στους γονεις μου..Του χρονου ομως πρωτα να ειμαστε καλα θα παρουμε τον μπεμπακο μας και θα παμε σε κατι φιλους μας στην Αραχωβα,οπως περυσι και ηταν φανταστικα!!!Ειχε χιονισει και ενιωθες οτι ειναι Χριστουγενα ενω εδω στη Κρητη σκεφτειτε οτι δεν εχουμε αναψει ακομη καλοριφερ!Πολυ ζεστη λεμε!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :( :( ΜΟΝΑΧΟΥΛΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΠΟΥ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΑΙΔΙΟΥ(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ)ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτές τις γιορτές τις περιμένω με πολλή χαρά και ιδιαίτερη ανυπομονησία. Παντρεύεται η γλυκιά μου αδελφούλα που μου λείπει πολύ, κάτω στο χωριό μας και εκεί θα πάμε. Ούτως ή άλλως έκει θα πηγαίναμε γενικότερα για τις γιορτές, αλλά μιας κ κανονίστηκε ο γάμος εκεί γιατί η αδελφή μου με τον γαμπρό μου μένουν στο χωριό πιά, Θα πάρω τον αρραβωνιαστικό μου και θα πάμε λοιπόν στο χωριό μου. Εύχομαι να τα περάσουμε όλοι όσο το δυνατόν καλύτερα κ ομορφότερα.

Εύχομαι από καρδιάς σε όλες τις κοπέλες του μάμμυλαντ κ σε όλο τον κόσμο να έχουμε όλοι μας υγεία πάνω από όλα !!! Κορίτσια την υγειά μας πανω από όλα ! Να χαιρόμαστε όλοι τις οικογένειές μας.

Κορίτσια να είστε όλες καλά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΑΔΕΡΦΙΑ Κ.Α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς θα τα περάσουμε οικογενειακά στα πεθερικά τα Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά στους δικούς μου! Αλλά οι καλύτερες γιορτές θα είναι οι επόμενες:woohoo: με το καλό και όλα να πάνε καλά θα έχω στην αγκαλιά μου την μπουμπουλα μου:woohoo::woohoo: !!!αχ αχ αχ!!!καλές γιορτές σε όλες μας κορίτσια!!με το καλό στα κορίτσια που περιμένουν το αγγελούδι τους:laugh: !!και σε όσες περιμένουν + αποτέλεσμα μέσα από την κάρδια μου να έρθει πολύ σύντομα:) !!με υγεία πάνω από όλα:) !!φιλάκια!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τις γιορτές θα τις περάσουμε οικογενειακά λόγω της μπέμπας μας! Αυτές οι μέρες άλλωστς ανήκουν στους γονείς μας!!!

Tonia28 με το καλό κοπέλα μου! Να σου πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ και με κανέναν πόνο!

Καλές γιορτές σε όλες μας! Με υγεία και αγάπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλο απογευμα σε ολες σας:) εμεις τις αγιες αυτες ημερες θα τις περασουμε στο σπιτι μας μια κ τον περισσοτερο καιρο εγω ειμαι ξαπλωμενη,ειμαι στον τριτο μηνα τωρα στο πρωτο μας παιδακι...πιθανο να παμε μεχρι τη μαμα μου που μενουν εδω κοντα αλλα μη φανταστειτε κ πολλα πραγματα κ εκει ενα κρεβατι θα με περιμενει,αν το επιτρεψει ο γιατρος μου φυσικα.τωρα για τα πεθερικα μου δεν ξερω ακομη ποτε κ αν θα παμε ειναι πιο μακρια κ δε μ'εχουν δει καθολου.....

αλλα τελος παντων ας μη σας κουραζω καλες γιορτες σε ολες μας κ στα κοριτσια που δεν εχουν μωρακι τους ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα γιατι κακα τα ψεμετα περασα πολλα χριστουγεννα περιμενωντας κ καταλαβενω.....;):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου σου έυχομαι όλα να πάνε καλά κ υπομονή...

Και εγώ σαν την ΤΟΝΙΑ 28 περιμένω απο μέρα σε μέρα αρα δεν θα παω πουθενά φέτος, θα μαζευτούμε απλά φίλοι το βράδυ στο σπίτι για παρεούλα κ.τ.λ.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ..!!!!

:kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΘΕΙΟΥΣ ΜΕ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ. ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxxxx aytes h giortes einai h pio kales!!!!!!!

emeis xristougenna tha pame sthn aderfh tou andra mou k proxronia sto spitaki mas tha erthoun k ta paidia na anoixoun ta dora...

k deyterh mera tha pame ston aderfo tou andra mou...!!!!

dystixos den exo tous gonois mou edo alla den peirazei....

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα κανουμε τον γυρο της Γερμανιας. Χριστουγεννα θα ειμαστε στο Μοναχο και στην αλλαγη της χρονιας θα ειμαστε στο πλοιο (Ανκονα-Πατρα). Πλακα πιστευω οτι θα εχει! Μου αρκει που θα ειμαι μονο με τον αντρουλη μου, μακρυα απο πεθερες...συνυφαδες.. κτλ κτλ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ... φευγουμε αυριο και εχω αγωνια!!!!! :woohoo:

Αντε, ελπιζω το νεο ετος να ειναι καλυτερο, γιατι φετος μας πηρε και μας σηκωσε, το ενα στραβο μετα το αλλο!!! :S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εμείς Χριστούγεννα θα πάμε Μεσολόγγι στα πεθερικά μου όπου θα περάσουμε καταπληκτικά γιατί η πεθερά μου είναι φοβερή.

Έχω και 2 κουμπάρες εκεί και όλο βόλτες είμαστε. Την Πρωτοχρονιά πρώτα ο Θεός θα τους μαζέψω όλους σπίτι μας στην Αθήνα με το τζάκι μας. Του χρόνου ελπίζω να είμαι έγγυος και να μην πάω πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...